Bernardyński Abłamowicz Kazimierz, 1872-21. XI. 1933, II




старонка12/12
Дата канвертавання24.04.2016
Памер0.64 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12

  • Wiszniewski Stanisław, 1842-25.VI.1920, V

  • Wiszomirska z Chartynowiczów Helena, 1834-1902, VII

  • Wiśniewski-Siennicki Feliks, zm. 12.VI.1919, VI

  • Witkiewicz Adam, XII

  • Witkiewicz Boleś, 9 mies., XII

  • Witkiewicz Wacław, Doktor, Koleżski Sowiet. i Kawaler ord., 1820-26.IV.1878, XII

  • Witkiewicz Władzio, 12 mies., XII

  • Witkiewiczowa Cecylja, 1873-1911, V

  • Witkiewiczówna Katarzyna, III

  • Witko Czesław, 1924-1945, XI

  • Witkowska Antonina, 1831-1898, XII

  • Witkowska z Augustowskich Marja, 1858-21.I.1932, XI

  • Witkowska z Wiłejków Jadwiga, zm. 1.II.1927, XII

  • Witkowski Adam, 1844-21.IX.1905, X

  • Witkowski Józef, 1880-18.I.1923, XI

  • Witkowski Otton, 1883-24.V.1916, XI

  • Witoldek, zm. 26.XII.1923, VIII

  • Wituńska Cipa, III

  • Wituński Bohcik, III

  • Witwińska z Orłowskich Emilja, 1871 w Puławach – 20.IV.1930 w Wilnie, XI

  • Wiwulska z Kościałkowskich Helena, lat 42, XII

  • Włosiewicz z d. Snarska Emilja, 1885-9.III.1933, V

  • Wnorowska Juztyna, Obyw. Pttu Trockiego, zm. 15.VI.1850, II

  • Wobolewiczowa z Nowodworskich Elżbieta, 1873-23.X.1917, XII

  • Wojciechowicz Tomasz, 1826-9.IV.1891, XI

  • Wojciechowiczowa Rozalija, XII

  • Wojciechowiczówna Weronika, 1834-27.I.1858, XII

  • Wojciechowska Felicja, 1903-8.X.1911, XIII

  • Wojciechowska Janina, ur. 2.XII.1929, XI

  • Wojciechowska R., XIII

    Tu bendzie grób R. Wojciechowskiej.

    1. Wojciechowska z Kowzanów Helena, zm. 30.I.1932, XI

    2. Wojciechowska z Medyńskich Anna, 1885-28.X.1919, XI

    3. Wojciechowska Zofja-Elżbieta, 1859-25.IX.1932, XI

    4. Wojciechowski Adam, 1854-15.II.1926, XI

    5. Wojciechowski Jan, zm. 1.I.1929, XI

    6. Wojciechowski Maciej, 1863-24.XI.1923, XIII

    7. Wojewódzka Amelja, 1826-19.III.1913, II

    8. Wojewódzka Julja, 1840-20.V.1923, II

    9. Wojewódzka Maryanna, zm. 14.I.1859, XI

    10. Wojewódzka Oleńka, 31.III-30.V.1935, VII

    11. Wojewódzka Róża, zm. 3.VII.1854, XI

    12. Wojewódzka Wanda, 1871-28.VIII.1940, II

    13. Wojewódzka z Filochowskich Józefa, 1831-20.I.1896, VII

    14. Wojewódzka z Weryhów Konstancja, 18.II.1827 w Wilnie – 27.III.1907 w Kijowie, XI

    15. Wojewódzki Aleksander, generał, 1856-6.II.1935, VII

    16. Wojewódzki Chryzostom, 1825-26.I.1884, II

    17. Wojewódzki Teodor, 1800-24.VII.1882, VII

    18. Doktor Wojewódzki Władysław, 1859-24.I.1919, III

    19. Wojewódzki Władysław, zm. 1896, pochowany w Twerze, XI

    20. Wojewódzki Zygmunt, 1861-17.IV.1927, II

    21. Wojnicz Zofja, 1880-8.VI.1932, VI

    22. Wojniusz Władysław-Ambroży, 1852-5.XII.1904, XIII

    23. Wojniuszowa z Bołtuciów Julijanna, 1842-7.I.1903, XIII

    Niech jej światłość wiekuista świeci

    która była pociechą dla męża idzieci.



    1. Wojniuszowa z Rodziewiczów Justyna, 1820-26.I.1898, XIII

    2. Wojszwiłło Józef, 9.IV.1803-16.I.1842, V

    3. Wojszwiłło Stanisław, 4.XI.1788-17.XI.1820:

    D. O. M. Żałosna Pamiątka Stanisławowi Gubernskiemu Sekretarzowi najlepszemu i najtroskliwszemu ojcu. urodz. 1788 r. d. 4 Listopada +1820 r. d. 17 w Listopadzie Tudzież Józefowi Radźcy Honorowemu urodz. 1803 r. 9 Kwietnia +1842 r. d. 16 Stycznia Najprzywiązańszemu Stryjowi Urzędnikom etatowym biura Deputacyi Wywodowej Wileńskiej Braciom rodzonym Wojszwiłłom przez wdzięczność dozgonną Syna i Synowca poświęcona., V
    Wspólny ród, wspólna dola wzajem was łączyły,

    Zwłoki pod wspólnym głazem zawarły mogiły,

    Synowi, synowcowi drogie wiecznie cienie!

    Złożone prze-zeń przyjmcie cnót waszych uczczenie.

    I. S. H.....


    1. Wojtasiewicz Józio, 21.II.1886-16.III.1890, XI

    2. Wojtkiewicz Helena, 1852-1.V.1900, II

    3. Wojtkiewiczowa z Brudzińskich Czesława, 1854-25.XII.1935, XII

    4. Wojtkiewiczowa z Dobrowolskich Stefanija, 1845-4.I.1911, XII

    5. Wojtkiewiczowa z Undrewiczów Regina, zm. 22.VIII.1869, XI

    6. Wokulska Zosieńka, 1916-8.IX.1920, X

    Byłaś naszem słońcem i radością

    dlaczego tak krótko.



    1. Wolaszczyk Michalina, 1887-5.II.1933, IX

    2. Wolgemutt Andrzej, 1752-15.II.1822, IX

    3. Wolgemutt Maryanna, 1772-4.III.1832, IX

    4. Wolski Henryk, pułkownik, 1841-14.XII.1897, II

    5. Wolszlegierówna Krysia, 22.IV.1924-24.XII.1926, V

    6. Wołasewiczówna Kazimiera, V

    7. Wołczecka z ..leżyńskich Marja Rozalja, 1883-16.XII.1933, X

    Zmiłuj się nad nią Panie.

    1. Wołejko Jerzy, 1893-19.I.1920, X

    2. Wołejkowa z Denisewiczów Augusta, zm. 19.III.1930, X

    3. Wołk Ludwika, ur. 20.X.1841, I

    4. Wołk Wiktor, 1872-16.VI.1942, XII

    5. Wołk Władysław, 1835-7.V.1905, I

    6. Wołkowicz Andrzej, 1858-3.V.1932, VIII

    7. Wołkowicz Bolesław, wierny sługa kościelny, 1877-2.II.1929, XI

    8. Ksiądz Wołłotowicz Franciszek Ksawery, 1798-9.V.1876, II

    „A świat przemija i pożądliwość jego, lecz kto czyni wolą Bożą trwa na wieki”

    z list. S. Jana



    1. Wołłotowicz Julja, 1838-11.VII.1874, II

    „Stawszy się za krótki czas doskonałą, przeżyła czasów wiele.”

    Ks. Mądr. 4.



    1. Wołłotowiczowa z Ciechuńskich Julja, 1804-11.X.1863, II

    „Omylna wdzięczność i marna jest piękność – niewiasta bojąca się Boga,

    ta będzie chwalona”. Ks. Mądrości, 3.1.



    1. Wołłowicz Artur, syn Ziemi Mohylowskiej, 1906-18.XII.1934, XIV

    2. Wołłowiczowa z Kłoczkowskich Eugenja, 1871-1929, I

    3. Wołłowiczowa z Szydłowskich Marja, zm. 1.V.1932, XIV

    4. Wołodkiewicz Łucya Jadwiga, XII

    5. Wołodko Bronisław, 1852-21.VI.1892, III

    6. Wołodko Feliks, 1812-10.XII.1891, III

    7. Wołodko Helena, 1849-7.VI.1892, III

    8. Wołodko z Gintowtów Aleksandra, 1824-7.VII.1886, III

    9. Wołodkowicz Jakób, Ojciec zeszłego Jenerała, 23.VII.1750-16.VII.1842, XII

    10. Wołodkowicz Juljan, Generał-Major Wojsk Rossyjskich Pierwszej Brygady 7mej Dywizji w 3m Korpusie Komendant, 1792-28.IX.1844, XII

    11. Wołodźko Józef, Filozofii Doktor, członek Tow. Wil. Dobroczynności, 1763-24.III.1829, II

    12. Wołukańska Michalina, 1863-7.I.1947, I

    13. Wołukańska Teofila, 1856-1904, I

    14. Wołyniec Jan, 1827-18.I.1906, XI

    15. Wołyńska Regina, 1919-5.IV.1938, VII

    Koniec uwieńcza dzieło, uświęca życie skon

    Jak pięknie ten umiera, czyj w Bogu pewny schron.

    Umarło serce co żyło

    W pokorze, samotnie, wśród cnót

    Milsze dla Boga jak nam one było

    Ma więc już niebo – aniołów gród.



    1. Wonsowiczowa z Podleckich Regina, 1816-21.IV.1868, XI (7239-40)

    2. Worakowicz Adam, ziemianin, uchodźca z Mohylewszczyzny, 1869-19.XI.1926, XII

    3. Woronowicz z Pawłowiczów Konstancja, 1892-5.II.1921, V

    4. Woskobojnikowa Apolonja, 1829-29.XII.1907, II

    5. Woyczyńska ze Szklenników Kazimiera, zm. 29.X.1918, XII

    6. Woyczyński Jgnacy, zm. 10.VIII.1874 w Petersburgu, XII

    Spoczywajcie w spokoju: Polska odzyskała niepodległość.

    1. Woźnicki Andrzej, 1856-12.II.1936, XI

    2. Wójcicka z Juchniewiczów Bronisława, 1835-5.II.1910, II

    3. Wójtowicz Władysław, 1876-13.V.1928, IX

    4. Wójtowiczowa z Leonowiczów Paulina, 1874-8.IX.1938, IX

    5. Wrońska Izabella, zm. 20.III.1885, III

    6. Wróblewska Ludwika, 15.VI.1826-18.IX.1902, III

    7. Wróblewska z Juszkiewiczów Maryja, 30.I.1805-3.V.1855, III

    8. Wróblewska z Niecieckich Maryja, 1885-13.X.1906, XIII

    9. Wróblewska z Wojciechowiczów Helena, 1828-25.II.1864, XII

    10. Wróblewski Antoni, 14.VI.1802-2.VI.1873, XI

    11. Ksiądz Wróblewski Józef, 1839-17.XI.1902, XI

    12. Wwiedenska Karolina, 1830-31.VIII.1888, III

    13. Wygonowska Anna Kamilija, 13.VIII.1833-31.III.1906, III

    14. Wygonowska Helena, zm. 27.VIII.1917, I

    15. Wygonowska Marcijanna, zm. 26.V.1887, III

    16. Wygonowska Wiktoryia, 1836-18.XII.1853, III

    17. Wygonowski Teodor, Radca Dworu, 1804-9.II.1866, III

    18. Wygonowski Zygmunt, 1803-7.I.1855, III

    19. Wyleżynska Anna Danuta, 1922-7.VII.1943, XII

    20. Wyleżynska z Bortkiewiczów Zofja, 1887-8.VII.1946, XII

    21. Wypych Michaś, 1910-16.VIII.1920, VIII

    22. Wyrwicz Władysław, Radca Stanu, 1832-14.V.1882, XII

    23. Wyrwiczowa z Szczęsnowiczów Leokadya, XII

    24. Wysocka Lorcia, 1 mies., zm. 1890, XII

    25. Wysocki Andrzej, III-25.VIII.1944, III

    26. Wysocki Dyonizy, Comiliton K. Orientia, 1910-15.XII.1936, I

    27. Wysocki Konstanty, 1825-11.X.1903, XIII

    28. Wysocki Stanisław, 2.X-6.XII.1942, I

    29. Wyszomirska z Borowskich Walentyna, zm. 12.IX.1924, XI

    30. Wyszomirski Jgnacy, Emeryt, b. Ratman Magistratu m. Warszawy, 1815-15.XI.1893, XII

    31. Hrabia Zabiełło Karol, własc. dóbr Epitołoki z. Kowieńskiej, 1869-15.IX.1929, II

    32. Zabłocka Ewa, 1870-28.VI.1912, IX

    33. Zabłocka Felcia, XI

    34. Zabłocka Kostusia, XI

    35. Zabłocka Władysława, IX

    36. Zabłocka z Dziakowiczów Anna, 1796-30.VIII.1873, XI

    37. Zabłocka z Rogińskich Alojza, 1889-1944, XII

    38. Zabłocki Franciszek, IX

    39. Zabłocki Mieczysław, 1873-15.IX.1928, XII

    40. Zaborowska Józefa, 1848-26.IV.1913, XI

    41. Zaborowska z Malinowskich Franciszka, 1810-25.XII.1895, XI

    42. Zaborowska z Malinowskich Wiktorja, 1808-31.I.1874, XI

    43. Zaborowski Celestyn, Inżynier Pułkownik, 1833-12.VII.1876, XI

    44. Zaborowski Piotr, 1837-1883 w Kurlandii, XI

    45. Ksiądz Zaborowski Stanisław, XI

    46. Zaborowski Władysław, Radca Stanu, 1805-15.V.1881, XI

    47. Zaborska Róża, 20.I.1816-9.II.1890, VI

    48. Zachowska z Romanowskich Rozalija, 1832-1.VIII.1897, III

    49. Zagorska Józefa, 1829-7.VII.1895, XI

    50. Zahorska Maryia, XIV

    51. Zahorska Niusia, 1890-26.III.1901, II

    52. Zahorska Stefania, 1850-6.I.1867, V

    53. Zahorska z Bakszewiczów Antonina, zm. 3.VIII.1915, II

    54. Zahorska z Kandybów Emilja, ur. 28.II.1858-2.II.1929, III

    55. Zahorska z Różów Lucyna, 1839-12.XII.1914, XII

    56. Zahorski Kazimierz, XIV

    57. Zahorski Paweł, XIV

    58. Zahorski Witold, inżynier górnik, 1874-27.VIII.1933, XIV

    59. Dr. Zahorski Władysław, d-r med. hon. c. U.S.B., prezes T-wa Przyjaciół Nauk w Wilnie, kawaler Krzyża Komand. Orderu Odrodzenia Polski, 1858-24.VIII.1927, II

    60. Zaionczkowska Paulina, zm. 1891, VII

    61. Zajączkowska Antonina, 1842-29.V.1916, VI

    62. Zajączkowska Petrunela, zm. 13.I.1908, XIV

    63. Zajączkowska z Millerów Melanja, zm. 3.IV.1926, XI

    64. Zajączkowski Henio, 1880-29.IX.1888, III

    65. Zajączkowski Piotr, 1853-11.V.1903, II

    66. Zajączkowski Piotr, 1871-2.II.1933, IX

    67. Zajączkowski Władzio, 1886-29.IX.1890, III

    68. Zajeko Joachim, 1.IX.1875-23.XII.1948, I

    69. Zajkowska Apolinara, 1800-18.I.1885, XII

    Prosi przechodnich o 3 zdrowaś Maryia.

    1. Zajkowska Klaudija, 1871-21.XI.1925, III

    2. Zajkowski Ludwik, adwokat, 1792-13.II.1873, XII

    3. Zajkowski Ludwik, 1867-22.II.1931, III

    4. Zajkowski Mieczysław, 19.V.1866-6.I.1886, III

    5. Zakrzewska Katarzyna, 1830-25.I.1897, XI

    6. Zakrzewska z Żylińskich Walerya, 3.IV.1825-23.IV.1895, XI

    Zaszło światło oczu naszych.

    1. Zakrzewski Jgnacy, 1861-28.XI.1919, XII

    2. Zakrzewski Józef, 1830-23.XII.1893, XI

    3. Zakrzewski Józef, 1841-9.III.1924, IX

    4. Zakrzewski Wincenty, 1838-1.IX.1897, XI

    5. Zaleska Wirgina Marcelina, 1884-7.II.1922, XII

    6. Zaleska z Koziatkowskich Pelagija, 1829-30.VIII.1892, II

    7. Zaleska z Markiewiczów Grasylda, 1842-15.III.1937, IX

    8. Zaleski Leonard, zm. 1844, XII

    9. Zaleski Michał, syn Antoniego i Maryi z Górskich, 7.III.1847-24.XI.1888, VI

    10. Zalewska Aleksandra, 1864-5.VIII.1919, VI

    11. Zamojska Gabryiella, 1829-9.I.1888, III

    12. Zamojska Karolina, 1843-24.XI.1898, VII

    13. Zamojski Piotr, 1832-7.VI.1904, III

    14. Zamowski Karol, 1870-15.VI.1907, VI

    15. Zaniewski Bohdan, Attache Ambasady Rzplitej w Waschingtonie, 25.VIII.1905 w Wilnie – 11.X.1935 w stanie Ohio U.T.A.H., II

    16. Zapaśnikowa z Nowickich Weronika, 18.V.1820-17.VIII.1871, II

    17. Zaremba Antoni, 1818-19.I.1895, XI

    18. Zarinowa Emilija, zm. 7.IX.1887, XI

    19. Zaro Czesław, 1909-1949, XI

    20. Zaro Emilia, 1875-1943, XI

    21. Zaro Franciszek, 1886-1916, XI

    22. Zarzecka Alexandra, 1820-28.XI.1890, I

    23. Zarzecki Stanisław, 1830-22.II.1905, I

    24. Zasztowt Ludwik, 1850-11.IV.1918, XII

    25. Zasztowtowa Brygida, 1830-2.V.1920, XII

    26. Zasztowtowa Julja, nauczycielka, zm. 26.V.1932, XII

    27. Zatorska Karolina, 1812-30.XII.1887, XII

    28. Zatorski Franciszek, 1850-21.VI.1899, III

    29. Zatorski Walery, 1847-21.II.1899, XII

    30. Zawacka Marja, 1912-22.V.1935, IX

    31. Zawadzka Anna, 1820-18.X.1892, II

    32. Zawadzka Ewalina, 1839-21.IX.1904, II

    33. Zawadzka Franciszka, 1825-13.VI.1895, XII

    34. Zawadzka Helena, 1852-3.IV.1869, IV

    35. Zawadzka z Alexandrowiczów Marija, 1832-25.VIII.1888, III

    36. Zawadzki Aleksander, pułkownik, 1826-16.XII.1891, II

    37. Zawadzki Karol, Półkownik Wojsk Ross., 9-4. ...1780-1846, II

    38. Zdanowicz Aleksander, prof. b. Szlacheckiego Wilenskiego Instytutu, 26.II.1805-17.V.1868, XIV

    39. Zdanowicz Henryk, 1.I.1842-24.VI.1858, XIV

    40. Zdanowicz Ignacy, 1.I.1840-23.XII.1863, XIV

    W wzniosłej idei rozkwicie

    Młodzieńcze zakończył życie

    Lecz kto odznaczył swe chęci,

    Wiecznie żyć będzie w pamięci.



    1. Zdanowicz Teresa, 1.I.1842-6.IX.1859, XIV

    2. Zdanowiczowa z Piaseckich Emilija, 15.V.1812-11.II.1893, XIV

    3. Zdanowska z Kochanków Marja, 1877-26.VI.1929, XI

    4. Zdanowska z Wilpiszewskich Zofja, 15.V.1842-8.IX.1897, XI

    5. Zejfert Alexander, 2.X.1872-29.VII.1911, XII

    6. Zejfert z Puszków Zofja, 1833-12.I.1888, XII

    7. Zekin-Kompanowska Teresa Halina, 1924-28.I.1935, VI

    8. Zenkiewiczowa Agnieszka, 1845-23.V.1874, XII

    9. Zgirska Galusia, 19.II.1919-4.X.1922, I

    10. Zgirska Jadwiga, 1888-1940, I

    11. Zgorzelski Aleksander, 1883-1942, VI

    12. Zielaniec Kazimierz, 1855-22.X.1932, XII

    13. Zielaniec Władysław, zm. 6.I.1919, XII

    14. Ziemacka z Niekraszów Amelja, 1836-2.IX.1926, XII

    15. Ziemacki Franciszek, 1823-5.I.1868, XII

    16. Dr. Ziemacki Józef Kazimierz, profesor Uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie, kawaler Orderu Polonja Restituta, 18.IX.1856-30.IX.1925, XII

    Kto ufa w Panu – tego miłosierdzie ogarnie.

    1. Zienkiewicz Alfons-Szczepan, 1896-4.I.1925, VI

    2. Zienkiewicz Franciszek, 1889-23.I.1936, XIV

    3. Zienkiewicz Jan, XI

    4. Zienkiewicz Katarzyna, 1850-20.X.1900, XII

    5. Zienkiewiczowa Aleksandra, 1871-14.I.1925, VI

    6. Zienkowicz Arnold, 1921-12.III.1926, I

    7. Zieńkowicz Jan, 1882-25.III.1936, VI

    8. Ziniewicz Antoni, 1881-1946, XI

    9. Zinkiewicz Wincenty, zm. 25.V.1909, XII

    Wieczne odpocznienie racz mu dać Panie!

    1. Zinkowiczówna Józia, córka Apolinarego i Michaliny, 20.VII.1865-20.X...., III

    2. Zmaczyńska Julija, 1825-5.X.1895, XI

    3. Zmaczyński Jan, 1808-12.VI.1894, XI

    4. Zmitrowicz Jan, 1887-7.III.1934, VII

    5. Znajdoska z Radziunów Władysława, III

    6. Znamierowski Antoni, 1868-15.XII.1931, VI

    7. Znosko Apolonija, 1789-17.III.1872, XIII

    8. Znosko Jan, Radzca Stanu Profesor emeryt Uniwer. Wilen. Kawaler orderu S. Włodzimierza IV stop. ze znakiem zasługi za lat XXXVI, 1774-11.IV.1833, XIII

    9. Znosko Józef, Kolleg. Sekretarz, 1793-18.III.1849, XIII

    10. Znosko Paweł, pułkownik, 1793-20.IV.1849, XIII

    11. Znosko, ur. Znosko, Petronella, żona doktora, zm. 27.VIII.1875, XIII

    12. Znosko Wincenty, Kanonik Brzeski, 1789-29.V.1852, XIII

    13. Zrinyi-Szyryn Aleksander, 1852-20.IV.1924, VII

    14. Zubowicz Stanisław, 15.I.1853-6.V.1883, II

    15. Zubowiczowa z Kamieńskich Walerya, 20.IX.1829-23.VIII.1885, II

    16. Zubowiczowa z Zakrzewskich Felicja, żyła lat 32, IX

    Najlepszej z matek od wdzięcznych dzieci.

    1. Zubrycka Agata, 1811-25.II.1873, XII

    2. Zubrzycki Jan, 1853-26.XII.1907, XI

    3. Zujewska z Karnickich Bronisława, 18.VIII.1917-30.III.1940, XI

    4. Zwell ...w, 1837-9.III.1900, II

    5. Zwienigorocka Kazimira, 1847-26.XI.1893, XI

    6. Zyk Henryk, 1870-1944, II

    7. Zyk Ludwika, 1873-1948, II

    8. Żabianka Idalja, 28.V.1906-17.V.1938, VI

    9. Żabina z Morykonich Józefa, IV.1758-..., XI

    10. Żagiellowa z Broel-Platerów Marja, zm. 31.I.1925, VI

    11. Żakiewicz Antoni, 1900-9.II.1934, I

    12. Żakowiczowa z Jankowskich Ludwika, I

    13. Żakowska z Kamińskich Domicella, III

    14. Żarnowska Helena, 1900-9.I.1927, IX

    15. Żarnowska Urszula, 1884-10.XI.1935, VIII

    16. Żarnowski Alexander, syn Ignacego, Podczaszego Ptu Trockiego, Oficer Ułanów, zm. 1869, XII

    17. Żarnowski Jureczek, V-11.X.1936, VIII

    18. Żarnowski Michał, 1906-28.XII.1932, VI

    19. Żarnowski Władysław, 1876-1944, IX

    20. Żebrowska z Leonowiczów Antonina, 1872-29.IX.1925, I

    21. Żebrowski Alfons, uczeń VII klasy Gimnazjum O.O. Jezuitów, 1911-5.I.1931, XIII

    22. Żebrowski Ignacy, 1832-1.XII.1890, VIII

    23. Żejmo Józefa, 1829-17.XII.1904, I

    24. Żejmo Tadzio, 1912-13.V.1918, XIII

    25. Żejmo z Cebrowskich Józefa, III

    26. Żelichowski Wiktor, inżynier, 1861-24.VIII.1910, II

    27. Żemojtelówna Bronisława, zm. 5.I.1919, XII

    28. Żerdecka z Mokrzeckich Rozalja, 1839-28.VII.1909, XIV

    29. Żerdecki Maciej, zm. 28.X.1907, XIV

    30. Żmijowska z Matuszewiczów Honorata, 1775-18.IX.1847, III

    31. Żmijowski Bernard Korwin, III

    32. Żołkowska Salomea, XII

    33. Żongołłowicz Adolf, 1818-24.VI.1872, V

    34. Żongołłowicz Alfons, 1854-17.I.1899, V

    35. Żongołłowicz Bronisława, 1861-26.I.1920, V

    36. Żongołłowicz Eugeniusz, 1860-23.VII.1933, V

    37. Żongołłowicz Hieronim, 1806-28.IX.1874, V

    38. Żongołłowicz Hieronim, 1863-3.VI.1866, V

    39. Żongołłowicz Jan, 1855-4.VII.1928, V

    40. Żongołłowicz Marja, 1907-21.XII.1932, V

    41. Żongołłowicz Tadeusz, 1861-4.V.1900, V

    42. Żongołłowicz Witold, 1842-12.VII.1887, V

    43. Żongołłowicz z Odyńców Marya, 1829-1.V.1900, V

    44. Żongołłowiczówna Kostunia, 1857-18.VI.1869, V

    45. Żółkowska, 2o voto Swirska, z Terpiłowskich Karolina, 1813-9.II.1863, XI

    Nieutulona w żalu Córka całe swe szczęście i opiekę jedyną tu złożyła ze zwłokami najlepszej i czcigodnej swej Matki tę dla niej pamiątkę ze łzami, sercem i swą duszą poświęca.

    1. Żółkowska Helena, zm. 16.XII.1897, III

    2. Żórawska Ewarysta, 1849-8.V.1924, II

    Cześć Twej pamięci Droga Cioteczko.

    1. Żórawska z Sobolewskich Olimpija, 1837-23.X.1891, II

    Prosi o 3 zdr. Maryja.

    1. Żórawski Narcyz, b. prezes Sądu Pttu Lidz., 1799-24.I.1897, II

    2. Żubrycka z Kolesińskich Rozalja, 1863-19.VII.1933, XI

    3. Żuk Antonina, XII

    4. Żukowska Anna, zm. 26.VII.1927, XI

    5. Żukowska Helena, XI

    6. Żukowska Helena, 1837-23.XII.1887, XI

    7. Żukowska Józefa, zm. 30.III.1928, XII

    8. Żukowska Maryia, 1827-27.III.1900, XI

    9. Żukowska z Horbaczewskich Marja, 1894-9.IX.1923, XI

    10. Żukowski Julian, 1863-7.III.1927, XI

    11. Żukowski Józef, 1827-2.I.1897, XI

    12. Żulińska Kazimiera, przełożona 7-10 kl. pensji polskiej w Suwałkach w latach 1904-1914, 1850-XI.1914 w Wilnie, VII

    13. Żurowska Anna, I

    14. Żurowski Alexander, I

    15. Żwirzdowska Michalinka, XI

    16. Żwirzdowska z Łopattów Izabella, zm. 12.II.1844, XI

    17. Żwirzdowski Konstanty, XI

    18. Ksiądz Żwyłowski Antoni, 53 lata kapłaństwa, 1834-1.I.1914, I

    19. Żybort Teofila, 1908-13.VIII.1913, VIII

    20. Życka z v. Udwaldów Zofija, 1901-8.II.1944, VIII

    21. Życzko Jerzy, 1875-22.IV.1938, VIII

    22. Życzko z Markowskich Zofja, 1877-16.XII.1937, VIII

    23. Żylinska z Deszkleniewiczów Marya, 1802-1877, XII

    24. Żylinski Jan, obywatel miasta Wilna, 1801-7.V.1872, XII

    Synowie i córki chrzestne!

    Przychodźcie odwiedzać grób ojca chrzestnego



    I modlcie się do Boga za duszę jego.

    1. Żylińska Emilja, zm. 12.I.1916, XII

    2. Żylińska z Janczewskich Wiktoryja, 1840-28.XI.1875, III

    3. Żylińska z Winczów Emilja, 1852-23.IV.1919, I

    4. Żylukówna Kazimiera, 1909-1934, VI

    5. Żywin Stanisław, 1861-3.II.1905, XI

    6. Żywin z Sokołowskich Anna, 1869-1.VII.1917, XI

    7. Żyżniewska Danusia, 17.V-27.X.1929, III

    8. Żyżniewska Haneczka, 20.II-18.III.1931, III

    9. Żyżelewska Kamila, 1889-1944, XII

    10. Żyżelewska Ludwika, 1844-1919, XII

    11. Żyżelewski Wacław, 1870-1940, XII

    12. Żyżniewski Gels, 1864-27.IV.1903, II

    13. Żyżniewski Jarosław, 1859-1894, II
  • 1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


    База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
    звярнуцца да адміністрацыі

        Галоўная старонка