Fish for Locomotion




Дата канвертавання20.04.2016
Памер11.71 Kb.
Fish for Locomotion
1. Northern Anchovy Engraulis mordax
2. California grunion Leuresthes temuis
3. Kelp bass Paralabrax clathratus
4. Black grouper Mycteroperca bonaci - Alex
5. Lookdown Selene vomer - Jocelyn
6. White sturgeon Acipenser transmontanus - Kelly
7. Leopard Shark Triakis semifascinata - Ken
8. Horn Shark Heterodontus francisci
9. Basking Shark Cetorhinus maximus
10. Shortfin Mako Shark Isurus oxyrinchus
11. California Sheephead Semicossyphus pulcher
12. Garibaldi Hypsypops rubicundus - Portia
13. Yellowtail snapper Ocyurus chrysurus - Melissa Baker
14. Pacific electric ray Torpedo californica - Jessie
15. White Shark Carcharodon carcharias - Will
16. Whale Shark Rhincodon typus - Ben
17. Wolf Eel Anarrhichthys ocellatus - Jeremy
18. Pacific Halibut Hippoglossus stenolepis - Kaitlin
19. Ocean sunfish Mola mola – Matt Strahm
20. Scorpionfish Debdrochirus biocellatus - Alana
21. Shipjack Tuna Katsuwonus pelamisChris Ramsey
22. King mackerel Scromberomorus cavalla - Kelly
23. Albacore Tuna Thunnus alalunga
24. Yellowfin Tuna Thunnus albacares
25. Swordfish Xiphias gladius - Jason
26. Blue Marlin Makaira nigricans - Camille
27. Oyster toadfish Opsanus tau
28. Blackeye goby Rhinogobiops nicholsii - Michael
29. Scrawled cowfish Acanthostracion quadricornis


Reef Fish for Feeding
1. Barracuda Sphyraena barracuda - Jason
2. Nurse shark Ginglymostoma cirratum – Melissa B.
3. Squirrelfish Holocentrus adscensionis - Jocelyn
4. Sergeant major Abudefduf saxatiles – Michael
5. Foureye butterflyfish Chaetodon capistratus - Kaitlin
6. Trumpet fish Aulostomus maculates – Will
7. Blue tang Acanthurus leucosternon - Ken
8. Queen triggerfish Balistes vetula
9. Stoplight parrotfish Sparisoma viride - Matt
10. Bluehead wrasse Thalassoma bifasciatum
11. Atlantic spadefish Chaetodipterus faber
12. Giant guitarfish Rhynchobatus djiddensis - Alex
13. Clownfish Amphiprion percula - Portia
14. Butler’s frogfish Tathicarpus butleri - Ben
15. Zebra firefish Dendrochirus zebra - Jeremy
16. Porcupinefish Allomycterus pilatus
17. Emperor angelfish Pomocanthus imperator - Camille
18. Humpback grouper Cromileptes altivelis
19. Filled shark Chlamydoselachus anguineus - Jessie
20. Dragon moray Enchelycore pardalis - Alana
21. Wobbegong Orectolobus maculatus
22. Bigbelly seahorse Hippocampus abdominalis
23. Potato cod Epinephelus tukula


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка