Nazwa organizacji siedziba organizacji adres do korespondencji




Дата канвертавання20.04.2016
Памер390.99 Kb.

Wykaz organizacji pozarządowych z terenu miasta Bełchatowa




L.p.

NAZWA ORGANIZACJI




SIEDZIBA ORGANIZACJI

ADRES DO KORESPONDENCJI

TELEFON/

E-MAIL


OSOBA DO KONTAKTU

1.



Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny


97-400 Bełchatów

Ul. Czapliniecka 96








drybar@o2.pl

morawiecartur@yahoo.ie





Artur Morawiec – Prezes

Dariusz Rybarczyk – Trener

Koordynator 516 066 530


2.


Bełchatowski Klub Wędkarstwa

Spławikowego „Raczek”




97-400 Bełchatów

Ul. Nefrytowa 4/8




Piotr Dobrowolski

Bazar 66


97-340 Rozprza

dobrowolski_piotr@wp.pl



Piotr Dobrowolski – Prezes

601 591 583



3.


Bełchatowskie Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt


97- 400 Bełchatów
ul. Czapliniecka 19A




/044/ 632 99 81



Grażyna Spalińska – Wiceprezes

/044/ 635 22 54



4.

Bełchatowskie Towarzystwo Sportowe „As”



97- 400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11







739 89 21

btsas@wp.pl


Marek Andrzejewski - Prezes

Dariusz Cywiński – Wiceprezes



5.

Bełchatowski Związek Hodowców Królików


97 – 400 Bełchatów

Ludwików 17






---

Włodzimierz Klewin – Prezes

6.


Bełchatowskie Społeczne Towarzystwo Oświatowe



97-400 Bełchatów

Ul. Fabryczna 6








/044/ 632 97 12

slobelchatow@interia.pl



Anna Figlus – Prezes Zarządu

Jerzy Śliwiński – Wiceprezes Zarządu



7.

Bełchatowski Szkolny Związek Sportowy



97-400 Bełchatów

Ul. Edwardów 5








/044/ 632 12 63

606 747 567



grzegorzbodnar@interia.pl


Jacek Zatorski – Prezes Zarządu

Grzegorz Bodnar – Sekretarz Zarządu



8.

Bełchatowski Klub Wysokogórski

97-400 Bełchatów

Os. Okrzei 1/57







radekkielar@gmail.com

Radosław Kielar – Prezes Zarządu

501 701 719

Cecylia Ciepielewska - Skarbnik


9.

Bełchatowskie Centrum Pomocy Bliźniemu

MONAR - MARKOT



97-400 Bełchatów

Ul. Czapliniecka 19B






/044/ 733 05 96

bcpb@markot.pl


Marek Popielecki – Dyrektor


10.

Bełchatowskie Stowarzyszenie „Amazonki”



97-400 Bełchatów

Ul. Czapliniecka 19A







516 066 494

barog@gazeta.pl



Barbara Ogrodniczak – Przewodnicząca

Zdzisława Szmidt - Skarbnik



11.

Bełchatowskie Stowarzyszenie

Samorządowe PLUS




97-400 Bełchatów

Ul. Rodziny Hellwigów 11






plus@plusbelchatow.pl

www.plusbelchatow.pl


Marek Chrzanowski – Prezes


12.

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne


97-400 Bełchatów

ul. Żeromskiego 2/60






600 473 017

btf24@wp.pl


Andrzej Juchniewicz – Prezes

Joanna Dysksa - Skarbnik



13.

Bełchatowskie Stowarzyszenie „GOSPEL”



97-400 Bełchatów

Os. Dolnośląskie 315/137




DZIAŁALNOŚĆ ZAWIESZONA

manager@gospelkraina.pl


Waldemar Liszewski – Prezes

Michał Marcin Krawczyk - Wiceprezes



14.

Energetyczny Klub Sportowy „SKRA”

97- 400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11







/044/ 739 89 80

a.surgut@skra.pl


Waldemar Szulc - Prezes

Krzysztof Chwiałowski - Wiceprezes



15.

Fundacja „Pomagamy Dzieciakom Ziemi Łódzkiej”



97- 400 Bełchatów

ul. Czapliniecka 144





97-400 Bełchatów

ul. Pabianicka 67





/044/ 632 72 37

fax /044/ 632 56 39



fundacja@fundacjapomagamydzieciakom.com.pl

Jadwiga Tumidajewicz - Prezes Zarządu

Franciszek Więcławski – Członek Zarządu



16.

Fundacja PCJ Otwarte Źródła


97- 400 Bełchatów

os. Budowlanych 6/61







728 832 814

fundacja@joomla.pl

www.fundacja.joomla.pl


Stefan Wajda – Prezes Zarządu



17.

Fundacja Społeczna „Solidarni”


97- 400 Bełchatów

ul. Kwiatowa 6



/044/ 632 93 17

fax /044/ 632 62 54

faktyik@list.pl

Mirosława Stępińska – Prezes

Anna Staniaszek – Wiceprezes

Stanisław Bąkowicz - Wiceprezes



18.

Fundacja „Zdrowie - Trzeźwość”



97- 400 Bełchatów

ul. Czapliniecka 44/8






/044/ 635 08 79

terapia@rubikon.pl

www.tuiw.pl


Dariusz Dybek - Prezes


19.

Fundacja „Akademia Zdrowego Życia”



97-400 Bełchatów

Ul. Daleka 80 D








608 393 041

fundacjaazz@gmail.com



Katarzyna Krześniak-Dęga – Prezes

Bogumiła Lipczyńska - Wiceprezes



20.

Fundacja Rozwoju Nitka



97-400 Bełchatów

ul. Reymonta 3/25







503 008 400

alicja@fundacjanitka.pl




Alicja Skrzypiec – Prezes Zarządu


21.

Górniczy Klub Karate


97- 400 Bełchatów

ul. Poziomkowa 21







karate_masapust_belcha

tow@op.pl



Grzegorz Masapust – Dyrektor ds. Wyszkolenia



22.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Łódzkiej

oddział przy parafii p.w. „Wszystkich Świętych”



97- 400 Bełchatów

Rynek Grocholski 8








781 760 476

ksmgrocholice@interia.pl

www.ksmgrocholice.republika.pl



Mateusz Wata – Prezes Kierownictwa Oddziału



23.

Klub Biegaczy „SPARTAKUS”

97- 400 Bełchatów

os. Dolnośląskie 332/48








kbspartakus@wp.pl

www.belchatowbiega.pl


Katarzyna Sidorczuk – Prezes

Arkadiusz Koselski - Skarbnik




24.

Klub Hodowców Rasy Owczarek Niemiecki –

Koło nr 5 w Bełchatowie



97- 400 Bełchatów

os. Okrzei 8/12







/044/ 739 88 56



Zdzisław Książczyk – Prezes


25.

Klub Motorowy „Energetyk” przy
Elektrowni Bełchatów


97-406 Bełchatów 5

Rogowiec


ul. Energetyczna 7




www.motoklub.elb.pl

sławomirfigura@gkpge.pl




Sławomir Figura- Prezes

Stanisław Papuga - Wiceprezes



26.

Klub Sportowy „Grocholice”

97-400 Bełchatów

Rynek Grocholski 18






604 067 642

krzysiekm0@vp.pl



Krzysztof Magnucki – Prezes

27.

Klub Szkoła Karate „SHOTOKAN”

Szkoła Podstawowa

Nr 9


97- 400 Bełchatów

os. Dolnośląskie 204 A



Krzysztof Dużyński

97-400 Bełchatów

os. Dolnośląskie 304A/15


601 358 901

duzynski.karate@op.pl


Krzysztof Dużyński - Prezes


28.

Klub Tańca Towarzyskiego „Carioca”

97- 400 Bełchatów

os. Okrzei 9/8






509 598 889 dolet@poczta.onet.pl

Stanisław Doleciński - Prezes

29.

Klub Kibica SKRA BEŁCHATÓW

97-400 Bełchatów

Ul. Dąbrowskiego 11








504 475 450

skrakk@wp.pl


Zbigniew Mikołajczyk – Prezes

Monika Jakiel – Wiceprezes




30.

Klub Hokeja Podwodnego

AQUARIUS


97-400 Bełchatów

Ul. Brzozowa 8






665 740 232

lukasz.paweloszek@gmail.com




Jacek Janus – Prezes

Łukasz Pawełoszek – Sekretarz




31.

Klub Sportowy „EBE”

Sekcja Piłki Nożnej Bełchatów



97-400 Bełchatów

Ul. Szmaragdowa 7






506 111 021

fsliwinski@gmail.com




Filip Śliwiński – Prezes


32.

Krajowe Stowarzyszenie

Polskiego Bloku Ludowego





---



Marian Wojciech Kibitlewski

97-400 Bełchatów

Ul. Mickiewicza 9a


518 466 387


Marian Wojciech Kibitlewski – Prezes

Maria Majchrzak - Sekretarz



33.

Krajowy Związek Lokatorów i Spółdzielców


97-400 Bełchatów

Os. Okrzei 6/341







/044/ 633 18 77



Tadeusz Dziura – Pełnomocnik Zarządu Głównego

34.

Liga Kobiet Polskich Oddział Terenowy


97- 400 Bełchatów

ul. 1- go Maja 45







----


Liliana Gaszewska – Przewodnicząca

Maria Pełka - Skarbnik



35.

Liga Ochrony Przyrody

Oddział w Bełchatowie




97- 400 Bełchatów
ul. Czapliniecka 19A/105




534-866-899



Tomasz Lottko – Prezes



36.

Lokalna Organizacja Turystyczna Bełchatów

97-400 Bełchatów
ul. Kościuszki 1




w.otreba@umbelchatow.pl


Wojciech Otręba - Prezes

37.

Ludowy Klub Sportowy „STOMIL”


97- 400 Bełchatów

ul. Czapliniecka 19A







/044/ 632 67 73


Józef Kaczmarek – Prezes

Jadwiga Święciak - Skarbnik



38.

Ludowy Sportowy Klub Kolarski „Bełchatów”



97- 400 Bełchatów

ul. Edwardów 5








501 531 729

lskk@wp.pl





Jerzy Walczak - Prezes

Leszek Placek – Wiceprezes




39.

Ludowy Zespół Sportowy „Bełchatowska Akademia TAEKWONDO”


97- 400 Bełchatów

Os. Żołnierzy POW 15/87




97-415

Kaszewice 47c



503 038 491

karnawalski @o2.pl





Wiktor Karnawalski - Prezes

Magdalena Karnawalska - Wiceprezes



40.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka”


97- 400 Bełchatów

ul. Lipowa 11




97-400 Bełchatów

Ul. Czapliniecka 19A



/044/ 632 67 73

pe.wu@poczta.fm


Paweł Wasiak - Prezes

Tadeusz Książczyk - Wiceprezes



41.

Ludowy Klub Sportowy

„Zjednoczeni”




97- 400 Bełchatów

ul. Kościuszki 13







507 194 640

zjednoczeni.belchatow@op.pl



Rafał Saternus- Prezes

Dariusz Stelmach – Wiceprezes



42.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy


97- 400 Bełchatów

ul. Słowackiego 8







793-29-19-72

muks_belchatow@wp.pl




Adam Jarząbek – Prezes

Tomasz Wojciechowski - Koordynator



43.

IPA POLSKA

Międzynarodowe Stowarzyszenie Policjantów

Region Bełchatów przy KPP w Bełchatowie


97-400 Bełchatów

Ul. 1 Maja 7







---

Stanisław Jabłoński – Przewodniczący


44.

Ochotnicza Straż Pożarna Bełchatów

97- 400 Bełchatów

ul. Bawełniana 18






/044/ 635 45 98


Łukasz Kluf - Prezes

Jan Idzikowski - Skarbnik



45.

Ochotnicza Straż Pożarna

Bełchatów – Grocholice




97-413 Bełchatów

ul. Szkolna 1







784 584 778

info@osp-grocholice.pl

macdo@poczta.onet.pl



Piotr Markiewicz - Prezes

Zbigniew Sikorski – Skarbnik





46.

Pierwsza Bełchatowska Sportowa

Drużyna Ratowników





97- 400 Bełchatów

ul. Budryka 3/11








608 016 443

793 993 796



michal.strzelczyk@onet.eu


Michał Strzelczyk - Prezes

Andrzej Stefaniak -Wiceprezes



47.

Polski Czerwony Krzyż –

Zarząd Rejonowy

w Bełchatowie


97- 400 Bełchatów

ul. Czapliniecka 19A







/044/ 632 14 06

fax /044/ 632 14 06

or.belchatow@pck.org.pl


Jan Ogrodniczak – Prezes

693 440 764

Marcin Zimoch - Skarbnik


48.

Polski Komitet Pomocy Społecznej

Zarząd Miasta i Gminy



97- 400 Bełchatów

ul. Czapliniecka 19 A


DZIAŁALNOŚĆ ZAWIESZONA
/044/ 632 41 21

elzbieta.kowalska@um.belchatow.pl
Elżbieta Kowalska - Prezes

Elżbieta Jon - Sekretarz

49.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Koło w Bełchatowie



97- 400 Bełchatów

ul. 1 Maja 4





Andrzej Przezak

ul. Budryka 16/32

97- 400 Bełchatów

/044/ 633 27 17

przezak.andrzej@gmail.com

Andrzej Przezak - Przewodniczący

Barbara Mucha – Sekretarz


50.

Polski Związek Emerytów Rencistów

i Inwalidów - Zarząd Rejonowy

w Bełchatowie


97- 400 Bełchatów

ul. 1- go Maja 45








/044/ 632 44 90


Lucyna Gorzelak -Przewodnicząca



51.

Polski Związek Filatelistów - Okręg Łódzki Młodzieżowe Koło Filatelistyczne przy Samorządowym Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2

w Bełchatowie



97- 400 Bełchatów
ul. Edwardów 5




---

Marian Wójcik – Opiekun


52.

Polski Związek Niewidomych -

Koło Terenowe



97- 400 Bełchatów

ul. Czapliniecka 19A






/044/ 632 69 50


Wojciech Koźba - Prezes


53.

Polski Związek Wędkarski –

Koło Miejskie Nr 1




97- 400 Bełchatów

ul. 1- go Maja 45







km1belchatow@wp.pl

Daniel Głuchowski – Prezes

609 815 817

Krzysztof Szataniak - Skarbnik 604 288 103


54.

Polski Związek Wędkarski - Koło Nr 3 GÓRNIK przy KWB Bełchatów

97-400 Bełchatów

ul. Sportowa 3






antoni.florczyk@gmail.com



Antoni Florczyk – Prezes

601 696 114

Marian Wagner – Skarbnik


55.

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków –

Koło Miejsko - Powiatowe w Bełchatowie



97- 400 Bełchatów

ul. Czapliniecka 19A




DZIAŁALNOŚĆ ZAWIESZONA

---






56.

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne- Oddział w Bełchatowie

97- 400 Bełchatów

ul. Rodziny Hellwigów 11







/044/ 633 11 33

Muzeum Regionalne



muzeum@muzeum-belchatow.pl

Andrzej Cichecki – Prezes Zarządu

Norbert Wojciechowski – Sekretarz Zarządu



57.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy



97- 400 Bełchatów
ul. 1 Maja 6






/044/ 634 82 95

/044/ 632 20 10

kontakt@pszs.pl


Jarosław Budzyński - Prezes

Katarzyna Strzelecka - Sekretarz



58.

Powiatowe Wodne Ochotnicze

Pogotowie Ratunkowe





97- 400 Bełchatów

ul. Wschodnia 15 a




603 381 002


grzegorz_zieliński@onet.eu


Marian Grzegorz Zieliński – Prezes Zarządu


Jerzy Dęga – Wiceprezes Zarządu

59.

Regionalne Stowarzyszenie Społeczno- Kulturalne



97- 400 Bełchatów
ul. 1-go Maja 45






/044/ 733 04 67

rssk@tlen.pl

727-914-663




Urszula Komońska - Prezes

Danuta Ciupa - Wiceprezes



60.

Regionalna Izba Gospodarcza

97-400 Bełchatów

Ul. Czapliniecka 96






/044/ 733 66 00 w.295

biuro@rigbelchatow.bai.pl

Mirosław Marszał – Prezes




Rejonowe Koło Pszczelarzy w Bełchatowie


97-400 Bełchatów

Ul. Harcerska 12






601 075 926

Jan Polak – Prezes


61.

Stowarzyszenie Abstynenckie

Klub Wzajemnej Pomocy „Przyjaciel”



97- 400 Bełchatów

ul. Czapliniecka

19 A





/044/ 632 56 16

sakwpprzyjaciel@wp.pl


Bolesław Kołodziejczyk- Prezes

Anna Barasińska – Sekretarz



62.

Stowarzyszenie Forum Kobiet Aktywnych „efka”


97- 400 Bełchatów
ul. Kościuszki 16 A


DZIAŁANOŚĆ ZAWIESZONA

---

---

63.

Stowarzyszenie Grupa Rekonstrukcji Historycznej 84 Pułku Strzelców Poleskich

97- 400 Bełchatów

Kurnos Drugi 175





Łukasz Politański

Ul. Zielona 1

97-400 Bełchatów


poltan1@o2.pl

600 500 916



Łukasz Politański – Prezes

Jakub Rutkowski - Skarbnik




64.

Stowarzyszenie Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym


97- 400 Bełchatów

ul. Rodziny Hellwigów 11







/044/ 633 11 33

sorwswsw@represjonowani.com.pl




Jacek Niewieczerzał – p.o. Prezesa

Edward Olszewski – Sekretarz



65.

Stowarzyszenie p.n. Ośrodek Profilaktyki

i Rozwoju Osobowości OPIRO




97- 400 Bełchatów

ul. Okrzei 1 A








/044/ 632 70 90

opirobelchatow@gmail.com



Krzysztof Wodzyński – Prezes Zarządu

Marek Izdebski- Członek Zarządu



66.

Stowarzyszenie Profilaktyka Zdrowotna

dla Bełchatowa



97- 400 Bełchatów

ul. 1- go Maja 4





Jerzy Ogłuszka

97- 400 Bełchatów

Ławy 2A


/044/ 632 49 51

jerzy.ogluszka@neostrada.pl


Jerzy Ogłuszka - Prezes

Dariusz Tąpała – Skarbnik




67.

Stowarzyszenie Przyjaciół Bełchatowa


97- 400 Bełchatów

ul. Czapliniecka 19A






/044/ 633 23 64



Arkadiusz Kubik - Prezes

Aleksander Frączkowski - Wiceprezes



68.

Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM”

97-400 Bełchatów

os. 1-go Maja 4 A



Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II

ul. Czaplinecka 123

z dopiskiem

Stow. Przyj. Chorych HOSPICJUM



/044/ 635 83 49


Ryszard Gębarowski – Prezes

69.

Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa


97- 400 Bełchatów
ul. Okrzei 45





/044/ 635 03 40



Andrzej Ratajski - Prezes

Elżbieta Chrosta - Skarbnik



70.

Stowarzyszenie Przyjaciół

Ognisk Artystycznych




97- 400 Bełchatów

Plac Wolności 20







----

Marek Węgrzynek- Prezes

Jolanta Palus - Sekretarz



71.

Stowarzyszenie Przyjaciół Pływania



97- 400 Bełchatów

os. Żołnierzy POW 9/106







504 22 88 56

sus1407@op.pl



Piotr Suski - Prezes

Dariusz Paduch – Wiceprezes




72.

Stowarzyszenie Rodziców

i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Przystań”



97- 400 Bełchatów

ul. Żeromskiego 1







/044/ 739 84 35

516 045 260



partneer@o2.pl

Kinga Siewierska - Prezes

Iwona Borczyk – Wiceprezes



73.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Łódzkiej

- Oddział w Bełchatowie





97- 400 Bełchatów

os. 1-go Maja 4a






/044/ 632 58 00

srk2@poczta.onet.pl

Sylwester Paradecki - Przewodniczący

Leszek Szczepaniak – Wiceprzewodniczący Zarządu




74.

Stowarzyszenie

Sojusz Młodej Lewicy



97- 400 Bełchatów

ul. 1- go Maja 45






----

Marcin Rzepecki – Prezes


75.

Stowarzyszenie Sympatyków

„GKS Bełchatów”



97- 400 Bełchatów

ul. Sportowa 3







601 611 093

stowarzyszenie@belchatowianie.pl

Błażej Nosal - Prezes

Adam Tułeckii – Wiceprezes



76.

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Dorosłych


97-400 Bełchatów

os. 1 Maja 4A




Ewa Dzika

Ul. Poziomkowa 19




505 040 376

edzika2@wp.pl





Bogdan Pierszała – Prezes

Tomasz Szyda – Wiceprezes



77.

Stowarzyszenie „SERCE GOSPEL”



97- 400 Bełchatów

ul. Wojska Polskiego 24






/044/ 632 36 92

sercegospel@zpotrzebyserc.pl



Beata Kuchciak - Prezes

Elżbieta Kęsy - Wiceprezes



78.

Stowarzyszenie

Sztab Ratownictwa




97- 400 Bełchatów

os. Dolnośląskie 201/242 c



97- 400 Bełchatów

os. Dolnośląskie 201/44





zielona@dolsat.pl

wasyl_38@dolsat.pl

georgee@poczta.fm

sztab-ratownictwa@dolsat.

Pl

anna.pudlak@o2.pl




Anna Pudlak – Prezes 603 645 871

Rafał Wasilewski – Wiceprezes -

Mariusz Szadkowski – Wiceprezes 609 696 488


79.

Stowarzyszenie Ośrodek Realizacji Inicjatyw


97-400 Bełchatów

ul. Gombrowicza 8/21







biuro.ori@gmail.com

782 018 559




Krzysztof Lont – Prezes Zarządu

Aleksandra Lont – Członek Zarządu



80.

Stowarzyszenie „Wspólnota Zamoście”

                1. 97- 400 Bełchatów

                2. ul. Zamoście 47






727-914-663

swz2008@tlen.pl

Urszula Komońska - Prezes

Wojciech Tatara - Wiceprezes

Zofia Kręcijasz - Skarbnik


81.

Stowarzyszenie „Załoga Rowerowa Zgrzyt”

97- 400 Bełchatów
os. Wolność 3/60



506 217 758

cichy_63@wp.pl



Maciej Kuszneruk - Prezes

82.

Stowarzyszenie „POKOLENIA”


97-400 Bełchatów

os. Dolnośląskie 137/151





502 985 040

marbag6@poczta.onet.pl




Marcin Bagiński – Przewodniczący

83.

Stowarzyszenie Piłkarskie Oldboy

GKS Bełchatów



97-400 Bełchatów

ul. Sportowa 3








Andrzej Roczek – Prezes

512 329 193



84.

Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny „KARAN”


26-605 Radom

Ul. Pułaskiego 9



03-750 Warszawa

Ul. Grodzieńska 65



/022/ 408 80 24

karan@karan.pl

Bożena Bereda – Przewodnicząca Zarządu

Anna Strzeszewska-Statuch – Członek Zarządu




85.

Stowarzyszenie Przetwornik


97-400 Bełchatów

Ul. Zamoście 94







602-815-202

biuro@przetwornik.org



Agnieszka Kleczyk – Prezes

Anna Galewska - Wiceprezes



86.

Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „Wspólnota”



97-400 Bełchatów

Os. Dolnośląskie 133/4






e.skorupa@vp.pl

Ewa Skorupa – Prezes

512 007 905

Mirosław Grzybowski - Wiceprezes


87.


Stowarzyszenie Wychowanków Akademii Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica

30-059 Kraków

Al. A. Mickiewicza 30



Bolesław Herudziński

97-400 Bełchatów

Ul. Piotrkowska 18


boleslaw_herudzinski@poczta.onet.pl


Bolesław Herudziński – Przewodniczący

609-299-595



88.

Światowy Związek Żołnierzy AK

- Koło w Bełchatowie




97- 400 Bełchatów

ul. 1 Maja 45




Franciszek Zochniak

97- 400 Bełchatów

ul. Mielczarskiego 13


/044/ 632 19 54



Franciszek Zochniak – Prezes


89.

Towarzystwo Przeciwdziałania Narkomanii „Most”

97- 400 Bełchatów

Os. Wolność 1/34









Paweł Włodarczyk – Prezes


90.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Zarząd Oddziału Powiatowego

w Bełchatowie


97- 400 Bełchatów

ul. Targowa 20 A







/044/ 633 17 76

fax /044/ 632 19 93

wtzbelchatow@pro.onet.pl


Zofia Ligocka - Prezes

Helena Kucharska - Wiceprezes



91.

Towarzystwo Sportu i Rekreacji„Jupiter”

przy PGE Elektrowni Bełchatów S.A.



97-400 Bełchatów
ul. Czapliniecka 19A





/044/ 735 13 46

zbigniew.plaza@gkpge.

Pl


Zbigniew Płaza - Prezes

Zbigniew Rojek - Skarbnik




92.

Towarzystwo Turystyki Kajakowej „RETMAN”


97- 427 Rogowiec

ul. Instalacyjna 2, budynek A-300

z dopiskiem Szymon Kosiński





/044/ 735 41 29

szymon.kosinski@gpw.pl


Szymon Kosiński – Prezes

93.

Uczniowski Klub Sportowy „Dwunastka”



97- 400 Bełchatów

ul. Budryka 7








/044/ 633 64 21


Liliana Gaszewska - Prezes

Bogdan Stasiak - Sekretarz



94.

Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”

97- 400 Bełchatów

ul. Edwardów 5






/044/ 632 12 63

uksdwojka@o2.pl



Janusz Dudkiewicz - Prezes

95.

Uczniowski Klub Sportowy „Dziesiątka” przy PG nr 3



97- 400 Bełchatów

ul. Edwardów 5








/044/ 632 42 46

krzysiekan@o2.pl





Bożena Anczykowska - Prezes

Katarzyna Mnich – Członek Zarządu



96.

Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”

97- 400 Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11




/044/ 632 15 96

bleszczynska11@wp.pl



Piotr Cyniak – Prezes

Barbara Leszczyńska - Sekretarz



97.

Uczniowski Klub Sportowy „Korona”



97- 400 Bełchatów

ul. Budryka 7








/044/ 634 80 98

biuro@uks-korona.pl

606-983-326




Marek Kwieciński - Prezes

Arkadiusz Kruk – Wiceprezes



98.

Uczniowski Klub Sportowy „Trójka”

97-400 Bełchatów

Ul. Sienkiewicza 25







/044/ 632 17 92

sp3belchat@wp.pl




Sławomir Załęczny – Prezes

Bogdan Krzak – Sekretarz



99.

Uczniowski Klub Sportowy

„Niedźwiadek Hokej Bełchatów”



97-400 Bełchatów

Ul. Emilii Plater 51






724 875 851

hokejniedzwiadek@wp.pl



Janusz Sobierajski – Prezes Zarządu

100.

Uczniowski Klub Sportowy

„OBELIKS” RUGBY CLUB BEŁCHATÓW



97-400 Bełchatów

Ul. Czapliniecka 72






504 827 363

madziarro@o2.pl




Maciej Bukowy – Prezes



101.

Związek Harcerstwa Polskiego

Komenda Hufca w Piotrkowie Trybunalskim




97- 300 Piotrków Trybunalski

ul. Sienkiewicza 7






/044/ 649 56 05

daniel.nowakowski@zhp.net.pl

phm.Daniel Nowakowski - Komendant Hufca

phm. Agnieszka Dudek – Członek Komendy Hufca



102.

Związek Strzelecki „STRZELEC”

Organizacja Społeczna – Wychowawcza Jednostka Strzelecka 1001

im. Gen. Dyw. J. Głuchowskiego


97- 400 Bełchatów

ul. dr Rodziewicza 10








biuro@strzelec-belchatow.pl


Plisiecki Marcin – Dowódca Jednostki


103.


Związek Wysiedlonych Ziemi Łódzkiej

Koło Terenowe w Bełchatowie



97- 400 Bełchatów

Ul. Okrzei 6






661 823 051


Wysocka Anastazja – Pełnomocnik






База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка