Bernardyński Abłamowicz Kazimierz, 1872-21. XI. 1933, II




старонка3/12
Дата канвертавання24.04.2016
Памер0.64 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

  • Dzienkowski Jan, 1842-16.VIII.1904, XIII

  • Dzienkowski Zygmunt, 1883-4.II.1911, XIII

  • Dzierkowski Kazimierz, 1865-27.XI.1929, XI

  • Dzierkowski Mieczysław, 1911-29.V.1934, VI

  • Dzierżyńska z Januszewskich Helena, 1849-1896, II

    Pokój duszy Najlepszej z Matek.

    1. Dzierżyński Wituś, 1887-19.XI.1892, II

    2. Dzieślewski Tadeusz, Leg. I Bryg. L.P., kawaler Krz. Niepodległości, 1898 w Limanowej – 21.IV.1930, IX

    3. Dzięgielewska Maryanna, zm. 4.VI.1866, XII

    4. Dzius z Macijewskich Józefa, 1841-24.III.1901, X

    Pamiątkę tę poświęca Córka Marcijanna.

    1. Dziusowa z Bartosewiczów Józefa, 1857-31.V.1932, IX

    Pamiątka drogiej Matce od dzieci.

    1. Efimowa z Drozdowskich Józefa, 1878-31.VII.1932, V

    2. Egierd Konstanty Juljan, zm. 1849, I

    3. Egierd Wincenty, zm. 1850, I

    4. Egierdówna Maryja, zm. 1849, I

    5. Ejgierdt Emilja, 1862-6.III.1930, XI

    6. Ejsymont Antonina, zm. 29.II.1872, XI

    7. Ejsymont Jan, 1830-1886, I

    8. Ejsymontt z Małachowskich Katarzyna, zm. 30.IV.1869, III

    9. Ejtminowicz Edward, student V k. med., 1895-23.X.1924, VI

    10. Ekiert Aleksander, 1898-15.IV.1919, V

    11. Eliaszewicz Jgnacy, guberski sekretasz, 1821-6.VI.1896, VII

    12. Elsner Ludwik, urzęd. mias. Wil., 1866-10.VI.1913, V

    13. Elsner Prosper, 1833-27.I.1895, XII

    14. Enders Anna, 27.IX.1885-27.III.1886, I

    15. Engielowa z Rodziewiczów Helena, 1863-12.II.1938, III

    16. Engielówna Marta, s. III Zak. Św. Fran. Kon. Św. Jańskiej, 1890-XI.1918, XI

    17. Erdman Jan, zm. 16.VII.1912, XI

    18. Erlich Anna, I

    19. Erlich Marja, zm. 1916, I

    20. Ewstifejowa Karolina, 1831-25.XI.1891, X

    21. Eydrygiewicz Olimpja, 1858-12.XII.1881, II

    22. Eynarowicz Stanisława, 1868-29.VI.1934, XIV

    23. Eysymont Genowefa, 1863-11.I.1928, VI

    24. Falewicz Alexander, 1824-8.VII.1882, II

    25. Falewicz Jan, 1782-4.XI.1849, II

    26. Falewiczowa Joanna, 1804-2.XII.1851, II

    27. Falewiczowa z Haciskich Kamilla, 1832-1917, II

    28. Falewiczówna Henryetta, II

    29. Falkowska z Urbanowiczów Antonina, 1866-1924, XI

    30. Falkowski Stanisław, 1852-1917, XI

    31. Feryno Marja, VI

    32. Fiedorowiczowa z Mickiewiczów Wiktorya, 1810-8.XII.1879, XIV

    33. Fijałkowska ze Stankiewiczów Katarzyna, 1826-17.VIII.1868, II

    34. Fijałkowski Władysław, 1845-21.XII.1889, VI

    35. Filimonowicz Marcyjanna, zm. 30.I.1889, XI

    36. Filimonowicz Staś, XI

    37. Filipowicz Jarosław, 1825-12.IV.1875, III

    38. Filipowicz Józef, 1881-20.IX.1943, VI

    39. Filipowicz Rozalia, 1849-1919, VI

    40. Filipowicz Wincenty, 1843-1918, VI

    41. Filipowiczowa z Gallofów Michalina, zm. 26.IV.1858, III

    42. Filipowska z Eynarowiczów Antonina, 1853-20.III.1923, XIV

    43. Filipski Antoni, 23.IV.1939 – zm. śm. trag. 17.VIII.1947, III

    44. Fiodorowicz Józef, 24.VIII.1908, I

    45. Fiorentini Antoni, 23.V.1798-18.IX.1855, XIII

    W wiecznej pamiątce będzie sprawiedliwy

    i nie będzie się bał posłuchu złego.

    Ew. Sw. Jana.


    1. Fiorentini Jan, 15.VII.1800-12.XII.1866, XIII

    2. Fiorentini Stanisław, 29.VIII.1825-17.XII.1860, XIII

    3. Fiorentini Władysław, 1824-1914, XIII

    4. Fiorentiniowa Anna, 1844-1914, XIII

    5. Firerowa Marya, 1753-1.IX.1829, I

    6. Fjorentjnj Franciszek, 12.I.1759-7.I.1813, II

    Wdzięczności czułych dzieci żałośna pamiątka.

    1. Fjorentjnjowa z Nowomieyskich Katarzyna, 12.VII.1795-22.XI.1831, II

    Przedmiot boleści opuszczonego małżonka

    i łez osierociałych dziatek.



    1. Fjorentjnjowa z Sołowskich Tekla, 11.IX.1772-24.XII.1829, II

    2. Fleury Czesiunia, 8.I.1893-4.III.1895, I

    3. Fleury Józef, zm. 1890, I

    4. Fleury Stanisław, 1860-21.IV.1915, I

    5. Fleury z Bogdanowiczów Marja, zm. 1892, I

    6. Fleury rodzina, I

    7. Fok Anna, 18.I.1817-28.VI.1906, XI

    8. Fok Jan, Nauczyciel Historiji w Gimnazjum Wilensk., Radca Kollegjal., Kawaler Orderu ś. Anny 3ej klassy, 22.X.1806-12.II.1849, XI

    Miły Bogu i ludziom, którego pamiątka w błogosławieństwie.

    Z Ksiąg Ekklezjast. 45

    Najlepszemu Bratu nieutulone w żalu siostry.


    1. Forestier Kazimierz, Pułkownik Woys. Ros. J Kawaler, 1773-22.I.1839, V

    2. Frani Narcyz, 1846-3.XII.1905, I

    3. Frani z domu Jawnicka Róża, 1847-14.VII.1907, I

    Niech im lekką będzie ziemia.

    1. Frankowski Leopold, 1800-16.III.1860, VI

    2. Frąckiewiczowa Otyllija, 27.X.1859-6.V.1927, I

    3. Freyend Michaś, 1823- 9.X.1828, III

    4. Freyendowa Katarzyna, 1785-27.V.1844, III

    Felicyan i Katarzyna Freyendowie

    Grob ten sobie obieramy Ro 1828 D. 9 8bra


    Michasiu jest to Data Twego zgonu sroga!

    W piątym roczku rodzicom zabrany do Boga,

    Cierpliwieś zniosł mord śmierci przed oczy naszemi!

    Niechcąc nas smucić smutnych rzuciłeś na ziemi!


    Obyśmyż tu karani od tak ciężkiej chwili,

    Ciebie na łonie Stwórcy uyrzeć zasłużyli!

    I oby nas tak jedna zawarła mogiła,

    Jak jednaż znowu wskrzesi nieśmiertelna siła!


    Oyciec wślad syna spieszy, niech Michaś spotyka,

    A pokornego BOGU przedstawi grzesznika!


    Oto Matka z kolei za synem się garnie.

    BOŻE! dozwol Jey trafić ku niemu bezkarnie!



    1. Freyendowa Róża: Róża Freyendowa Gubernska Sekretarzowa w osmym roku Małżenstwa Xbra 17 dnia 1852 roku w Kiejdanach zmarła. Wiek lat 28 tamże spoczywa przy Farze, w sklepiku nad ktorem do sciany Koscioła przybity. Na grobie jaki i tu się kładzie ku Jej Pamięci.

    Odważnie śmierć ponosząc z Bogiem pojednana

    Wołałaś mię, Ach Mężu! Córeczko kochana!

    Oto już ma ostatnia godzina się zbliża!

    Błogosławię Was, żegnam Świętym znakiem Krzyża!

    Pamiętaj o mnie Mężu i o Dziecku drogiem!

    I ja się za Was będę zastawiać przed Bogiem!
    Niechże Ci tam światło wiekuiste świeci!

    A miłosierdzie Boże niech nad nami wznieci!

    Westchnij za nas do Boga, kto nieszczęsnym sprzyja!

    A za duszę Nieboszczki zmów Zdrowaś Maryja!


    Lecz niestety! o marna znikomości Ciała!

    Tereniu Córko droga! Tyś mi skonała!

    Dwuch latek niedożywszy, najmilsza Sierotka!

    Aniołek mój tu spoczywa! Tu mię wkrótce spotka!



    1. Freyendówna Terenia, 1852-16.VII.1854, III

    2. Fryde Katarzyna, 1886-8.XI.1890, III

    Kwiateczku drogi znikłaś z oczu nam

    Kwitnijże gdzie rozkoszą twoją – jest Bóg sam.



    1. Fuksówna Krzysia, 1915-8.IX.1917, XI

    2. Gadon Otton, zm. 10.II.1883, II

    3. Gadon Ottoś, 1867-22.VII.1872, II

    4. Gadonowa z Jankowskich Aniela, II

    5. Gaidamowicz Anastazja, I

    6. Gaidamowicz Cyprian, I

    7. Gajgałowicz Aleksander, 1899-1941, VII

    8. Galczewski Romuald, 1885-15.X.1891, XI

    9. Galińska Marjanna, VII

    10. Gałkowska z Jodków Kornelia, 1842-20.III.1881, V

    11. Gałwelis Wincenty, 1862-3.XI.1917, VIII

    12. Gałwelisowa z Wuicierzewskich Marja, 1871-9.VI.1919, VIII

    13. Ganacka Jagusia, V.1926-5.I.1931, XI

    14. Ganacka Róża, 1859-16.X.1932, XI

    15. Garajs Romuald-Piotr, 1922-3.VI.1944, XII

    16. Gasewicz Wincenty, 1878-24.IX.1927, XIV

    17. Gawron-Gawżynski Stanisław Jan, uczeń V6 kl. G. s. N., 23.IX.1906-30.VII.1925, VII

    18. Gawrońska Józefa, 1886-29.XI.1941, II

    19. Gawroński Wiktor, Kolegialny Assesor, 1813-12.XI.1869, XI

    20. Gawryłowa Anna, 1838-9.XI.1898, II

    21. Gąsiewska Anna, XI

    22. Gąsowska Aleksandra, ostatnia z rodu ordynatów Gąsowskich, 1840-1918, XI

    23. Gebhardt Helena, 1866-26.IX.1926, XI

    24. Gediminienie-Grublauskienie Weronika Petrowna, 1820-1864, XI

    25. Gedrojć Ludwik, 1913-1920, XII

    26. Gegersztet Jan, 1854-21.X.1941, III

    27. Gegersztetowie, III

    28. German Ignacy, 2.II.1798-13.II.1872, XII

    wdzięczni Siostrzani Wujowi Dobroczyńcy.

    1. Gicewiczowa z Michalewiczów Konstancja, 1867-8.V.1915, XI

    2. Giecewicz Józef, zm. 1864, XIII

    3. Giecewicz Józef, zm. 1865, XIII

    4. Giecewicz Wiktorya, zm. 1863, XIII

    5. Giecewiczowa Wiktorya, zm. 1868, XIII

    6. Giecowa z Józefowiczów Alina, 1884-28.II.1926, II

    7. Giecówna Jrena, 1911-5.VIII.1929, II

    8. Giecz Juzefa, 1866-31.X.1928, VI

    9. Gieczewska Janinka, zm. 1928 w wieku 1½ roku, IX

    10. Gieczewska z Romanowiczów Anna, 1862-26.VIII.1931, IX

    11. Gieczewski Jakób, 1899-31.VII.1926, IX

    12. Gieczewski Justyn, 1802-7.X.1877, V

    Treścią jego żywota było sprawiedliwość i pokój i wesele w Duchu.

    Przym. 14,17.



    1. Giedro Roman, 1898-7.I.1931, XI

    2. Giedrojc Katarzyna, 1841-22.VI.1934, VI

    3. Giedrojciowa Maryanna, zm. 30.XII.1874, XI

    4. Giedrojciowa z Bylińskich Salomea, 1802-5.IV.1854, XI

    5. Giedrojc-Juraha Kostusia, XI

    6. Giedrojc-Juraha Napoluś, XI

    7. Giedrojc-Jurahowa z Krassowskich Róża, 1823-20.VI.1880, XI

    8. Giedrojć Bogumiła, zm. 16.II.1887, XI

    9. Giedrojć Justyn, zm. 14.III.1874, XI

    10. Giedrojć Konstanty, Kolleski Assesor, 1822-6.II.1874, XI

    11. Giedroyciowa z Wysockich Helena, 1824-1.IX.1888, II

    12. Giedrys Stefanja, 1888-30.V.1937, IX

    13. Giernatowska z Miłaszewiczów Józefa, 19.III.1854-22.VIII.1932, I

    14. Gierwiatowska z Pruszaków Anna, 1790-26.III.1878, XI

    15. Gierwiatowski Antoni, 1873-4.IX.1930, I

    16. Gierwielaniec Dorota, 1864-14.XI.1947, V

    17. Gierzedowicz Walerjan, 1855-5.X.1933, IX

    18. Gierżod Maria, 1866-15.IX.1942, I

    19. Gierżod Michał, 1863-30.I.1937, I

    20. Giesajtis Franciszek, 1872-14.IV.1934, XI

    21. Giezgold Zofija, 1865-1941, I

    22. Gilewicz Feliks, zm. 1945, I

    23. Gilewiczowa z Leszczewskich Konstancija, 1863-28.III.1888, I

    24. Gilewiczowa z Wołoćków Paulina, 1819-23.VIII.1889, I

    25. Giliewicz Wilhelm, 1797-23.I.1880, I

    26. Giliewiczowa Bogumiła, 1836-9.I.1909, I

    27. Gilun Anna-Danuta, 10.V-31.VIII.1940, I

    28. Gilun Stanisława, 8.VII.1941-9.VIII.1944, I

    29. Gimbutowa, 1o voto Szadziewiczowa, Konstancya, zm. 29.XI.1893, XI

    30. Ginejt Melanija, 1888-17.VII.1906, VII

    31. Gintowt Izydor, 1905-1931, XII

    32. Gintowt Zygmunt, 1816-29.XI.1879, III

    33. Gintowtowa z Zabielskich Jakubina, 1822-13.IV.1878, III

    34. Giryn Adam, 1864-31.VII.1937, IX

    35. Giryn Jan, 1890-20.XII.1932, IX

    36. Giżyński Bronisław, 1793-3.XII.1869, III

    37. Glindzicz z Leonowiczów Aniela, 1827-3.VIII.1899, I

    38. Gładka Paulina, 1877-1940, IX

    39. Gładki Aleksander, 1876-1931, IX

    40. Głowacka Franciszka, 1830-11.I.1906, III

    41. Głowińska Helena, XI

    42. Głowińska Ludwika, XI

    43. Głowiński Bolesław, XI

    44. Głowiński Marcelin, XI

    45. Głowiński Witold, uczeń II klassy G. W., 1846-26.X.1860, XI

    46. Głuchowska z Krawczenków Nadzieja, 1888-30.IV.1938, X

    47. Głuchowski Franciszek, b. prezes S.M.P. im. P.SK., 1910-19.II.1932, X

    48. Godlewska Anna, zm. 15.II.1910, XI

    Pokój ich pamięci!

    1. Godlewska Emilja, 3.VI.1857-14.IV.1932, VIII

    2. Godlewska Janinka, VIII

    3. Godlewski Aleksander, 5.V.1850-11.IX.1922, VIII

    4. Godlewski Olek, VIII

    5. Godlewski Piotr, 1838-26.V.1900, XI

    6. Godlijewska Aniela, 1847-15.I.1912, XI

    7. Godyccy-Ćwirkowie, XIII

    8. Gołąb Jacenty, 1866-26.IV.1931, II

    9. Gołembiewska Helena, 1864-12.IV.1877, I

    10. Goraninowa z Tomkowiczów Zofja, zm. 6.II.1929, I

    11. Ksiądz Gornicki Feliks, 12.XI.1804-3.VIII.1876, XII

    12. Gorochowa z Lewickich Elżbieta, żona Sztabs Kapitana, 1798-16.VI.1855, II

    Tę pamięć żalu po najlepszej Żonie

    Smutny małżonek złożył na jej grobie,

    Całe swe szczęście stracił po jej zgonie

    Świat przed nim stanął w ponurej żałobie,

    Ta w sercu jego nigdy nie przeminie

    Niema już pociech na tej łez dolinie.



    1. Gorska Agata, XII

    2. Gorska z Żebrowskich Anna, Proff. Ak. Med. Chir. Wil., 1806-1846, V

    3. Gorski Adam, zm. 23.IV.1834, V

    4. Gorzkowska Emilia, 1857-1874, XIV

    5. Gorzkowski Michał, XIV

    6. Gorzuchowska Katarzyna, zm. 1900, II

    7. Gorzuchowska z Wojtkiewiczów Helena, II

    8. Gorzuchowski Stanisław, zm. 1906, II

    9. Górecka z Włodków Maria, 1888-31.X.1938, XI

    Śpij ukochana Matuchno

    Dzieci


    1. Górska Emilja, 1830-17.V.1898, III

    2. Górska z Mickaniowskich Kamilla, 1813-4.I.1873, III

    3. Górska z Minkowskich Łukaszowa Katarzyna, 1764-13.X.1844, III

    4. Górska-Pawłowa Irena, art. dram., 3.XI.1913-17.II.1945, III

    5. Górski Joachim, inżynier, zm. 17.II.1927, III

    6. Górski Ludwik, syn Józefa, XIV

    7. Górski Mieczysław, 1907-5.V.1924, XII

    8. Górski Waleryan, Professor Uniwersytetu Wileńskiego, Radca Stanu i Kawaler, 1790-3.VI.1873, III

    9. Grabowska Benedykta, 1794-7.II.1872, I

    10. Grabowska Emilja, 1847-7.I.1906, XI

    11. Grabowska Franciszka, 1861-26.V.1918, XII

    12. Hrabina Grabowska ze Świętorzeckich Marja, 1871-27.VI.1936, III

    13. Grabowski Antoni, 1820-20.IV.1874, I

    14. Grabowski Antoni, 1838-25.XII.1891, VI

    15. Grabowski Paweł, 1863-20.III.1919, XII

    16. Grażewiczowa z Denisewiczów Józefa, zm. 14.II.1900, I

    17. Grażewiczowa z Koplewskich Julja, 1836-5.VIII.1910, III)

    Pokój Twej duszy najdroższa żona, matko babko i siostro.

    1. Grel Paweł, 1886-29.III.1943, VII

    2. Grel z Kapłanów Zofja, 1898-2.VII.1936, VII

    3. Griniewiczówna Maria, 1897-1945, XII

    Mieszkańcy gminy zujuńskiej.

    1. Grobel Józef, nauczyciel szkoły powszechnej, 1903-23.II.1928, VIII

    2. Grochowicz-Potkańska z Łukocz-Łuniewskich Jadwiga, 1863-5.II.1934, VI

    3. Grochowska z Wołkonowskich Aniela, 2.VIII.1813-25.X.1869, I

    Nieoceniona Matko przy Tobie

    Błogie spędziliśmy lata

    Dziś dla nas wszystko w żałobie

    A grób ten milszy od świata.



    1. Grochowski Marcin, 1831-26.VIII.1895, VII

    w pamięć poświęca ten kruszec żona.

    1. Grodz Kazimierz, 1848-13.VIII.1910, VI

    2. Gross Stanisława, zm. 16.I. ..., lat 36, XII

    3. Gróźdź Janek, 1919-9.XII.1926, V

    4. Grudzińska, I voto Wiszniewska, Franciszka, 1751-1.II.1821, XI

    5. Grudziński Kazimierz, 1893-24.VI.1927, XI

    6. Gruźdź Feliks, 13.VI.1883-7.VIII.1943, XI

    7. Gruźdź Kazimierz-Józef, 17.III.1917-25.VI.1941, V

    8. Gruźdź Zygmunt-Roman, 2.I.1923-14.III.1934, V

    9. Grużewska Jadwiga-Marja, 1888-4.V.1935, VII

    10. Grużewska Stefanija, 1863-12.XI.1888, XII

    11. Grużewska z Jankowskich Paulina, 1861-2.VII.1913, XII

    12. Grużewska z Wojciechowiczów Zofija, 1835-26.IV.1872, XII

    13. Grużewski Michał, VII

    14. Grużewski Piotr, 1826-1.I.1906, XII

    15. Grużewski Piotr, VI-27.VII.1868, XII

    16. Grużewski Stanisław, 1856-29.VII.1868, XII

    17. Grycewicz Piotr, 1813-14.XI.1886, III

    18. Gryffin Piotr, inżynier-technolog, lat 71, II

    19. Grygalon Michał, 1916-25.II.1936, X

    20. Grygalun Maciej, 1878-17.XII.1929, XI

    21. Grygorowicz Władysław, 1890-11.I.1932, II

    22. Gryncewicz Olgierd, 1908-1930, VII

    23. Grynkiewicz Wiktor, 1904-6.X.1950, XII

    24. Gryszkiewicz Zofija, zm. 1897, XI

    25. Gryżer Jerzy, 1782-10.I.1860, XII

    26. Grzybowska Zofja, 1906-18.IV.1924, V

    27. Grzybowski Antoni, 1892-1945, III

    28. Grzybowski Mieczysław, 1901-9.III.1943, V

    29. Gubeti Władysław, 1865-8.II.1901, I

    30. Gubielówna Antonina, 1835-26.XI.1881, XI

    31. Gudowska Zofja, XII

    32. Gudowski Antoni, XII

    33. Gudynowicz Zbigniew, 6.I-28.X.1938, XII

    Spij drogi Aniołku.

    1. Gulbinowicz Józef, 1862-14.V.1907, I

    Józefie wcześnie zgasło twe życie

    Rospacz cię nasza z grobu nie wywoła

    Stwórca do siebie zawezwał swe dzieci

    A my stracili Anioła.



    1. Gulbinowicz Michaś, 1900-6.II.1908, I

    2. Gulbinski Stanisław Kazimierz, 1870-20.XII.1934, VII

    3. Gutowska Anna, 1872-1.V.1923, XIII

    4. Gutowski Jullian, 1843-3.XI.1910, IX

    5. Guze Helena, zm. 1841, XII

    6. Guze Józef, 1845-28.IV.1878, XII

    7. Guze Józef, 1883-28.IV.1904, XII

    O Jezu Maryo, Józefie Święty wam oddaję w opiekę duszę mego najukochańszego Syna.

    1. Guze Rudolf, Doktor Med., 19.III.1803-11.VI.1872, XII

    2. Guze z Bortkiewiczów Teresa, 15.X.1810-17.IX.1872, XII

    3. Gzowska z Łopattów Anna, XI

    4. Gzowska z Wołłodków Konstancyja, XI

    5. Gzowski Stanisław Jan, XI

    6. Habit Józef Karol, 1826-15.I.1894, II

    Pamiątka od Żony.

    1. Hajdulewicz Michał, 1880-1947, VII

    2. Hajkowicz Tekla, 1824-17.III.1913, XI

    3. Hałko Marya, zm. 1886, XI

    4. Hałko Tekla, zm. 4.IV.1901, XI

    5. Ksiądz prałat Hanusowicz Jan, 1864-13.II.1940, I

    6. Hanusowiczowa z Filipowiczów Bogumiła, 1834-4.I.1919, I

    7. Harasewicz Magdalena, 1863-18.II.1912, XI

    8. Harasimowicz Bolesław, 1828-4.I.1884, II

    Wdzięczna żona najlepszemu mężowi tę pamiątkę poświęca.

    1. Harasimowicz Józef, 1849-1911, I

    2. Ks. Harasimowicz Maciej, prałat Kapituły Wileńskiej i Jego Świętobliwości Ojca Św. Leona XIII, 1842-25.IV.1904, II

    3. Harasimowiczowa Katarzyna, zm. 9.VII.1892, II

    4. Hebda Stanisław, adwokat, 1872-20.II.1932, VIII

    5. Hejbowicz Antoni, 1864-30.XII.1898, XI

    6. Hejbowicz Jakób, 1817-30.X.1899, XI

    7. Hejbowicz Leonora, 1814-1.I.1914, XI

    8. Hejbowicz Romuald, 1829-12.XII.1894, XI

    9. Hejbowicz Wiktor, S. Kapitan Orenburskiego Półku, zm. 13.IX.1885, XI

    10. Hejbowiczowa z Gotturskich Tekla, 1805-4.XI.1891, XI

    11. Hejbowiczowa z Wojtkiewiczów Helena, 1837-13.III.1899, XI

    12. Hejdamowicz Józefa Agnieszka, XII 1866-20.VIII.1906, XII

    13. Hempel Aleksander, zm. 13.III.1859, VI

    14. Mamertus de Fulsztino Herburtt, 1789-18.II.1873, V

    Praelatus Decanus Cathedrae Vilnenses et ordinum Eques. plenus meritis laboribusque confectus obiit in Domine 18 Februarii 1873 an. vixit anno 86.

    1. Herman Władysław, XII

    2. Herman Zofia, 1854-26.XI.1910, VII

    3. Hermann Aurelia, XII

    4. Hermann Floryan, XII

    5. Hermanowicz Kostanty, lat 21, X

    6. Hermanowiczówna Jadwiga, 1898 w Wilnie – 1933 w Poznaniu, XII

    7. Hetner Józef, 1868-19.IX.1908, XI

    8. Hiergill Franciszek, 1779-14.I.1842, XI

    9. Hlebowicz Stanisław, 1852-27.III.1894, VI

    10. Hlebowiczowa ze Stupienków Marja, 1866-13.IV.1934, VI)

    Rzekł Jezus... Kto wierzy weń nie bywa sądzon!..
    Przypomina mi się Mamo Twa promienna twarz,

    Jaką miałaś przy skonaniu. Wieczność teraz masz...

    Odeszła dusza Twoja w życie inne... nowe...

    Jakie Ci zgotował Bóg, wieczne... zagrobowe...


    W życie zawsze głęboko wierzyła;

    Do śmierci zawsze gotowa była.

    Gorąco proszę o Panie Ciebie!

    Niech ze świętymi przebywa w niebie!



    1. Hlebowiczówna Jadziunia, 1887-2.V.1891, VI

    2. Hłasko August, 1851-6.III.1921, VI

    3. Dr. med. Hłasko Bernard, wybitny okulista, 1859-1.II.1928, XII

    4. Hłasko Maria, Obyw. z Ziemi Witebskiej, z maj. Borkowicze, 1860-17.VIII.1938, XII

    5. Hłaskowa z Walkowskich Marja, 1857-25.XI.1926, VI

    6. Holenderski Teofil, 1868-4.IV.1923, XI

    7. Holsner Izabela, 1807-24.IV.1880, XIII

    8. Holszuchowa Tekla, 1779-24.X.1847, I

    9. Holszuchowa z Lewickich Antonina, 1821-15.III.1847, I

    10. Holszuchówna Marja, 1845-24.VIII.1869, I

    11. Hołdakowska z Piotrowskich Magdalena, 1777-19.II.1834, V

    12. Hołyńska Eleonora, 1779-17.V.1855, II

    13. Hołyńska Julija, 1815-7.VIII.1864, II

    14. Hołyński Arkadijusz, Jenerał Major Artylleryi i Kawaler wielu orderów, 1812-2.IV.1888, II)

    Spokój Jego drogim popiołom, cześć Jego świętej pamięci!

    1. Hołyński-Czudowski Jaś Ludwiś Boleś, 27/2.I-30.XII/5.I.1929/30, V

    2. Honesti Tomasz, 1834-6.VI.1884, II

    3. Honke z Wielogórskich Emilja, 1903-25.VII.1936, IX

    4. Horbaczewska z Pawłowiczów Antonina, 1830-13.IV.1902, XIII

    5. Horbaczewska z Sinkiewiczów Walerja, 1858-21.XII.1914, XIII

    6. Horbaczewski Bonawentura-Karol, 14.VI.1818-11.XII.1883, XIII)

    7. Horbaczewski Onufry, 23.I.1821-12.V.1875, XIII

    8. Hordyńska Hala, ucz. Gimn. im. E. Orzeszk., 1917-21.XII.1932, XIV

    9. Hornowska z Houwaltów Marya, 7.IV.1797-1.VI.1853, XI

    Zasmucone i osierociałe Dzieci i Mąż proszą Was Bracia w Chrystusie o westchnienie za Jej duszę do Boga.

    Opiekę i osłodę zabrałeś nam Panie. Bądź wola Twoja.



    1. Hornowska z Klaczkowskich Helena, 1886-25.V.1934, III

    2. Horodecki Jan, 1833-19.III.1889, II

    Tę pamiątkę poświęca drogim popiołom pozostała żona i córka.

    1. Horodecki Stefan, Kapitan i Kawaler Wojsk Ros., zm. 14.VII.1844, II
  • 1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


    База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
    звярнуцца да адміністрацыі

        Галоўная старонка