Bernardyński Abłamowicz Kazimierz, 1872-21. XI. 1933, II




старонка2/12
Дата канвертавання24.04.2016
Памер0.64 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12
Brodowska z Naborowskich Teresa, 1801-19.VII.1879, X

  • Brodowski Konstanty, zm. 1850, XI

  • Brodzka Aniela, 1820-1891, II

  • Brodzka Antonina, 1823-1856, II

  • Brodzka z Romancewiczów Felicja, 1792-1841, II

  • Brodzki Antoni, 1793-1856, II

  • Bronic Emilia, 1799-15.V.1879, II

    Wdzięczne siostrzenice tę pamiątkę poświęcają.

    1. Bronic Felix, syn Wiktora, 1798-2.I.1856, XII

    2. Broniewiczowa z Monkiewiczów Wiktoria, 1867-1938, XIV

    3. Broniewiczowie, XIV

    4. Bronowska Kazimiera, 1850-21.XII.1918, I

    5. Brymer Florjan, 1867-12.XII.1932, XII

    6. Brymerowa z Antonowiczów Joanna, 1863-29.III.1913, XII

    7. Brymerowa z Jagiełłów Marja, 1876-17.XI.1931, XII

    8. Bryn Wiesława, 21.I.1930-15.VIII.1945, III

    9. Brynkowa z Kiersnowskich Franciszka, 1850-19.XII.1937, XI

    10. Brzeska Amelia Maria, 1909-1940, VI

    11. Brzeski Mikołaj, 1893-1.VI.1949, X

    12. Brzeski Prawdzic Henryk Albert, 28.III.1907-10.I.1945, VI

    13. Brzostowiczówna Magdalena, XII

    14. Brzozowska Adela, 1816-1886, III

    15. Brzozowska Eleonora, zm. 15.VIII.1856, III

    16. Brzozowski Czesław, 1922-22.VI.1930, V

    17. Brzozowski Edmund, 1890-11.II.1933, IX

    18. Brzozowski Henryk, 1900-29.III.1932, VI

    19. Buczyńska z Dubickich Antonina, XIV

    20. Budrewicz Adam, 1831-1835, XII

    21. Budrewicz Józef, 1840-16.VII.1903, XII

    22. Budrewicz Kazimierz, żył lat 20, XII

    23. Budrewicz Mikołaj, żył 7 tyg., XII

    24. Budrewicz Piotr, 1867-III.1923, XII

    25. Budrewiczówna Józefa, lat 3, XII

    26. Budrewiczówna Juljana, lat 2, XII

    27. Budzinowski Theophil Wincenty, Kap. Zakonu O.O. Bern., Wikary Kate. Wilen., zm. 1866, XII

    28. Bufem[...]-Jastrzembski Dominik, zm. przed 1839, V

    29. Buhowiec Ludwik, 1873-1918, I

    30. Buhowiec Stefanja, 1878-1914, I

    31. Bujko Stefan, 1845-5.IX.1911, XII

    32. Bujko Stefanija, 1881-23.IV.1918, XII

    33. Bujko vel Bajko z Suchorzewskich Marja, 1853-24.III.1932, XII

    34. Bujko, 1881-29.XI.1917, XII

    35. Bujnicka Katarzyna, 20.II.1853-29.VIII.1862, XII

    Leć Aniołku, leć

    Tam przed Bogiem świeć

    Módl się za nas w Niebie

    My tutaj za ciebie.



    1. Bujnicki Teodozjusz, 2.III.1817-7.II.1861, II

    2. Bujniewiczowa Kazimira, 1837-1872, XII

    3. Bujwid Antoni, 1852-5.III.1917, VIII

    4. Bujwid Henio, 14.VII-13.VIII.1920, XII

    Panie czyń ze mną co ci się podoba, bo wiem że ukochałeś mnie.

    1. Bujwid Józef, 1862-26.V.1917, VIII

    2. Bujwid Tadzio, 1921-1.XII.1925, XII

    Módl się za nami do Boga droga dziecino.

    1. Bujwidówna Jruchna, 21.III.1927-18.III.1928, IX

    Spij spokojnie kochana curuchna.

    1. Bukontt Stanisław, 1873-9.VII.1927, VI

    2. Bukowska Teresa, siostra III Zak. Kongrega. OO. Franciszkanów w Wilnie, 1878-8.X.1929, III

    3. Bukowska z Rabcewiczów Zofja, 1863-14.VIII.1934, XI

    4. Bukowska z Turcewiczów Michalina, 1830-20.II.1890, XII

    5. Bukowski Stefan, XII

    6. Bulko z Buczelów Io voto Bukowska Petronela, 1872-20.II.1935, VII

    7. Bułonow z Sztejmanów Anna, XII

    8. Bunkiewicz Michał, 1847-25.VIII.1896, XI

    9. Burzyńska-Bury Salomeja, 1871-6.V.1940, VII

    10. Burzyński-Bury Edward, 1896-1928, VII

    11. Buszkiewicz Franciszek, 1873-24.II.1930, X

    12. Butkiewicz Aleksan..., 1906-15.X.1925, VI

    13. Ks. Butkiewicz Anicet, zm. 27.VIII.1935, III

    Śpij drogi nasz Dziaduńko.

    1. Ks. Butkiewicz Antoni, Ex prowincyał Bernardyńskiego Kościoła, 1787-..., V

    2. Butkiewicz Bolesław, 1901-29.V.1945, I

    3. Butkiewicz Feliks, długo letni pracownik Uniwersytetu Stef. Batorego, 1874-6.XI.1946, I

    4. Butkiewicz Franciszek, III

    5. Butkiewiczowa Marya, 1822-31.X.1874, XIV

    6. Butkiewiczowa z Bartoszewiczów Eleonora, 1841-18.VIII.1927, III

    7. Butkiewiczowa z Jakubowskich Ludwika, 1823-8.V.1891, IX

    8. Butkiewiczowa, XII

    9. Butkiewiczówna Stefania, 1849-8.XI.1887, XIV

    10. Butlerowie, II

    11. Butowt Henio, IV.1904-21.X.1907, XII

    Krótko żyłeś drogie dziecię

    Bóg cię zabrał nam

    Osierocił nas na wieki

    Módl się za nas tam.



    1. Butrymowicz Antoni, Sztabs-Kapitan 112go Uralskiego Pułku piechoty, 1855-8.XI.1913, XIII

    2. Ks. Butwid Wincenty, proboszcz stokliski, 1867-3.XI.1912, III

    3. Buynicki Jan, Obywatel Gubernii Witebskiey, 1801-15.V.1847, II

    4. Bychowcowa z Szamotulskich Jzabella, zm. 1879, XII

    5. Bychowiec Kazimierz, Radca Honorowy, 1807-21.XI.1857, XII

    Stroskana Żona i Dzieci

    Co ten grób łzą roszą

    O pobożne westchnienie

    U przechodniów proszą.



    1. Bychowiec z Przesmyckich Marja, 1868-7.IV.1937, VII

    2. Bychowska Wanda, VII.1889-5.V.1881, XI

    3. Bykowowa-Łunina Zofja, generałowa, właścic. i przeł. Gim. Koeduk. w Wilnie, 1861-8.XII.1929, I

    4. Byliński Bolesław, zm. 1948, XIII

    5. Byliński Jan, zm. 1932, XIII

    6. Bystram Tadeusz, 1886-1935, XIII

    7. Bystram z Kamieńskich Michalina, 1850-1934, XIII

    8. Byszyński Zygmunt, porucznik wojsk Cesars., 1829-16.III.1876, XII

    9. Cackowska Stefanja, 1888-10.VI.1935, XIII

    10. fon Cejtlich Kazimierz, b. Sekretarz rady i zarządu m. Wilna, 28.II.1847-26.VII.1906, II

    Cześć Twej pamięci, zacny Człowieku!

    1. Cejtlich Ignacy, Radca Koll. i Kawaler, zm. 14.VIII.1867, II

    2. Celaryus Maria, lat 23, XIV

    3. Cerell Olga, 1839-20.VI.1929, XI

    4. Cerran Bolesław, 12.IV.1845-6.V.1888, II

    Anielsko dziecino

    Prawej duszy chłopczyno.



    1. Ceytlich z Hołyńskich Anna, żona Radcy Kollegialne., zm. 16.XII.1869, II

    2. Charytonowiczowa z Augustowskich Waleria, siostra Magdalena III-go Zakonu przy kość. O.O. Franciszkanów, 1866-9.III.1941, XI

    3. Chawłowska Salomeja, V

    4. Chawłowska z Duninów-Szpottów Elżbieta, zm. 18.III.1860, V

    5. Chełchowska z Bohomolców Teresa, 1813-25.X.1899, II

    6. Chełstowska Wandzia, 16.VII.1922-15.VII.1926, XI

    7. Chełstowska z Zielińskich Julia, XI

    8. Chełstowski Leon, Generał-Major, 1852-25.IV.1916, XI

    9. Chevalièr z Mickiewiczów Rozalia, zm. 26.II.1858, III

    10. Chlebowska z Leonów Marja, 1880-15.IV.1946, XI

    Pozostaje wsmutku curki.

    1. Chłopicka Jola, zm. 3.II.1945, IX

    2. Chłopicki Bronisław, kandydat nauk przyrodniczych, obyw. ziem. Wołynia, 1880-3.XII.1929, IX

    3. Chłusewicz Franciszek, 1842-20.IX.1880, XI

    4. Chmielewska Michalina, 1864-17.I.1936, I

    5. Chmielewska z Arciszewskich Anna, zm. 15.I.1939, VII

    6. Chmielewski Aleksander, 18.VI.1869-1.II.1915, III

    Cóż oddam Panu – za wszystko, co mi dobrze uczynił?

    Psalm CXVI



    1. Chmielewski Antoni, 1857-23.IV.1879, XI

    2. Chmielewski Jan, 1791-11.X.1864, III

    3. Chmielewski Ludwik, 1874-11.I.1925, XI

    4. Chmielewski Stanisław, 1847-17.VIII.1941, VI

    5. Chmielnicka z Kosmowskich Konstancja, 1896-24.XII.1948, XIII

    6. Chocianowska Ludwika, 1803-5.II.1873, VI

    7. Chodakiewicz Józef, syn Wincentego, Urzędnik Wileńskiej Magistratury Powszechnej Opieki, 1822-10.V.1856, III

    8. Chodakiewicz Stefan, 1874-20.VII.1901, XII

    9. Chodakiewiczowa z Michałowskich Jzabella, 1835-31.I.1912, XII

    10. Chojnowska Paulina, zm. 25.X.1896, XII

    11. Cholewińska z Białobłockich Józefa, 1795-6.II.1863, II

    12. Cholewińska z Wilcierdów Stanisława, 1849-20.I.1936, I

    13. Cholewo Aleksander, 23.III.1863-23.I.1923, XI

    14. Chominowicz Hipolit, 1872-23.IX.1914, XI

    15. Chomska Zofja, 1842-13.I.1920, II

    16. Chomski August, VI

    17. Chomski Leon, alumn Semin. Duch. w Łucku, 1901-16.XII.1928, I

    18. Chomski Michał, 1901-6.VII.1917, I

    19. Choroszewska z Bohdanowiczów Amelja, 1819-21.III.1897, V

    20. Choroszewski Wacław, 14.VI.1850-4.I.1852, V

    Weszło słońce z upaleniem i ususzyło trawę i kwiat jej opadł i zginęła śliczność oblicza iego. Dni nasze na ziemi są jako cień i jako cień przemijają.

    Jak. I. 10 Fol. VIII Gps CXLIII. 4.



    1. Choroszewski Wincenty, Inżynier, Naczelnik Górnictwa Polskiego, zm. 5.I.1901 w Suchedniowie, V

    2. Choroszewski Władysław, 1816-13.V.1871, V

    3. Chorunży Salomeja, 1826-1908, I

    4. Choynowska Bronisława Stefanja, 1833-9.III.1900, V

    5. Choynowski Tytus, 1839-26.IV.1875, XII

    6. Choynowski Zygmunt, Kapitan wojsk Rossyjskich, 1836-25.III.1880, XII

    7. Chraniewicz z Steckiewiczów Nina, 1910-25.XII.1933, XII

    8. Chróścielewski Jerzyk, syn Stanisława i Maryi z Szwanorów, 1881-3.IX.1898, V

    9. Chróścielewski Władzio, uczeń szkoły Komercyjnej, 1897-13.V.1910, III

    10. Chrzanowska Konstancja, 1865-29.IX.1887, XII

    11. Chrzanowski Narcyz, Kapitan Morskiego Fłotu, 1826-20.IV.1889, XII

    12. Chrzczonowicz Magdalena Teofila, Z.S.O. Bernardynka, 1841-7.VI.1892, XII

    13. Chrzczonowiczowa z Kuligowskich Józefa, zm. 7.V.1865, XI

    14. Chwojnicka Teodora, 1872-11.VI.1927, I

    15. Chylewski Anzelm, Obywatel Gubernij Kowie. Ptu Nowoalexandrowskiego, 1815-5.VI.1858, XIV

    16. Chylewski Wiktor, 1816-22.VI.1876, XII

    17. Ciechanowiczówna Anna, 1886-4.IV.1926, VI

    18. Cieński Leon Wojciech, zm. 14.VII.1926, VII

    19. Cierpińska Kamilla, 3.II.1835-30.IV.1853, III

    Ledwoś się na wpół rozwinął

    Niewinny pączku różany,

    Jużeś zwiędnął, zginął,

    I uleciał w świat nieznany.

    Nim Bóg nas wezwie do siebie

    Ty tam za nas módl się w niebie.



    1. Cierpińska Melania, zm. 17.VII.1854, III

    2. Cierpiński Antoni, Półkownik i kawaler wielu orderów, 18.X.1786-8.II.1858, III

    3. Cieszejkowa z Rygmuntów Johanna, Obyw. Ptu Święciańskiego, 1792-8.VIII.1868, XI

    4. Cieślak z Zahorskich Marja, 1902-1921, I

    5. Cieślikowska z Więckowskich Helena, 1865-2.VIII.1927, IX

    6. Cieślińska Helena, 1899-29.IV.1922, VI

    7. Cieślińska Lusia, ucz. kl. VI Liceum P.P. Benedyktynek, 1909-9.VII.1928, XI

    Wiara połączy w przyszłym życiu tych, co śmierć tu rozłączyła.

    1. Cieślińska Sabina, 1889-1941, VI

    2. Cieśliński Bolesław, 1874-1.IX.1935, XI

    Nieodżałowany i drogi Mężu Pokój Twej duszy.

    1. Cikoto Jan, 1901-1947, VIII

    2. Ciołkowicz z Mieczkowskich Konstancyja, 1816-2.I.1888, III

    3. Ciszkiewiczowa z Wiercińskich Urszula, 1854-15.X.1934, VI

    4. Cwirko Tomasz, 1808-28.XII.1885, XI

    5. Cybulska Barbara, 1824-15.VI.1904, XI

    6. Cyganków Andrżej, 1870-16.V.1927, VI

    7. Cygankówna Regina, 1912-26.XI.1929, VI

    8. Cymmer Helena, 1844-6.I.1889, I

    9. Cymmer Hipolit, 1861-29.VI.1896, I

    10. Cymmer Ludwik, 1828-24.XII.1893, I

    11. Cymmer Scholastyka, 1831-19.X.1917, I

    12. Cytowicz z Jastrzębskich Kamillja, 1851-25.II.1887, III

    13. Cywinska Jzabella, zm. 1910, V

    14. Cywińska z Sapickich Barbara, 1865-13.II.1929, XI

    15. Dr. Cywiński Marjan, 28.V.1853-1.VI.1910, V

    16. Cywiński Mieczysław, 17.X.1889-4.II.1911, V

    17. Cywiński Tadeusz, 27.VIII.1827-11.II.1875, V

    18. Czajczyński Marcin, 1876-19.III.1831, XI

    Przywiązany Syn Kajetan poświęcił tą pamiątkę.

    1. Czapla Tadeusz, 1870-27.XII.1942, XII

    2. Czaplicowa z Czerniewskich Stefania, zm. 12.VIII.1889, XI

    3. Czaplina Janina, 1899-8.VII.1925, XII

    4. Czaplina z Szymkowiczów Anna, 1872-13.III.1925, XII

    5. Czaplińska Józefa, 1833-7.XII.1882, XII

    6. Czapliński Atanazy, b. profesor, 1817-10.XII.1876, XII

    7. Czapliński Józef, XII

    8. Czapliński Zenon, 1858-16.VII.1929, XII

    9. Czapska Kazimiera, 1893-30.VII.1933, I

    10. Czapski Jan, zm. 3.III.1870, III

    11. Czarkowska Julja, 1855-24.XII.1928, VII

    12. Czarnocka Antonina, zm. 1936, II

    13. Czarnocka Idalia, zm. 9.IV.1852, III

    14. Czarnocka z Foków Aniela-Karolina, zm. 2.XI.1872, XI

    15. Czarnocki Ignacy Ezechiel, 1806-1.X.1891, XI

    16. Czarnocki Ignacy, zm. 1922, II

    17. Czarnowska Kamilla, 1839-20.X.1914, IV

    18. Czasnojciowa Jozefata, 1827-16.I.1907, XI

    19. Czechowiczówna Helena, 1810-10.X.1883, I

    20. Czechowska z Obrębskich Michalina, 1835-13.X.1909, II

    21. Czekan Wincenty, 1876-23.VI.1932, VII

    22. Czekawa Anna, 1864-23.III.1937, IX

    23. Czekotowska Weronika, c. Ignacego, 1862-31.XII.1935, XIV

    24. Czeplewska Alia, zm. 1939, XI

    25. Czepukojć Andrzej, 1885-23.IX.1918, VI

    26. Czepukojć Józef, 1858-16.XII.1913, VI

    27. Czepulewicz z Kruszyńskich Jadwiga, 1881-20.I.1905, I

    28. Czerniawska Emilia, 1873-7.VI.1917, I

    29. Czerniawska Marja, 1860-1945, XIV

    30. Czerniawski Jan, inżynier, 1899-17.XII.1938, XII

    31. Czernicka z Bohuszewiczów Teresa, ziemianka, żona weterana Powstania 1863 r., zm. 17.V.1931, I

    32. Czerniewska Franeta, zm. 10.VI.1910, XI

    33. Czerniewski Stefan, zm. 11.VI.1876, XI

    34. Czerniewski Władysław, 1874-20.XII.1935, II

    35. Czerska z Szabłowskich Tekla, 1792-1.III.1858, XII

    36. Czerski Bartłomiej, Radca Honorowy, 1782-25.VI.1828, XII

    37. Czerski Władysław, Major wojsk Ross., 1822-19.II.1877, XII

    38. Czesnojciówna Franciszka, 1868-16.II.1928, VI

    39. Czesnowicz Marcijanna, zm. 1924, VI

    40. Czupiał Romuś-Marjan, IX-17.XI.1943, XI

    41. Czymbor Ambroży, zm. 5.IV.1893, XIV

    42. Czyrkonowa, XI

    43. Czyż Józef, 15.IV.1784-12.V.1865, XII

    44. Czyż Leszek, 1.II-1.V.1944, II

    Spij Aniołku.

    1. Czyż Mieczyś, 10.II-20.III.1874, XII

    2. Czyżowa z Wiłejków Izabela, 1804-12.V.1874, XII

    3. Dacewiczowa Aleksandra, 1876-16.II.1915, XII

    4. Darewskivh rodzina, XII

    5. Daszkiewicz Emilia, 1870-14.IV.1889, VI

    6. Dauksza Adam, Asessor Izby Cywilnej i Kawaler orderów, XII

    7. Dauksza Józef, 1829-28.II.1876, XII

    8. Dauksza Kazimierz, Assesor Sądu Sumiennego Wilens., zm. 6.II.1855, XII

    9. Dauksza Marja, 1837-22.VI.1901, XII

    10. Dauksza Marja, 1864-24.III.1907, XII

    11. Dauksza Stanisława, 1876-14.V.1919, XII

    12. Dauksza Tadeusz, syn Adama, zm. 5.IV.1875, XII

    Dobry cichy, spokojny i uczciwy człowiek.

    1. Daukszewiczowa Dorata, 1863-3.VI.1929, VI

    2. Dawidowicz z Klementowiczów Felicija, 1812-2.XI.1882, I

    3. Dawidowicz z Massalskich Leokadja, 1840-1.IV.1909, XII

    Pokój Twej zacnej duszy droga Matko. Pamiątka od Męża.

    1. Dawlidowicz Aleksander, 1879-22.VII.1927, VI

    2. Dawnarowiczowie, XIII

    3. Dąbrowska z Jacewiczów Julja, 1875-8.VI.1931, VIII

    4. Dąbrowska z Krupowiesów Halina, 1873-1937, XII

    5. Dąbrowska z Progulbickich Pelagja, 1882-7.VII.1924, XI

    6. Dąbrowski Antoni, pułkownik, 1862-13.VII.1932, VIII

    7. Dąbrowski Eljasz, 1864-18.X.1934, IX

    8. Dąbrowski Romuś, 1919-6.I.1923, XII

    9. Dąbrowski Tadzio, 1923-1926, XII

    10. Dąmbrowska Anzelmina, 1800-24.III.1880, XI

    11. Dederko z Gawrońskich Wiktorja, 1861-22.IV.1917, XI

    12. Dejnis Maryja, 1880-29.I.1912, I

    13. Deksnis z Żylichowskich Marya, 1856-24.IV.1898, V

    14. Dembińscy, XII

    15. Dembiński Abdon, 1778-29.IV.1816, XII

    16. Denisewicz Antoni, zm. 2.I.1901, I

    17. Denisewicz Wacław, zm. 26.IV. 1945, I

    18. Denisewiczowa z Grużewskich Janina, zm. 14.I.1933, I

    19. Denisewiczowa ze Staniszewskich Józefa, zm. 27.IV.1940, I

    20. Denisewiczówna Wanda, zm. 30.VII.1887, I

    21. Denisiuk z Koryciskich Józefa, 1858-27.II.1934, VII

    22. Deszkleniewiczowa Barbara, zm. w wieku lat 85, I

    23. Dewindorf Stanisław, 1884-7.X.1930, IX

    24. Deybel z Reszków Albina, I

    25. Diepre Elżbieta, 1791-20.I.1871, I

    26. Dinheim-Brochocki Konstanty, 12.II.1838-1.III.1913 w Hatczynie, III

    27. Dłuska Janina, artystka-malarka, zginęła przed czasem śmiercią lotnika, 8.VI.1932, VIII

    28. Dłuska Melania, zg. VII.1944, XII

    29. Dłuski Florentyn, zg. VII.1944, XII

    30. Dłutkowska Jadwiga, 1846-3.III.1924, VII

    31. Dmiszewicz Fabijan, 1831-28.XII.1891, III

    32. Dmiszewicz Karol, 24.IV.1861-30.IX.1896, III)

    Matko Łaski Bożej, módl się za jego duszę.

    1. Dmiszewicz Władysław, 1866-4.IX.1886, III

    2. Dmochowski Michał, 12.II.1775-3.VIII.1832, V

    Ku czci j uwiecznieniu cnót religijnych j obywatelskich Stej Pci MICHAŁA DMOCHOWSKIEGO Pisarza komssyi Edukacyyney Wilna Ur. 1775go Lutego 12go D + 1832go Sierpnia 3go D Społeczeństwo po Jego stracie bolesney niepocieszone tą opłakaną powszechnego żalu pamiątkę poświęciło.

    1. Dobrowolska Marja, I-a przełożona III Zakonu sw. O. Franciszka w Wilnie, 1854-28.VI.1919, XI

    2. Dobrowolska Otylia, 1869-1933, XII

    3. Dobrowolska z Kmitów Zofia, żyła lat 38, XI

    4. Dobrowolska z Monkiewiczów Salomea, 1807-2.XII.1880, II

    5. Dobrowolski Józef, 1781-31.VIII.1851, II

    6. Dobrzyńska Janina, 1921-21.XII.1925, I

    7. Dobużyński Otton, II

    8. Dobużyński Otton, 1833-8.XII.1904, II

    9. Dobużyński Piotr, 1919-29.V.1941, I

    10. Dobużyński Stefan, II

    11. Ksiądz Dojniak Wincenty, 43 lata kapłaństwa, 1859-1.V.1902, III

    12. Dołęga-Kozierowski Kazimierz, Jenerał Major, 1841-3.V.1919, VIII

    13. Dołgoszowa z Buńskich Ludwika, 1881-19.IX.1934, VII

    14. Domaradzka Aleksandra, 1873-11.XII.1918, I

    15. Domaszewicz Michał, 1861-1918 zmarły i pochowany w Petersburgu, XIII

    16. Domaszewiczowa z Domańskich Dorota, 1868-1931, XIII

    17. Domejko Antoni, 1801-2.II.1866, III

    18. Domejkowa z Brzozowskich Elżbieta, 1812-11.XI.1884, III

    19. Domżałł Jadwiga, zm. 20.V.1919, XIII

    20. Dorniak Bernard, 1802-26.V.1870, XI)

    Obok niego siedmioro dzieci.

    Stroskana żona tę pamiątkę poświęca i prosi o trzy zdrowaś Marja.



    1. Dowbor Maria, 1863-1943, III

    2. Dowbor Piotr, 1866-2.IV.1902, III

    Boże! Dałeś aby osłodzić kilka chwil sierocie

    Zabrałeś bo taka była Twoja wola

    Bądź jego duszy i nam Ojcem.


    1. Dowgałłowa z Hurbonowiczów Agata, 1861-23.II.1903, XI

    2. Dowgiałło Kazimierz, 1827-5.V.1872, II

    3. Dowgiałło Konstanty, 1855-28.X.1903, XI

    4. Dowgiałłowa z Rutkowskich Malwina, 1826-17.IX.1896, II

    5. Dowgierdowa z Grossów Celina, 1855-5.XII.1929, I

    6. Ksiądz Dowlatt Leonard, Zakonu O.O. Bernardynów, 1812-12.VII.1875, XII

    7. Downarowicz Jan, 1880-24.XII.1929, XII

    8. Downarowiczowa Katarzyna, 1833-20.V.1895, I

    9. Downarowiczowa z Rymkiewiczów Marya, 1814-1887, V

    10. Dragunowicz Bronisław, 1924-19.VI.1945, I

    11. Dragunowicz Jarosław, zm. 8.IV.194..., 5 mies., I

    12. Dragunowicz Jarosław, XII.1943-8.IV.1944, I

    13. Drozd Helena, 1883-30.XI.1948, XI

    14. Drozdowiczówna Antonina, zm. 25.IX.1929, VI

    15. Drozdowska Antonina, zm. 24.XII.1935, V

    16. Drozdowska Felicja, zm. 24.XII.1935, V

    17. Drozdowska Tekla, 1828-29.VIII.1859, V

    18. Drożdżyńscy, I

    19. Drzewicka z Falkowskich Petronela, 1850-13.II.1927, XI

    20. Drzewicki Joachim, 1833-1.V.1900, XI

    21. Dubicka z Kozłowskich Helena, zm. 1852, XII

    22. Dubicki Jerzy, 1810-26.I.1877, XII

    23. Dubicki Kazimierz, 28.X.1835-12.XII.1863, XII

    24. Dubicki Kazimierz, zm. 1840, XII

    25. Duboniewicz Edzio, 1903-2.I.1913, XI

    26. Duboniewicz Marja, 1885-12.VII.1913, XI

    27. Dubrowski Mikołaj, 1818-15.IV.1860, XI

    28. Dudin Genrik, 3.V.1927-3.VI.1948, VI

    29. Dulewicz Jakób, zm. 20.VIII.1930, XII

    30. Dulko Anna, 1862-1.II.1902, I

    31. Dulko Ignacy, 1813-1.VIII.1857, I

    32. Dulko z Jurszów Rozalia, 1822-4.V.1876, I

    33. Dunikowski Jan, Generał Major Wojsk. Ross., 15.V.1802-3.III.1851, II

    34. Dunin-Slepsc Antonina, zm. 23.III.1876, XII

    35. Dusiacki-Rudomina Ludwik, 7.II.1861-6.II.1903, XI

    36. Duszekiewicz Witold, XII

    37. Duszekiewiczowa z Szachnów Aniela, zm. 2.II.1896, XII

    38. Dwilewicz Teresa, 1826-2.XI.1898, V

    39. Dworzak Henryk, 1923-20.V.1942, V

    Mój ukochany jedynak zginął śmiercią tragiczną pod Święcianami.

    Przyjm Boże ofiarę Matki.



    1. Dworżecki-Bohdanowicz Józef, ziemianin Ziemi Witeb., 1856-25.III.1929, I

    2. Dyakowski Loniuś, 1916-23.XII.1923, XI

    3. Dybowska z Charewiczów Zofja, 3.V.1847-12.XII.1905, II

    4. Dybowski Ludomir, 28.II.1943-9.II.1917, II

    Błogosławieni miłosierni.

    1. Dydziakas Marja, zm. 28.X.1921, VII

    2. Dymkiewicz Stanisław, 1834-1835, I

    3. Dyzbardzis Jan, 1878-11.I.1920, IX

    4. Dyzbardzisowa ze Stankiewiczów Elżbieta, 1871-12.I.1945, IX

    5. Dzenajewicz Józef, 1889-6.II.1941, XII

    6. Dziakońska Marja, s. U. S. B., 1890-22.V.1920, I

    7. Dziemidko Józef, 1879-8.XII.1944, XII

    8. Dzienkowska z Grochowskich Władysława, 1857-14.V.1909, XIII
  • 1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


    База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
    звярнуцца да адміністрацыі

        Галоўная старонка