Дуа "Бердаўскі нпк дз\с-сш"




Дата канвертавання17.03.2016
Памер92.72 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

ДУА “Бердаўскі НПК дз\с-СШ”

Крупа А.Л.

“___”___________________2012г.
Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнню навучання і выхавання



на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2011\2012 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя







2 чэрвеня



руская мова

старшыня

Гілевіч Р.І.

намеснік дырэктара

фізіка

вышэйшая

члены камісіі

Сяўко М.А.

настаўнік

руская мова

вышэйшая

Крупа Н.Ф.

настаўнік

руская мова

вышэйшая

5 чэрвеня



беларуская мова

старшыня

Гілевіч Р.І.

намеснік дырэктара

фізіка

вышэйшая

члены камісіі

Альшэўская Г.А.

настаўнік

беларуская мова

першая

Ліхачова А.А.

настаўнік

беларуская мова

першая

7 чэрвеня



матэматыка

старшыня

Барташэвіч Л.В.

настаўнік

замежная мова

вышэйшая

члены камісіі

Карняйчук П.М.

настаўнік

фізіка

першая

Цыдзік Л.П.

настаўнік

матэматыка

першая

11 чэрвеня



гісторыя Беларусі

старшыня

Гілевіч Р.І.

намеснік дырэктара

фізіка

вышэйшая

члены камісіі

Крупа А.Л.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Глініна А.У.

настаўнік

гісторыя

без катэгорыі

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

ДУА “Бердаўскі НПК дз\с-СШ”

Крупа А.Л.

“___”____________________2012г.


Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускнога экзамену ў вучняў, якія засвоілі адукацыйную праграму спецыяльнай адукацыі на ўзроўні агульнай сярэдняй адукацыі ў 2011\2012 навучальным годзе



Дата

Клас

Прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя







5 чэрвеня

10

працоўнае навучанне

старшыня

Крупа А.Л.

дырэктар

гісторыя

вышэйшая

члены камісіі

Карняйчук П.М.

настаўнік

фізіка

першая

Гілевіч І.Э.

настаўнік

інжынер-механік

першая

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Бердаўскі НПК дз\с-СШ

Крупа А.Л.

“___”________________________2012г.

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнню навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2011\2012 навучальным годзе



Дата

Клас

Прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя







5 мая

ХІ

прафесійная падрыхтоўка

старшыня

Тонка Г.І.

намеснік старшыні СПК “Бердаўка-АГРА”

інжынер-механік




члены камісіі

Крупа А.Л.

дырэктар

гісторыя

вышэйшая

Гілевіч І.Э.

настаўнік

інжынер-механік

першая

Новікава К.І.

настаўнік

біялогія

вышэйшая

1 чэрвеня

ХІ

беларуская мова

старшыня

Крупа А.Л.

дырэктар

гісторыя

вышэйшая

члены камісіі

Альшэўская Г.А.

настаўнік

беларуская мова

першая

Ліхачова А.А.

настаўнік

беларуская мова

першая

Сяўко М.А.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая

4 чэрвеня

ХІ

матэматыка

старшыня

Крупа А.Л.

дырэктар

гісторыя

вышэйшая

члены камісіі

Цыдзік Л.П.

настаўнік

матэматыка

першая

Рак Г.П.

настаўнік

матэматыка

першая

Карняйчук П.М.

настаўнік

матэматыка

першая

6 чэрвеня

ХІ

гісторыя Беларусі

старшыня

Крупа А.Л.

дырэктар

гісторыя

вышэйшая

члены камісіі

Глініна А.У.

настаўнік

гісторыя

без катэгорыі

Альшэўская Г.А.

настаўнік

беларуская мова

першая

Сенкевіч В.Г.

настаўнік

гісторыя

без катэгорыі

7 чэрвеня

ХІ

хімія

старшыня

Гілевіч Р.І.

намеснік дырэктара

фізіка

вышэйшая

члены камісіі

Нарута Л.М.

настаўнік

хімія

першая

Новікава К.І.

настаўнік

біялогія

вышэйшая

Рак Г.П.

настаўнік

матэматыка

першая

7 чэрвеня

ХІ

беларуская літаратура

старшыня

Крупа А.Л.

дырэктар

гісторыя

вышэйшая

члены камісіі

Альшэўская Г.А.

настаўнік

беларуская мова

першая

Ліхачова А.А.

настаўнік

беларуская мова

першая

Сяўко М.А.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка