Český atletický svaz Atletické výkony 2007




старонка1/35
Дата канвертавання30.04.2016
Памер2.53 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   35

Český atletický svaz Atletické výkony 2007
ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ





ATLETICKÉ VÝKONY



2007

OBSAH ATLETICKÝCH VÝKONŮ 2007

Mezinárodní soutěže 2007 strana 5

(Vladimír Tkačov)

Mezistátní utkání 2007 strana 27

(Milan Skočovský)

Mistrovství České republiky 2007 strana 36

(Milan Urban)

Konečné tabulky soutěží družstev České republiky 2007 strana 52

(Milan Urban, Jaroslav Kubica, Vladimír Černý)

Rekordy České republiky překonané v roce 2007 strana 64

(Milan Urban)

Rekordní listina České republiky strana 65

(Milan Urban)

Dlouhodobé tabulky České republiky strana 71

(RNDr. Luděk Follprecht)

Historické tabulky Československa 1953 strana 78

(Milan Skočovský a Ing. Stanislav Hrnčíř)

Tabulky České republiky 2007

Mužské složky strana 86

(Milan Skočovský - dále spolupracovali Ing. Václav Klvaňa, MUDr. Petr Brandejský,

Ing. Miloš Alter, Ing. Svatopluk Dvořák, Ing.Vlastimil Šroubek, Milan Urban, Jiří Hetfleiš)

Ženské složky strana 144

(Milan Skočovský a Miroslav Ondruška - dále spolupracovali Milan Urban, Jiří Hetfleiš,

MUDr. Petr Brandejský, Ing. Miloš Alter, Ing. Svatopluk Dvořák, Ing. Vlastimil Šroubek,

Michal Buzek)

Žákovské složky strana 195

(Milan Skočovský - dále spolupracovali, Ing. Václav Klvaňa, Michal Buzek, Josef Šoba,

Milan Holcr, Milan Urban)

Veteránské tabulky strana 221

(Petr Gybas)

Doplňky a opravy publikace „Atletické výkony 2006“ strana 231

(Milan Skočovský, Milan Urban, RNDr. Luděk Follprecht)

Spolupráce: statistici oddílů a KAS

Konečná editace: Milan Urban

ATLETICKÉ VÝKONY 2007

(Česká atletická ročenka)


Vydal Český atletický svaz (Diskařská 100, 169 00 Praha 6)

a Česká atletika, s. r. o. (5. května 9/1323, 140 00 Praha4)

ve spolupráci se Sdružením atletických statistiků.
K tisku připravil Milan Urban.

Náklad 560 výtisků.


Jazyková a redakční úprava textu nebyla tiskárnou provedena.


MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE 2007


(sestavil Vladimír Tkačov)


7. EVROPSKÝ ZIMNÍ VRHAČSKÝ POHÁR

Jalta (Ukr.), 17.- 18. 3.

MUŽI

Koule (18.) 1. Jurij Bilonoh (Uk.) 19,95, 2. Pavel Lyžyn (Běl.) 19,86, 3. Dmitrij Gončaruk (Běl.) 19,42.

Disk (17.) 1. Gerd Kanter (Est.) 65,43, 2. Piotr Malachowski (Pol.) 65,06, 3. Ercument Olgundeniz (Tur.) 64,34.

Kladivo (17.) 1. Primo Kozmus (Slovin.) 77,99, 2. Ivan Tichon (Běl.) 77,79, 3. Eserf Apak (Tur.) 76,68.

Oštěp (18.) 1. Igor Suchomlinov (Rus.) 83,34, 2. Magnus Arvidsson (Švéd.) 76,27, 3. Ainars Kovals (Lot.) 74,64.

Družstva 1. Rusko 4287, 2. Bělorusko 4256, 3. Ukrajina 4081, 4. Itálie 4020, 5. Rumunsko 4001, 6. Německo 3893, 7. Estonsko 3687.

MUŽI DO 22 LET

Koule (18.) 1. Luka Rujevič (Srb.) 19,45, 2. Lajos Kurthy (Maď.) 18,49, 3. Daniel Angles (Šp.) 18,35.

Disk (17.) 1. Dmytro Isňuk (Uk.) 58,23, 2. Sergej Gribkov (Rus.) 57,79, 3. Mihai Grasu (Rum.) 57,57.

Kladivo (17.) 1. Andrej Azarenkov (Rus.) 72,41, 2. Oleksij Sokyrskyj (Uk.) 67,61, 3. Kristof Nemeth (Maď.) 67,40.

Oštěp (18.) 1. Roman Avramenko (Uk.) 73,96, 2. Aleksej Tovarnov (Rus.) 69,41, 3. Melik Janojan (Arm.) 69,34.

Družstva 1. Rusko 3984, 2. Ukrajina 3979, 3. Německo 3759, 4. Bělorusko 3604, 5. Rumunsko 3582.

ŽENY

Koule (17.) 1. Petra Ammert (Něm.) 18,67, 2. Assunta Legnante (It.) 18,31, 3. Chiara Osa (It.) 18,14.

Disk (18.) 1. Franka Dietzsch (Něm.) 66,14, 2. Melina Robert-Michon (Fr.) 63,48, 3. Natalija Semjonova (Uk.) 60,51.

Kladivo (18.) 1. Manuela Montebrun (Fr.) 72,65, 2. Taťana Lysenko (Rus.) 72,05, 3. Ester Balassini (It.) 68,70.

Oštěp (17.) 1. Steffi Nerius (Něm.) 63,14, 2. Goldie Sayers (VB) 60,02, 3. Zahra Bani (It.) 58,95.

Družstva 1. Německo 4406, 2. Itálie 4132, 3. Bělorusko 4032, 4. Rusko 4000, 5. Rumunsko 3932, 6. Ukrajina 3899.

ŽENY DO 22 LET

Koule (17.) 1. Anna Avdějeva (Rus.) 17,32, 2. Alena Kopec (Běl.) 15,74, 3. Josephine Terlecki (Něm.) 15,37.

Disk (18.) 1. Nadine Müller (Něm.) 60,35, 2. Kateryna Karsak (Uk.) 56,91, 3. Liliana Ca (Por.) 53,95.

Kladivo (18.) 1. Maryja Smaljačkova (Běl.) 66,78, 2. Bianca Perie (Rum.) 66,00, 3. Doroteja Habazin (Chor.) 61,82.

Oštěp (17.) 1. Marija Abakumova (Rus.) 59,42, 2. Sinta Ozolina (Lot.) 55,03, 3. Linda Stahl (Něm.) 55,02.

Družstva 1. Rusko 3806, 2. Německo 3758, 3. Bělorusko 3756, 4. Ukrajina 3731, 5. Rumunsko 3400.
35. MISTROVSTVÍ SVĚTA IAAF V KROSU

Mombasa (Keňa), 24. 3.

MUŽI (12 km)

1. Zersenay Tadesse (Er.) 35:50, 2. Moses Mosop 36:13, 3. Bernard Kiprop 36:37, 4. Gideon Ngatuny 36:43, 5. Hosea Macharinyang 36:46, 6. Michael Kipyego (všichni Keňa) 37:04, 7. Mubarak Hassan Shami (Kat.) 37:09, 8. Edwin Soi (Keňa) 37:27, 9. Martin Toroitich (Ug.) 37:31, 10. Mo Farah (VB) 37:31.

Družstva 1. Keňa 28, 2. Maroko 146, 3. Uganda 185, 4. Eritrea 204, 5. Katar 238, 6. Tanzanie 308, 7. Rwanda 354, 8. VB 377, 9. Austrálie 410, 10. Portugalsko 520, 11. USA 573, 12. Japonsko 585, 13. Brazílie 653.

JUNIOŘI (8 km)

1. Asbel Kiprop 24:07, 2. Vincent Chepkok 24:12, 3. Matthew Kisorio 24:23, 4. Leonard Komon (všichni Keňa) 24:25, 5. Benjamin Kiplagat (Ug.) 24:31, 6. Issak Sibhatu (Er.) 24:38,

Družstva 1. Keňa 10, 2. Eritrea 44, 3. Etiopie 54, 4. Uganda 55, 5. Burundi 102, 6. Tazánie 04, 7. Maroko 134, 8. Sudán 176, 9. Japonsko 181, 10. JAR 206, 11. Alžírsko 244, 12. Německo 258, 13. VB 294, 14. Itálie 302, 15. Španělsko 337, 16. Kanada 340.

ŽENY (8 km)

1. Lornah Kiplagat (Niz.) 26:23, 2. Tirunesh Dibaba (Et.) 26:47, 3. Meselech Melkamu (Et.) 26:48, 4. Gelete Burka (Et.) 26:55, 5. Florence Kiplagat 27:26, 6. Pamela Chepchumba 27:34, 7. Priscah Jepleting 27:39, 8. Vivian Cheruiyot (všechny Keňa) 28:10, 9. Simret Sultan (Er.) 28:16, 10. Wude Ayalew (Et.) 28:18.

Družstva 1. Etiopie 19, 2. Keňa 26, 3. Maroko 99, 4. Španělsko 135, 5. VB 140, 6. Austrálie 154, 7. Eritrea 162, 8. USA 176, 9. Japonsko 179, 10. Rusko 193, 11. Rwanda 198, 12. Uganda 231.

JUNIORKY (6 km)

1. Linet Masai 20:52, 2. Mercy Kosgei 20:59, 3. Veronica Wanjiru (všechny Keňa) 21:10, 4. Sule Utura (Et.) 21:13, 5. Genzebe Dibaba (Et.) 21:23, 6. Meraf Bahta (Er.) 21:24.

Družstva 1. Keňa 13, 2. Eritrea 33, 3. Etiopie 36, 4. Japonsko 61, 5. VB 96, 6. Uganda 121, 7. Maroko 148, 8. Burundi 155, 9. Tanzánie 184, 10. Kanada 195, 11. JAR 213.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   35


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка