Склад приймальної комісії університету «україна» на 2016 рік голова приймальної комісії




Дата канвертавання30.04.2016
Памер217.58 Kb.

Додаток №1 до наказу

Університету «Україна»

від 28 грудня 2015 р. за №158
СКЛАД ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ УНІВЕРСИТЕТУ « УКРАЇНА»

НА 2016 РІК

Голова приймальної комісії:

Таланчук Петро Михайлович - Президент університету


Перший заступник Голови приймальної комісії:

Кучерявий Іван Тихонович - перший проректор


Заступник Голови приймальної комісії:

Коротєєва Антоніна Вікторівна - проректор з навчально-виховної

роботи

Відповідальний секретар приймальної комісії:

Дубас Ростислав Григорович



Члени приймальної комісії:

Журавльова Валентина Миколаївна - фінансовий директор


Коляда Оксана Петрівна - директор департаменту стратегії

розвитку університету


Веденєєва Ольга Анатоліївна - начальник управління навчально-виховної роботи
Барна Наталія Віталіївна - директор Інституту філології та масових комунікацій, голова відбіркової комісії

Малишев Віктор Володимирович - директор Інженерно-технологічного інституту, голова відбіркової комісії

Поліновський В’ячеслав Васильович - директор Інституту комп’ютерних технологій, голова відбіркової комісії

Нестеренко Світлана Сергіївна - директор Інституту економіки та менеджменту, голова відбіркової комісії

Адирхаєв Сослан Георгійович - директор Інституту соціальних технологій, голова відбіркової комісії

Терещенко Андрій Леонідович - директор Інституту права та суспільних відносин, голова відбіркової комісії

Мовчан Валентина Олексіївна - декан факультету біомедичних технологій, голова відбіркової комісії

Смолянова Світлана Іванівна - директор коледжу «Освіта», голова відбіркової комісії

Грицанчук Геворг Олександрович - уповноважена особа приймальної

комісії з питань прийняття та розгляд електронних заяв


Олефір Віктор Іванович - проректор з наукової роботи
Шаповалова Яна Юріївна - начальник центру інклюзивних технологій навчання
Перехрест Роман Костянтинович - президент студентського самоврядування
Юхименко Петро Іванович - ректор Білоцерківського

інституту економіки та управління та директор Білоцерківського коледжу голова відбіркової комісії

Давиденко Ганна Віталіївна - директор Вінницького соціально -

економічного інституту та директор Вінницького коледжу, голова відбіркової комісії


Бодунов Євген Рудольфович - в. о. директора Горлівського

регіонального інституту, голова

відбіркової комісії
Федько Анжеліка Володимирівна - директор Дніпропетровської філії,

голова відбіркової комісії

Музика Володимир Павлович - директор Дубенської філії та

Дубенського коледжу,

голова відбіркової комісії
Перелигін Микола Миколайович - директор Житомирського

економіко-гуманітарного інституту,

голова відбіркової комісії
Кіт Григорій Васильович - директор Івано-Франківської

філії, голова відбіркової комісії


Чопей Вікторія Степанівна - директор Карпатського інституту

підприємництва та Гуманітарно- економічного коледжу, голова відбіркової комісії

Пупишева Валентина Яківна - директор Кіровоградського

інституту розвитку людини та Центральноукраїнського юридичного коледжу, голова відбіркової комісії

Чижик Віктор Васильович - ректор Луцького інституту

розвитку людини, голова

відбіркової комісії
Лисенко Валерій Іванович - ректор Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій та директор Мелітопольського коледжу, голова відбіркової комісії
Вдовиченко Раїса Петрівна - директор Миколаївського

міжрегіонального інституту

розвитку людини та директор

Миколаївського коледжу, голова

відбіркової комісії
Севрюков Георгій Іванович - ректор Новокаховського

гуманітарного інституту, голова

відбіркової комісії
Мякушко Надія Семенівна - директор Полтавського інституту

економіки і права, голова

відбіркової комісії
Ладюк Ольга Дмитрівна - директор Рівненського інституту

та директор Рівненського коледжу, голова відбіркової комісії

Чайковський Михайло Євгенович - ректор Хмельницького інституту

соціальних технологій, голова

відбіркової комісії
Сніжко Наталія Анатоліївна - директор Броварського коледжу,

голова відбіркової комісії

Шаравара Роман Іванович - директор Полтавського коледжу,

голова відбіркової комісії

Березинець Володимир Васильович - директор Хмельницького коледжу,

голова відбіркової комісії

Качура Костянтин Миколайович - директор Придніпровського

гуманітарно-економічного коледжу (м. Нікополь), голова відбіркової комісії


Горюк Павло Дмитрович - директор Сторожинецького

коледжу, голова відбіркової комісії


Сухорукова Неля Степанівна - директор Тернопільського коледжу,

голова відбіркової комісії

Касьян Ольга Вікторівна - директор Васильківського коледжу,

голова відбіркової комісії

Кулагін Олег Анатолійович - директор Запорізького коледжу,

голова відбіркової комісії

Додаток №2 до наказу

Університету «Україна»

від 28 грудня 2015 р. за № 158


СКЛАД ВІДБІРКОВИХ КОМІСІЙ

ІНСТИТУТІВ ТА ФАКУЛЬТЕТІВ БАЗОВОЇ СТРУКТУРИ УНІВЕРСИТЕТУ
ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ
Голова відбіркової комісії: Нестеренко Світлана Сергіївна
Секретар відбіркової комісії: Іванова Катерина Іванівна
Члени відбіркової комісії: Колумбет Олена Петрівна

Кутліна Ірина Юріївна

Лазаренко Лариса Віталіївна

Лавриненко Лариса Миколаївна


Відповідальний

за профорієнтаційну роботу: Ковальчук Наталія Сергіївна

ІНСТИТУТУ ПРАВА ТА СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН
Голова відбіркової комісії: Терещенко Андрій Леонідович

Секретар відбіркової комісії: Фаст Олексій Олександрович

Члени відбіркової комісії: Фрицький Юрій Олегович

Мурашин Олександр Геннадійович

Сенченко Людмила Василівна

Галактіонова Ірина Володимирівна

Юркіна Тетяна Олександріна

Ямкова Ірина Миколаївна

Сердюк Василь Павлович

Сорока Олександра Олександрівна

Сердюк Євгеній Васильович

Савяк Владислав Олегович



Відповідальний

за профорієнтаційну роботу: Фаст Олексій Олександрович

ІНСТИТУТУ ФІЛОЛОГІЇ ТА МАСОВИХ КОМУНІКАЦІЙ
Голова відбіркової комісії: Барна Наталія Віталіївна
Заступники Голови відбіркової комісії: Дроботенко Валентина Юріївна

Неділько Тетяна Петрівна



Секретар відбіркової комісії: Танська Людмила Вацлавівна

Члени відбіркової комісії: Денисенко Володимир Анатолійович

Ломачинська Ірина Миколаївна

Махінов Віктор Миколайович

Коломієць Олена Вікторівна

Ярошовець Тетяна Іванівна

Відповідальний

за профорієнтаційну роботу: Борецька Лариса Луціанівна

ФАКУЛЬТЕТУ БІОМЕДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Голова відбіркової комісії: Мовчан Валентина Олексіївна

Секретар відбіркової комісії: Сергійчук Наталія Миколаївна

Члени відбіркової комісії: Антипчук Адель Федорівна

Корінько Олена Миколаївна

Мележик Ольга Вікторівна

Дороніна Ірина Олександрівна



Відповідальний

за профорієнтаційну роботу: Мовчан Валентина Олексіївна

ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ІНСТИТУТУ
Голова відбіркової комісії: Малишев Віктор Володимирович
Заступники Голови відбіркової комісії: Щирська Оксана Володимирівна
Секретар відбіркової комісії: Любенок Олена Борисівна
Члени відбіркової комісії: Чередник Володимир Миколайович

Жовнір Микола Федорович

Калакура Марія Михайлівна

Дударець Володимир Миколайович

Лукашенко Тетяна Федорівна
Відповідальний

за профорієнтаційну роботу: Урсуляк Лариса Василівна

ІНСТИТУТУ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Голова відбіркової комісії: Поліновський В’ячеслав Васильович

Секретар відбіркової комісії: Засуха Наталія Іванівна

Ковальчук Людмила Михайлівна



Члени відбіркової комісії: Забара Станіслав Сергійович

Зеленський Кирило Харитонович

Павленко Володимир Іванович

Дудніченко Іван Віталійович



Відповідальний

за профорієнтаційну роботу: Батрак Григорій Іванович


ІНСТИТУТУ СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Голова відбіркової комісії: Адирхаєв Сослан Георгійович

Заступник Голови відбіркової комісії: Заяць Ірина Сергіївна

Секретар відбіркової комісії: Бурко Олександра Андріївна

Члени відбіркової комісії: Сердюк Людмила Захарівна

Федорченко Ірина Миколаївна

Іванова Ірина Борисівна

Базиленко Анастасія Костянтинівна

Дика Вікторія Андріївна

Любенко Валерій Олексійович

Колядич Оксана Іванівна

Відповідальний

за профорієнтаційну роботу: Заяць Ірина Сергіївна
КОЛЕДЖУ «ОСВІТА»
Голова відбіркової комісії: Смолянова Світлана Іванівна
Заступник Голови відбіркової комісії: Володько Людмила Олександрівна
Секретар відбіркової комісії: Щавлінська Світлана Василівна
Члени відбіркової комісії: Бондаренко Ольга Леонідівна

Белозьорова Діна Іванівна

Меднікова Анастасія Юріївна

Суха Інна


Відповідальний

за профорієнтаційну роботу: Володько ЛюдмилаОлександрівна

Щавлінська Світлана Василівна


АСПІРАНТУРА
Голова відбіркової комісії: Олефір Віктор Іванович
Відповідальний секретар відбіркової комісії: Рижук Олександр Миколайович
Члени відбіркової комісії: Лазоренко Лариса Віталіївна

Нестеренко Світлана Сергіївна

Мурашин Олександр Геннадійович

Фрицький Юрій Олегович

Забара Станіслав Сергійович

Бебик Валерій Михайлович

Адирхаєв Сослан Гергійович

Сердюк Людмила Захарівна

Махінов Віктор Миколайович

СКЛАД ВІДБІРКОВИХ КОМІСІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНО ВІДОКРЕМЛЕНИХ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ
БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ

Голова відбіркової комісії : Юхименко Петро Іванович;

Секретар відбіркової комісії: Ткаченко Тетяна Олександрівна

Члени комісії: Загурський Олег Миколайович;

Романченко Інна Григорівна;

Демченко Юлія Сергіївна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Лященко Ярослав Юрійович
ВІННИЦЬКОГО СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ІНСТИТУТУ

Голова відбіркової комісії: Давиденко Ганна Віталіївна

Відповідальні секретарі відбіркової комісії: Ілініч Світлана Юріївна

Члени відбіркової комісії: Швед Вадим Валерійович

Хільченко Сергій Вікторович

Левчишина Олена Віталіївна

Ваколюк Сергій Миколайович

Костенко Наталія Іванівна

Чорноусенко Надія Сергіївна

Макац Володимир Геннадійович

Добровольська Вікторія Олександрівна

Осійський Юрій Олександрович

Тріфонова Юлія Миколаївна

Ляшков Олексій Валентинович

Петрук Олена Миколаївна,



Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Домнін Ігор Васильович
ГОРЛІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ

Голова відбіркової комісії: Бодунов Євген Рудольфович

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Панасова Анастасія Олександрівна

Члени відбіркової комісії: Грачова Марина Миколаївна

Благірєв Артем Михайлович



Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Панасова Анастасія Олександрівна
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ

Голова відбіркової комісії: Федько Анжеліка Володимирівна

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Гарькава Валентина Віталіївна

Члени відбіркової комісії Юраш Ольга Миколаївна

Шепель Надія Олександрівна

Криворотько Ганна Сергіївна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Гарькава Валентина Віталіївна
ДУБЕНСЬКОЇ ФІЛІЇ

Голова відбіркової комісії: Музика Володимир Павлович

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Хомич Людмила Володимирівна

Секретар відбіркової комісії: Зайчук Світлана Володимирівна

Члени відбіркової комісії: Ничипорук Ольга Анатоліївна

Орлова Оксана Петрівна

Савчук Ірина Аркадіївна

Савчук Людмила Василівна

Меронюк Тетяна Сергіївна

Уповноважена особа приймальної комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Смоляр Василь Геннадійович
ЖИТОМИРСЬКОГО ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНОГО ІНСТИТУТУ


Голова відбіркової комісії:

Перелигін Микола Миколайович

Відповідальний секретар відбіркової комісії:

Бурова Галина Вікторівна

Члени відбіркової комісії:

Шафранова Катерина Володимирівна Кулик Леонід Прокопійови

Панченко Тамара Михайлівна

Демидюк Юлія Анатоліївна


Уповноважена особа приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв

Волинчук Денис Олександрович




ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ

Голова відбіркової комісії: Кіт Григорій Васильович

Заступник голови Відбіркової комісії: Колибаб'юк Світлана Петрівна

Відповідальний секретар Відбіркової комісії: Цюрак Ірина Юріївна

Члени Відбіркової комісії: Дума Марія Володимирівна

Мельник Тарас Зіновійович



Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Зощак Лілія Михайлівна

КАРПАТСЬКОГО ІНСТИТУТУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Голова відбіркової комісії: Чопей Вікторія Степанівна

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Роман Вікторія Петрівна

Члени відбіркової комісії: Ребрик Михайло Михайлович

Кондратюк Марія Федорівна

Орінчай Калина Степанівна

Шевченко Дмитро Іванович



Уповноважена особа з прийняття та

розгляду електронних заяв у базі ЄДЕБО: Бошко Олександр Володимирович

(Росоха Діана Василівна)



КІРОВОГРАДСЬКОГО ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ

Голова відбіркової комісії: Пупишева Валентина Яківна

Заступник Голови відбіркової комісії: Мороз Станіслав Станіславович

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Скобєлева Ольга Борисівна

Члени відбіркової комісії: Притюпа Олена Сергіївна

Кравченко Олена Вікторівна

Ткаченко Ірина Миколаївна

Гуцанюк Олексій Миколайович

Лебідь Марина Василівна

Аркушева Юлія Вікторівна

Осадчий Олександр Юрійович

Сєдова Наталія Анатоліївна

Мильніченко Наталя Олександрівна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Трегубенко Марина Юріївна

ЛУЦЬКОГО ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ
Голова відбіркової комісії: Чижик Віктор Васильович

Заступник голови відбіркової комісії: Гітун Наталія Іванівна

Відповідальний секретар відбіркової комісії : Пащук Тарас Валерійович

Члени відбіркової комісії: Андрійчук Юліана Миколаївна

Дацюк-Томчук Марія Богданівна

Жалко Тетяна Йосипівна

Савич Сергій Святославович

Закусила Оксана Юріївна

Усійчук Андрій Петрович

Терлецький Володимир Карлович

Члени відбіркової комісії: Кирилюк Вікторія Василівна

Туз Юлія Олександрівна

Пашкевич Людмила Петрівна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Прудка Євгенія Сергіївна
МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ІНСТИТУТУ ЕКОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Голова відбіркової комісії: Лисенко Валерій Іванович

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Фурса В’ячеслав Олексійович

Члени відбіркової комісії: Жардяцкене Катерина Олександрівна

Федоров В’ячеслав В’ячеславович

Строєва Маріанна Йосипівна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Нагорна Інна Ігорівна
МИКОЛАЇВСЬКОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ
Голова відбіркової комісії: Вдовиченко Раїса Петрівна
Заступник голови відбіркової комісії: Козаченко Лілія Анатоліївна
Відповідальний секретар відбіркової комісії: Міряха Галина Іванівна
Члени відбіркової комісії: Кривоногова Людмила Володимирівна

Артюх Світлана Сергіївна

Кравченко Юлія Вікторівна

Дорошенко Володимир Григорович

Голубова Ольга Олександрівна

Шлепньов Андрій Миколайович

Дудник Ірина Миколаївна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Лисак Вікторія Сергіївна
НОВОКАХОВСЬКОГО ГУМАНІТАРНОГО ІНСТИТУТУ

Голова відбіркової комісії: Севрюков Георгій Іванович

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Умарова Валерія Олександрівна

Члени відбіркової комісії: Баєвська-Кіпрушева Олена Леонідівна

Корчагіна Віта Григорівна

Шаверський Сергій Леонідович

Михайлов Костянтин Михайлович

Чумакова Дар’я Володимирівна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Рябіков Валентин Володимирович


    1. ПОЛТАВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА



Голова відбіркової комісії: Мякушко Надія Семенівна

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Шаравара Роман Іванович
Члени відбіркової комісії: Черкас Віра Володимирівна

Губарь Тетяна Володимирівна

Кальян Олександр Сергійович

Глоба Сергій Миколайович

Мостепанюк Євгенія Володимирівна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Чулак Таміла Петрівна
РІВНЕНСЬКОГО ІНСТИТУТУ


Голова відбіркової комісії: Ладюк Ольга Дмитрівна

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Буковська Катерина Володимирівна




Члени відбіркової комісії Годун Валентина Панасівна

Кузьменко Галина Олексіївна

Мелесь Наталія Василівна


Члени відбіркової комісії: Савчук Світлана Ігорівна

Бесараба Олександра Анатоліївна

Грицюта Оксана Федорівна

Савенко Діана Олександрівна

Петровська Людмила Миколаївна

Герасименко Наталія Петрівна



Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Волосик Євген Сергійович


ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ІНСТИТУТУ СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Голова відбіркової комісії: Чайковський Михайло Євгенович

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Луцкевич Наталія Іванівна,

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії: Головчук Лариса Леонтіївна,

Члени відбіркової комісії: Вознюк Сергій Володимирович

Кравчук Людмила Степанівна

Броварська Олена Аркадіївна

Бернюков Анатолій Миколайович

Кондратюк Світлана Миколаївна

Польовик Ольга Віталіївна

Неклюєнко Тетяна Василівна

Чайковська Жанна Миколаївна

Левчук Наталія Володимирівна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв - Войціх Інна Володимирівна
БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ
Голова відбіркової комісії : Юхименко Петро Іванович;

Секретар відбіркової комісії: Ткаченко Тетяна Олександрівна

Члени комісії: Загурський Олег Миколайович;

Романченко Інна Григорівна;



Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Демченко Юлія Сергіївна
БРОВАРСЬКОГО КОЛЕДЖУ

Голова відбіркової комісії: Сніжко Наталія Анатоліївна

Відповідальний секретар відбіркової комісії:  Харченко Олена Петрівна

Члени відбіркової комісії: Гончар Олександр Юрійович

Уповноважена особа  відбіркової  комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Харченко Олена Петрівна
ВАСИЛЬКІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ
Голова відбіркової комісії: Касьян Ольга Вікторівна

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Стожок Оксана Віталіївна

Члени відбіркової комісії: Бондаренко Катерина Ігорівна

Гривківська Світана Михайлівна

Комарницька Інна Володимирівна

Захарчук Анна Ігоревна



Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Комарницька Інна Володимирівна
ВІННИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ

Голова відбіркової комісії: Давиденко Ганна Віталіївна

Відповідальні секретарі відбіркової комісії: Ілініч Світлана Юріївна

Члени відбіркової комісії: Мельник Оксана Анатоліївна

Олійник Олеся Михайлівна



Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Домнін Ігор Васильович
ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ

Голова відбіркової комісії: Чопей Вікторія Степанівна

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Роман Вікторія Петрівна

Члени відбіркової комісії: Ребрик Михайло Михайлович

Кондратюк Марія Федорівна

Орінчай Калина Степанівна

Шевченко Дмитро Іванович



Уповноважена особа з прийняття та

розгляду електронних заяв у базі ЄДЕБО: Бошко Олександр Володимирович

(Росоха Діана Василівна)


ДУБЕНСЬКОГО КОЛЕДЖУ

Голова приймальної комісії: Музика Володимир Павлович

Відповідальний секретар приймальної комісії: Хомич Людмила Володимирівна

Секретар приймальної комісії: Зайчук Світлана Володимирівна

Члени приймальної комісії: Андріюк Анатолій Володимирович

Ничипорук Ольга Анатоліївна

Савчук Ірина Аркадіївна

Савчук Людмила Василівна

Паращинець Володимир

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Смоляр Василь Геннадійович
ЗАПОРІЗЬКОГО КОЛЕДЖУ


Голова відбіркової комісії:

Кулагін Олег Анатолійович

Відповідальний секретар відбіркової комісії:

Чурсіна Юлія Вікторівна

Члени відбіркової комісії:

Іванова Каріна Віталіївна

Руденко Лариса Григорівна




ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКОГО ЮРИДИЧНОГО КОЛЕДЖУ

Голова відбіркової комісії: Пупишева Валентина Яківна

Заступник Голови відбіркової комісії: Мильніченко Наталя Олександрівна

Відповідальний секретар з технічного забезпечення: Лиходіт Галина Олександрівна

Члени відбіркової комісії: Мороз Станіслав Станіславович

Білоніг Ірина Сергіївна

Тригубенко Марина Юрівна

Захарян Наріне Оганесівна



Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Лиходіт Галина Олександрівна
МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО КОЛЕДЖУ
Голова відбіркової комісії: Лисенко Валерій Іванович

Заступник Голови відбіркової комісії: Єрмоленко Ольга Володимирівна

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Фурса В’ячеслав Олексійович

Члени відбіркової комісії: Власюк Раїса Борисівна

Сурядна Наталія Миколаївна



Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Нагорна Інна Ігорівна
МИКОЛАЇВСЬКОГО КОЛЕДЖУ
Голова відбіркової комісії: Вдовиченко Раїса Петрівна
Заступник голови відбіркової комісії: Мельніченко Валерій Володимирович
Відповідальний секретар відбіркової комісії: Кравченко Юлія Вікторівна
Члени відбіркової комісії: Січко Сергій Михайлович

Артюх Світлана Сергіївна

Ушакова Людмила Іванівна

Дорошенко Володимир Григорович

Голубова Ольга Олександрівна

Мудрак Олег Іванович

Повх Ольга Михайлівна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Лисак Вікторія Сергіївна
ПОЛТАВСЬКОГО КОЛЕДЖУ
Голова відбіркової комісії: Шаравара Роман Іванович

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Захаренко Микола Григорович

Члени відбіркової комісії: Товста Світлана Петрівна

Коваленко Володимир Федорович

Рябокінь Наталія Олександрівна

Кальян Олександр Сергійович

Орлова Дар’я Василівна
Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Чулак Таміла Петрівна
ПРИДНІПРОВСЬКОГО ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ (м. НІКОПОЛЬ)

Голова відбіркової комісії: Качура Костянтин Миколайович





Відповідальний секретар відбіркової комісії: Качура Ірина Миколаївна





Члени відбіркової комісії: Шилова Ірина Миколаївна



Малиновський Володимир Іванович




Кравцова Марина Сергіївна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Качура Ірина Миколаївна






РІВНЕНСЬКОГО КОЛЕДЖУ
Голова відбіркової комісії: Ладюк Ольга Дмитрівна

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Красовська Алла Михайлівна

Члени відбіркової комісії: Матвійчук Анжела Дмитрівна

Стойка Марта Степанівна

Годун Валентина Панасівна

Турчик Ольга Ігорівна

Хильчук Юлія Василівна
Уповноважена особа відбіркової комісії:

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Волосик Євгеній Сергійович
СТОРОЖИНЕЦЬКОГО КОЛЕДЖУ

Голова відбіркової комісії: Горюк Павло Дмитрович

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Красовська Еопольда Владиславівна

Члени відбіркової комісії: Реус Оксана Анатоліївна

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Джал Микола Михайлович
ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО КОЛЕДЖУ

Голова відбіркової комісії: Сухорукова Неля Степанівна

Відповідальний секретар відбіркової комісії: Кибалюк Ольга Миколаївна

Члени відбіркової комісії: Мельник Іван Микитович

Андріїшина Світлана Юріївна

Чепіль Данило Васильович

Ткачук Світлана Василівна

Романюк Антон Йосипович

Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Твардовська Оксана Анатоліївна
ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ

Голова Відбіркової комісії: Березинець Володимир Васильович

Відповідальний секретар Відбіркової комісії: Головчук Лариса Леонтіївна

Члени відбіркової комісії: Якименко Андрій Анатолійович

Левчук Наталія Володимирівна

Чайковська Жанна Миколаївна

Левандовська Світлана Олексіївна



Уповноважена особа відбіркової комісії

з питань прийняття та розгляду електронних заяв: Луцкевич Наталія Іванівна

Відповідальний секретар



Приймальної комісії Р.Г. Дубас


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка