Загінулі і пахаваны, месца пахавання вядома Прапалі без вестак




старонка10/15
Дата канвертавання15.03.2016
Памер1.61 Mb.
1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   15
697

Шуцкі Лявон Міхайлавіч, 311 сп (1914- загінуў 22.01.1945, в.Гладава Польшча)







Вёска Новікі







698

Герасімовіч Антон Емельянавіч, 124 АВП (1906- загінуў 04.03.1945, в.Грабу Польшча)







699

Мажэйка Антон Рыгоравіч, 18 сп (1920- загінуў 02.12.1944, в.Міклаж Венгрыя)







700




Мехавіч Уладзімір Мікалаевіч (1907-03.1945)




701




Скурко Аркадзь Піліпавіч (1919)




702




Скурко Юстын Міронавіч (1905)




Вёска Няверы







703




Качарго Уладзімір Аляксандравіч (1914-09.1944)




704




Самусёнак Станіслаў Карлавіч (1918)




705

Таразевіч Восіп Віктаравіч (1924- загінуў 06.05.1945, Германія)







706







Чарняўскі Браніслаў Вікенцьевіч (1911-памёр у нямецкім палоне 30.12.1941)

707

Шыдлоўскі Станіслаў Антонавіч (1915- загінуў 19.04.1945, г.Ратэнбург)







Вёска Памараўшчына







708




Бабровіч Васіль Сямёнавіч (1920-12.01.1945)




709

Бабровіч Ціхан Мікалаевіч, 314 сп (1902- загінуў 15.01.1945, в.Глетава Польшча)







710

Каліноўскі Аляксей Фёдаравіч (1909-памёр ад ран 08.03.1945, г.Бромберг)







711







Каліноўскі Уладзімір Францавіч, 211 авт (1920- загінуў 06.04.1945)

712




Чарняўскі Павел Міхайлавіч (1915-1945)




713







Чарняўскі Пётр Міхайлавіч (1920- загінуў 09.1943)

Вёска Пількаўшчына







714







Калбун Макар Захаравіч (1905)

715







Скурко Іван Мацвеевіч (1921- загінуў10.02.1945)

716




Скурко Міхаіл Міхайлавіч (1911-12.1944)




717

Чарняўскі Іван Мацвеевіч, 707 сп 215 сд (1915- загінуў 14.04.1945, в.Дальвенен Усходняя Прусія)







Вёска Рудзевічы







718




Калбун Іван Данілавіч (1919)




719

Калбун Карней Мікалаевіч, 1238 сп (1908- загінуў 26.03.1945, г.Ора)







720

Калбун Сяргей Васільевіч, 321 сд (1922- загінуў 03.02.1945, в.Фіхтхорст Польшча)







721

Пятроўскі Павел Пятровіч,321 сд (1908- загінуў 09.02.1945, в.Фіхтхорст Польшча)







722




Слабкоўскі Уладзімір Іванавіч (1919-1944)




Вёска Русакі







723







Русак Аляксандр Сямёнавіч (1917)

724

Русак Уладзімір Канстанцінавіч, 29 адн (1922-загінуў 14.01.1945, в.Ясянец Польшча)







Вёска Сваткі







725




Васілевіч Аляксандр Аляксандравіч (1920)




726

Грышкевіч Сяргей Арцёмавіч (1920-памёр ад ран 01.1945, Усходняя Прусія)







727







Мычко Вікенцій Антонавіч (1914)

728







Роўда Аляксандр Раманавіч (1916)

729

Роўда Уладзімір Раманавіч (1912-загінуў 12.04.1944, г.Гданьск)







730




Сівіцкі Сільвестр Феліксавіч (1918-1944)




731




Скурко Антон Бенядзіктавіч (1905-02.1945)




732




Скурко Франц Раманавіч (1923-03.1945)




733

Хіхіч Андрэй Лаўрэнцьевіч, 229 сп 63 сд (1909-загінуў09.02.1945, в.Хайда)







734




Хіхіч Георгій Васільевіч, 1138 сп (1916-02.1945)




735

Шаблыка Іван Фёдаравіч, 314 сп 46 сд (1921-загінуў 07.03.1945, в.Бабаў Польшча)







736







Шаблыка Мікалай Сцяпанавіч (1916-загінуў)

737




Шаблыка Мірон Якубавіч (1909-03.1945)




738







Шаблыка Павел Сцяпанавіч, 262 сп (1910-загінуў 19.01.1945)

Вёска Сівыя







739







Малько Пётр Мацвеевіч (1910-загінуў)

Вёска Старынкі








740







Купрэвіч Лявон Юстынавіч (1919)

741

Малафей Уладзімір Юстынавіч, 417 сп (1922-загінуў 09.1944, в.Сіла Латвія)






742







Шастаковіч Іван Лявонавіч (1920)

743




Шастаковіч Уладзімір Пятровіч (1920-09.1944)




Вёска Шкленікова







744







Глінскі Альфонс Акімавіч (1918)

745

Глінскі Мікалай Лукіч, пп 37536 (1918-загінуў 25.01.1945, г.Лідзбарк Польшча)







746

Глінскі Уладзімір Сямёнавіч, 138 сп (1923-загінуў 03.1943, Усходняя Прусія)







747

Гунько Пётр Восіпавіч (1926-памёр ад ран 06.11.1944, г.Каўнас Літва)







748







Лук’янец Пётр Іларыёнавіч (1924-загінуў)

750

Паршута Пётр Лявонавіч, 314 сп 46 сд (1922-загінуў 15.01.1945, в.Глетава Польшча)







751







Чарняўскі Васіль Прохаравіч (1919)

752




Чарняўскі Лявон Іванавіч (1919-11.1944)




753

Чарняўскі Марк Пятровіч, 314 сп (1907-загінуў 03.04.1945, г.Гданьск)







754

Чарняўскі Мікалай Барысавіч, 283 амп (1925-загінуў 25.10.1944, г.Пулькален Усходняя Прусія)







755




Чарняўскі Пётр Мацвеевіч (1919-03.1945)




Вёска Яжджэнцы







756







Багуцкі Іван Сямёнавіч (1911-загінуў 18.04.1945)

757







Уліцкі Аляксандр Паўлавіч (1908-03.1943)

758




Уліцкі Аляксей Уладзіміравіч, пп 08352 (1915-04.11.1944)




759

Уліцкі Іларыён Антонавіч, 193 сд (1902-загінуў 13.03.1945, в.Крысаў Польшча)







Свірскі пасялковы Савет

Вёска Алешкі









760




Клявяда Сігізмунд Іванавіч




761




Мароз Антон Юльянавіч




762




Тышко Уладзімір Восіпавіч (1908-1945)




Вёска Багацькі







763

Масцяніца Вацлаў Міхайлавіч, 6 пп АВП (1905-загінуў03.1945, Чэхаславакія)







764




Пракоп Браніслаў Міхайлавіч (1908-10.1944)




765




Сільмановіч Іосіф Францавіч




Вёска Бакшты







766

Кісель Іосіф Ізыдоравіч, 9 пп АВП (загінуў 02.1945, в.Рэдэрыц Усходняя Прусія)







Вёска Барысы







767




Даткевіч Уладзіслаў Іванавіч (1924-05.1945)




768







Ескавіч Войцех Войцехавіч (1919-загінуў 02.1945)

769




Ескавіч Віктар Бернардавіч, 6 пп АВП (1922)




770







Тэраз Іван Мікалаевіч (1922-загінуў 01.03.1945)

771

Усціновіч Зыгмант Іванавіч, 6 пп АВП (1909-загінуў 22.02.1945, Латвія)







Вёска Болькава







772

1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   15


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка