Ііі (обласний) етап ХІІІ міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика




Дата канвертавання30.04.2016
Памер212.62 Kb.
22 грудня 2012 року на базі Ковельської спеціалізованої школи № 1 імені Лесі Українки відбувся ІІІ (обласний) етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяло участь 213 учнів навчальних закладів Волині, серед яких 32 учні ПТНЗ. Журі очолював незмінний голова конкурсу Василь Степанович Гей, письменник, член Національної спілки письменників України, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Всеукраїнських літературної премії імені Андрія Головка та літературно-мистецької премії імені Агатангела Кримського, лауреат Міжнародної премії імені Дмитра Нитченка.

Журі визначило 29 переможців мовного змагання серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів (додаток 1) та 11 учнів ПТНЗ (додаток 2), які в січні 2013 року візьмуть участь у загальнонаціональному етапі конкурсу. Вітання переможцям!


Додаток 1

Протокол

засідання журі ІІІ етапу

XІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

(Волинська область)

24. 12. 2012 року

м. Луцьк

Слухали: Голову журі конкурсу Гея В.С. про підсумок ІІІ етапу XIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Ухвалили: Перевіривши роботи учасників ІІІ етапу конкурсу, проведеного у Волинській області, визнати переможцями таких учнів:



п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Серед учнів 3 класу

1.

Хлуд Марія Володимирівна

Ковельський НВК №11 Ковельської міськради Волинської обл.

І

Камінська Ніна Олексіївна

2.

Цехош Дарина Сергіївна

НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" смт Стара Вижівка Старовижівського р-ну Волинської обл.

ІІ

Тусь Галина Устимівна

3.

Романюк Олена Вікторівна

ЗОШ І-ІІ ст. с. Жовтневе Володимир-Волинського р-ну

ІІІ

Артисюк Людмила Петрівна

Серед учнів 4 класу

1.

Юнак Юлія Сергіївна

ЗОШ № 2 м.Володимира-Волинського

І

Серьогінова Валентина Олександрівна

2.

Купецька Вероніка Володимирівна

НВК № 9 м. Луцька

ІІ

Афтеній Ірина Анатоліївна

3.

Джигун Світлана Валеріївна

НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 13-колегіум" м.Ковеля

ІІІ

Іллюк Людмила Володимирівна

Серед учнів 5 класу

1.

Василенко Катерина Василівна

НВК "ЗОШ-гімназія" №2

м.Каменя Каширського



І

Корінчук Лідія Іванівна

2.

Ліштван Людмила Михайлівна

НВК смт Любешів

ІІ

Ліштван Неля Василівна

3.

Миронюк Софія Ігорівна

НВК "Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 - колегіум Нововолинської міської ради Волинської області"

ІІІ

Пікарук Надія Миколаївна

Серед учнів 6 класу

1.

Литвин Оксана Вікторівна

Седлищенська ЗОШ І-ІІІ ст. Старовижівського району

І

Кабарчук Галина Петрівна

2.

Кухарук Лілія Володимирівна

ЗОШ І-ІІ ст. с. Гайки Турійського району

ІІ

Паламарчук Олена Ананіївна

3.

Мартинюк Іван Володимирович

НВК "ЗСШ-гімназія" №2 м. Камінь-Каширський

ІІІ

Демянчик Ніна Петрівна

Серед учнів 7 класу

1.

Котеленець Уляна Віталіївна

НВК "Колківська ЗОШ-ліцей" Маневицького р-ну



І

Садова Світлана Віталіївна

2.

Сидорук Юлія В’ячеславівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №3

м. Рожище



ІІ

Зань Інна Леонідівна

3.

Приймачок Олена Петрівна

КЗ "Луцька гімназія №18 Луцької міськради Волинської обл."

ІІІ

Назарчук Алла Олександрівна

Серед учнів 8 класу

1.


Дудка Олена Ігорівна

КЗ "Луцька гімназія №21 ім. М. Кравчука Луцької міськради Волинської обл."

І

Сладковська Ніна Олексіївна

2.

Мельничук Олена Григорівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2-гімназія

смт Іваничі



ІІ

Бенев’ят Наталія Григорівна

3.

Бундак Марина Валеріївна

НВК № 1 м. Каменя-Каширського

ІІІ

Борсук Тетяна Якимівна

Серед учнів 9 класу

1.


Городнюк Ольга Павлівна

НВК "Локачинська ЗОШ-гімназія" Локачинського р-ну

І

Осадца Світлана Дмитрівна

2.


Шпур Катерина Андріївна

НВК "Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 - колегіум Нововолинської міської ради Волинської області"

ІІ

Торчило Оксана Михайлівна

3.

Міщук Тетяна Володимирівна

Нововолинський ліцей -інтернат

ІІІ

Земцова Світлана Вікторівна

4.

Тарашевський Владислав Владиславович

НВК № 9 м.Луцька

ІІІ

Члек Наталія Олексіївна

Серед учнів 10 класу

1.

Приходько Тетяна Миколаївна

ЗОШ № 2 смт Ратне

І

Мицюк Олена Василівна

2.

Хомик Мирослава Святославівна

НВК "Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 - колегіум Нововолинської міської

ради Волинської області"



ІІ

Хомик Святослав Васильович

3.

Демчук Іванна Сергіївна

НВК "Локачинська ЗОШ-гімназія" Локачинського р-ну

ІІІ

Левчик Наталія Григорівна

Серед учнів 11 класу

1.

Омелянчук Христина Володимирівна

НВК "Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 - колегіум Нововолинської міської ради Волинської області"

І

Марчук Мирослава Олександрівна

2.

Суха Надія Володимирівна

ЗОШ І-ІІІ ст. смт Луків Турійського р-ну

ІІ

Слободенюк Тетяна Василівна

3.

Форманюк Тетяна Миколаївна

Нововолинський ліцей -інтернат

ІІІ

Демчишина Надія Йосипівна

4.

Русинчук Іванна Іванівна

НВК № 1 м.Каменя-Каширського

ІІІ

Борсук Тетяна Якимівна

Додаток 2

Протокол перевірки робіт учнів ПТНЗ (ІІІ курс)

III (обласного) етапу XІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

з/п

Курс

Прізвище, ім’я, по батькові учня

ПТНЗ

1

2

3

4

5

Всього

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

1

2



ІІІ

Ганайчук Наталія Леонтіївна

Нововолинське ВПУ

5

0

0,5

0

4,4

6

15,9




Синяговська Т.І.



ІІІ

Янкович Роман Ігорович

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

8

4

2

1

5,2

9

29,2

3

Калініченко О.Т.



ІІІ

Пастушак Анна Вікторівна

Торчинський професійний ліцей

8

4,5

2

0

4,8

5,5

24,8




Ревуцька А.В.



ІІІ

Мельничук Юлія Василівна

Камінь-Каширське ВПУ

10

3

2

0

7,2

9,5

31,7

1

Федчик К.З.



ІІІ

Вашкевич Дар’я Олександрівна

ПТУ №5 м. Ковеля

8

1

0

0

4

6

19,0




Жиленко А.П.



ІІІ

Ткачук Ольга Олегівна

Ковельський професійний ліцей

8

3

2

1

5,2

10

29,2

3

Конашук О.П.



ІІІ

Супликевич Анна Михайлівна

Любомльський професійний ліцей

6

4,5

4

0

6,4

7

27,9




Литвтнюк Т.Я.



ІІІ

Миронюк Олексій Сергійович

Луцьке ВПУ

7

5

0

0

4,4

5

21,4




Кошинська М.І.



ІІІ

Пархомук Вікторія Олександрівна

ПТУ №11 м. Нововолинська

6

5

0,5

0

4,8

10

26,3




Шидловська Т.В.



ІІІ

Сливка Катерина Анатоліївна

Оваднівський професійний ліцей

7

2

0

0

4

9

22,0




Нагурнік М.С.



ІІІ

Ковальчук Марія Володимирівна

Локачинська філія

8

5

4,5

0

6

8

31,5

2

Подаш В.В.



ІІІ

Приходський Андрій В’ячеславович

ПТУ №22 смт.Лукова

6

5

0,5

1,6

0

6

19,1




Дружинович С.А.



ІІІ

Димарчук Маргарита Олександрівна

Володимир-Волинське ВПУ

7

4

0,5

0

5,2

6

22,7




Богдан Н.В.



ІІІ

Косько Тетяна В’ячеславівна

Колківське ВПУ

8

4

0,5

0

5,6

8

26,1




Лавришик Т.М.



ІІІ

Чиж Юлія Володимирівна

ПТУ №27 м. Берестечка

6

3

0,5

0

4

7

20,5




Морозюк В.М.



ІІІ

Клець Богдан Іванович

Маневицький професійний ліцей

6

3

4,5

0

6,8

9

29,3

3

Сахнік Я.О.


Протокол перевірки робіт учнів ПТНЗ (ІІ курс)

III (обласного) етапу XІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

з/п

Курс

Прізвище, ім’я, по батькові

ПТНЗ

1

2

3

4

5

Всього

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

1

2



ІІ

Поляк Наталія Петрівна

Нововолинське ВПУ

7

3

3

1,8

1

3

18,8




Синяговська Т.І.



ІІ

Філюк Ольга Тимофіївна

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

9

7

2

1,2

1

4

24,2




Гіляровська Г.П.



ІІ

Чайка Вадим Павлович

Торчинський професійний ліцей

10

10

4

2,7

4

7

37,7

1

Ревуцька А.В.



ІІ

Олійник Анастасія Ігорівна

Камінь-Каширське ВПУ

6

4,5

4,5

2,7

3

3,5

24,2




Литвинець М.Ф.



ІІ

Жуковська Альона Святославівна

ПТУ №5 м. Ковеля

5

8

3,25

2,4

1

2

21,65




Карпук В.В.



ІІ

Пасевич Ірина Олександрівна

Ковельський професійний ліцей

9

7

2,5

1,2

6

4

29,7

3

Конашук О.П.



ІІ

Шостак Марія Миколаївна

Любомльський професійний ліцей

8

6

3,75

1,5

4

7

30,25

3

Литвинюк Т.Я.



ІІ

Мальована Христина Олегівна

Луцьке ВПУ

7

12

3,75

2,1

4

3,5

32,35

2

Пальчук Л.В.



ІІ

Жолоб Ольга Богданівна

ПТУ ЛНТУ

8

9

4,5

2,4

3

6

32,9

2

Плевако С.О.



ІІ

Курило Аліна Станіславівна

ПТУ №11 м. Нововолинська

7

7

2,25

1,5

3

2,5

23,25




Шидловська Т.В.



ІІ

Степанчук Олена Юріївна

Оваднівський професійний ліцей

7

9,5

3,5

1,8

1,5

5

28,3




Нагурнік М.С.



ІІ

Вертипорох Наталія Олександрівна

Локачинська філія

7

4,5

4,75

2,1

4

3

25,35




Подаш В.В.



ІІ

Лазарук Галини Петрівни

ПТУ №22 смт.Лукова

6

4

1,75

0,9

0

1

13,65




Дружинович С.А.



ІІ

Гнатюк Марія Миколаївна

Володимир-Волинське ВПУ

8

8

3,5

2,1

1

7

29,6

3

Васенько Н.Ф.



ІІ

Слупка Олександр Володимирович

Колківське ВПУ

9

8,5

3,5

3

3

2

29,0




Лавришик Т.М.



ІІ

Будимко Марія Володимирівна

Маневицький професійний ліцей

7

9

3,25

3

1,5

5

28,75




Шилак Л.П.



База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка