Расклад цягнікоў рэгіянальных ліній эканом-класа І цягнікоў гарадскіх ліній з 26 мая 2013 года



старонка6/6
Дата08.05.2016
Памер482.84 Kb.
#48056
1   2   3   4   5   6

З Бабруйска, Асіповіч


ПРАМЫЯ БЕСПЕРАСАДАЧНЫЯ ЗНОСІНЫ
(інфармацыя аб наяўнасці прыпынкаў гэтым цягнікам знаходзіцца ў прыведзенай ніжэй табліцы)
эл.ц. Асіповічы – Маладзечна адпр. са ст. Асіповічы 05-20, Мінск-Пас. 07-30 – 07-47, прыб. на ст. Маладзечна ў 09-31 (штодзённа)

- эл.ц. Асіповічы – Аляхновічы адпр. са ст. Асіповічы 12.00, Мінск-Пас. 13-49 – 14-06, прыб. на ст. Аляхновічы ў 15-13 (па выхадных днях)

- эл.ц. Талька – Маладзечна адпр. са ст. Асіповічы 12.52, Мінск-Пас. 14-39 – 14-50, прыб. на ст. Маладзечна ў 16-35 (па выхадных днях)

эл.ц. Пухавічы – Стоўбцы адпр. са ст. Пухавічы 19-50, Мінск Пас. 21-14 – 21-33, прыб. на ст. Стоўбцы ў 23-19 (штодзённа)


Прыбыццё на ст. МІНСК-ПАСАЖЫРСКІ


Станцыя адпраўлення

Час адпраўлення з пачатковай станцыі

Час прыбыцця на ст. Мінск- Пас.

Дні курсіравання

Прыпынкі

Пухавічы

04-54

06-18

штодзённа

усюды

Пухавічы

05-45

07-08

штодзённа

усюды

Асіповічы

05-20

07-30

штодзённа

б/п Вярхі

Пухавічы

6-21

07-49

штодзённа

усюды

Пухавічы

07-09

8-39

штодзённа

усюды

Бабруйск

06-01

09-44

штодзённа

усюды

Пухавічы

10-50

12-15

па выхадных днях

усюды

Асіповічы

10-33

12-42

па выхадных днях

б/п Вярхі

Асіповічы

12-00

13-49

па выхадных днях

б/п Вярхі, Весялоўскі, Майскі, Блужа, Веленскі, Вендзеж, Дрычын, Новае Сяло, Раўнаполле, Асееўка, Чыгуначны

Талька

12-52

14-39

па выхадных днях

усюды

Асіповічы

13-01

15-14

па пятніцах

усюды

Бабруйск

12-06

15-14

па выхадных днях

усюды

Асіповічы

13-36

16-00

штодзённа

усюды

Талька

16-06

17-53

штодзённа

б/п Чыгуначны

Бабруйск

15-26

18-44

штодзённа

б/п Вярхі

Асіповічы

17-19

19-41

штодзённа

усюды

Асіповічы

18-10

20-26

штодзённа

усюды

Пухавічы

19-50

21-14

штодзённа

усюды

Талька

19-59

21-44

штодзённа

б/п Весялоўскі, Блужа, Веленскі

Бабруйск

19-06

22-04

штодзённа

б/п Вярхі, Вендзеж, Н.Сяло, Раўнаполле, Рыбцы, Зазерка, Седча, Асееўка, Чыгуначны

Асіповічы

21-17

23-28

штодзённа

усюды

Прыбыццё на п.п. ІНСТЫТУТ КУЛЬТУРЫ


Станцыя адпраўлення

Час адпраўлення з пачатковай станцыі

Час прыбыцця на п.п.Інстытут Культуры

Дні курсіравання

Прыпынкі

Асіповічы

06-00

08-21

штодзённа

усюды

Бабруйск

07-46

10-40

штодзённа

б/п Вярхі, Блужа, Веленскі, Тэхнікум, Новае Сяло, Раўнаполле, Чыгуначны

Талька

10-00

11-45

штодзённа

усюды

Асіповічы

14-28

16-44

штодзённа

усюды

З Брэста


БЕСПЕРАСАДАЧНЫЯ ЗНОСІНЫ
(інфармацыя аб наяўнасці прыпынкаў гэтым цягнікам знаходзіцца ў прыведзенай ніжэй табліцы)

- эл.ц. Стоўбцы – Барысаў адпр. са ст. Стоўбцы 05-07, Інстытут Культуры 06-47 – 07-17, прыб. на ст. Барысаў у 09-06 (штодзённа)

эл.ц. Баранавічы – Барысаў адпр. са ст. Баранавічы 07-38, Інстытут Культуры 10-01–10-19, прыб. на ст. Барысаў у 11-54 (па выхадных днях)

-Прыбыццё на ст. МІНСК-ПАСАЖЫРСКІ



Станцыя адпраўлення

Час адпраўлення з пачатковай станцыі

Час прыбыцця на ст. Мінск- Пас.

Дні курсіравання

Прыпынкі




Стоўбцы

5-34

7-15

штодзённа

усюды

Баранавічы

6-22

8-53

штодзённа

б/п Крошына, Пабеда, Юшкевічы, Ліпа, Варацішча, Асіпаўшчына, Сінява, Цёмныя Ляды, Кучкуны, Атцэда, Мезінаўка, Асіна, Клыпаўшчына, Станькава, Пяцігор’е, Бярэжа, Воўчкавічы, Пціч

Стоўбцы

8-23

9-57

штодзённа

усюды

Стоўбцы

10-26

12-25

па выхадных днях

усюды

Брэст

8-48

16-02

штодзённа

усюды

Баранавічы

14-38

17-27

штодзённа

б/п Кучкуны, Атцэда, Мезінаўка

Стоўбцы

16-14

18-04

штодзённа

усюды

Стоўбцы

17-31

19-20

па рабочых днях

усюды

Гарадзея

17-12

19-20

па выхадных днях

б/п Варацішча, Асіпаўшчына, Сінява

Баранавічы

18-10

20-52

штодзённа

усюды

Стоўбцы

19-51

21-35

штодзённа

усюды

Прыбыццё на п.п. ІНСТЫТУТ  КУЛЬТУРЫ


Станцыя адпраўлення

Час адпраўлення з пачатковай станцыі

Час прыбыцця на п.п.Ін. Культуры

Дні курсіравання

Прыпынкі

Стоўбцы

4-20

5-55

штодзённа

усюды

Стоўбцы

5-07

6-47

штодзённа

усюды

Баранавічы

4-56

7-38

штодзённа

б/п Пост 1, Юшкевічы, Хвоева, Ліпа,  Варацішча, Кучкуны Атцэда

Стоўбцы

6-22

8-28

па рабочых днях

усюды

Баранавічы

7-38

10-01

штодзённа

усюды

Баранавічы

8-20

11-20

штодзённа

усюды

Стоўбцы

11-14

12-56

штодзённа

усюды

Брэст

6-50

13-47

штодзённа

б/п Хвоева, Ліпа, Варацішча, Асіпаўшчына,  Сінява, Сталічны

Стоўбцы

13-13

15-01

па выхадных днях

усюды

Брэст

12-12

18-42

штодзённа

б/п Ліпа, Асіпаўшчына,  Сінява, Кучкуны,  Атцэда,  Мезінаўка, Асіна

Стоўбцы

18-51

20-27

па пятніцах і нядзелях

усюды

Стоўбцы

20-34

22-26

штодзённа

усюды

Баранавічы

20-25

23-01

штодзённа

б/п Цёмныя Ляды, Кучкуны, Атцэда, Мезінаўка, Асіна, Бярэжа

Брэст

18-19

0-08

штодзённа

ад ст. Баранавічы з прыпынкамі па станцыях (акрамя ст.Пагарэльцы) і п.п. Рошча, Курасоўшчына.

З Оршы


БЕСПЕРАСАДАЧНЫЯ ЗНОСІНЫ
(інфармацыя аб наяўнасці прыпынкаў гэтым цягнікам знаходзіцца ў прыведзенай ніжэй табліцы)

- эл.ц. Барысаў – Маладзечна адпр. са ст. Барысаў 04-32, Мінск-Пас. 06-19 – 06-35, прыб. на ст. Маладзечна ў 08-19 (штодзённа)


Прыбыццё на ст. МІНСК-ПАСАЖЫРСКІ


Станцыя адпраўлення

Час адпраўлення з пачатковай станцыі

Час прыбыцця на ст. Мінск- Пас.

Дні курсіравання

Прыпынкі

Барысаў

4-32

6-19

штодзённа

усюды

Барысаў

6-31

7-39

штодзённа

з прыпынкамі Пячынскі, Жодзіна-Паўднёвае, Зарэчнае, Мінск-Усходні

Барысаў

15-33

17-15

штодзённа

усюды

Орша

15-02

17-38

штодзённа

з прыпынкамі па ст. Талачын, Крупкі, Барысаў, Смалявічы

Прыбыццё на п.п. ІНСТЫТУТ  КУЛЬТУРЫ


Пачатковая станцыя

Час адпраўлення з пачатковай станцыі

Час прыбыцця на п.п.Ін. Культуры

Дні курсіравання

Прыпынкі

Барысаў

5-24

7-08

штодзённа

усюды

Барысаў

6-36

8-24

штодзённа

усюды

Орша

4-22

9-00

штодзённа

усюды

Барысаў

12-30

13-39

па выхадных днях

з прыпынкамі Пячынскі, Жодзіна-Паўднёвае, Зарэчнае, Мінск-Усходні

Барысаў

15-11

16-42

па выхадных днях

б/п Пралетарская Пабеда, Барсукі, Загор’е, Слабада

Орша

13-59

18-02

штодзённа

усюды

Барысаў

17-28

19-04

штодзённа

усюды

Орша

15-44

19-38

штодзённа

усюды

Барысаў

18-55

20-35

штодзённа

усюды

Барысаў

20-26

22-02

штодзённа

усюды

Орша

20-13

0-05

штодзённа

б/п Неманіца, Пралетарская Пабеда, Барсукі, Загор’е, Дамашаны, Слабада, Садовы


Прыбыццё на ст. МІНСК-УСХОДНІ


Станцыя адпраўлення

Час адпраўлення з пачатковай станцыі

Час прыбыцця на ст. Мінск- Усходні.

Дні курсіравання

Прыпынкі

Орша

06-49

09-12

штодзённа

З прыпынкамі па ст. Талачын, Крупкі, Барысаў, Смалявічы

Орша

6-09

10-13

штодзённа

усюды

Барысаў

10-03

11-35

штодзённа

усюды

Орша

8-51

12-57

штодзённа

усюды

Барысаў

13-07

14-39

штодзённа

усюды

Орша

12-04

16-14

штодзённа

усюды

Орша

17-35

21-26

штодзённа

б/п Трацілава,  Пралетарская Пабеда, Барсукі, Загор’е, Слабада



Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3   4   5   6




База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2022
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка