Расклад заняткаў лабараторна-экзаменацыйнай сессіі для навучэнцаў групы тар 13-1




Дата канвертавання27.06.2016
Памер52.24 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

В.а дырэктара УА ГДПК


_______________М.М.Шаўчэня

«____»_______________ 2014 г.



РАСКЛАД

заняткаў лабараторна-экзаменацыйнай сессіі для навучэнцаў групы ТАР 13-1

Аддзялення эканомікі і завочнага навучання

на 2013-2014 навучальны год




Дата, дзень тыдня

Нумар пары

Час правядзення

Назва дысцыпліны

Выкладчык

Аўд.

20.01.2014

панядзелак



2
3
4


10.00-11.40
12.15-13.55
14.05-15.40


Інжынерная графіка
Інжынерная графіка
Інжынерная графіка


Марчанка Г.І./ Шымбарэцкая Ж.Г

Марчанка Г.І./ Шымбарэцкая Ж.Г

Марчанка Г.І./ Шымбарэцкая Ж.Г





21.01.2014

аўторак


3

4

5



12.15-13.55

14.05-15.40

15.55-17.30


Матэрыялазнаўства і ТМ

АСГН


Асновы электратэхнікі з АЭ

Бяйцюк А.Л.

Катлярчук А.В.

Гурынаў В.М.





22.01.2014

серада


3

4

5



12.15-13.55

14.05-15.40

15.55-17.30


Матэрыялазнаўства і ТМ

Матэрыялазнаўства і ТМ

Асновы электратэхнікі з АЭ


Бяйцюк А.Л.

Бяйцюк А.Л.

Гурынаў В.М.




23.01.2014

чацвер


1
2
3
4

08.30-10.10
10.20-12.00
12.35-13.20
15.20-17.00

Інжынерная графіка
Інжынерная графіка
Інжынерная графіка
АСГН

Марчанка Г.І./ Шымбарэцкая Ж.Г

Марчанка Г.І./ Шымбарэцкая Ж.Г

Марчанка Г.І./ Шымбарэцкая Ж.Г

Катлярчук А.В.





24.01.2014

пятніца


2

3


10.00-11.40

12.15-13.55



АСГН

Асновы электратэхнікі з АЭ



Катлярчук А.В.

Гурынаў В.М.






25.01.2014

субота


2

3

4



10.20-12.00

12.10-13.50

14.00-15.40


Матэрыялазнаўства і ТМ

Матэрыялазнаўства і ТМ

Асновы электратэхнікі з АЭ


Бяйцюк А.Л.

Бяйцюк А.Л.

Гурынаў В.М.





27.01.2014

панядзелак



2
3
4
5

10.00-11.40
12.15-13.55
14.05-15.40
15.55-17.30

Інжынерная графіка
Інжынерная графіка
Інжынерная графіка
Матэрыялазнаўства і ТМ

Марчанка Г.І./ Шымбарэцкая Ж.Г

Марчанка Г.І./ Шымбарэцкая Ж.Г

Марчанка Г.І./ Шымбарэцкая Ж.Г

Бяйцюк А.Л.






28.01.2014

аўторак


3

4

5



6

12.15-13.55

14.05-15.40

15.55-17.30

17.40-19.15



АСГН

Нармаван. дакладн(уст.канс.)

Матэрыялазнаўства і ТМ



Тэхнічная механіка (уст.канс.)

Катлярчук А.В.

Булазаровіч С.У.

Бяйцюк А.Л.



Стрэльнікава Н.В.




29.01.2014

серада


2

3

4



5

10.00-11.40

12.15-13.55

14.05-15.40

15.55-17.30



Матэрыялазнаўства і ТМ

Матэрыялазнаўства і ТМ

Асновы электратэхнікі з АЭ

Матэрыялазнаўст.(уст.канс.)


Бяйцюк А.Л.

Бяйцюк А.Л.

Гурынаў В.М.

Бяйцюк А.Л.





30.01.2014

чацвер


1
2
3

4


08.30-10.10
10.20-12.00
12.35-13.20

15.20-17.00



Інжынерная графіка Залік
Інжынерная графіка (уст.канс.)

Асновы электратэхнікі з АЭ

Асновы электратэхнікі з АЭ


Марчанка Г.І./ Шымбарэцкая Ж.Г

Марчанка Г.І./ Шымбарэцкая ЖГ

Гурынаў В.М.

Гурынаў В.М.





31.01.2014

пятніца


1

2

3



4

08.10-09.50

10.00-11.40

12.15-13.55

14.05-15.40



Асновы электратэхнікі з АЭ

Асновы электратэхнікі з АЭ

АСГН АКР

Матэрыялазнаўс. і ТМ Залік



Гурынаў В.М.

Гурынаў В.М.

Катлярчук А.В.

Бяйцюк А.Л.






01.02.2014

субота





09.00

Экзамен

па дысцыпліне

Асновы электратэхнікі з асновамі электронікі”



Гурынаў В.М.




Нам. дырэктара па ВР М.У.Панцялеенка


Заг. аддзялення А.Ф.Гусянкова


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка