Рішення ХХІV сесії районної ради від 14. 05. 2010 №3 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб




Дата канвертавання30.04.2016
Памер270.05 Kb.
ДОМАНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

03.08.2015 смт Доманівка № 178
Про наповнення продовольчого фонду району при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Доманівської райдержадміністрації для забезпечення гостро потребуючих верств населення продовольчою продукцією у 2016 році
Відповідно до статей 13, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання рішення ХХІV сесії районної ради від 14.05.2010 № 3 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2010-2015 роки («Турбота»)»:
1.Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств надавати посильну допомогу у наповненні продовольчого фонду району при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Доманівської райдержадміністрації згідно списку розподілу за видами сільськогосподарської продукції (додаток 1).

2.Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Доманівської райдержадміністрації (Тесляру):

провести збір сільськогосподарської продукції до продовольчого фонду району до 1 грудня 2015 року;

протягом 2016 року надавати продовольчі набори гостропотребуючим верствам населення району згідно списку (додаток 2) та відповідно поданих заяв учасникам бойових дій, учасникам війни; забезпечити продовольчою продукцією мешканців стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання (38 осіб) територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Доманівської райдержадміністрації.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Фалько Н.І.

Голова райдержадміністрації В.М.Іванченко

Додаток 1

до розпорядження голови Доманівської районної

державної адміністрації

03.08.2015 № 178

Список

розподілу за видами сільськогосподарської продукції



в розрізі господарств про наповнення продовольчого фонду району


№ п/п.

Назва підприємств

Види сільськогосподарських культур

пшениця, кг

ячмінь,

кг


соняшник, кг

1

ТОВ «Нива – Союз»

200

200

200

2

ПСП імені Щорса

200

200

200

3

ПП «Веселий роздол»

200

200

200

4

ТОВ «Меліоратор - Агро Юг»

200

200

200

5

ТОВ «Струмок»

200

200

200

6

СФГ «Урожайне»

50

50

50

7

ПСП «Едем» (Богданівка)

150

100

150

8

ТОВ «Мар’ївське»

200

150

200

9

ПСП імені Суворова

200

200

200

10

СПрАТ «Україна»

200

200

200

11

ТОВ імені Б.Хмельницького

200

200

200

12

ТОВ «Агротекс Миколаїв»

200

200

200

13

ПСП «Світанок»

200

100

150

14

ТОВ «Злагода»

200

100

150

15

ДП «Лідіївське» філія ТОВ СП «Нібулон»

200

200

200

16

ТОВ «Зоря- агро»

150

100

150

17

ВАТ «Дом.райагрохім»

150

100

150

18

СФГ «Фенікс»

50

50

150

19

СФГ «Алекс»

200

150

150

20

СФГ «Адоніс»

100

100

150

21

СФГ «Катерина»

100

150

150

22

СФГ «Яна»

100

100

100

23

СФГ «Колос»

200

100

200

24

СФГ «Павлов»

100

100

100

25

СФГ «Альпи»

50

50

50

26

СФГ «Лідія»

50

50

50

27

СФГ імені Гетьмана Сагайдачного

150

100

150

28

СФГ «Альбатрос»

100

100

150

29

СФГ імені Тараса Шевченка

100

150

150

30

СФГ «Старт-С»

100

50

150

31

СФГ «Клен»

50

50

50

32

СФГ «Агат»

100

50

50

33

СФГ «Згода»

100

100

150

34

СФГ «Світлана»

100

100

100

35

СФГ «Троянда» (Прибужжя)

100

100

100

36

СФГ «Троянда –В»

50

50

50

37

СФГ «Варяг»

100

50

150

38

СФГ «Таран»

100

100

100

39

СФГ «Корунд»

100

50

100

40

СФГ «Деметра»

150

100

150

41

ПП «Урожай»

200

100

150

42

СФГ «Родина»

200

100

150

43

СФГ «Новий Сад»

50

50

50

44

ПСП «Коштівське»

150

150

100

45

СФГ «Юг»

50

50

50

46

СФГ «Союз»

100

50

150

47

СФГ «Еліпс - Н»

100

150

150

48

СФГ «Воля»

100

100

150

49

СФГ «Русь»

100

150

150

50

СФГ «Орфей»

100

100

150

51

ПП «Рупа»

100

100

150

52

ПП «Морозенко»

200

100

150

53

ПП «Клюс»

100

100

150

54

ПП «Зозулинський»

100

100

150

55

ПП «Голубенко»

100

100

150

56

ФГ «Злагода»

100

50

100

57

ТОВ «Енн Лео»

200

100

150

58

ПСП імені Шевченко

200

100

150

59

СФГ «Карпати-С»

100

50

50

60

СФГ «Урожай»

100

100

100

61

СФГ «Владіана»

50

50

50

62

СФГ «Х.А.С.»

100

100

150

63

СФГ «Агро-Коль»

100

150

100

64

СФГ «Жайворонок»

100

150

150

65

СФГ «Алмаз»

100

100

150

66

СФГ «Еллада»

50

50

-

67

СФГ «Ма-Руся»

100

100

100

68

СФГ «Бригантина»

50

50

100

69

СФГ «Ситник»

50

50

50

70

СФГ «Дружба»

50

50

-

71

СФГ «Стріла»

50

50

50

72.

СФГ «Владіана»

50

100

100

73

СФГ «Амарант»

50

50

50

74

СФГ «Олег і К»

50

50

50

75

СФГ «Берегиня – Р (лена)»

150

150

100

76

СФГ «Лексіон»

100

100

100

77

СФГ «Гермес»

100

50

100

78

СФГ «Артур»

50

50

50

79

СФГ «Номінал»

50

50

50

80

СФГ «Південий край – Н»

50

50

50

81

СФГ «Ініра»

100

50

50

82

СФГ «Немезіда»

100

50

50

83

СФГ «Ем»

50

50

50

84

СФГ «Мустанг»

50

50

50

85

СФГ «Мурена»

50

50

50

86

СФГ «Меліса»

50

50

50

87

СФГ «Карат»

50

50

50

88

СФГ «Катюша»

50

50

50

89

СФГ «Полісся»

50

50

50

90

СФГ «Татіс»

50

50

50

91

СФГ «Степове»

100

50

100

92

СФГ «Лелека»

100

50

100

93

СФГ «Агро-Ефект»

100

50

100

94

СФГ «Артмакс»

50

50

50

95

СФГ «Меркурій – Л»

50

50

50

96

СФГ «Людмила»

50

50

50

97

СФГ «Осінь»

50

50

50

98

СФГ «Альфа»

100

-

-

99

СФГ «Карпати»

100

-

-

100

СФГ «Аврора»

50

50

50

101

СФГ «Овруч»

50

50

50

102

СФГ «Рубін» (Володимирівка)

100

-

-

103

СФГ «Урожайне»

50

50

50

104

СФГ «Світанок» (Володимирівка)

50

50

50

105

СФГ «Океан»

50

50

50

106

СФГ «Жайворонок»

100

50

100

107

СФГ «Катерина»

150

100

150

108

СФГ «Добробут»

50

50

50

109

СФГ «Альтаір-V»

50

50

50

110

СФГ «Лада»

50

50

50

111

СФГ «Поляна»

100

50

50

112

СФГ «Агро-Шейк»

50

50

50

113

СФГ «Троянда» (Зелений Яр)

100

100

100

114

СФГ «Гручковський»

50

50

50

115

СФГ «Едем» (Козубівка)

50

50

50

116

СФГ «Старий Світ»

200

150

150

117

СФГ «Кедр»

50

50

50

118

СФГ «Марія»

50

50

50

119

СФГ «Сокирянське»

50

50

50

120

СФГ «Вінтір»

50

50

50

121

СФГ «Зборовський»

100

100

50

122

СФГ «Віра»

100

150

150

123

СФГ «Вселенна»

100

50

50

124

СФГ «Германович»

50

50

50

125

СФГ «А.С.Т.»

100

100

100

126

СФГ «Дарина ВАТ»

50

50

-

127

СФГ «Родинне»

100

50

100

128

СФГ «Атон»

50

50

50

129

СФГ «Лібер»

50

50

50

130

СФГ «Моноліт»

100

100

100

131

СФГ «Едельвейс»

50

50

50

132

СФГ «Озіріс»

50

50

50

133

СФГ «Фортуна»

50

50

50

134

СФГ «Соловей»

50

50

50

135

СФГ «Іскра –Юг»

50

50

50

136

СФГ «Південний Олімп»

100

50

100

137

СФГ «Надія»

50

50

50

138

СФГ «Олексій»

50

50

50

139

СФГ «Вітязь»

50

50

50

140

СФГ «Цехместрук»

100

50

50

141

СФГ «Діоген»

100

50

50

142

СФГ «Пилипівка»

50

50

50

143

СФГ «Ольга»

50

50

50

144

СФГ «Мир»

50

50

50

145

СФГ «Клондайк Південь»

50

50

50

146

СФГ «Варяг»

100

50

50

147

СФГ «Збавчук»

100

50

50

148

СФГ «Апіс» (Макар)

50

50

50

149

СФГ «Адамівське»

50

50

50

Заступник голови райдержадміністрації Н.І.Фалько


Додаток 2

до розпорядження голови Доманівської районної

державної адміністрації

03.08.2015 № 178

Список

гостропотребуючих верств населення району на отримання



продовольчих наборів
Акмечетська сільська рада
1.Догарєва Анна Андріївна

2.Лук’янова Олена Вікторівна


Богданівська сільська рада
1.Корнєвий Іван Васильович

2.Назаренко Анатолій Іванович

3.Сорокіна Галина Іллінічна
Володимирівська сільська рада
1.Кісіль Параска Олексіївна

2.Литовченко Світлана Іванівна

3.Черняк Олена Анатоліївна
Доманівська селищна рада
1.Бродюк Людмила Никонорівна

2.Довганюк Галина Іванівна

3.Копійка Ніла Романівна

4.Румчак Марія Яківна

5.Цехоцький Микола Іванович

6.Чернушевич Мелодора Михайлівна

7.Чумак Галина Михайлівна

Зеленоярська сільська рада

1.Максимішина Марія Олексіївна


Козубівська сільська рада
1.Мельник Раїса Семенівна

2.Цебак Ганна Василівна


Маринівська сільська рада


1.Войтович Микола Стасійович

2.Котляренко Леонід Юхимович

3.Косенко Сіма Петрівна

4.Резанов Віктор Миколайович


Мостівська сільська рада
1.Іванішина Олена Йосипівна

2.Карапетян Людмила Олексіївна

3.Фоменюк Євгенія Іванівна

Олександрівська сільська рада


1.Левінська Марія Георгіївна

2.Новицький Василь Іванович

3.Сирбу Петро Іванович

Прибузька сільська рада

1.Йоєнко Віктор Михайлович


2.Миронюк Тетяна Георгіївна




Сухобалківська сільська рада

1.Подорога Валентин Полікарпович


Фрунзенська сільська рада

1.Коршенко Олександра Семенівна

Царедарівська сільська рада


1.Годіна Ірина Валеріївна
Щасливська сільська рада
1.Камінська Зінаїда Максимівна

2.Попович Єлизавета Олексіївна



3.Юрченко Вікторія Миколаївна
Заступник голови райдержадміністрації Н.І.Фалько


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка