Расклад факультатыўных заняткаў




Дата канвертавання17.03.2016
Памер77.39 Kb.
Расклад факультатыўных заняткаў


Дні тыдня

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

Час правядзення

№ кабі-нета

Настаўнік

Дні тыдня

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

Час правядзення

№ кабі-нета

Настаўнік

Панядзелак

5

Грані слова:ад гука да сказа

1500 – 1545

208

Крукоўская Н.К.

Чацвер

1

У свеце прыгожага

1355 – 1430

217

Лабанок Т.П.

9

Беларускія землі са старажытных часоў да пачатку ХХ стагоддзя

1500– 1545

201

Гутарава В.А.

2

Кампазіцыя

1310 – 1355

213

Жулым Н.С.

4

Рашэнне тэкставых задач

1310 – 1355

215

Крылова М.І.

10

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

1500 – 1545


208

Крукоўская Н.К.

Аўторак

2

Асновы моўнай культуры

1310 – 1355

213

Жулым Н.С.

Пятніца

1

Рашэнне тэкставых задач

1155 – 1230

214

Сіротка І.Э.

3

Рашэнне тэкставых задач

1310 – 1355

213

Жулым Н.С.

4

Мая Айчына

1405 – 1450

215

Крылова М.І.

3

Асновы моўнай культуры

1405 – 1450

212

Бушук Т.У.

6

Падарожжа з матэматыкай

1405 – 1450

218

Панюшэнка Н.М.

5

Сцяжынкамі матэматыкі

1405 – 1450

208

Панюшэнка Н.М.

10

Паўтараем матэматыку

1405 – 1450

203

Мацуганава В.А.

10

Даследуючы гуманітарнае права

1405 – 1450

201

Гутарава В.А.

5

Дэкаратыўная кампазіцыя

1405 – 1450

217

Лабанок Т.П.

Серада

1

Асновы моўнай культуры

1300 – 1335

214

Сіротка І.Э.

2

Рашэнне тэкставых задач

1310 – 1355

213

Жулым Н.С.

Субота

9

Складаны сказ без складанасці

900 – 945

208

Крукоўская Н.К.

6

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

1405– 1455


218

Гацман С.М.

9

Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі

955– 1040

218

Гацман С.М.

7

Алгебра вучыць разважаць

800 – 845

108

Панюшэнка Н.М.

9

Паўтараем матэматыку

1050 – 1135

203

Мацуганава В.А.


Работа гурткоў, секцый

ДУА “Дукорскі НПК дзіцячы сад – сярэдняя школа”


Назва гуртка, секцыі

Дзень тыдня

Час правядзення

Кіраўнік

Месца правядзення

“Вышыўка”

аўторак

чацвер


13.55 – 14.40

13.55 – 14.40



Жулым Наталля Сяргееўна

Кабінет № 202

“Вязанне”

панядзелак

14.00 – 15.30

Гацман Святлана Міхайлаўна

Бібліятэка

“Фотадызайн”

субота

10.00 – 13.00

Гацман Святлана Міхайлаўна

Кабінет № 218

“Батлейка”

субота

11.00 – 12.30

Крукоўская Наталля Канстанцінаўна

Кабінет № 208

“Казачныя сустрэчы”

панядзелак

серада


14.50 – 15.35

13.55 – 14.40



Крылова Марыя Іванаўна

Кабінет № 215

“Бокс”

аўторак

серада


чацвер

субота


14.30 – 16.00

14.30 – 16.00

14.30 – 16.00

13.00 – 14.30



Прэскура Дзмітрый Васільевіч

Стадыён, трэнажорная зала, спартыўная зала


Расклад заняткаў па АБЖ


Клас

Час правядзення

Дзень тыдня

Адказны

2

1300 – 1345

Панядзелак (1, 3)

Жулым Н.С.

3

1300 - 1345

Чацвер (1, 3)

Бушук Т.У.

4

1300 - 1345

Пятніца (1, 3)

Крылова М.І.

5

1355 - 1440

Чацвер

Палаш С.М.

6

1450 – 1535

Чацвер

Палаш С.М.

7

1450 – 1535

Аўторак

Шуцько Т.В.

8

1450 - 1535

Аўторак

Гутарава В.А.

9

1450 - 1535

Аўторак

Палаш С.М.


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка