Гімназія г. Дзяржынска




Дата канвертавання17.03.2016
Памер78.02 Kb.







ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі



“Гімназія г. Дзяржынска”
(подпіс) Т.М. Давідовіч
« 14 » « 05 » 2015


Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў у дзяржаўнай установе адукацыі «Гімназія г. Дзяржынска»

па завяршэнні навучання і выхавання на IIІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2014/2015 навучальным годзе


Дата

Клас

Прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

Прозвішча, імя, імя па бацьку

1

чэрвеня

11“А”

матэматыка

старшыня

Давідовіч Т.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Сухнат Т.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Караневіч А.Г.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Няфёдава А.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

3 чэрвеня

11“А”

беларуская мова

старшыня

Давідовіч Т.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Волчанка А.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Хацкевіч А.Я.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Гарбатоўская А.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

3 чэрвеня

11“А”

руская мова

старшыня

Асадчая І.І.

намеснік дырэктара

музыка

вышэйшая

члены камісіі:

Храловіч Т.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Каладзінская Л.Л.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Колбун І.А.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

5 чэрвеня

11 “А”

замежная мова (англійская)

старшыня

Мігура Г.Я.

намеснік дырэктара

англійская мова

вышэйшая

члены камісіі:

Ракава Т.В.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Паплаўская Г.А.

настаўнік

англійская мова

першая

Новік А.А.

настаўнік

англійская мова

першая

8

чэрвеня

11 “А”

гісторыя Беларусі

старшыня

Давідовіч Т.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Гарэлік М.У.

настаўнік

гісторыя

першая

Бурцава С.У.

настаўнік

гісторыя

першая

Навіцкая Р.А.

настаўнік

англійская мова,гісторыя

вышэйшая

1

чэрвеня

11 “Б”

беларуская мова

старшыня

Захарава Л.І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Хацкевіч А.Я.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Волчанка А.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Гарбатоўская А.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

3 чэрвеня

11 “Б”

матэматыка

старшыня

Захарава Л.І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Валахановіч Т.У.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Няфёдава А.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Матусевіч Т.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

5

чэрвеня

11 “Б”

гісторыя Беларусі

старшыня

Захарава Л.І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Гарэлік М.У.

настаўнік

гісторыя

першая

Бурцава С.У.

настаўнік

гісторыя

першая




Навіцкая Р.А.

настаўнік

англійская мова, гісторыя

вышэйшая

8

чэрвеня

11 “Б”

замежная мова (англійская)

старшыня

Мігура Г.Я.

намеснік дырэктара

англійская мова

вышэйшая

члены камісіі:

Ракава Т.В.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Паплаўская Г.А.

настаўнік

англійская мова

першая

Новік А.А.

настаўнік

англійская мова

першая


Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце (подпіс) Л.І. Захарава


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка