Спеціаліст Заочна форма навчання




старонка1/5
Дата канвертавання30.04.2016
Памер0.65 Mb.
  1   2   3   4   5
Випуск 28 січня 2009 року
Відділення перепідготовки (друга вища)

Спеціаліст

Заочна форма навчання

4 курс


№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові



Антонова Ольга Миколаївна



Арутюнова Ганна Гуріївна



Бобров Арсеній Олександрович



Божек Денис Анатолійович



Борисюк Тетяна Андріївна



Булденко Оксана Іванівна



Герчак Сергій Михайлович



Головко Олександр Анатолійович



Голубенко Ірина Олександрівна



Гончаренко Світлана Вікторівна



Єлисеєва Юлія Леонідівна



Жаровська Олена Петрівна



Забрідний Володимир Сергійович



Зауткіна Євгенія Ігорівна



Ілюшин Аркадій Олександрович



Князев Дмитро Олександрович



Кобка Максим Володимирович



Колюх Валерій Вікторович



Комірна Олена Юріївна



Костишин Віктор Степанович



Кучеренко Віталій Петрович



Лазаренко Катерина Володимирівна



Лашко Тетяна Григорівна



Лі Юлія Миколаївна



Магдич Анатолій Віталійович



Малик Станіслав Геннадійович



Машаненков Олег Віталійович



Мельник Денис Васильович



Михальська Ніна Вікторівна



Морозова Ірина Едуардівна



Мусевич Алла Іванівна



Насвіщук Павло Васильович



Науменко Юрій Анатолійович



Новицька Тетяна Анатоліївна



Одушкіна Юлія Анатоліївна



Піх Наталія Михайлівна



Руденко Олександр Васильович



Семчик Олександр Віталійович



Симоненков Дмитро Вікторович



Сівак Андрій Миколайович



Стельмах Наталія Валеріївна



Харченко Ольга Ігорівна



Хлобистов Борис Володимирович



Ходаківська Тетяна Володимирівна



Чабан Олена Анатоліївна



Чуйко Ірина Олександрівна



Шевченко Віолетта Олегівна



Шмід Наталія Миколаївна



Шпак Ірина Володимирівна



Юра Юрій Валентинович


Випуск 28 січня 2009 року
Відділення перепідготовки (друга вища)

Спеціаліст

Заочно-дистанційна форма навчання

4 курс


№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

1

Боєцький Тарас Федорович

2

Бунтов Іван Юрійович

3

Данилевська Юлія Володимирівна

4

Довженко Сергій Анатолійович

5

Кравченко Ольга Андріївна

6

Лебедєв Ігор Олегович

7

Лисогор Олександр Іванович

8

Мисюра Ірина Георгіївна

9

Місюра Олексій Георгійович

10

Місюра Ростислав Георгійович

11

Нижник Ярослав Віталійович

12

Стовпова Євгенія Павлівна

13

Федорончук Алла Володимирівна


Випуск 26 червня 2009 року

Спеціаліст

Денна форма навчання

5 курс


№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові



Авраменко Наталія Михайлівна (Третякова)



Адамишин Антон Володимирович



Артюх Валентина Сергіївна



Базя Артем Валерійович



Балушок Ігор Олександрович



Бережок Сергій Іванович



Білов Матвій Володимрович



Бляха Петро Петрович



Боборикіна Єлизавета Олександрівна (Короневська)



Бондар Анатолій Володимирович



Бровко Владислава Ігорівна



Бутовченко Катерина Леонідівна



Веремчук Валентин Євгенович



Вільковський Кирило Валерійович



Волосович Володимир Ігорович



Гамза Володимир Іванович



Голод Віта Сергіївна



Гончар Марина Іванівна



Горбань Юлія Юріївна



Григорова Марина Миколаївна



Григорович Діана Валеріївна



Грібінчак Катерина Павлівна (Краглевич)



Дарчин Владислав Богданович



Деребізова Інга Вадимівна



Діденко Ірина Миколаївна



Дубас Володимир Михайлович



Загорець Тетяна Олександрівна



Зайцев Іван Євгенович



Залуська Ірина Анатоліївна



Здоренко Владислав Євгенович



Іванова Єлизавета Вікторівна



Іванович Тетяна Василівна



Іващенко Ігор Валерійович



Кизима Олександр Олександрович



Кіщак Ксенія Юріївна



Коваль Сергій Володимирович



Козачук Максим Ігорович



Козлов Олексій Сергійович



Козлова Олена Валеріївна



Козлюк Юрій Григорович



Король Анна Валеріївна



Костючик Анатолій Миколайович



Крапивник Олександр Сергійович



Кресна Олена Миколаївна



Кулинич Ольга Павлівна



Кушнірук Віталій Іванович



Ласкіна Анастасія Олександрівна



Лень Віталій Юрійович



Литвин Оксана Володимирівна



Логвиненко Анастасія Сергіївна



Логвиненко Дарія Сергіївна



Лукашенко Аліна Вікторівна



Ляшко Катерина Олександрівна



Мазурик Тетяна Олегівна



Марченко Оксана Юріївна



Марчинська Анна Володимирівна



Матяш Євген Миколайович



Миронець Роман Анатолійович



Міхо Володимир Андрійович



Міцкевич Дмитро Ігорович



Наумець Олександр Віталійович



Ніколаєва Ірина Валеріївна



Обертун Євген Олегович



Оліградський Орест Васильович



Очеретяний Віктор Євгенійович



Панчишин Антон Володимирович



Петросюк Юлія Анатоліївна



Писко Валентина Миколаївна



Побережна Марина Олександрівна



Полінський Борис Андрійович



Пугайко Ігор Ігорович



Ремінська Анастасія Олександрівна



Різник Ярослав Михайлович



Росавицький Микола Володимирович



Сергієнко Анастасія Ігорівна



Сизов Руслан Валерійович



Сінніков Ігор Юрійович



Скаженик Артем Вікторович



Стальнов Олексій Олександрович



Станішевська Олена Ігорівна



Степанянц Артур Леонтійович



Сумцов Владислав Станіславович



Сусол Сергій Вікторович



Талашок Ольга Василівна



Танцюра Юлія Борисівна



Тарновська Юлія Сергіївна



Тиханов Доменік Володимирович



Трофименко Дмитро Сергійович



Українець Микола Петрович



Усенко Андрій Ігорович



Федірко Альона Юріївна



Федорова Мирослава Василівна



Халупко Ігор Анатолійович



Чарчіян Євгенія Рубенівна



Чеботарьов Артем Вячеславович



Шарпатий Михайло Михайлович



Шевченко Андрій Петрович



Шурлякова Світлана Йосипівна



Явдюк Валерія Юріївна



Якимова Вікторія Валеріївна



Яковишина Юлія Олександрівна



Яковлєв Дмитро Віктрович



Янович Яна Анатоліївна (Білека)



Ярмак Євгеній Степанович



Ящук Наталія Леонідівна

  1   2   3   4   5


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка