Спіс воінаў, якія загінулі ці прапалі без вестак




Дата канвертавання30.04.2016
Памер71.6 Kb.
Спіс воінаў, якія загінулі ці прапалі без вестак

(Заямнаўскі сельсавет)
Вёска Задвор’е

Гусеў Уладзімір Пятровіч

Жыбуртовіч Уладзімір Марцінавіч

Ламаносаў Кузьма Аляксеевіч

Лявусаў Ілья Васільевіч

Навіцкі Міхаіл Іванавіч

Нячаеў Дзмітрый Мікалаевіч

Пяткевіч Аляксандр Сямёнавіч

Тарарай Уладзімір Антонавіч

Уласік Іван Іосіфавіч


Аграгарадок Заямнае

Ваўчок Мікалай Мікалаевіч

Высоцкі Аляксандр Міхайлавіч

Гаркач Іван Пятровіч

Глоба Аляксандр Аляксандравіч

Глоба Рыгор Трафімавіч

Глоба Іосіф Фёдаравіч

Глоба Пётр Антонавіч

Ельяшэвіч Уладзімір Сцяпанавіч

Жыбуль Аляксандр Васілевіч

Жыбуль Аляксандр Іосіфавіч

Жыбуль Васіль Сцяпанавіч

Жыбуль Іван Дзмітрыевіч

Жыбуль Канстанцін Аляксандравіч

Жыбуль Канстанцін Іванавіч

Жыбуль Канстанцін Раманавіч

Жыбуль Пётр Міхайлавіч

Жыбуль Уладзімір Фёдаравіч

Жыбуль Фёдар Васілевіч

Казлоў Пётр Пракопавіч

Калоша Пётр Вікенцьевіч

Камароўскі Аляксандр Аляксандравіч

Каспяровіч Аляксандр Канстанцінавіч

Каспяровіч Арсен Георгіевіч

Каспяровіч Мікалай Пятровіч

Каспяровіч Міхаіл Канстантінавіч

Клімовіч Уладзімір Дзмітрыевіч

Курыла Аляксандр Андрэевіч

Курыла Пётр Іванавіч

Кутас Мікалай Аляксандравіч

Лубенька Іван Іванавіч

Надзежа Іван Андрэевіч

Надзежа Мікалай Андрэевіч

Радзівон Аляксандр Пятровіч

Сідарэвіч Аляксандр Пятровіч

Шут Аляксандр Андрэевіч

Шчэкала Аляксандр Лук’янавіч

Шчэкала Аляксандр Лявонцьевіч

Шчэкала Іван Канстанцінавіч

Шчэцька Аляксандр Аляксандравіч

Шчэцька Аляксандр Іванавіч

Шчэцька Аляксандр Ігнатавіч

Шчэцька Васіль Аляксандравіч

Шчэцька Іван Аляксандравіч

Шчэцька Іван Аляксандравіч

Шчэцька Іван Сямёнавіч

Шчэцька Канстанцін Іванавіч

Шчэцька Міхаіл Міхайлавіч

Шчэцька Уладзімір Аляксандравіч

Шчэцька Уладзімір Андрэевіч

Шчэцька Уладзімір Сямёнавіч
Вёска Канкаловічы

Канкаловіч Георгій Канстанцінавіч


Вёска Сцяцкі

Волчанка Уладзімір Антонавіч

Грамыка Барыс Мікалаевіч

Грамыка Канстанцін Аляксандравіч

Жыбуль Аляксандр Ігнатавіч

Жыбуль Васіль Фёдаравіч

Жыбуль Іван Іосіфавіч

Жыбуль Парфім Лявонцьевіч

Жыбуль Піліп Васілевіч

Жыбуль Піліп Захаравіч

Жыбуль Уладзімір Сяргеевіч

Клімовіч Іван Данілавіч

Кожыч Васіль Іванавіч

Кожыч Міхаіл Адамавіч

Новік Іван Мацвеевіч

Новік Міхаіл Васілевіч

Тулейка Іван Ігнатавіч

Шыдлоўскі Іван Антонавіч

Шыдлоўскі Іван Мацвеевіч

Шыдлоўскі Мацвей Сцяпанавіч


Вёска Ячнае

Боган Мікалай Сцяпанавіч

Боган Пётр Ігнатавіч

Грыб Вікенцій Васілевіч

Дзяргай Іван Паўлавіч

Дзяргай Іван Сцяпанавіч

Дзяргай Пётр Сцяпанавіч

Дубатоўка Аляксандр Данілавіч

Дубатоўка Мікалай Юльянавіч

Калоша Максім Фёдаравіч

Капуста Пётр Сямёнавіч

Кожыч Сцяпан Фёдаравіч

Кожыч Сямён Піліпавіч

Кульша Пётр Іванавіч

Курыла Васіль Міхайлавіч

Лявонік Фёдар Ігнатавіч

Марэеў Мацвей Пятровіч

Немец Аляксандр Паўлавіч

Пяткевіч Аляксандр Сцяпанавіч

Сахар Іван Пятровіч

Сахар Іван Фёдаравіч

Трацяк Аляксандр Мікалаевіч

Трацяк Аляксандр Сцяпанавіч

Трацяк Аркадзь Андрэевіч

Трацяк Мікалай Сямёнавіч
Вёска Атцэда

Доўнар Эдвард Вікенцьевіч

Жывіцкі Іосіф Верыцыянавіч
Вёска Баханы

Бандаровіч Іван Васілевіч

Бохан Васіль Паўлавіч

Бохан Васіль Сямёнавіч

Бохан Дзмітрый Сямёнавіч

Бохан Іван Аляксеевіч

Бохан Мікалай Аляксеевіч

Бохан Мікалай Юр’евіч

Бохан Мікалай Мікалаевіч

Бохан Пётр Сямёнавіч

Бохан Пётр Юльянавіч

Бохан Рыгор Васілевіч

Бохан Уладзімір Паўлавіч

Бохан Уладзімір Сямёнавіч

Віцько Мікалай Аляксеевіч

Віцько Пётр Васілевіч

Віцько Пётр Данілавіч

Грамыка Аляксандр Емяльянавіч

Грамыка Іван Паўлавіч

Грамыка Уладзімір Аляксеевіч

Дубатоўка Павел Васілевіч

Капуста Леанід Андрэевіч

Капуста Спірыдон Юр’евіч

Кожыч Мікалай Юр’евіч

Сахар Іван Паўлавіч

Сахар Мікалай Андрэевіч

Сахар Уладзімір Юр’евіч

Сідорык Аляксандр Сцяпанавіч

Сідорык Сцяпан Сцяпанавіч
Вёска Кучкуны

Ніжнік Васіль Фёдаравіч

Паляшчук Мікалай Іванавіч

Печка Ягор Іванавіч

Пракаповіч Вячаслаў Уладзіміравіч
Аграгарадок Слабада

Бохан Яўген Пятровіч

Грыгаровіч Аркадзь Рыгоравіч

Журба Аляксандр Іосіфавіч

Жыбуль Гаўрыла Аляксандравіч

Камароўскі Мікалай Іосіфавіч

Капуста Пётр Сцяпанавіч

Каробка Іван Уладзіміравіч

Каробка Павел Юр’евіч

Клімко Іпаліт Пятровіч

Клімко Мікалай Іванавіч

Курыла Іван Іванавіч

Пяткевіч Канстанцін Юр’евіч

Сілка Іван Пятровіч

Сілка Іван Сцяпанавіч

Сілка Мікалай Сцяпанавіч

Тушкевіч Аляксандр Сцяпанавіч

Уласік Дзмітрый Аляксеевіч

Уласік Іван Іосіфавіч

Уласік Іпаліт Аляксеевіч

Шкляр Сяргей Паўлавіч
Вёска Яблынаўка

Бярвенскі Іосіф Іванавіч



Партызаны, мірныя жыхары і падпольшчыкі, якія загінулі

(Заямнаўскі сельсавет)
Вёска Задвор’е

Барысевіч Аляксей

Васілеўскі Андрэй

Васілеўскі Міхаіл

Васілеўскі Уладзімір Ігнатавіч
Вёска Заямнае

Глоба Соф’я

Гузоўскі Іван Фаміч

Клімовіч Ірына Адамаўна

Пяткевіч Аляксандр Іванавіч
Вёска Канкаловічы

Андрэеў Ціт


Вёска Сцяцкі

Трацяк Фёдар

Трацяк Фёдар Мікітавіч

Пархімовіч Іван

Пархімовіч Ігнат

Шчэкала Мікалай


Вёска Ячнае

Немец Віталь Канстанцінавіч

Пяткевіч Іван

Сошка Іван Антонавіч

Трацяк Уладзімір

Вёска Атцэда

Варыга Юзаф Дамінікавіч

Жывіцкая Фабіяна

Жывіцкая Феліцыя Антонаўна

Забелін Рыгор Сцяпанавіч

Прыбытак Людвіг Вікенцьевіч


Вёска Баханы

Дубатоўка Яўген Іванавіч


Вёска Кучкуны

Ганчароў Мікалай Іосіфавіч

Дрозд Мікалай Іванавіч

Жывіцкі Станіслаў Станіслававіч

Салавей Міхаіл Антонавіч
Вёска Слабада

Грыгаровіч Аркадзь Рыгоравіч

Драбышэўская Кацярына

Драбышэўскі Аляксандр


Вёска Яблонаўка

Карповіч Іосіф Фёдаравіч



Карповіч Канстанцін Фёдаравіч


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка