Расклад факультатыўных заняткаў на I паўгоддзе 2012/2013 навучальнага года




Дата канвертавання17.03.2016
Памер134.56 Kb.
РАСКЛАД

факультатыўных заняткаў

на I паўгоддзе 2012/2013 навучальнага года


Прозвішча

настаўніка

Назва

Дзень

тыдня

Час




каб




1 клас




Рыльцова Н.С.

Сем “Я”

пятніца

11.15-11.50


4

Рыльцова Н.С.

Развіццё творчых здольнасцей

панядзелак

12.10-


12.45

4

Рыльцова Н.С.

Матэматычная вясёлка

серада

12.10.- 12.45


4

Лязіна В.Б.

Фітадызайн

пятніца

11.15-11.50


4

Аўдзевіч С.М.

Вакальны ансамбль

пятніца

11.15-


11.50

4

Посах А.Л.

Гадзіна здароўя і спорта

чацвер

11.15-11.50


Акт.зала




2клас




Букаткіна Ю. М.

Язык родной, дружи со мной(1;3)

Асновы бяспекі жыццядзейнасці(2;4)


серада

12.25-13.10


3

Букаткіна Ю. М.

Развіццё творчых здольнасцей

пятніца

12.25-


13.10

3

Букаткіна Ю. М.

Здаровы лад жыцця

панядзелак

12.25-13.10

3


Посах А.Л.

Гадзіна здароўя і спорта

чацвер

11.40-12.25

Акт.зала


ўдзевіч С.М.

Хор (харавы клас) 2-3 кл.

аўторак

13.10-13.55

3


Аўдзевіч С.М.

Ансамбль (вакальны)

панядзелак

13.00-13.45

8


Сільчанка Л.Ф.

Элемянтарнае музіцыраванне

аўторак

12.25-13.10

3


Чарняк П.М.

Асновы праваслаўнай культуры.

Праваслаўныясвятыні ўсходніх славян



панядзелак

12.25-


13.10

6





3 клас










Акульская Г.У.

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі(1;3)

Асновы бяспекі жыццядзейнасці (2;4)



пятніца

12.25-

13.10


5

Акульская Г.У.

Развіццё творчых здольнасцей

панядзелак

13.25-

14.10


5

Акульская Г.У.

Асновы моўнай культуры

аўторак

13.25-

14.10


5

Высоцкая Н.П.

Творчыя майстэрні

аўторак

15.00-15.45

5

Посах А.Л.

Гадзіна здароўя і спорта

чацвер

15.00-15.45

Акт.

зала


Аўдзевіч С.М.

Ансамбль (вакальны)

чацвер

13.00-13.45

8




4 клас










Якаўлеў С.Дз.

Развіццё творчых здольнасцей



пятніца

13.25-14.10

1

Якаўлеў С.Дз.

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

аўторак

13.25-

14.10


1

Якаўлеў С.Дз.

Язык родной, дружисо мной(2;4)

Асновы бяспекі жыццядзейнасці (1;3);



панядзелак


12.25-

13.10


1

Высоцкая Н.П.

Будучае – гэта мы

серада

15.00-15.45.

1

Посах А.Л.

Гадзіна здароўя і спорта

чацвер

12.30-13.15

Акт.зала

Аўдзевіч С.М.

Вакальны ансамбль

пятніца

13.50 - 14.35

8




5 клас










Гурыновіч В.М.

Выбраныя тэмы школьнага курса матэматыкі

аўторак

13.25-

14.05


10

Мяцельскі Ю.М.

Таямніцы прыроды

панядзелак

13.25-

14.05


6

Чарняк П.М.

Вучымся жыць у міры і згодзе

панядзелак

13.35-14.05

9

Міхальцова А.У.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

панядзелак

13.25-14.05

12

Петух Ул.К.

Вакальны ансамбль (фальклорны)

5-7кл.


серада

14.10-14.50

Акт.зала

Посах А.Л.

Гадзіна здароўя і спорта

чацвер

14.00-

14.45


Акт.зала

Аўдзевіч С.М.

Хор (харавы клас) 4-5 кл.

серада

14.00- 14.45

8




6 клас










Ядзевіч М.М.

Матэматыка пасля ўрокаў

панядзелак

13.25-14.05

6

Мяцельскі Ю.М.

Таямніцы прыроды

чацвер

13.25-

14.10


6

Барадака А.Я.

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

чацвер

14.05-14.50

8

Посах А.Л.

Гадзіна здароўя і спорта

чацвер

13.15-14.00

Акт.зала

Михальцова А.Ул.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

пятніца

13.25-14.05

12




7 клас










Гурыновіч В.М.

Алгебра вучыць разважаць

аўторак

14.05-14.50

10

Сільвановіч Л.М.

У краіне цудоўнай хіміі

панядзелак

13.25-14.05

11

Міхальцова А.У.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

серада

14.05-14.50

12

Петух Ул.К.

Ансамбль старыннай музыкі

аўторак

14.50-

15.35


Акт.зала

Аўдзевіч С.М.

Вакальны ансамбль

пятніца

14.05-

14.50


8

Cтужынская В.П.

Гадзіна здароўя і спорта



панядзелак

14.10-

14.55


Сп.

зала





8 клас










Гурыновіч В.М.

Алгебра вучыць разважаць

чацвер

13.25-14.10

10

Міхальцова А.Ул.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

аўторак

14.25-

15.10


9

Чарняк П.М.

Асновы праваслаўнай культуры.Праваслаўныя святыні ўсходніх славян

панядзелак

15.00-15.45

Акт.зала

Стужынская В.П.

Гадзіна здароўя і спорта

серада

14.25-

15.10


Сп.

зала





9 клас










Завацкая Л.М.

Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы

серада

14.25-15.10

2

Шчуцкая С.І.

Складаны сказ без складанасці

панядзелак

14.25-15.10

7

Кінаш Т.Я.

Секреты синтаксиса и пунктуации

аўторак

14.25-15.10

12

Вяршыцкая Н.А.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

чацвер

14.25-15.10

14

Міхальцова А.У.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

чацвер

13.25-14.05

12

Барэйка Т.Ф.

Простыя рашэнні складаных задач

аўторак

14.25-15.10

10

Сільвановіч Л.М.

Прадаўжаем адкрываць тайны рэчыва

чацвер

13.25-

14.10


9

Стужынская В.П.

Гадзіна здароўя і спорта

пятніца

14.20-

15.05


Сп.

зала





10 клас










Гурыновіч В.М.

Абагульняючы факультатыўны курс

па матэматыцы



пятніца

13.25-15.10

10

Шчуцкая С.І.

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

аўторак

14.25-15.10

7

Мяцельскі Ю.М.

Абагульняючы факультатыўны курс па біялогіі

панядзелак

13.25-14.10

6

Кінаш Т.Я.

Функциональная стилистика русского языка

серада

14.25-15.10.

12

Барэйка Т.Ф.

Рашэнне творчых задач

чацвер

13.25-14.10

9

Стужынская В.Ф.

Гадзіна здароўя і спорту

(10 – 11 кл.)



субота

11 .00

12.00


Сп.

зала





11 клас










Завацкая Л.М.

Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы

аўторак

пятніца


14.25-

15.10


2

Шчуцкая С.І.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

чацвер

14.25-15.10

7

Міхальцова А.Ул.

Маё прафесійнае будучае

панядзелак

13.25.-14.10

12

Рамашка Р.А.

Лексіка-граматычны практыкум

панядзелак

14.15-

15.00


13

Мяцельскі Ю.М.

Абагульняючы факультатыўны курс па геаграфіі

серада

14.25-

15.10


6


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка