Расклад выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання




Дата канвертавання15.03.2016
Памер144.6 Kb.


ЗАЦВЯРДЖАЮ

Выконваючы абавязкі дырэктара

Дзяржаўнай установы адукацыі “Аляхновіцкая сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

__________________ А. В. Слінько «___» _________________ 2014 г.



Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2013/2014 навучальным годзе

IX “А” клас

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

3 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

37

5 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

37

7 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

37

10 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

37


IX “Б” клас

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

3 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

36

5 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

36

7 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

36

10 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

36

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Выконваючы абавязкі дырэктара

Дзяржаўнай установы адукацыі “Аляхновіцкая сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

__________________ А. В. Слінько «___» _________________ 2014 г.

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2013/2014 навучальным годзе
XI клас

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

36

4 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

36

6 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

36

9 чэрвеня

11.00

англійская мова

у вуснай форме

36

11.00

нямецкая мова

у вуснай форме

37

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Выконваючы абавязкі дырэктара

Дзяржаўнай установы адукацыі “Аляхновіцкая сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

__________________ А. В. Слінько «___» _________________ 2014 г.


Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2013/2014 навучальным годзе


Дата

Клас

Прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя




Прозвішча, імя, імя па бацьку

3 чэрвеня

IX “А”

беларуская мова

старшыня

Яхновіч Д. П.

намеснік дырэктара

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

другая

члены камісіі:

Драздоўская Н. П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура, сусветная і айчынная культура

першая

Комар Т. П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

3 чэрвеня

IX “Б”

матэматыка

старшыня

Іваноў С.С.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Карловіч І.В.

настаўнік

матэматыка і фізіка

першая

Клімашэўская С.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

5 чэрвеня

IX “А”

матэматыка

старшыня

Іваноў С.С.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Францкевіч С. В.

настаўнік

матэматыка і фізіка


вышэйшая

Клімашэўская С.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

5 чэрвеня

IX “Б”

беларуская мова

старшыня

Слінько А. В.

намеснік дырэктара

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Закаблук Н. С.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Комар Т.П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

7 чэрвеня

IX “А”

гісторыя Беларусі

старшыня

Іваноў С.С.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Некрашэвіч П. А.

настаўнік

гісторыя

другая

Комар Т. П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

7 чэрвеня

IX “Б”

руская мова

старшыня

Яхновіч Д. П.

намеснік дырэктара

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

другая

члены камісіі:

Закаблук Н. С.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Слінько А. В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

10 чэрвеня

IX “А”

руская мова

старшыня

Слінько А. В.

намеснік дырэктара

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Закаблук Н. С.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Яхновіч Д. П.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

другая

10 чэрвеня

IX “Б”

гісторыя Беларусі

старшыня

Іваноў С.С.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Некрашэвіч П. А.

настаўнік

гісторыя

другая

Комар Т. П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Выконваючы абавязкі дырэктара

Дзяржаўнай установы адукацыі “Аляхновіцкая сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”



__________________ А. В. Слінько «___» _________________ 2014 г.
Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на IІI ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2013/2014 навучальным годзе

Дата

Клас

Прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя




Прозвішча, імя, імя па бацьку

2 чэрвеня

XI

руская мова

старшыня

Іваноў С.С.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Слінько А. В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Яхновіч Д. П.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

другая

Закаблук Н.С.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

4 чэрвеня

XI

матэматыка

старшыня

Іваноў С.С.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Францкевіч С.В.

настаўнік

матэматыка і фізіка

вышэйшая

Клімашэўская С.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Карловіч І.В.

настаўнік

матэматыка і фізіка

першая

6 чэрвеня

XI

беларуская мова

старшыня

Яхновіч Д. П.

намеснік дырэктара

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

другая

члены камісіі:

Драздоўская Н. П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура, сусветная і айчынная культура

першая

Комар Т. П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Закаблук Н.С.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

9 чэрвеня

XI

англійская мова

старшыня

Іваноў С.С.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Абрамчык В. М.

настаўнік

англійская і французская мовы

першая

Канановіч М. М.

настаўнік

англійская мова

першая

Сніцарэнка У. В.

настаўнік

англійская і нямецкая мовы

вышэйшая

нямецкая мова

старшыня

Яхновіч Д. П.

намеснік дырэктара

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

другая

члены камісіі:

Юрынок А. В.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Хаміцэвіч Т. М.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Кіслая Н. С.

настаўнік

нямецкая мова

першая





База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка