Каляндар спартыўных мерапрыемстваў на 2015-2016 навучальны год




Дата канвертавання15.03.2016
Памер70.8 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы

адукацыі “Навучальна-педагагічны

комплекс Рытанскі дзіцячы сад-

сярэдняя школа”

______________Л.Ч. Радзько

“____”_________2015 г.

Каляндар

спартыўных мерапрыемстваў на 2015-2016 навучальны год



Назва мерапрыемства

Удзельнікі

Дата

правядзення



Адказныя

2

Дзень здароўя, спорту

і турызму



1-11 класы

13.09

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.



3

Асенняе першынства па лёгкай атлетыцы

5-11 класы

20.09

Кухарчык А.Я.

4

Першынства раёна па футболу ў межах Адзінага тыдня масавага футбола

7-11 класы

27.09

Кухарчык А.Я.

5

Школьны асенні легкаатлеатычны крос

8-11 класы

кастрычнік

Кухарчык А.Я.


6

Дзень здароўя, спорту і турызму

1-11 класы

11.10

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.



7

Школьная асенняя спартакіяда “Абаронца Айчыны”

1-11 класы

18.10




8

Раённая асенняя спартакіяда “Абаронца Айчыны”

5-11 класы

19.10

Кухарчык А.Я.

9

Раённы сяброўскі матч па футболу на прыз Астравецкага ЦТДзіМ

8-11 класы

26.10




10

Дзень здароўя, спорту і турызму

1-11 класы

08.11

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.



11

Тыдзень спорту і здароўя

1-11 класы

лістапад

Кухарчык А.Я.

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.


12

Дзень здароўя, спорту і турызму

1-11 класы

13.12

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.


13

Занальныя спаборніцтвы па рухомых гульнях сярод малодшых школьнікаў

1-4 класы

06.12

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.



14

Школьныя спаборніцтвы па зімовым шматбор’і “Здароўе”

1-11 класы

студзень

Кухарчык А.Я.


15

Дзень здароўя, спорту і турызму

1-11 класы

10.01

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.

Жэгарыс Ю.І.


16

Раённыя спаборніцтвы сярод дзяцей і падлеткаў па біятлону, лыжнаму спорту, стральбе “Снежны снайпер”

6-11 класы

студзень




17

Зімовая раённая спартакіяда па мнагабор’і “Абаронца Айчыны”

8-11 класы

студзень

Кухарчык А.Я.


18

Дзень здароўя, спорту і турызму

1-11 класы

08.02

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.




19

Першынства школы па лыжных гонках пад дэвізам”Здаровы я - здаровая краіна”

1-11 класы

14.02

Кухарчык А.Я.


20

Першынства раёна па лыжных гонках пад дэвізам ”Здаровы я- здаровая краіна”

8-11 класы

люты




21

Спаборніцтвы па валейболу

8-11 класы

22.02



22

Чэмпіянат раёна па баскетболу

8-11 класы

сакавік

Кухарчык А.Я.


23

Дзень здароўя, спорту і турызму

1-11 класы

07.03

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.

Кухарчык А.Я.


24

Першынства школы па шашках, шахматах, настольнаму тэнісу

1-11 класы

15.03

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.



25

Першынства раёна па шашках і настольным тэнісе

5-11 класы

22.03

Кухарчык А.Я.


26

Вясенняе мнагабор’е “Здароўе”

1-11 класы

05.04

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.

Кухарчык А.Я


27

Дзень здароўя, спорту і турызму

1-11 класы

11.04

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.



28

Вясенні легкаатлеатычны крос “Спорт супраць наркотыкаў”

1-11 класы

красавік

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.

Кухарчык А.Я.


29

Раённая вясенняя спартакіяда па мнагабор’і “Абаронца Айчыны”

8-11 класы

красавік

Кухарчык А.Я.


30

Спартакіяда па лёгкай атлетыцы (сярэдні і старэйшы ўзрост)

6-11 класы

май

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.



31

Дзень здароўя, спорту і турызму

1-11 класы

12.04

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.




32

Спартакіяда па лёгкай атлетыцы (малодшы ўзрост)

1-5 класы

май

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.



33

Дзень здароўя, спорту і турызму

1-11 класы

09.05

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.




34

Першынства раёна па футболу (занальнае)

8-11 класы

май




35

Спаборніцтвы сямейных каманд па рухомых гульнях “Тата, мама, я – спартыўная сям’я”

1-11 класы

май

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.



36

Турыстычны паход “Сцяжынкамі Бацькаўшчыны”

1-11 класы

31.05

Кухарчык А.Я.

Радзько Л.М.



Тарарук М.І.



Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце В.К.Юргелянец



База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка