Вілейская выбарчая акруга №1




Дата канвертавання15.03.2016
Памер52.19 Kb.


19 лютага 2014 года на пасяджэнні Смаргонскай раённай выбарчай камісіі зарэгістраваны кандыдаты ў дэпутаты Смаргонскага раённага Савета дэпутатаў па 27 выбарчым акругам:
Вілейская выбарчая акруга № 1

Рамановіч Іван Іванавіч, нарадзіўся 14 кастрычніка 1960 г., дырэктар Смаргонскага раённага ўнітарнага прадпрыемства “Жыллёва-камунальная гаспадарка, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Усходняя выбарчая акруга № 2

Нікадон Аляксандр Станіслававіч, нарадзіўся 18 сакавіка 1970 г., начальнік Смаргонскага раённага вузла электрасувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства электрасувязі“Белтэлекам”, жыве ў г. Ашмяны, беспартыйны.


Гагарынская выбарчая акруга № 3

Падгайскі Эдуард Іосіфавіч нарадзіўся 18 чэрвеня 1963 г., дырэктар камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Смаргонскі ліцейна-механічны завод”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Чыгуначная выбарчая акруга № 4

Пятроўскі Андрэй Зянонавіч, нарадзіўся 11 лістапада 1974 г., намеснік дырэктара паідэалагічнай рабоце дзяржаўнай вопытнай лесагаспадарчай установы “Смаргонскі вопытны лясгас”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Завадская выбарчая акруга № 5

Бандарэнка Міхаіл Аляксандравіч нарадзіўся 5 сакавіка 1981 г., начальнік участка збыту і маркетынгу філіяла “Смаргонскі хлебазавод” адкрытага акцыянернага таварыства “Гроднахлебпрам”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Заходняя выбарчая акруга № 6

Найдзіч Міхаіл Іванавіч, нарадзіўся 13 мая 1970 г., начальнік дарожнага рамонтна- будаўнічага ўпраўлення № 134 камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Гроднааблдарбуд”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Кіраўская выбарчая акруга № 7

Галяк Уладзіслаў Робертавіч, нарадзіўся 7 жніўня 1964 г., галоўны ўрач установы аховы здароўя “Смаргонская цэнтральная раённая бальніца”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Каранёўская выбарчая акруга № 8

Пешкур Ганна Антонаўна, нарадзілася 15 лютага 1957 г., урач-тэрапеўт (загадчык раённай паліклінікі) установы аховы здароўя “Смаргонская цэнтральная раённая бальніца”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйная.


Кутузаўская выбарчая акруга № 9

Хлябовіч Людміла Міхайлаўна, нарадзілася 16 снежня 1960 г., намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г. Смаргоні”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйная.


Маладзёжная выбарчая акруга № 10

Герман Ігар Уладзіміравіч, нарадзіўся 16 мая 1975 г., майстар Смаргонскага раённага ўнітарнага прадпрыемства “Жыллёва-камунальная гаспадарка”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.

Мядвецкі Валянцін Іосіфавіч, нарадзіўся 10 жніўня 1958 г., дырэктар вытворчага ўпраўлення “Смаргоньміжрайгаз” вытворчага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Гроднааблгаз”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны
Паркавая выбарчая акруга № 11

Турэйка Марына Мікалаеўна, нарадзілася 22 сакавіка 1969 г., галоўны дзяржаўны санітарны ўрач Смаргонскага раёна, галоўны ўрач дзяржаўнай установы“Смаргонскі занальны цэнтр гігіены і эпідэміялогіі”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйная.


Сініцкая выбарчая акруга № 12

Шыхалёў Максім Іванавіч, нарадзіўся 18 мая 1978 г., начальнік Смаргонскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях установы “Гродзенскае абласное ўпраўленне Міністэрства па надзвычайных сітуацыях Рэспублікі Беларусь”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Смаргонская выбарчая акруга № 13

Токарава Вольга Мікалаеўна, нарадзілася 2 чэрвеня 1968 г., намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце дзяржаўнай установы адукацыі “Смаргонская дзіцячая школа мастацтваў імя М.К.Агінскага”, жыве ў г. Смаргоні беспартыйны.


Савецкая выбарчая акруга № 14

Шыш Мікалай Андрэевіч, нарадзіўся 12 мая 1950 г., старшыня Смаргонскага раённага Савета дэпутатаў, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Будаўнічая выбарчая акруга № 15

Дзергачова Анастасія Аляксандраўна, нарадзілася 3 мая 1983 г., індывідуальны прадпрымальнік, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйная.

Норык Святлана Сяргееўна, нарадзілася 9 верасня 1962 г., начальнік упраўлення па працы, занятасці і сацыяльнай абароне Смаргонскага раённага выканаўчага камітэта, жыве ў г. Смаргоні, член Камуністычнай партыі Беларусі.
Трактарная выбарчая акруга № 16

Фядосаў Мікалай Мікалаевіч, нарадзіўся 13 чэрвеня 1959 г., індывідуальны прадпрымальнік, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Юбілейная выбарчая акруга № 17

Шчастный Анатолій Станіслававіч, нарадзіўся 24 снежня 1975 г., намеснік начальніка аддзела ўнутраных спраў Смаргонскага райвыканкама, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Вішнеўская выбарчая акруга № 18

Шапель Іван Эдуардавіч, нарадзіўся 15 красавіка 1955 г., дырэктар дачыннага ўнітарнага Смаргонскага прадпрыемства міліярацыйных сістэм, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Войстамская выбарчая акруга № 19

Алянцэвіч Віктар Альфонсавіч, нарадзіўся 15 мая 1970 г., галоўны аграном сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Саўбел”, жыве ў аг. Войстам Смаргонскага раёна, беспартыйны.


Жодзішкоўская выбарчая акруга № 20

Харужык Генадзій Васільевіч, нарадзіўся 27 ліпеня 1966 г., дырэктар унітарнага вытворчага прадпрыемства “Смаргонскі камбінат хлебапрадуктаў”, жыве ў аг. Жодзішкі Смаргонскага раёна, беспартыйны.


Залеская выбарчая акруга № 21

Ермак Алена Янаўна, нарадзілася 20 красавіка 1967 г., дырэктар філіяла № 7 “Смаргоньсілікатабетон” адкрытага акцыянернага таварыства“Краснасельскбудматэрыялы”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйная.


Крэўская выбарчая акруга № 22

Капыш Сяргей Леанідавіч, нарадзіўся 24 мая 1968 г., старшыня Крэўскага сельскага выканаўчага камітэта, жыве ў аг. Крэва Смаргонскага раёна, беспартыйны.


Кушлянская выбарчая акруга № 23

Радзевіч Жанна Канстанцінаўна, нарадзілася 24 чэрвеня 1964 г., намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце дзяржаўнай установы адукацыі “Сольская сярэдня школа”, жыве ў аг. Кушляны Смаргонскага раёна, беспартыйная.


Асінаўшчызненская выбарчая акруга № 24

Юралевіч Уладзімір Янавіч, нарадзіўся 2 лютага 1972 г., дырэктар вытворчага камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Саўгас Смаргонскі”, жыве ў аг. Асінаўшчызна Смаргонскага раёна, беспартыйны.


Сінькоўская выбарчая акруга № 25

Крукоўскі Анатоль Іванавіч, нарадзіўся 11 сакавіка 1966 г., старшыня сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Сінькі”, жыве ў г. Смаргоні, беспартыйны.


Сольская выбарчая акруга № 26

Новік Міхаіл Антонавіч, нарадзіўся 27 лістапада 1949 г., дырэктар філіяла“Смаргонская птушкафабрыка” адкрытага акцыянернага таварыства “Лідахлебапрадукт”, жыве ў г. Ашмяны, беспартыйны.


Шутавіцкая выбарчая акруга № 27

Івашка Віталій Іванавіч, нарадзіўся 5 мая 1959 г., старшыня Смаргонскага раённага камітэта прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплекса, жыве ў в. Пярэбнавічы Смаргонскага раёна, беспартыйны.








База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка