Загінулі і пахаваны, месца пахавання вядома Прапалі без вестак




старонка4/15
Дата канвертавання15.03.2016
Памер1.61 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15






Грышкевіч Серафім Антонавіч (1906 – загінуў у Прусіі)

243

Грышкевіч Цімафей Антонавіч, 785 сп (1906 – загінуў 14.01.1945, каля вёскі Катэнау)







Вёска Княгінін

244

Антановіч Аляксандр Іванавіч, 716 сп (1925 – загінуў 26.01.1945, вёска Велауа, Усходняя Прусія)







245




Антановіч Людміла Іосіфаўна, медсястра (19110




246

Дзімідовіч Антон Сяргеевіч, 588 сп (1914 – загінуў 14.01.1945, вёска Пшынец, Польшча)







247




Дземідовіч Павел Паўлавіч (1918 – 09.1944)




248







Дземідовіч Уладзімір Сяргеевіч, 142 сп (1912 – памёр ад хваробы 05.1945)

249







Іванькоў Міхаіл Фёдаравіч (1920 – памёр у нямецкім палоне)

250




Качан Анатоль Віктаравіч (1907 – 11.1944)




251







Крэмза Іван Рыгоравіч, 952 сп (1917 – загінуў у г.Магілёў)

252







Лушчык Віктар Пятровіч, пп 96597 (1924 – загінуў у Германіі)

253

Мычко Уладзімір Іванавіч, 1233 сп (1920 – загінуў 18.01.1945, каля вёскі Зеянашэн, Усходняя Прусія)







254

Рогач Іван Захаравіч, 1071 эвакашпіталь (1920 – загінуў 16.04.1945, Браціслава)







255




Слабкоўскі Мікалай Мікалаевіч (1920 – 10.1944)




256

Хільман Ніл Тарасавіч (1912 – загінуў 27.04.1945, вёска Нехлін, Германія)







Вёска Комсіна

257




Баслык Яўген Іванавіч (1916 – 10.1945)




258

Дземашкевіч Лука Захаравіч, 946 сп 142 сд (1921 – загінуў 22.02.1945, г.Граўдэнц, Польшча)







259

Дземашкевіч Ульян Мікалаевіч, 530 сп (1923 – загінуў 09.1944, Латвія)







260

Саковіч Цімафей Гаўрылавіч, 447 сп (1916 – загінуў 01.05.1945. м.Вадымген, Германія)







Вёска Конікі

261




Клімовіч Пётр Сямёнавіч (1910 – 11.1944)




262

Клімовіч Сяргей Кузьміч (1921 – загінуў 01.1945, Усходняя Прусія)







263

Клімовіч Трафім Дзмітрыевіч (1900 – загінуў 02.02.1945, г.Познань)







264

Мікуліч Мікіта Бенядзіктавіч (1901 – памёр ад ран 24.09.1944, в.Бруска-Нау, Польшча)







265




Пуня Васіль Ільіч, 238 сп (1921 – 10.1944)




Вёска Круглава

266

Белькавіч Пётр Васільевіч, 19 сп 90 сд (1906-памёр ад ран 27.02.1945, пахаваны каля г. Ноенбург, Польшча)







267




Белькавіч Сцяпан Іванавіч (1908-10.1944)




268







Івашэвіч Мікалай Андрэевіч (1912-04.1945)

269







Русак Іван Міхайлавіч (1913-загінуў у 08.1941)

270

Судніковіч Іван Ігнатавіч, 363 сп 183 сд (1900-памёр ад хваробы 15.03.1945, г.Торн Польшча)







Вёска Ліпкі

271

Гулько Мікалай Мікітавіч, 1077 сп(1911-загінуў 8.11.1944, м.Дземшэд, Венгрыя)







272







Гулько Мікалай Сямёнавіч(1925-загінуў ва Усходняй Прусіі)

273

Жарнасек Сяргей Іванавіч,1323 сп (1900-загінуў 10.02.1945, в.Файстдорф Усходняя Прусія)







274

Сільвановіч Фёдар Яўгенавіч, 418 развед.рота (1923-памёр ад ран 06.12.1945, г.Порт-Артур, Кітай)







275

Фастовіч Баляслаў Іванавіч, пп 31603 (1925-загінуў 14.10.1944, г.Мемель Літва)







276

Федукевіч Уладзімір Ігнатавіч, 1073 сп 316 сд (1925-загінуў 20.11.1944, в.Дунандзьваршань, Венгрыя)







Вёска Маргі

277







Гурскі Аляксандр Іосіфавіч(1911-загінуў ва Усходняй Прусіі)

278

Дземашкевіч Аляксандр Фёдаравіч, 354 сд (1920-загінуў 25.01.1945, в.Лапаткі Гродніцкі павет)







279

Дземашкевіч Міхаіл Кандратавіч, 198 сп 132 сд (1915-загінуў 18.09.1944, в.Чорна-Струга Польшча)







280




Дземашкевіч Уладзімір Мікалаевіч (1918-05.1944)




281




Дземашкевіч Уладзімір Мікітавіч (1918-Польшча)




282

Дземашкевіч Уладзімір Сцяпанавіч, 180 гв. сп 60 гв. сд (1909-загінуў 14.01.1945, в.Боска-Воля Польшча)







283

Дубінскі Мікалай Андрэевіч, 952 сп 268 сд (1917- загінуў 12.01.1943, Польшча)







284

Нафрановіч Іван Іванавіч, 597 сп (1923- загінуў 21.04.1945, м.Розенталь Германія)







Вёска Мацясы

285

Томкавіч Эдуард Францавіч, 10 ппп (1916- загінуў 16.03.1945, г.Кольберг Германія)







Вёска Міцькавічы

286







Падбярэзскі Пётр Васільевіч (1911-памёр у нямецкім палоне ў 09.1941)

Вёска Ніўкі

287

Сушко Якаў Фядотавіч, 449 сп (1902- загінуў 27.07.1944, в.Марынка Літва)







Вёска Падбярэззе

288




Лукашэвіч Канстанцін Уладзіміравіч (1908-08.1944)




Вёска Палавікі

289

Аўрэйцавіч Анатоль Антонавіч, 756 сп 150 сд (1923- загінуў16.02.1945, Германія)







290

Дзядзёла Баляслаў Андрэевіч, 100 сп (1924- загінуў 24.09.1944, г.Добеле Латвія)







291

Дзядзёла Іван Францавіч, 756 сп (1919- загінуў 22.04.1945, в.Грос-Ноендорф Германія)







292

Зянько Пётр Лявонавіч, 1073 сп 316 сд (1916- загінуў 6.12.1944, Будапешп Венгрыя)







293




Шаша Уладзімір Цітавіч (1904)




Вёска Пашкоўшчына

294







Гурскі Пётр Іванавіч, 72 сп (1918-загінуў ва Усходняй Прусіі)

295

Дземідовіч Пётр Савельевіч, 72 сп (1925-загінуў 27.02.1945, Гданьск Польшча)







Вёска Пясечнае

296

Качан Захар Міхайлавіч, 786 сп (1906- загінуў 16.04.1945, Германія)



















Вёска Халмоўка

297

Калбун Аляксандр Міхайлавіч, 73 сп 46 А (1923- загінуў 08.01.1945, в.Кішкунлайхаза Венгрыя)







298

Калбун Іван Аляксандравіч, 316 сд (1923-памёр ад ран 17.01.1945, Усходняя Прусія)







299

Калбун Уладзімір Гаўрылавіч, 209 сп 162 сд (1926- загінуў 26.11.1944, в.Воля-Келпінка Польшча)







300




Лізуноў Міхаіл Іванавіч, 1 сп 99 сд (1924-01.1945)




301

Роўда Іван Вікенцьевіч, 1073 сп 316 сд (1905- загінуў 24.11.1944, в.Сігетсен-Міклаш Венгрыя)







302

Роўда Фёдар Мікітавіч, 1073 сп (1920- загінуў 6.12.1944, в.Сіютон-Міклаш Венгрыя)







303

Шаблыка Аркадзь Пракопавіч, 209 сп (1924- загінуў 16.10.1944, Польшча)







304

Шаблыка Захар Сцяпанавіч, пп 726165 (1913- загінуў 15.04.1945, на р.Одэр)







Вёска Шыманы

305

Ванцэвіч Фёдар Францавіч, 321 сд (1924- загінуў 22.03.1945 на р. Шпрэе)







306

Дзяруга Павел Сямёнавіч, вч 61377 (1910- загінуў 04.1945, Германія)







Вёска Янушова

307

Баслык Яўген Цімафеевіч, 951 сп (1918- загінуў 30.04.1945, н.п. Марцан каля Берліна)







308







Пастарнак Барыс Вікенцьевіч, 283 гв.сп (1918- загінуў 15.01.1945)

Вёска Яцкавічы

309

Дземідовіч Павел Аляксандравіч, 231 сп (1923- загінуў 09.07.1945, г.Горкі Расія)







310

Калясень Барыс Лазаравіч (1926-памёр ад ран 29.11.1944, Латвія)







311







Падбярэзскі Аляксандр Арцёмавіч (1922- загінуў 02.1945)

Крывіцкі пасялковы Савет

Вёска Дзянісава

312







Несцяровіч Баляслаў Браніслававіч (1920- загінуў 1944 Чэхаславакія)

Вёска Задубенне

313




Грузд Іван Пятровіч (1916-1944)




314

Грышкевіч Мікалай Восіпавіч, 424 сп 18 сд (1911- загінуў 06.03.1945, Германія)








315

Грышкевіч Станіслаў Станіслававіч (1920- загінуў 1945, Германія)







316

Ермаковіч Іван Іванавіч (1911- загінуў 1944, Германія)







317




Ермаковіч Мікалай Іванавіч (1921-05.1945)




1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка