Загінулі і пахаваны, месца пахавання вядома Прапалі без вестак




старонка7/15
Дата канвертавання15.03.2016
Памер1.61 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   ...   15



470

Давідовіч Вячаслаў Уладзіміравіч, 69 сд (1925- загінуў 27.01.1945, г.Энгефельд Германія)







471

Дыман Пётр Бенядзіктавіч АВП (1924- загінуў 1945, г.Чонстахоў Польшча)







472

Захарэвіч Андрэй Мікалаевіч (1925- загінуў 10.11.1944, г.Шгалпунент, Усх.Прусія)







473




Захарэвіч Уладзімір Пятровіч




474

Кардзевіч Аляксандр Мікалаевіч, 146 сп (1927-памёр ад ран 6.11.1944, г.Кібартай Літва)







475







Купрэвіч Мечыслаў Уладзіміравіч (1904- загінуў 1940)

476

Малевіч Аляксандр Мікалаевіч, 148 сп (загінуў 24.12.1944, в.Бароны Латвія)







477




Малевіч Антон Мікалаевіч (1922-08.1946)




478

Малько Уладзімір Максімавіч, 75 сп 26 сд (1914 – загінуў 21.11.1944, Усходняя Прусія)







479

Паршута Мікалай Іванавіч, 58 сп (1917 – загінуў 18.04.1945, г.Фрышхузен, Усходняя Прусія)







480

Паршута Мікалай Піліпавіч (1898 – загінуў 15.04.1945, г.Кёльн, Германія)







481

Роўда Віктар Фёдаравіч, 321 сд (1914 – загінуў 09.02.1945, Усходняя Прусія)







482




Смятанка Іван Сямёнавіч (1922 – 10.1944)




483




Смятанка Уладзімір Сямёнавіч (1912 – 05.1945)




484







Сухарукі Сяргей Маркавіч, 23 сп (1912 – загінуў 09.1944)

485







Хаткевіч Уладзімір Пятровіч (1918 – загінуў)

486

Хвалько Апанас Іванавіч, 412 сп (1906 – загінуў 27,03,1945, г. Квашын, Польшча)







487

Хвалько Астап Іванавіч (1906 – загінуў 1945, Усходняя Прусія)







488




Хвалько Віктар Стафанавіч, 382 сп (1922 – 01.1945)




489







Хвалько Міхаіл Іванавіч (загінуў)

490




Хвалько Міхаіл Сямёнавіч (1921)




491

Ходас Давыд Янкелевіч, 473 сп (загінуў 03.07.1944, в. Бускава, Вілейская вобл.)







492




Ходас Сямён Іванавіч (1922)




493




Якубоўскі Мустафа Азюлявіч (1912)




Вёска Палуяны

494




Барыла Антон Іпалітавіч




495




Скоры Мечыслаў Іосіфавіч




Вёска Пруднікі

496




Калошка Леанід Мікалаевіч (1919)




497




Маркевіч Іосіф Барысавіч (1919)




498




Маркевіч Уладзімір Барысавіч (1926)




499




Муравіцкі Іван Антонавіч (1908)




500

Мураўскі Хасень Якаўлевіч, 371 пп (1919 – загінуў 16.07.1944, в.Чарноўшчына, Віцебская вобл.)







501




Шабовіч Пётр Уладзіміравіч




Вёска Свінкі

502




Легановіч Франц Вікенцьевіч (04.1945)




Вёска Скарады

503

Берняковіч Іван Мікалаевіч (9125 – памёр ад ран 03.05.1945, Казань)







504

Гунько Аляксандр Лявонцьевіч (1921 – памёр ад ран 19.11.1944, Літва)







505

Гунько Міхаіл Сямёнавіч, 539 сп (1922 – памёр ад ран 02.03.1945, Польшча)







506

Малько Аляксандр Лявонцьевіч (1918 – загінуў 09.09.1944, Польшча)







507




Малько Міхаіл Міхайлавіч (1918)




508




Малько Міхаіл Рыгоравіч (05.1945)




509

Мацюшонак Аляксей Іванавіч, 14 артдн (1904 – загінуў 26.04.1945, Берлін)







510




Мехавіч Васіль Якаўлевіч




511




Місуна Аляксандр Мацвеевіч (1944)




Вёска Трыданы

512

Асаевіч Лявон Антонавіч, 517 сп (1920 – загінуў 02.02.1945, Латвія)







513

Варабей Віктар Пятровіч (1912 – загінуў 12.12.1944, в.Лепшень, Венгрыя)







514




Звяруга Захар Цімафеевіч




515




Кайко Аркадзь Архіпавіч




516




Мацюшонак Сямён Фёдаравіч (1906 – 05.1945)




517







Чарняўскі Аляксандр Іванавіч , загінуў

518

Чарняўскі Лявон Фёдаравіч, 90 сд (1911 – загінуў 01.02.1945, Латвія)







Вёска Шчокаты

519




Мілта Сцяпан Мартынавіч (1907 – 09.1945)




Вёска Шыкавічы

520




Звяруга Андрэй Антонавіч (1923 – 01.1945)




521

Звяруга Іван Іванавіч, 84 сд (1923 – загінуў 01.11.1944, в.Шуйкен, Германія)







522

Звяруга Міхаіл Васільевіч, 89 сд (1907 – памёр ад ран 05.01.1945, Венгрыя)







523







Малафей Уладзімір Мікалаевіч (1924 – загінуў у Польшчы)

524







Малько Лявон Сямёнавіч (1906 – загінуў 11.11.1944)

525

Мехавіч Міхаіл Іванавіч, 209 сп (1921 – загінуў 22.10.1944, Польшча)







526







Несцяровіч Усцін Усцінавіч (1923 – загінуў восенню 1943)

527




Чарняўскі Іван Трафімавіч (1918 – 12.1944)




Вёска Шымкі

528




Козел Браніслаў Карлавіч (1914 – 03.1945)




529







Прантарскі Альбін Іванавіч, загінуў

Вёска Юшкавічы

530

Івашка Міхаіл Церахавіч, 13 сп (загінуў 06.03.1945, Усходняя Прусія)







531




Купрэвіч іван Ягоравіч (1910 – 18.12.1944)




532

Купрэвіч Уладзімір Віктаравіч, 685 сп (загінуў 05.04.1945, Польшча)







533







Нафрановіч Мікалай Уладзіміравіч (1915 – загінуў у Вільнюсе)

Нарачанскі курортны савет

Вёска Баравыя

534

Красоўскі Баляслаў Юльянавіч (загінуў 03.1945, Венгрыя)







Вёска Наносы

535







Брыль Ананій Ульянавіч (1912 – загінуў 1943)

536




Роліч Аляксей Міхайлавіч (1925 – 1941)




Нарачанскі сельсавет

Вёска Брылі



537




Розаў Іосіф Руцінавіч (1907 – 1946)




Вёска Галубенькі

538

Валай Астафій Кірылавіч, 32 сп (1918 – загінуў 18.02.1945, Польшча)







Вёска Зялёнкі

539







Каралёнак Віктар Сцяпанавіч (1912 – загінуў 1941)

540




Каралёнак Фёдар Іванавіч (1905 – 04.1945)




541




Міхель Іван Іванавіч (1911)




Вёска Кузьмічы

542

Шкадун Міхаіл Кузьміч (1925 – загінуў 03.02.1945, Польшча)







Вёска Лыжычы

543







Жук Андрэй Сямёнавіч (1910 – загінуў 16.04.1945)

544

Жук Антон Андрэевіч (1911 – загінуў 04.1945, г.Брункен)







545

Жук Вікенцій Паўлавіч (1917 – загінуў 23.10.1944, Польшча)







Вёска Ляшчынск

546




Варабей Васіль Іванавіч, 230 сд (1912 – 26.02.1945)




Вёска Мельнікі

547







Ліноўскі Антон Вікенцьевіч, загінуў у 1944

548

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   ...   15


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка