Расклад уступных выпрабаванняў па спецыяльнасцях І накірунках спецыяльнасцей




Дата канвертавання06.06.2016
Памер30.42 Kb.

РАСКЛАД

УСТУПНЫХ ВЫПРАБАВАННЯЎ

па спецыяльнасцях і накірунках спецыяльнасцей

факультэта Экранных мастацтваў

установы адукацыі

“Беларуская дзяржаўная акадэмія мастацтваў”

у 2014 г.


ЗАЦВЯРДЖАЮ”

Старшыня прыёмнай камісіі

установы адукацыі

“Беларуская дзяржаўная акадэмія мастацтваў”

_____________________________ М.Р. Баразна


____________” чэрвеня 2014 г.

ДЗЁННАЯ форма атрымання адукацыі





дата

Спецыяльнасць

РЭЖЫСУРА КІНО І ТЭЛЕБАЧАННЯ”



Спецыяльнасць

КІНАТЭЛЕАПЕРАТАРСТВА”



накірунак

КІНО

спецыялізацыя

Дакументальны фільм”

накірунак



ТЭЛЕБАЧАННЕ


накірунак

ГУКАРЭЖЫСУРА

накірунак

ТЭЛЕАПЕРАТАРСТВА

13.07




Рэжысура (пісьмова)

10.00


Аўд. 406

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)









14.07







Рэжысура (практычна)

10.00


Аўд. 318

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)






15.07

Рэжысура (пісьмова)

10.00


Аўд. 406

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)









ВІДЭАЗДЫМКІ Ў ПАВІЛЬЁНЕ (нацюрморт)

10.00


Аўд. 103, 105

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)



16.07




РЭЖЫСУРА (практычна)

10.00


Аўд. 406

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)



РЭЖЫСУРА (пісьмова)

10.00


Аўд. 401, 416

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)






17.07










ВІДЭАЗДЫМКІ Ў

ПАВІЛЬЁНЕ (гіпс, партрэт)

10.00


Аўд. 103, 105

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)



18.07

РЭЖЫСУРА (практычна)

10.00


Аўд. 406

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)












19.07




МАЙСТЭРСТВА АКЦЁРА

10.00


Аўд. 406

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)






КАЛЁКВІУМ

10.00


Аўд. 103, 105

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)



20.07











21.07

МАЙСТЭРСТВА АКЦЁРА

10.00


Аўд. 406

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)






КАЛЁКВІУМ

10.00


Аўд. 310

(корпус №3, вул.Чычэрына, 1)





22.07














Адказны сакратар прыёмнай камісіі БДАМ ___________________А.В.Анісько “_____” чэрвеня 2014 г.


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка