Bernardyński Abłamowicz Kazimierz, 1872-21. XI. 1933, II




старонка7/12
Дата канвертавання24.04.2016
Памер0.64 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

  • Mańkowski Andrzej, XI.1938-30.V.1940, XII

  • Marcinkiewicz Maryja, 1831-9.VII.1909, XI

  • Marcinkiewiczowa Marcyanna, zm. 25.VII.1879, XII

  • Marcinkiewiczówna Tekla, zm. 31.XII.1910, XII

  • Marciusz Helena, 1909-25.XI.1937, IX

  • Marecka Romana, XIII

  • Marenicz Mania, V-22.IX.1889, XII

  • Marenicz Stanisław, 14.III.1856-10.V.1913, II

  • Marenicz Lola, VIII-29.XII.1884, XII

  • Mareniczowa z Horbowskich-Zaranków Adela, 5.VI.1858-10.IX.1906, II

  • Marija, zm. 24.VIII.1903, XI

  • Markiewicz Aleksander, 1873-27.VI.1941, VIII

  • Markiewicz Anna, 1902-1930, XI

  • Markiewicz Julian, 1839-24.XII.1887, XI

  • Markiewicz Karolina, 1863-11.IV.1929, V

  • Markiewiczowa z Iwaszkiewiczów Walerya, 1861-30.IV.1880, XIV

  • Markowicz Heniuś, I-24.III.1932, X

  • Markowska Marja, 27.III.1897-2.I.1915, III

  • Markowska Urszula, żyła lat 83, XII

  • Markowska z Kościałkowskich Łucija, zm. 9.VII.1902, XII

  • Markowski Feliks, 1858-23.VI.1929, I

  • Markowski Józef, 1843-27.II.1876, VIII

  • Dr Markowski Kazimierz, lekarz sanitarny miasta, 1883-2.IV.1919, III

  • Markowski Stanisław, 1883-1935, XIV

  • Markun Józef, 1862-14.VIII.1934, VI

  • Markunowa Petronela, 1863-25.III.1936, VI

  • Markuszewski Franciszek, 1851-4.I.1913, XII

  • Marsant Aleksander, pułkownik, 1857-1924, IX

  • Martinè d’Aurigni z Iwickich Elżbieta, III

  • Martynelis Kajetan, 1875-31.III.1936, VI

  • Martynelis, z d. Cedrowska, Malwina, 1865-22.XII.1942, VI

  • Maruszewska Elwira, 1824-22.I.1852, XI

  • Maruszewska ze Straszewiczów Elwira, 1825-22.I.1852, XII

  • Maruszewski Felix, 1809-1855, XII

  • Maruszewski Gustaw, XII

  • Maruszewski Jan, 10.II.1849-12.V.1883, XII

  • Maruszewski Wacław, XII

  • Maruz Henia, 1941-1944, VII

  • Marynia ..., I

  • Marzecki Czesław, 1905-31.I.1940, I

  • Masewizc Elżbieta, 1826-2.IX.1903, VIII

  • Masiewicz Walentyna, 1929-5.VIII.1944, II

    Ofiara bomby

    Pamią Andrukowicza



    1. Massonius Marian, prof. filozofii Uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie, 1862-1945, III

    2. Maszkowska z Rukowiczów Kazimiera, XI

    3. Matiejunas Kazimierz, 1882-10.XII.1915, XI

    4. Matoszko Piotr, kapral 1. P.A.L. Leg., 10.II.1910 – zm. śm. trag. 31.I.1933, I

    5. Matulewiczowa Anna, 1859-5.XI.1929, XIII

    Requiescat in pace.

    1. Matusewicz Stanisław, 21.VIII.1894-13.X.1898, XI

    2. Mazolewska Krystyna, X

    3. Mazurkiewicz Józio, 1905-16.IV.1922, XII

    4. Mazurkiewiczowa Zofia, 1835-20.II.1873, XII

    5. Mażyntas Anna, 1872-10.I.1940, X

    6. Mączyńska Helena, zm. 1890, II

    7. Mechło Halusia, 9.XII.1926-25.III.1928, XII

    8. Medeksza Narcyz, zm. 1914, I

    9. Medeksza Witold, 1869-27.VII.1944, I

    10. Menc Franciszek, 1836-1916, VII

    11. Menc z Łabeckich Katarzyna, 1840-12.IX.1913, VII

    Strosk. mąż tę pamiąt. pośw. i prosi o westch. do Boga.

    1. Mężyńskich rodzina, VI

    2. Michael Anna, 1870-1940, VI

    3. Michael Edward, 1920-1940, VI

    4. Michalczukowa z Szuszkiewiczów Wincenta, 1824-8.VII.1871, III

    5. Michałowicz Aniela, zm. 1940, XI

    6. Michałowicz Stanisław, zm. 1936, XI

    7. Michałowicz Stanisław-Michał, zm. 1942, XI

    Prosi o zdrowaś Marie.

    1. Michałowiczowa z Daukszewiczów Weronika, 1903-24.V.1929, VI

    2. Michałowska Anna, 1869-1.VII.1939, VI

    3. Michałowska Józefa, 1822-7.XI.1897, XII

    Pokój Ci, droga Ciotko!

    1. Michałowska z Głuszyńskich Antonina, 1815-12.VI.1884, XII

    2. Michałowska z Kwiecinskich Maryja, 1829-18.V.1875, V

    3. Michałowski Wiktor, 1890 – zm. śm. trag. 27.IX.1929, VI

    4. Michniewicz Jadwiga, 1922-1924, X

    5. Michniewicz Jan, XII

    6. Michniewicz Karolina, 1865-21.XII.1929, VI

    7. Michniewicz Leonard, Rzeczywisty Radca Stanu, 1830-18.VII.1910, XII

    8. Michniewicz Wicio, lat 7, XII

    9. Michniewicz Bazyli, inżynier chemik, 1848-25.II.1930, XI

    10. Michniewiczowa Aleksandra, zm. 1.II.1942, XII

    11. Michniewiczowa Marja, XII

    12. Michniewiczówna Adela, XII)

    13. Michniewiczówna Józefa, XII

    14. Michniewiczówna Julja, XII

    15. Mickaniewska z Ederów Monika, 1764-2.VIII.1834, XI

    16. Mickiewicz Franciszek, 1856-3.VI.1910, I

    17. Mickiewicz Napoleon, 1810-1856, II

    18. Mickiewiczowa z Brodzkich Emilja, 1832-1892, II

    19. Mickiewiczówna Henryka, 1843-23.VIII.1908, XII

    20. Mieczkowska Antonina, 3.II.1882, XII

    21. Mieczkowska z Kisielów Anna, 25.IX.1879, XII

    22. Miedzionis Halina, 1910-1936, VII

    23. Miedzionis Wanda, 1911-22.XII.1936, VII

    24. Miedzybłocka Eugenja, zm. 23.I.1929, XII

    25. Miedzybłocka z Bartoszewiczów Walerja, zm. 2.VII.1909, XII

    26. Miedzybłocki Józef, 1833-27.XI.1908, XII

    27. Międzybłocka z Nieławickich I voto Rytlowa Wiktorja, 1888-20.V.1935, III

    28. Mięsojed Stefan, 1866-23.VIII.1928, XI

    Żyw Boh i żywa dusza moja.

    1. Mikołajun Stanisław, 2.V.1875-12.IX.1910, XI

    2. Mikoszyna ze Zmaczyńskich Marya, 30.III.1851-2.V.1911, XI

    3. Mikszus Marta, 1837-23.I.1912, XII

    4. Mikulska Aniela, zm. 1883, XI

    5. Mikulski Aleksander, 1835-5.II.1885, XI

    6. Milanowska ze Sperskich Eleonora, 1858-17.IX.1939, VII

    7. Milewicz Witold, 17.III.1904-3.VII.1931, V

    Pogrążona w głębokiem smutku matka uprasza

    o Zdrowaś Marya.



    1. Milewicz z Dunajów Joanna, 1844-6.I.1889, I

    2. Milewska Adelia, 1820-4.IX.1894, XI

    3. Milewski Adam, 1865-VIII.1929, XII

    Nie płacz wiele nad umarłym, albowiem on poszedł spocząć.

    1. Milkiewicz Anna, 1833-7.II.1903, XI

    2. Milkowska z Slizniow Franciszka, 1749-13.V.1939, V

    3. Miller Roman, 1921-1941, VI

    4. Miller Tadeusz, 1886-1935, VI

    5. Miłaszewicz Agata, 1858-1941, X

    6. Miłaszewicz Andrzej, 1820-26.X.1905, I

    7. Miłaszewicz Anna, 1852-1916, III

    8. Miłaszewicz Antoni, 1879 – zm. śm. tr. 1912, III

    9. Miłaszewicz Jan, 1854-25.IV.1941, I

    10. Miłaszewicz Józef, 1854-12.I.1934, X

    11. Miłaszewicz Lunia, 1906-20.III.1916, I

    12. Miłaszewicz Mania, 1910-1.IV.1916, I

    Krótko żyliście drogie dzieci

    Bóg was zabrał nam

    Osierocił nas na wieki

    Módlcie się za nas tam.



    1. Miłaszewicz Mikołaj, 1826-7.XI.1872, I

    2. Miłaszewicz Tadeusz, 1932-1932, III

    3. Miłaszewicz Tekla, 1896-1.IX.1947, X

    4. Miłaszewicz Wincenty, 1823-1909, III

    5. Miłaszewicz z Jankowskich Tekla, 1830-21.XI.1902, I

    6. Miłaszewicz Zbigniew, 1932-1932, III

    7. Miłosz Feliks, zm. 1925, XI

    8. Miłoszewicz Oleś, 1925-18.II.1926, VII

    9. Minczewska Anna, 1819-14.XII.1899, III

    10. Minczewski Józef, Radca Stanu, 1808-20.XII.1892, III

    11. Minczonok Klementyna, 1879-31.III.1927, VII

    12. Minejkowa z Szadurskich Maria, 1801-9.II.1866, XI

    13. Miniatowa z Rogowskich Emilia, 1810-30.V.1875, XI

    14. Miniec Teresa Luba, 1913-18.II.1935, VII

    15. Minkiewicz Florian, Buch. Wil. Izb. Skarb., lat 39, V

    16. Minkiewicz Bonifacy, XII

    17. Minkiewiczowa Apolonia, XII

    18. Minkiewiczowa Karolina, Buch. Wil. Izb. Skarb., 1780-25.I.1836, V

    19. Mintowt-Czyż Rafał, 1818-15.I.1897, XI

    20. Mintowte-Czyż Franciszek, Chorąży Wojsk Polskich, 1769-25.XII.1866, XI

    21. Miranowska Marjanna, 1830-1905, XI

    22. Mironowa z Gadonów Adolfina, 1831-1863, III

    23. Mironowska Maria, 1875-5.IV.1943, VII

    24. Mirynowski Władysław, 1909-19.VI.1944, VII

    25. Misewiczówna Anulka z Pokuteń Bejsagolskiej paraf., 1901-16.IV.1906, V

    26. Misiewicz Wincenty, 1833-1910, XI

    27. Mitarnowska Agata, 1817-17.III.1888, XII

    28. Mitroszewski Paweł, 1882-11.I.1917, I

    29. Młocki Franciszek, Major b. wojsk Polskich, 1784-17.IV.1855, III

    30. Moczulska Marya, 1827-24.VII.1899, XII

    31. Moczulska Michalina, zm. 3.V.1944, XIV

    32. Moczulski Julijan, 1823-10.X.1885, XII

    33. Modzelewski Konstanty, 1790-6.XII.1853, II

    34. Mokrzecka Bronisława, generałowa, 1871-1.I.1930, I

    35. Mokrzecki Bronisław, ziemianin powiatu lidzkiego, 1891-19.VI.1924, I

    36. Mokrzecki Onufry, zm. 17.VII.1859, VI

    37. Mokrzecki Wincenty, Sędzia Sądu Okr. w Wilnie, ur. 23.X.1859 w maj. Dzitryki pow. Lidz. – 29.XII.1927, IX

    38. Mokrzycka Wiktorja, 1806-28.IX.1855, III

    39. Mokrzycka z Jarmołów Anna, 1880-1.XI.1935, XIV

    40. Mokrzycki Ignacy, 1799-21.II.1866, III

    41. Moksiewicz Dominik, 1875-26.VIII.1929, I

    42. Moksiewiczowa Sydalja, 1865-18.IX.1917, I

    43. Moksiewiczowa Walentyna, 1825-1882, I

    44. Mołczan Barbara, 1868-16.III.1945, V

    45. Mołochowcowa Klotylda, XI

    46. Mołochowcowa z Foków Cecylja, 23.XI.1802-5.III.1852, XI

    47. Mołochowiec Aleksander, Radca Stanu, filister Polonii, zm. 26.XII.1914, XI

    Wieczne Mu odpocznienie.

    1. Mołochowiec Józef, XI

    2. Mołochowiec Karol, Radca Kollegjalny, Nauczyciel języka Łacińskiego w Gimnazjum Wileńskim, 4.I.1794-26.III.1857, XI

    3. Mołochowiec Marja, zm. 15.XII.1908, XI

    4. Monginowa Barbara, zm. 7.VII.1868, XIII

    5. Mongirdowa z Grossów Wanda, 1855-2.VI.1931, I

    6. Monkiewicz Anna-Julianna, 1879-1880, X

    7. Monkiewicz Edward, X.1913-15.V.1914, XII

    8. Monkiewicz Helena, 1921-13.VI.1922, XII

    9. Monkiewicz Józef, 1844-9.IV.1889, XI

    10. Monkiewicz Józef, radca wojewódzki, 1881-18.IX.1928, V

    11. Monkiewicz Kazimiera, 1875-1877, X

    12. Morawski Januszek, I.1933-24.VII.1934, IX

    13. Morgenstierna z Tomorowiczów Teressa, baronowa, zm. 20.XII.1857, III

    Wcześnie, bo w młodości kwiecie

    I doznawszy na tym świecie

    Boleści i cierpień wiele,

    Zostawiłaś, o! Aniele,

    Matkę latami sędziwą

    I sieroctwem – nieszczęśliwą.

    Tak chciały wyroki Nieba

    By prędzej nagrodzić cnotę

    Wielbić przeto one trzeba.

    Prosząc Najwyższą Istotę

    Niech da grzechów odpuszczenie

    I wieczne tobie spocznienie.



    1. Moroz Jaś, 3 tyg., I

    2. Moroz Józia, 4 mies., I

    3. Moroz Józio, 8 mies., I

    4. Moroz Juraś, 3 tyg., I

    5. Moroz Kazia, 3 tyg., I

    6. Moroz Mania, 5 tyg., I

    7. Moroz Stefuś, 4 tyg., I

    8. Moroz Tadzio, 2 tyg., I

    9. Moroz z Orłowskich Stefanija, 1858-8.IV.1893, III

    10. Morozetti Idalia, zm. 13.XI.1870, XII

    11. Morus Aleksander, poległ na. W. I. Wilnie, lat 19, I

    12. Mosczyńska Ewa, 1800-1876, I

    13. Mosczyński Erazm, Radca honorowy, 1773-1.V.1845, I

    14. Mosiewicz Ignacy, I

    15. Mosiewiczowa Pietranela, I

    16. Mostowiczowa z Wojniuszów Kamilja, zm. 1.II.1936, XIV

    17. Moszczyńska Otylija, Ksieni klasztoru Minskiego i Nieświeżskiego pp Benedyktynek, zm. 2.I.1883, XII

    18. Motekus Maryja, 1872-25.V.1895, V

    19. Mottówna Nula, 1915-1936, XII

    20. Mozelewski Jan, 1864-30.XI.1931, VI

    21. Możejko Józef, 1870-1928, VII

    22. Możejko Salomea, 1857- 27.V.1935, VII

    23. Możejko Tytus, 1801-30.XII.1874, XII

    24. Możejkowa Petronela, lat 90, I

    25. Mrongowiusowa z Pawłowiczów Anna, 1836-13.V.1873, XII

    26. Mucha Jan, 1871-16.VI.1936, VI

    27. Muchowa Julja, 1867-24.VII.1937, VI

    28. Muchowska z Trockich Anna, 1871-27.III.1905, XI

    29. Muczynis Jgnacy, 1870-9.IV.1935, VIII

    30. Mufel Teresa, II

    31. von Muffel z Ogińskich Helena, 1832-13.XII.1895, III

    32. Müller Fryderyk, 1832-2.XII.1850, XI

    33. Ksiądz Müller Henryk, 1831-16.II.1874, XI

    Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości,

    albowiem ich jest królestwo niebieskie.

    Ew. S. Mat. 85.IV.10


    1. Müller Marcin, 1806-29.IX.1868, XI

    2. Müller Zygmunt, 1842-9.XI.1856, XI

    3. Müllerowa z Żylińskich Anna, 1806-29.IV.1868, XI

    4. Muraszkowa z Hryszkiewiczów Apolonja, 1850-21.I.1925, VII

    5. Murawski Adolf, 1868-10.V.1923, IV

    6. Murenko Rozalija, 1861-20.IV.1914, VI

    7. Muszyński Wincenty, VI

    8. Muszyński Zenon, VI

    9. Mysłowska Elżbieta, 1827-1887, XI

    10. Mysłowski Walenty, 1809-1859, XI

    11. Myszkowska z Wasilewskich Tekla, 1812-20.IX.1856, V

    12. Naborowski Karol, zm. 9.XII.1898, III

    13. Nacki-Bryndza Władysław-Henryk, b. student Wileńskiej Medyko-Chirurgicznej Akademii, gubernijalny sekretarz, 1817-14.I.1879, XII

    14. Nagiel Aniela, siostra III Zakon, 1871-6.XII.1938, IX

    15. Nahorska z Paszkiewiczów Wiktorja, 1864-22.XII.1939, XI

    16. Nahorski Kazimierz, 1862-27.III.1932, XI

    17. Naimska z Boczkowskich Marja Małgorzata, 1877-28.IX.1931, II

    Kwiatem byłaś, goiłaś wonią swoją ludzi!

    Niech więc wspomnienie Twoje dobre czyny budzi.



    1. Napiórkowski Władysław, 1904-1949, XIII

    2. Narbutt Franciszek, 1855-7.X.1864, XII

    3. Narbutt Wincenty, 7.II.1812-2.VIII.1883, XII

    4. Ks. Narkiewicz Janusz, magister teologii, 1838-27.VI.1897, V

    5. Ks. Narkiewicz Leon, XI

    6. Narkiewicz-Jodko Antoni, 1808-15.V.1873, V

    7. Narkiewicz-Jodko Gucio, 1877-4.VI.1885, V

    8. Narkiewicz-Jodko Gustaw, 1849-2.X.1885, V

    9. Narkiewicz-Jodko Ignacy, 1834-6.VIII.1893, V

    10. Narkiewicz-Jodko Łucja, 1849-15.VII.1921, XII

    11. Narkiewiczowa Marya, 1825-15.I.1905, XII

    12. Narkiewiczowa-Jodko z Żarnowskich Rozalija, V

    13. Narkowicz Józef, 1860-14.X.1913, XII

    14. Naruszewicz Wincenty, 1810-13.III.1869, III

    15. Naruszewiczowa z Jodziewiczów Stefanija, 1823-2.VI.1875, III

    16. Naruszewiczówna Aniela, 1841-20.V.1906, X

    17. Narwidowa Walerja, 1846-13.XI.1914, XII

    18. Narzymski Józef, Radca Dworu i Kawaler ord., 1810-6.VII.1877, II

    19. Nasuto Cześ, uczeń V kl. Gim. im. J. Lelewela, 1902-30.XI.1918, I

    20. Nasuto Jan, 1862-16.XII.1934, I

    21. Nasuto Jaś, 1879-10.VII.1903, I

    22. Nasuto Staś, 1910-2.XII.1918, I

    23. Nawlicki Alexander, XII

    24. Nawrocka Agata, 1865-31.I.1921, XI

    25. Nawrocka Bronia, lat 5, XI)

    26. Nawrocka Stefcia, 2 lata, XI

    27. Nawrocka Teresa, zm. 1946, XI

    28. Nawrocki Kazimierz, Artysta Kons. Peters., 1862-2.VII.1888, XI

    29. Nawrocki Piotr, 1857-1945, XI

    30. Nawrocki Szymon, 1844-27.III.1880, XI

    31. Nester Jan, 1864-16.III.1925, X

    32. Nèwè-Juszkiewiczowa Natalia, 1870-23.XI.1949, V

    33. Niebżegowski Alexander, zm. 28.V.1919, XI

    Po nieprzewidzianem nieszczęściu

    spotkał wśród męczarni okrutnych śmierć węzienną.

    Pamięć wieczna!


    1. Nieciecka Stefanja, 1886-11.VII.1899, XIII

    2. Nieciecka z Iwaszkiewiczów Zofia, 1855-15.V.1934, XIII

    3. Nieciunska Petronella, zm. 24.VII.1882, XI

    4. Niedzielewski Antoni, 1897-15.X.1928, XI

    Od sióstr.

    1. Dr. Niedźwiecki Albin, 1850-22.I.1925, VI

    2. Niekraszowa z Jurahów Nimfa, 1810-28.IV.1892, XII

    3. Nielubczyc Jerzy, 1839-25.XI.1899, II

    4. Nielubczycowa Michalina, 1843-22.I.1926, II

    5. Nielubczycówna Marja, 1872-25.VII.1892, II

    6. Nieławicka z Knyszyńskich Maria, 1840-1.V.1868, III

    7. Nieławicka z Wyszomirskich Marja, 1862-15.IX.1910, III

    8. Nieławicki Stanisław, 1828-17.IX.1900, III

    9. Niemczewski Zacharyasz, Radca. Kol. Professor ... Wielu Ucz. Tow. Człone..., zasług. Naucz. Lat XXV..., 1747-10.XII.1800, II

    10. Niemicka z Łukaszewiczów Ewa, zm. 9.III.1885, I

    11. Niemicka z Sieców Emilia, I

    12. Niemicki Wincenty, 1813-3.II.1885, I

    13. Niewiero Janina, zm. 1945, XII

    14. Nieznany żołnierz Wojsk Polskich, zg. 1919, IV

    15. Nieznany żołnierz Wojsk Polskich, zg. 1919, IV

    16. Nieznany żołnierz Wojsk Polskich, zg. 1919, III

    17. Nikanowicz Jan, 1878-26.IV.1918, I

    18. Nikonowicz Ludwik, 1939-21.IV.1947, II

    19. Nikonowicz Władysław, 27.III.1932-22.VII.1944, II

    20. Nikrasowa z Wącewiczów Michalina, 1878-24.XI.1933, VII

    21. Nilówna Anna-Elżbieta, siostra III Zak. św. O. Franciszka przy O.O. Franciszkanów, 15.VII.1894-27.X.1941, VI

    22. Niwińska z Mancewiczów Olimpija, Radczyni Honorowa, 1830-10.IX.1865, XI

    23. Niwiński Rafał-Włodzimierz, 1830-16.XI.1872, XI

    24. Niwiński Remiś, zm. 1870 w 9 mies. życia, XI

    25. Nonhardowa Rozalja, zm. 1846, I

    26. Nonhardówna Marcyjanna, zm. 1849,

    27. Nosowiczowa z Lachowiczów Marja, 1876-25.I.1926, VI

    28. Nosowski Michał, Zmarł śmercią tragiczną w dniu 1.X.1933 podczas pełnienia czynności służbowych, VII

    Tą skromną pamiątkę poświęcają pracownicy elektrowni miejskiej.

    Cześć Ci kolego pracy.



    1. Nowacki Piotr, zm. 1941, VII

    2. Nowakowska Barbara, zm. 28.IX.1879, XII

    3. Nowicka Frania, 2 lata, VII

    Dopusće przysć domnie dziateczkom.

    1. Nowicka Helena, 1844-7.I.1909, XIV

    2. Nowicka z Frąckiewiczów Aleksandra, 1878-7.VIII.1929, VII

    3. Nowicka z Koryznów Konstancija, 3.XII.1842-1.VIII.1896, XI

    Ci nawet, którzy za życia byli kochani,

    odchodząc, pozostawiają za sobą żal,

    że jeszcze nie dość byli kochani.


    1. Nowicka z Rekowskich Aniela, 1838-27.II.1928, I

    2. Nowicki Kazimierz, 11.III.1829-8.XI.1887, XI

    Marność nad marnościami, a potem śmierć.

    1. Nowicki Leon Remigjusz, IX-21.XI.1924, X

    2. Nowicki Michał, 1864-1938, XIII

    3. Nowicki Nikodem, zm. 8.I.1888, XI

    4. Nowickich rodzina, VI

    5. Nowina-Witkowski Piotr, zm. 16.IV.1925, XII

    Odczuwał drgania tęsknoty i bólu

    rozlane w wielkiej świętej duszy świata.



    1. Nowomiejski Gustaw, uczeń Kl. III, 1881-1.X.1896, III

    2. Nowoszynski Jan, 1834-29.XII.1894, XI

    3. Obiezierskich rodzina, XIV

    4. Obolewicz Anastazja, 1897-24.XI.1930, VI

    5. Obolewicz Stanisław, 1912-12.XII.1927, VI

    6. Obrazcowa Tekla, 1809-30.IX.1881, X

    7. Ochotnicka z Potrykowskich Kazimiera, zm. 27.VII.1920, XI

    8. Odolski Józef, 1884-31.V.1859, XI

    9. Odrowąż z Budellów Adelina, 1836-20.VII.1920, IX

    10. Odrowąż-Bębnowska Rozalja, 1869-30.VI.1941, XIV

    11. Odrowąż-Bębnowski Karol Antoni, sędzia emeryt, 1862-10.VIII.1935, XIV

    12. Odyniec Olgierd, zm. 1938, XII

    13. Dr. Odyniec Wacław, 1880-1944, XII

    14. Odyńcowa Michalina, 1813-11.IV.1853, III

    15. Oganowska Wiktoryja, 1811-15.X.1887, XI

    16. Oganowski Bolesław, 2.VI.1852-25.VII.1866, XI

    17. Okołow-Zubkowska Stefanija, 1861-15.II.1900, XI

    18. Okołow-Zubkowski Zygmunt, 1856-18.IX.1906, XI

    19. Okołów Władysław, pułkownik,1854-9.V.1928, XI

    20. Okołów z Cwirków Pelagia, 1827-21.III.1915, XI

    21. Okulicz Boneczek, 1908-3.III.1911, IV

    22. Okulicz Ignacy, Koll. Radca, 1791-1.V.1844, II

    23. Okuliczowa z Downarowiczów Karolina, 1871-25.II.1936, IV

    24. Olczykowski Antoni-Ludwik, brat III Zak. Sw. O. Franciszka Kong. Franciszkan., 896-10.II.1938, V

    25. Olechnowicz Bronisław, 1872-28.II.1928, XII

    26. Olechnowicz Jan, 1828-5.VIII.1873, VI

    27. Olechnowicz Józef, Kapitan Wojsk Ross., 1802-24.VIII.1862, III

    28. Olechnowicz Ludwik, 1835-20.XII.1885, III

    29. Olechnowicz Malwina, 1875-13.IV.1894, XII

    Módl się za nami w Niebie,

    A my tutej za Ciebie.



    1. Olechnowiczowa Teodora, 1850-25.I.1880, I

    2. Olechnowiczowa z Rymkiewiczów Józefa, 1826-25.II.1886, I

    3. Olechnowiczówna Jadwiga, 1906-18.I.1928, XII

    4. Olechnowiczówna Krzysia Terenia, IV.1927-13.VI.1928, XIV

    5. Olecki Wacław, ziemianin Z. Mińskiej, 1862-25.VIII.1927, I

    6. Oleszkiewiczowa z Tomarewiczów Józefa, 1805-6.IX.1879, XII

    7. Olkowska Pietrunela, 1839-27.VIII.1917, XI

    8. Olszańska z Dydyńskich Teofila, 1776-25.VII.1860, XII

    9. Olszański Jgnacy, 16.I.1860-27.II.1919, I

    10. Olszański Józef, zm.10.I.1857, XII

    11. Olszewska Helena, V

    12. Olszewska Irena, zm. 21.IX.1942 w wieku 7½ mies., VI

    13. Olszewska Jadwiga, 1900-16.III.1914, V

    14. Olszewska Wanda, 1896-1918, V

    15. Olszewski Bronisław, 1886-15.XII.1937, VII

    16. Olszewski Franciszek, XII

    17. Olszewski Michał, 1860-6.II.1887, VI

    18. Olszewski Piotr, V

    19. Olszewski Wacław, radca prawny, zm. 16.I.1941, XII

    20. Onoszko z Rakusa-Suszczewskich Alina, kierowniczka szkoły, zm. 21.VI.1937, VIII

    21. Opitz Aleksander Józef, 1854-3.XII.1930, VII

    22. Opolska z Sawiniczów Dominika, Majorowa W.C.R., 6.I.1814-14.IV.1874, XII

    23. Opolski Apolinaro, Est. Direktoro de Gimnazijo Delegito de U.E.A., 1884-1948, XII

    24. Opolski Ludwik, 1852-29.III.1919, XII

    25. Optołowicz Lucjan, 15.XII.1880-7.VII.1926, I

    26. Ordo Franciszek, XI

    27. Ordo Klemens, 1851-1923, V
  • 1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


    База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
    звярнуцца да адміністрацыі

        Галоўная старонка