План правядзення шостага школьнага дня 13 лютага 2016 года




Дата канвертавання17.03.2016
Памер88.08 Kb.
Зацвярджаю

Дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі

“Беларускамоўная гімназія №2 г. Барысава”

______________ А.В.Скурат



«9» лютага 2016 г.
План правядзення шостага школьнага дня

13 лютага 2016 года

ў Дзяржаўнай установе адукацыі

Беларускамоўная гімназія №2 г. Барысава”





Назва мерапрыемства

Час і месца правядзення

Адказныя

Колькасць удзельнікаў

Агульнагімназічныя мерапрыемствы

1

Дзень здароўя “Трэба спортам жыць” (8кл.)

10.00-11.00 Спартыўная зала

Класныя кіраўнікі 8 класаў, настаўнікі фізвыхавання

50

2

Спартландыя "Зімовы карагод". Акцыя "За любімую Беларусь" (выраб валянцінак (1кл.))

10.00-11.00, кабінеты

Гіро І.Г., Кудрэвіч І.С.

30

3

"Піянерскія іскры" (раённы конкурс па чарлідынгу, 4,8 класы)

 10.00, сш №16

Казак Ю.І., Шаціла Ю.А.

25

4

Арыенцір

 10.00

Дакука С.І.

5

5

"Што? Дзе? Калі?" (раённы этап ітэлектуальнай гульні)

 Гимназия №3, 16.00

Бурдыка М.Я.

8

Аб’яднанні па інтарэсах

 

1.   

Аб’яднанне па інтарэсах “Эрудыт”

8.55-10.40, каб 322

Бурдыка М.Я.

15

2.   

Аб’яднанне па інтарэсах “Мовазнаўцы”

9.30-11.40, каб. 327

Казлоўская А.Л.

15

3.   

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны журналіст”

9.55-11.40, бібліятэка

Маслюкова Т.А.

15

4.   

Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у футбол”

8.55-10.40, спартыўная зала

Грыб А.В.

15

5.   

Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у баскетбол, валейбол”

8.55-11.40, спартыўная зала

Бахар А.А.

15

6.   

Аб’яднанне па інтарэсах “Тэатральная скарбонка”

10.35-12.35, каб.316

Буяк В.А.

15

7. 

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны праграміст”

8.30-10.55, каб. 319

Красюк Ю.У.

30

8.   

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся жыць у міры і згодзе”

8.55-10.40, каб. 102

Макарэвіч С.В.

15

9.   

Аб’яднанне па інтарэсах “Прававая асвета падлеткаў”

8.55-10.40, каб. 101

Цэхановіч А.Г.

15

Дадатковыя заняткі па вучэбных прадметах

 

1

Матэматыка (11)

8.55-9.40, каб.218

Валынец С.І.

15

2

Матэматыка (9ав)

11.55-12.40, каб.218

Валынец С.І.

15

3

Матэматыка (7а)

11.40-12.25, каб. 217

Кляшторная Г.І.

12

4

Матэматыка (7б)

9.50-10.35, каб.217

Кляшторная Г.І.

14

5

Матэматыка (8в)

9.50-10.35, каб.217

Кляшторная Г.І.

7

6

Матэматыка (10а)

8.55-9.40, каб.217

Кляшторная Г.І.

17

7

Беларуская мова (11)

10.00-11.00, каб.203

Акуліч В.У.

17

8

Дадатковыя заняткі па беларускай мове, матэматыцы, рускай мове (падрыхтоўка да ўступных экзаменаў у 5 клас)

9.00-11.35, каб. 108

Фядосава В.І.

15

9

Дадатковыя заняткі па беларускай мове, матэматыцы, рускай мове (падрыхтоўка да ўступных экзаменаў у 5 клас)

9.00-11.35, каб. 121

Грынь Л.І.

15

10

Дадатковыя заняткі па беларускай мове, матэматыцы, рускай мове (падрыхтоўка да ўступных экзаменаў у 5 клас)

9.00-11.35, каб. 109

Гурлай В.С.

15

11

“Школа ранняга развіцця” (падрыхтоўка дзяцей дашкольнага ўзросту)

9.00-11.00, каб. 113

Белавусава А.У.

15

Расклад работы факультатыўных заняткаў

 

1.   

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы (11)

11.00-12.30, каб. 203

Акуліч В.У.

17

2.   

Паўтараем матэматыку (11)

9.55-10.40, каб. 218

Валынец С.І.

16

3.   

Паўтараем матэматыку (9а,9в)

10.55-11.40, каб. 218

Валынец С.І.

7

4.   

Паўтараем матэматыку (9а,9в)

12.55-13.40, каб. 218

Валынец С.І.

17

5.   

Гісторыя Беларусі “Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця” (11)

8.55-9.40, каб. 303

Дакука С.І.

7

Расклад факультатыўных заняткаў мастацкай накіраванасці

 

1

Мастацкая дзейнасць (6, 8 кл)

8.55-13.30, каб. 307

Дзядкова Л.М.

6

2

Мастацкая дзейнасць (5 кл)

8.55- 12.35, каб. 315

Меранкова І.Б.

5

Расклад факультатыўных заняткаў тэатральнай накіраванасці

 

1

Тэатральная дзейнасць

8.55-10.40, каб. 316

Буяк В.А.

12

Расклад факультатыўных заняткаў музычнай накіраванасці

 

1.   

Ігра на інструменце

9.55-14.20, каб. 108

Комар І.Г.

4

2.   

Ігра на інструменце

8.55-14.20, каб. 305

Антонава М.А.

5

3.   

Ігра на інструменце

11.50-16.00, каб. 105

Андрыеўская Н.У.

4

Работа СППС гімназіі

 

1

Кансультатыўная работа

8.30-13.00

 

 

 

 

Педагог-псіхолаг

Макарэвіч С.В.

5

 

 

8.30-13.00

 

 

 

 

Педагог сацыяльны

Цэхановіч А.Г.

5

Работа бібліятэкі

 

1

Абслугоўванне чытачоў

8.30-13.30

 

20

 

 

(1,3 субота месяца)

Антаневіч В.У.

 

 

 

(2,4 субота месяца)

Маслюкова Т.А.

 

Усяго

85%

555

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце К.І.Ракіцкая







База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка