Загінулі і пахаваны, месца пахавання вядома Прапалі без вестак




старонка8/15
Дата канвертавання15.03.2016
Памер1.61 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   ...   15
Понік Іван Сцяпанавіч (1919 – загінуў 05.09.1942, в.Заніна, Смаленская вобл.)







Вёска Нарач




549







Баркоўскі Вацлаў Казіміравіч (1925-загінуў 1945)

550

Варабей Франц Аўгусцінавіч (1924 – 02.1945, в.Рэдэрышч)







551







Дзевятнікаў Акім Афанасьевіч (1929-1945)

552

Дубінскі Станіслаў Сцяпанавіч (1926 – 04.02.1942, в.Штэйнбогверг Германія)







553

Жук Мікалай Міхайлавіч (1916 – 21.03.1945, в.Кацне, Польшча)







554




Маякоў Іван Браніслававіч (1923 – 08.1946)




555




Скурко Франц Раманавіч (1923 – 1945)




Вёска Некрашы

556

Ліпніцкі Іван Іосіфавіч (1926 – памёр ад ран 05.02.1945, г.Інстэрбург, Германія)







Вёска Пасашкі

557







Кузьмін Пётр Лаўрэнцьевіч (1917 – загінуў 09.1941)

558




Кузьміноў Архіп Федасеевіч (1906 – 05.1945)




559

Кузьміноў Маркел Фёдаравіч, 313 сд (1903 – загінуў 27.03.1945, г.Гдыня, Польшча)







560




Кузьміч Уладзімір Уладзіміравіч (1921 – 05.1945)




561

Кулеш Яўген Архіпавіч (1920 – 30.10.1944, Усходняя Прусія)







Вёска Пішчы

562







Батура Васіль Фёдаравіч (загінуў у 1942)

563

Белькавіч Марцін Ігнатавіч (1902 – памёр ад ран 17.11.1944, в.Рагайнен, Усходняя Прусія)







564




Валай Сяргей Казіміравіч




565







Лукахва Валянцін Міхайлавіч (1926 – загінуў 04.1944)

566

Пішч Авінір Іванавіч, 166 гв. сп 55 гв.сд (1914 – загінуў 25.10.1944, м.Матэшкемен, Усходняя Прусія)







567

Пішч Іван Іванавіч, 230 сд (1912 – загінуў 28.02.1945, в. Цэлін каля Кёнігсберга)







568

Сямашка Восіп Якаўлевіч (загінуў 02.02.1945, Польшча)







Вёска Плецяшы

569







Бадроў Астрат Цімафеевіч (1918 – загінуў у 1941)

570







Жук Антон Іванавіч (загінуў у 1941)

Вёска Пячонкі

571




Варабей Іван Іванавіч, пп 52170 (1922 – 05.1945)




572







Куцкевіч Лявон Іванавіч (памёр ад ран 04.1945)

Вёска Рудашаны

573







Ворса Антон Іосіфавіч (1913 – 1945)

574







Гардыянец Уладзімір Адамавіч (1915 – загінуў у 1945)

575




Лушчык Віктар Юльянавіч (1909 – 1943)




Вёска Скары

576




Мялешка Антон Усцінавіч (1921 – 01.1945)




577

Мялешка Міхаіл Паўлавіч, 184 Духаўшчынская Чырвонасцяжная сд (1909 – загінуў 07.04.1945, станцыя Другінен, Усходняя Прусія)







Вёска Слукі

578

Рыбка Аляксандр Міхайлавіч, 423 сп 166 сд (1926 – загінуў 21.01.1945, м.Магральда, Латвія)







579

Рыбка Міхаіл Міхайлавіч (загінуў 24.02.1945, в.Марнэк-Фельдэ, Германія)







580

Рыбка Уладзімір Іосіфавіч, 1212 сп 364 Тосненская сд (1907 – загінуў 10.11.1944, в.Хасендорф, Германія)







Вёска Сяроды

581







Парфёнаў Парфён Ігнатавіч (1925 – загінуў у 1943)

582




Серада Аляксандр Іванавіч (1908 – 09.1944)




583

Серада Аляксей Іванавіч, 168 гв. сп 55 гв Якуцкая сд (1926 – загінуў 01.02.1945, панскі двор Хайдэ, Усходняя Прусія)







Вёска Унукі

584

Унукеовіч Вячаслаў Іванавіч, 184 сд (1926 – 06.03.1945, в.Немрытэн, Германія)







585

Худы Сідар Міхайлавіч, 4 пп (загінуў 08.02.1945, в.Рэдэрыц)







586

Шып Баляслаў Антонавіч, 82 сп (1901 – загінуў 08.03.1945, в.Голікаў, Германія)







Вёска Целякі

587

Афрановіч Міхаіл Васільевіч (1926 – загінуў 15.01.1945, в.Катэнаў, Германія)







588




Чарняўскі андрэй Пятровіч (1914)




Вёска Чараўкі

589




Кароткі Міхаіл Лаўрэнцьевіч (1918 – 09.1944)




Вёска Швакшты

590

Шнітоўскі Міхаіл Іосіфавіч (1923 – 05.03.1945, в.Клейн-Сабін)







591

Пішч іван Міхайлавіч (1925 – загінуў 15.01.1945, в.Жыргупенец)







592







Пішч Яўгекн Андрэевіч (1924 – 03.1945)

593







Скурка Іван Вікенцьевіч (1920 – 16.03.1944)

594

Тункевіч Аляксандр Міхайлавіч, 230 сд (1912 – загінуў 05.02.1945, в.Карлсбезэ, Германія)







595

Тункевіч Іосіф Міхайлавіч, 164 гв. сп 55 гв.сд (1927 – 30.01.1945, на поўдзень ад г.Фрыдланд, Усходняя Прусія)







Пузырэўскі сельсавет

Хутар Асінаўка

596

Шыпко Казімір Казіміравіч (1904 – памёр ад ран 23.01.1945, Польшча)







Вёска Васілеўшчына

597

Арлянковіч Браніслаў Аляксандравіч (1903 – 04.04.1945, Германія)







598




Грыбовіч Іван Браніслававіч (1915)




599

Грыбовіч Іван Юльянавіч (памёр ад ран 04.1945, Мінск)







600




Грыбовіч Іпаліт Юльянавіч (1911)




Вёска Вераб’і

601




Малько Генадзь Альфонсавіч (04.1945)




602




Мычко Браніслаў Паўлавіч (1918)




603

Яцына Мечыслаў Сцяпанавіч (1927 – загінуў у Германіі)







Вёска Грыбкі

604




Апанасевіч Уладзўімір Адамавіч (1919 – 13.07.1941)




605




Бабарыка Казімір Казіміравіч (1919)




606







Бабарыка Франц Кайтанавіч (1917 – загінуў у савецка-польскай вайне 1939-1940)

607

Трапяшчонак Даніла Сігізмундавіч (1907 – загінуў 27.04.1945, в.Здзірэн)







Вёска Дубаносы

608

Клімовіч Трафім Дзмітрэевіч (1908 – загінуў 02.02.1945, г.Познань, Польшча)







609







Клямяціч Іван Пятровіч (1910 – 1941)

610




Клямяціч Серафім Паўлавіч (1913 – 10.1944)




Вёска Залессе

611




Ермаковіч Станіслаў Вікенцьевіч (1912 – 05.1945)




612

Мацкевіч Нікадзім Ігнатавіч (1910 – 04.19)







613







Садоўскі Мечыслаў Казіміравіч (1119 – загінуў у Беларусі)

614







Стралковіч Іван Пятровіч (1907 – загінуў у Германіі)

Вёска Заўголле

615

Навіцкі Вікенцій Адамавіч (1914 – загінуў у 1942, Германія)







616







Роўда Міхаіл Іванавіч (1919 – загінуў пад Беластокам)

Хутар Іжыкава

617




Казлоўскі Браніслаў Ігнатавіч (1922)




Вёска Капусцічы

618

Радзевіч Антон Феліксавіч, 219 гв. сд (1910 – загінуў 19.09.1944, в.Ціпіт, Латвія)







619

Ракецкі Уладзімір Міхайлавіч, 6 мсхб 6 тк (1918 – 30.01.1942, в.М.Кропатав Калінінская вобл.)







620




Роўда Аркадзь Якаўлевіч (1913 – 10.1944)




621




Роўда Уладзімір Маркавіч (1919 – 09.1944)




622




Роўда Фама Якаўлевіч (1912 – 09.1944)




623


1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   ...   15


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка