Рэйтынг паспяховасці навучэнцаў дуа “ввк грабёнскі дзіцячы сад-сярэдняя школа” за 1 чвэрць 2012/2013 навучальнага года




Дата канвертавання17.03.2016
Памер99.93 Kb.
Рэйтынг паспяховасці навучэнцаў

ДУА “ВВК Грабёнскі дзіцячы сад-сярэдняя школа”

за 1 чвэрць 2012/2013 навучальнага года
3-4 класы


Прозвішча, імя навучэнца

клас

Сярэдні

бал


3-4 класы

  1. Кучкін Артур

4

9,0

  1. Ротаў Юрый

4

8,7

  1. Жаркіна Маргарыта

4

8,4

  1. Праляскоўскі Раман

4

8,1

  1. Церахава Валерыя

4

8,0

  1. Яўсюкоў Уладзіслаў

4

8,0

  1. Краўчанка Кірыл

3

7,4

  1. Чубянок Сяргей

4

7,1

  1. Манулік Анастасія

3

6,9

  1. Лісіца Яўгенія

3

6,7

  1. Корзун Аляксандр

4

6,1

  1. Ветцэль Сяргей

4

5,8

  1. Лаўранкоў Станіслаў

3

5,1

  1. Гузарэвіч Цімур

4

5,0

  1. Калека Дзмітрый

3

5,0


Рэйтынг паспяховасці навучэнцаў

ДУА “ВВК Грабёнскі дзіцячы сад-сярэдняя школа”

за 1 чвэрць 2012/2013 навучальнага года
5-9 класы


Прозвішча, імя навучэнца

клас

Сярэдні

бал


5-9 класы

  1. Мельнік Марыя

9

9,0

  1. Дзямідава Аляксандра

9

8,5

  1. Агейчык Дзмітрый

5

8,3

  1. Селязнёў Уладзіслаў

5

8,3

  1. Дормаш Алена

6

8,2

  1. Пянкрат Аліна

7

8,1

  1. Ястрэмская Вольга

7

8,1

  1. Пятруша Карына

8

7,9

  1. Селязнёва Наталля

8

7,9

  1. Буй Уладзіслаў

5

7,8

  1. Жданок Анастасія

7

7,8

  1. Гуз Аляксей

8

7,8

  1. Сцішанок Арцём

6

7,6

  1. Яковін Канстанцін

9

7,4

  1. Таірава Карына

8

7,3

  1. Пракаповіч Уладзіслаў

6

7,2

  1. Несцярэнка Крысціна

7

7,1

  1. Лаўранкова Ірына

8

7,1

  1. Ветцэль Віктар

6

6,8

  1. Корзун Марыя

6

6,8

  1. Знак Уладзіслаў

8

6,8

  1. Знак Дзмітрый

6

6,7

  1. Несцярэнка Алеся

5

6,6

  1. Кандраценка Аляксандр

9

6,6

  1. Азарэнка Дзмітрый

5

6,5

  1. Асташонак Яўген

8

6,4

  1. Карканіца Надзея

9

6,4

  1. Таірава Ганна

5

6,3

  1. Баўрына Кацярына

8

6,3

  1. Крук Кацярына

8

6,3

  1. Кудзін Сяргей

9

6.2

  1. Жаркін Васілій

8

6,1

  1. Шабуня Юлія

9

6,1

  1. Лаўранкоў Аляксандр

9

5,9

  1. Повышаў Руслан

5

5,8

  1. Навумаў Вадзім

9

5,8

  1. Сасноўскі Кірыл

8

5,7

  1. Красоўская Вольга

9

5,6

  1. Пачасуй Віктар

9

5,6

  1. Пачасуй Аліна

6

5,5

  1. Ларыонаў Мікалай

7

5,4

  1. Жарабцоў Андрэй

8

5,4

  1. Баўрын Дзмітрый

9

5,4

  1. Крук Вераніка

9

5,4

  1. Ханкевіч Мікіта

9

5,2

  1. Карканіца Цімафей

7

5,1

  1. Васільеў Аляксандр

8

4,9

  1. Нагліна Юлія

7

4,8

  1. Прахарэнка Міхаіл

8

4,6

  1. Зыль Аксана

5

4,4

  1. Каразей Дзмітрый

7

4,3

  1. Пятруша Арцём

7

4,3

  1. Повышаў Андрэй

8

4,2

  1. Трафімаў Яўген

6

4,1

  1. Гнедчык Ілля

7

4,1

  1. Суша Юлія

7

4,1

  1. Езвянкоў Андрэй

6

3.9

  1. Лакіза Яна

5

3,8

  1. Знак Анастасія

5

3,7

  1. Забаўскі Павел

9

3,6

  1. Пачасуй Яўген

9

3,6

  1. Варжунтовіч Юрый

8

3,3


Рэйтынг паспяховасці навучэнцаў

ДУА “ВВК Грабёнскі дзіцячы сад-сярэдняя школа”

за 1 чвэрць 2012/2013 навучальнага года
10-11 класы


Прозвішча, імя навучэнца

клас

Сярэдні бал

10-11 класы

  1. Ключнік Крысціна

11

8,5

  1. Пуплікава Любоў

11

8,5

  1. Русецкая Юлія

11

8,3

  1. Яковіна Таццяна

11

8,3

  1. Цямчык Дзмітрый

10

8,1

  1. Юшчанка Анастасія

11

8,1

  1. Бандаровіч Аляксандр

10

7,9

  1. Пачасуй Ганна

10

7,8

  1. Прахарэнка Анастасія

10

7,7

  1. Жарабцова Ніка

10

7,6

  1. Ястрэмская Яўгенія

10

7,6

  1. Елісееў Яраслаў

10

7,5

  1. Лісіца Яўген

10

5,9

  1. Ждановіч Раман

11

5,0

  1. Забаўскі Ілля

11

3,5

  1. Казакевіч Анатоль

11

3,3


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка