Про затвердження списку присяжних




Дата канвертавання30.04.2016
Памер172.06 Kb.

ЛЮБЕШІВСЬКА РАЙОННА РАДА


ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

Р І Ш Е Н Н Я
від 25.09. 2012 №14/3 проект

смт Любешів



Про затвердження списку присяжних
На виконання подання територіального управління державної судової адміністрації України в Волинській області від 13.06.2012 №1038/01-22 «Про затвердження списку присяжних» та у відповідності до п. 1 статті 581 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити список присяжних з числа громадян, які постійно проживають на території району, на яку поширюється юрисдикція місцевого суду, відповідають вимогам ст. 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і дали згоду бути присяжними. (Список додається)


Голова ради В.М. Гриневич

Никончук 21132


ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради

від 25.09.2012 № 14/


список присяжних

з числа громадян, які постійно проживають на території району, на яку поширюється юрисдикція місцевого суду, відповідають вимогам ст. 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і дали згоду бути присяжними




п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рік народ-ження

Місце проживання

Місце роботи



Мисік Ольга Степанівна

1963

с. Підкормілля

СГПП «Дружба»



Клямар Олеся Миколаївна

1980

с. Зарудчі

Зарудчівська сільська рада



Колесник Надія Захарівна

1955

с. Зарудчі

Пенсіонер



Карпук Антоніна Михайлівна

1971

с. Бучин

ФАП с. Бучин



Кратік Ольга Антонівна

1956

с. Зарудчі

Пенсіонер



Хомич Юрій Йосипович

1969

с. Пожог

НПП «Прип’ять-Стохід»



Матейчик Іван Павлович

1967

с. Хоцунь

Любешівське управління водного господарства



Качула Генадій Петрович

1971

с. Ветли

Ветлівська дільнична лікарня



Кирилюк Михайло Васильович

1956

с. Ветли

Підприємець



Кравчук Галина Петрівна

1965

с. Ветли

Ветлівська дільнична лікарня



Маковська Віра Йосипівна

1957

с. Ветли

Пенсіонер



Єфимчук Руслана Євгенівна

1977

с. Хутомир

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Залаззя



Литвинчук Алла Вікторівна

1978

с. Бихів

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Бихів



Павлік Ірина Василівна

1981

с. Бихів

ДНЗ «Казка» с. Бихів



Кравчук Наталія Василівна

1975

с. Вязівне

Не працює



Лінік Наталія Іванівна

1973

с. Любешівська Воля

ЗОШ І-ІІ ступенів с. Любешівська Воля



Жилко Юрій Іванович

1969

с. Залізниця

Підприємець



Бринчук Віктор Павлович

1963

с. Залізниця

Залізницький НВК



Кононович Лариса Павлівна

1966

с. Залізниця

Підприємець



Жилко Олександр Іванович

1982

с. Залізниця

ДП «Любешівське ЛМГ»



Буснюк Надія Петрівна

1968

с. Міжгайці

ФАП с. Міжгайці



Саливончик Анатолій Йосипович

1959

с. Щитинь

Пенсіонер



Саливончик Світлана Петрівна

1959

с. Щитинь

Пенсіонер



Остапчук Галина Василівна

1962

с. Залаззя

Любешівський територіальний центр соціального обслуговування громадян



Михалік Василь Миколайович

1969

с. Залаззя

ДП «Любешівське ЛМГ»



Лавринюк Ольга Степанівна

1961

с. Залаззя

Пенсіонерка



Миколайчук Микола Олександрович

1963

с. Залаззя

Безробітний



Лавренюк Наталія Йосипівна

1974

с. Залаззя

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Залаззя



Плюсик Людмила Василівна

1980

с. Деревок,

Деревківська ЗОШ І-ІІІ ступенів



Терещук Алла Іванівна

1974

с. Деревок

Деревківська ЗОШ І-ІІІ ступенів



Бурдак Людмила Петрівна

1968

с. Седлище

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Седлище



Домальчук Оксана Іванівна

1975

с. Седлище

ФАП с. Седлище



Пилипчук Наталія Михайлівна

1963

с. Угриничі

приватний підприємець



Трушик Віктор Іванович

1965

с. Седлище

ПСВК «Колос»



Кузьмич Ніна Олександрівна

1975

с. Люб'язь

безробітна



Солоха Надія Сергіївна

1972

с. Люб'язь

безробітна



Ількевич Олександр Степанович

1982

с. Цир

ЗОШ І-ІІ ступенів с. Цир



Мартиник Інна Вікторівна

1981

с. Цир

ЗОШ І-ІІ ступенів с. Цир



Літвинчук Олена Єрміївна

1972

с. Лахвичі

непрацююча



Козюмич Микола Михайлович

1971

с. Лахвичі

непрацюючий



Божко Поліна Павлівна

1970

с. Дольськ

Любешівський територіальний центр соціального обслуговування громадян



Комзюк Наталія Андріївна

1969

с. Шлапань

ЗОШ І-ІІ ступенів с. Шлапань



Царанюк Сергій Володимирович

1981

с. Проходи

Підприємець



Оласюк Сергій Павлович

1975

с. Проходи

Не працює



Видерко Володимир Георгійович

1970

с. Проходи

Не працює



Зімич Любов Павлівна

1954

с. Березна Воля

ЗОШ І-ІІ ступенів с. Березна Воля



Занько Надія Олександрівна

1957

с  Судче

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Судче



Токарчук Олена Адамівна

1972

с. Судче

ДНЗ «Дзвіночок» с. Судче



Лахай Микола Павлович

1971

с. Мала Глуша

ДНЗ «Казка» с. Мала Глуша



Приступа Юрій Васильович

1977

с. Мала Глуша

ДНЗ «Казка» с. Мала Глуша



Губчик Валентин Адамович

1961

с. Мала Глуша

безробітний



Лахай Олександр Петрович

1962

с. Мала Глуша

безробітний



Харчик Юрій Павлович

1958

с. Мала Глуша

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Мала Глуша



Вітовщик Галина Леонтіївна

1960

с. Березичі

Центр соціальних служб для дітей сімї та молоді



Раковець Алла Йосипівна

1970

с. Березичі

магазин с Березині «У дівчат»



Баранова Тетяна Іванівна

1963

с. Заріка

Любешівський територіальний центр соціального обслуговування громадян



Корець Світлана Михайлівна

1972

смт Любешів

Любешівський територіальний центр соціального обслуговування громадян



Токарчук Володимир Вікторович

1979

смт Любешів

У приватного підприємця



Бондар Ольга Михайлівна

1968

смт Любешів

КП «Любешівський ринок»



Гнаткевнч Людмила Степанівна

1975

смт Любешів

Любешівське

ВУЖКГ




Зімич Марія Карпівна

1962

смт Любешів

Любешівське

ВУЖКГ




Матейчик Надія Макарівна

1959

смт Любешів

Любешівський ДНЗ № 3 «Сонечко»



Кузьменко Ніна Степанівна

1977

смт Любешів

Любешівський ДНЗ № 3 «Сонечко»



Абрамович Володимир Іванович

1962

смт Любешів

КП «Любешівський ринок»



Вереніч Ніна Павлівна

1972

смт Любешів

ПСВК «Колос»



Шептур Людмила Степанівна

1971

смт Любешів

НВК смт Любешів



Масюк Сергій Іванович

1980

смт Любешів

підприємець



Серебрянська Зоряна Сергіївна

1982

смт Любешів

НВК смт Любешів



Ліштван Неля Василівна

1972

смт Любешів

НВК смт Любешів



Кузьмич Валентина Василівна

1972

с. Гірки,

СБК с.Гірки



Зелик Віктор Сергійович

1974

с. Гірки

Ветлівська дільниці НПП «Прип'ять-Стохід»



Симонович Світлана Єфремівна

1972

с. Гірки

ФАП с.Гірки



Філюк Микола Якович

1958

с. Велика Глуша

підприємець



Губчик Любов Михайлівна

1961

с. Погулянка

ЗОШ І-ІІІ ступенів

с В-Глуша





Крат Раїса Василівна

1958

с. Невір

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Невір



Куявович Руслана Михайлівна

1973

с. Невір

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Невір



Нестерук Ніна Петрівна

1974

с. Погулянка

ЗОШ І-ІІІ ступенів с.  Погулянка



Ричук Світлана Назарівна

1970

с. Погулянка

бібліотека с. Погулянка



Семенюк Надія Олексіївна

1969

с. Бірки

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Бірки



Поліщук Сергій Степанович

1973

с. Бірки

ДП «Любешівське ЛМГ»



Ковалик Сергій Васильович

1964

с. Бірки

Будинок культури с. Бірки



Невірець Надія Гнатівна

1959

с. Бірки

Пенсіонер


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка