Bernardyński Abłamowicz Kazimierz, 1872-21. XI. 1933, II




старонка11/12
Дата канвертавання24.04.2016
Памер0.64 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12

  • Szymanowski Juljan, były Półkownik Wojennych Jnżynierów, 6.I.1828-7.VIII.1879, II

  • Szymanówna Elżbieta-Weronika, siostra III Zak. przy kościele OO Franciszknów, 1865-12.IV.1944, VI

  • Szymanski Józef, 1893-1945, XII

  • Szymańska Edwarda, 10.X.1925-5.VIII.1950, III

  • Szymański Czesio, 1920-27.VIII.1922, VII

    Bawiłeś tak krótko nas swoją gościną

    lecz zasmuciłeś do zgonu opuszczając nas.



    1. Szymański Edmund, 1876-6.XII.1934, VI

    2. Szymański Władysław, 1869-2.XI.1926, I

    3. Szymkiewicz Michalina, 1881-1946, I

    4. Szymkiewicz Poliksena, zm. 2.VIII.1897, XII

    5. Szymkiewiczowa Marja, zm. 1932, VII

    6. Szymkiewiczów rodzina, I

    7. Szymkiewiczów rodzina, VII

    8. Szymkowicz Antoni, 16.I.1880-20.V.1929, II

    9. Szymkowicz Wicio, 30.I.1917-10.II.1927, II

    10. Szymkowiczowa z Rogowskich Adela, 29.VI.1854-8.III.1935, II

    11. Szymkowiczówna Janka, 1915-1.VII.1936, II

    12. Szymkowska Jadzia, 1925-10.XI.1941, XI

    13. Szymkowski Jan, 1885-1930, XI

    14. Szymkus Mikołaj, 1812-10.III.1892, XI

    15. Szymkusowa Katarzyna, 1823-7.II.1911, XI

    16. Szyrwińska Izabella, III

    17. Szyszko Klemes, Obywatel Ptu Święciańskiego, Sędzia Gran., 6.XI.1801-1.XI.1859, XII

    18. Szyszko Włodzimierz, Obywatel Wileńskiego i Swięciańskiego Pttów, 1831-16.X.1866, XII

    19. Szyszko z Mikoszów Marjanna, Obywatelka ziemska ptu Święciańskiego, 1792-14.IV.1872, XII

    Nieutulone w żalu córki

    ten pamiątnik postawiły.

    Matko nasza! módl się za nas w Niebie

    Abyśmy były zawsze godne Ciebie!



    3488. Szyszkowa z Zajączkowskich Ludwika, IX

    1. Szyszłłówna Zofija, 1804-27.VII.1893, II

    2. Szyszłowa ze Staszewskich Apolonija, Tytularna Sowietnikowa, 1785-3.II.1845, XI

    3. Śmiałowski Zbigniew, 22.XI.1885 w Berezie Kartuskiej – 18.IV.1943 w Wilnie, aktor, reżyser, ostatni dyrektor i założyciel Teatru „Lutnia” w Wilnie, I

    4. Światopełk-Mirska Zenobja, 1832-7.II.1914, V

    5. Światopełk-Mirski Bronisław, 1855-9.X.1931, I

    6. Świdowa Stefania, 1872-10.XI.1944, IX

    7. Świdziński Michał, inżynier mechanik, dyrektor Państwowej Szkoły Technicznej w Wilnie, 1873-1941, XII

    8. Świerzbiński Antoni, konsul RP Polskiej, 1873-23.X.1931, XIII

    9. Świeściakowa z Hamplów Anna, 7.VI.1880-25.XII.1938, II

    10. Święcicka Helena, 1917-1920, X

    11. Święcicki Piotr, 1914-1931, X

    12. Świętorzecka ze Zdanowiczów Michalina, 29.IX.1850-12.III.1879, XIV

    13. Świętorzecka Zofja, 8 mies., zm. 1869, XIV

    14. Talwoszewiczówna Dominika, 1829-17.XII.1904, VI

    15. Tamulis Januszek-Zbigniew, 1933-22.II.1945, II

    Spij w Bogu.

    1. Tanajewski Karol, 1841-25.I.1896, VI

    2. Tańska z Bohdanowiczów Magdalena, XI

    3. Tański Feliks, XI

    4. Taranko Ludwik, 1837-3.III.1894, XI

    5. Taranko z Jaroszewskich Marya, 1836-4.II.1908, XI

    6. Tarasiewicz Ela, 1926-1933, III

    7. Tarasiewicz Rozalia, zm. 24.III.1947, XI

    8. Taraszkiewicz Julja, 1852-22.VI.1917, VII

    9. Taraszkiewicz ..., zm. 9.VII.1936, X

    10. Taturowa z Kalickich Zofja, 1836-2.VI.1904, XII

    11. Tchurzowa Genowefa, XII

    12. Tejserska, IX

    13. Tejszerska z Rączyńskich Zofja, 1837-20.X.1917, II

    14. Tejszerski Marcin, 1846-17.V.1921, XI

    15. Teofila ..., zm. 5.IV.1906, XIII

    16. Terajewiczowa z Falkowskich Anna, żona ś.p. Tadeusza, Kandydata filozofii i prawa, 1796-5.VII.1878, XI

    17. Terlecki Feliks, 1860-17.VIII.1925, VII

    18. Terajkowska Józefa, VI

    19. Tesecka ze Strzałów Konstancja, 1876-18.I.1932, XIII

    20. Tesecki Władysław, 1871-29.IX.1931, XIII

    21. Tietiancówna Anna, XII

    22. Tietianec Helena, 1860-13.I.1920, XII

    23. Timofiejew Petronella, 1788-1858, III

    24. Timofiejew Sabina, 1838-1852, III

    25. Tisser Feliks, 30.V.1853-28.II.1884, XII

    26. Titaniec Antoś, zm. 1891, IX

    27. Tocewicz Lucio, 10.IX.1912-31.V.1913, VIII

    28. Toczyłowski Leopold, 1885-19.V.1929, XIII

    29. Tolejkowa Katarzyna, 1813-10.III.1895, XI

    30. Tołwińska z Wojewódzkich Marja-Małgorzata, żona inżyniera komunikacji, 1860-28.III.1933, XI

    31. Tołwiński Mikołaj, inżynier komunikacji, emeryt, 1847-4.VII.1931, I

    32. Tomaszewicz Helena, zm. 19..., XIII

    33. Tomaszewicz Jan, zm. 22.XII.1863, XII

    34. Tomaszewicz Jaś, zm. 1841, XII

    35. Tomaszewicz Józefa, zm. 1912, XII

    36. Tomaszewicz Ludka, zm. 1837, XII

    37. Tomaszewicz Michał, 1863-12.XII.1905, XI

    38. Tomaszewicz Mikołaj, 1856-31.I.1933, IX

    39. Tomaszewicz Miś, zm. 1839, XII

    40. Tomaszewicz Romuald, zm. 11.I.1841, XII

    41. Tomaszewicz Stanisław, zm. 11.I.1875, XII

    42. Tomaszewicz Władysław, 1854-26.I.1920, XI

    43. Tomaszewicz Władysław, zm. 2.VIII.1894, XII

    44. Tomaszewicz z d. Kowalewska Maria, c. Piotra, VII

    45. Tomaszewicz Zofia, zm. 11.I.1893, XII

    46. Tomaszewiczowa z Eysmonttów Anna, zm. 10.VI.1864, XII

    47. Tomaszewiczówna Anna, 1900-18.X.1919, IX

    48. Tomaszewiczówna Paulina, 1853-23.III.1873, III

    49. Tomaszewiczówna Zofja, 1904-9.VIII.1926, I

    50. Tomaszewska Walerja, V

    Tu ma być grób Walerji Tomaszewskiej.

    1. Tomaszewska z Jacuńskich Katarzyna, III

    2. Tomaszewski Józef, 1870-14.X.1937, III

    3. Tomkiewicz Domicela, 1839-25.IX.1904, XI

    4. Tomkiewicz Felicja, 1887-28.II.1936, VII

    5. Tomkiewicz Henryk, 1907-7.V.1936, IX

    6. Tomkiewiczowa Paulina, 1870-8.X.1919, VII

    7. Tomkiewiczowa z Bielawskich Julja, 1888-14.V.1931, IX

    8. Tomkowid Anna, 1911-6.I.1917, XII

    9. Towścik Augustyna, 1836-19.XI.1854, I

    10. Towścik Maciej, syn Bolesława, VII.1868-13.IV.1870, I

    11. Towścik z Baranowskich Tekla, 1804-6.VIII.1852, I

    12. Tracewska z Hołówków Anna, 1870-27.VII.1936, VII

    13. Trachanowicz Wala, 24.VII.1935-21.IX.1949, I

    14. Trapiłowska Janina, 1909-18.VII.1930, IX

    15. Traskowska Jadwiga, 1890-20.II.1950, I

    16. Trautsoltowa z Gieysztorów Klotylda, wdowa po ob. ziems., 1828-XI.1911, I

    17. Trejnis Kazimierz, 1873-6.III.1938, V

    18. Trinke Alfred, 1900-26.XII.1928, XII

    19. Trocka z Miłaszewiczów Marja, 1857-22.IV.1906, XI

    20. Trocka ze Świętkowskich Walerja, 1843-24.VI.1908, XI

    21. Trocka z Widuckich Marja, 1834-1869, XI

    22. Trocki Jan, 1844-1.II.1909, XI

    23. Trocki Konstanty, 1832-24.VII.1899, XI

    24. Trojanowska z Poniatowskich Celina, zm. 28.VIII.1936, XIII

    25. Tronowska Eugenia, zm. 26.IX.1938, I

    26. Tronowska z Ochsenbeim Emma, zm. 25.VII.1921, I

    27. Tropiańska Tekla, 1827-10.III.1854, XI

    28. Troskolwska Klemętyna, zm. 7.X.1892, XI

    29. Trotówna Jadwiga, 1915-11.XII.1930, VI

    30. Dr. med. Trusiewiczówna Alina, 2.IV.1900-23.II.1940, XIII

    31. Truszyńska Zofija, 1853-6.X.1865, XIII

    32. Trydul Józef, 1859-29.XI.1938, III

    33. Trydul Józia, 1890-24.VII.1901, IX

    34. Trydul Romcio, zm. 1883, IX

    35. Trydul Władysław, 1887-14.VI.1942, III

    36. Trydul Zosia, zm. 21.IV.1911, IX

    37. Trydulowa z Rodów Marja, 1860-3.VI.1942, III

    38. Trydulów rodzina, IX

    39. Trzaskowski Ignacy, zm. 25.II.1874 w Irkucku, XII

    40. Trzeciak Józio, 1904-11.VII.1912, X

    41. Trzeciak Stanisław, 1902-3.V.1925, XII

    42. Trzeszczkowska z Romanowskich Antonina, 1813-30.IX.1854, XII

    43. Tubielewiczowa Józefa, 1824-1.IX.1900, III

    44. Tubilewicz z Macejkiewiczów Magdalena, 1829-20.II.1898, XI

    45. Tukierkies Adam, 1842-1906, XI

    46. Tukierkies Grzegorz, lat 80, XI

    47. Tukierkies Helena, lat 16, XI

    48. Tukierkies Jadwiga, 10 mies., XI

    49. Tukierkies Józef, lat 16, XI

    50. Tumanowicz Ferdynand, III

    51. Tumanowicz Jan, III

    52. Tumanowiczowa z Józefowiczów Juljanna, 1830-8.X.1900, III

    53. Tumanowiczówna Wincenta, III

    54. Tumiłowiczówna Malwina Jadwiga, s. III Zakonu Kongr. OO. Franciszkanów, 1885-26.VIII.1947, VI

    55. Tupalska Helunia, 1864-15.V.1865, IV

    56. Tupalska Marja, żona generała, zm. 19.X.1945, III

    57. Tupalska Stasia, X.1889-18.VI.1890, IV

    58. Tupalska ze Stetyńskich Anna, 28.III.1837-28.XI.1890, IV

    59. Tupalski Andrzej, Jenerał W.P., kawaler orderów Virtuti Militari i Polonia Restituta, 1863-16.IV.1928, III

    60. Tupalski Eduardus, 1818-26.IV.1872: Hic sepultus est Eduardus Tupalski S.t Th. M. Praelatus Cathedrae Vilnenses Assessor Consistorii, Rector Seminarii Parochus Ecclesiae post P. P. Bernardinorum in civitate Vilnae et multorum Ord. Eques. Vixit an: 54, migravit de hoc saecule an. D-ni 1872, mensis Aprilio 26 d., V

    61. Tupalski Karol, pułkownik W.P., 1870-1943, III

    62. Tupalski Konstanty, 1882-25.VIII.1924, IV

    Błogosławieni umarli którzy umierają w Panu.

    (Ob 15)


    1. Tupalski Leonek, 1875-18.X.1881, IV

    Bóg Was umieścił między aniołkami

    Módlcie się dziatki do Boga za nami.



    1. Tupalski Władysław, Generał-Major Artylleryi, 20.IX.1831-30.X.1894, IV

    2. Tur Julija, zm. 27.IX.1899, II

    3. Tur Seweryn, 1825-21.XI.1903, XI

    Otwórz mu Panie niebieskie wrota

    Ześlij nań jasny promie wieczności

    Za jego prawość dobroć i cnotę

    I życie pełne miłości.



    1. Turkiewicz Wicio, 3.VI.1897-11.XII.1899, VI

    2. Turło Weronika, zm. 1947, V)

    3. Turowa z Kościałkowskich Tekla, 1829-26.VII.1873, XI

    Rzekł iey Jezus: jam jest zmartwychwstanie i żywot;

    kto we mnie wierzy, choćby umarł, żyć będzie.

    Ciche było Twe życie, pełne zasług, miłości i poświęcenia. Ty! co byłaś całem mojem szczęściem na ziemi, módl się za mną biednym, proś Boga, aby po tem chwilowem rozstaniu, połączył nas nazawsze!

    Zbołały Mąż tę pamiątkę poświęca.



    1. Tuszyńska Jadwiga, lat 13, XIII

    2. Tuszyński Jan, 2 lata, XIII

    3. Twardowska Zofia, 1931 – zm. śm. trag. 17.VII.1949, IX

    4. Tymiński Michał, Prof. gim. i były Major W.P, 1884-29.III.1921 w Opatowie, XII

    5. Tymiński Robert, pułkownik, 1858-26.V.1917, XII

    6. Tymiński Stanisław, student medyc. IV kursu, 1885-20.VIII.1907, XII

    7. Tymińskich rodzina, XII

    8. Tysser Aleksander, 1809-30.V.1882, XII

    9. Tysser Edward, 1839-7.IV.1882, XII

    10. Tysserowa Marya, 1804-3.X.1891, XII

    11. Hrabia Tyszkiewicz Antoni, Półkownik Półku konnego Leib-Gwardyi J. C. Mości Kawaler wielu Rossyjskich i zagranicznych Orderów, 1785-1871, III

    12. Hrabina Tyszkiewiczowa z Sielanków Johanna, XII

    13. Uiberall Wilhelm, 1860-14.I.1922, XI

    14. Uiberallowa Józefa, ur. 1871, XI

    15. Ułasewicz Józef Kalesanty, 1809-1873, II

    16. Ułasewiczowa Izabella, 1824-1895, II

    17. Umecka z Tatarżycskich Amelja, 1862-17.VI.1935, VI

    18. Umiastowska Emilowa Stanisława, 1833-14.II.1913, III

    19. Umiastowska Helena, 1856-30.I.1901, IX

    20. Umiastowska z Połubińskich Emilja, 1810-20.I.1863, III

    21. Umiastowski Bronisław, 1855-8.V.1933, III

    22. Umiastowski Emil, 30.VI.1830-14.VI.1892, III

    Jam jest zmartwychwstanie i żywot, kto we mnie wierzy,

    choćby i umarł żyw będzie.



    1. Undrewicz Benedykt, XII

    2. Undrewicz Henia, 1916-16.I.1922, XII

    3. Undrewicz Piotr, IX

    4. Undrewicz Stanisław, IX

    5. Undrewicz Wincenty, 1882-13.VI.1921, XII

    6. Urbanowicz Michał, zm. 20.VII.1931, VIII

    7. Urbanowicz Mikołaj, 1781-22.VIII.1861, XII

    Przechodniu westchni do Boga o pokój dla Duszy zmarłego.

    1. Dr. Urbanowicz Paweł, 1857-30.V.1919, I

    2. Urbanowicz Tadzio, 1923-26.VII.1934, IX

    3. Urbanowicz Wacław, XIV

    4. Urbanowiczowa z Monkiewiczów Róża, 1845-6.VIII.1914, IV

    5. Urbanowiczowa z Pokków Helena, 1861-3.I.1924, XIV

    6. Urbańska Marja, 1862-28.IX.1929, XI

    7. Urniaż Mieczyś, 1861-14.VII.1866, XI

    8. Urniaż Teofil, 17.X.1831-1.X.1903, pochowany w Botokach na Żmudzi, XI

    9. Urniaż Władzio, 1859-6.XII.1864, XI

    10. Urniaż Zenon, syn Wincentego, 2.X.1862-30.XII.1890, XI

    Lekarz młody

    Syn miły

    Brat ukochany

    Kwiat młodzieńców naszych

    Tu pogrzebany.

    W smutku Rodzice ręce w górę wznoszą

    O Boże! zmiłuj się proszą.


    1. Urniażowa z Kmitów Józefa, 1839-6.X.1890, XI

    2. Urnjaż Apolinara, V

    Siostro byłaś moim szczęściem i pociechą jedyną,

    lecz przeciw rządom Boga ludzkie chęci giną.



    1. Usewicz Stefan, zm. 16.IX.1915, XII

    2. Usewiczowa z Urbanowiczów Franciszka, zm. 9.I.1927, XII

    Miłosierdzie Pańskie na Wieki wychwalać będziemy.

    1. Uszacki Stanisław, 1895-22.V.1913, I

    2. Uścinowicz Jan, 1788-1863, V

    3. Uziębło Gerard, 3.X.1858-25.XII.1912, XII

    Profesor gimnazjalny i literat

    „Wskazania prawdy i wiedzy krzewiąc wśród młodzieży,

    nauczał jak mowę Ojców szanować i zgłębiać należy”.
    „Chcesz być człowiekiem, miłuj świat, bez względu czem cię darzy;

    Ofiarny w sercu chowaj kwiat, choć łzy płyną z twarzy;

    Stódź ból cierpiącym, słabych broń, nieś ulgę czarnej doli

    A wówczas padnie na twą skroń blask ludzkiej aureoli.”

    G. Uz.

    „Boże, daj spokój zmarłego duszy,



    a żywym mądrość boleści.”

    1. Uziębło Stanisław, radny m. Wilna, 15.IV.1928-17.V.1905, II

    2. Uziębło Stanisław, syn Tomasza, 4.III.1794-28.IV.1871, II

    3. Uziębłowa z Herburt-Hejbowiczów Ludwika, 1840-15.V.1915, II

    4. Von Vielinghoff Fryderyk, ur. 2.VII.1781: Tu spoczywa Fryderyk Baron von Vielinghoff Rotmistrz z o. Kirasyerów i Kawaler, III

    5. Wachutkowa z Pawłowskich Józefata, 1796-21.I.1861, I

    6. Wagner Anna, 1879-20.X.1947, V

    7. Walentukiewicz Adela, 1850-29.IX.1919, XII

    8. Walentynowicz Anna, 1797-25.XI.1875, XI

    9. Walentynowiczówna Irena, zakonnica Benedyktynka, XII

    10. Walicka Kasylda, 1808-10.VIII.1873, XII

    11. Walicka Stefania, 1870-25.X.1898, XIII

    12. Walicka z Łukaszewiczów Mauryca, zm. 5.V.1919, XII

    13. Walicki Adam, 1831-1885, XIII

    14. Walukiewicz Sławeczek-Henryk, 1940-28.II.1944, XII

    15. Wałejko Konstanty, 1864-1930, I

    16. Wanagiel Antoni, 1869-10.V.1914, VIII

    17. Wanagiel Katarzyna, VIII

    18. Wandeczka ..., I

    19. Wardziukiewicz Waleryja, zm. 8.V.1886, VI

    20. Warkowska Elżbieta, 1 rok i 6 mies., XIII

    21. Warkowska Marya, 6 lat, XIII

    22. Warkowski Kazimierz, 1815-8.II.1891, XIII

    23. Warnowski Ziutek, 2.VII.1935-2.VII.1935, XIV

    24. Wasilewicz Helena, 1907-12.X.1931, X

    25. Wasilewska Anna, 1821-15.V.1881, VI

    26. Wasilewska Benigna, zm. 3.VIII.1885, VII

    27. Wasilewska Leokadia, 1865-1.IX.1947, IX

    28. Wasilewska Romana, 1880-15.III.1938, XII

    29. Wasilewski Aleksander, 1861-23.V.1925, VI

    30. Wasilewski Leon, 1859-28.XI.1927, VI

    31. Wasilewski Rajnold, 1885-17.V.1925, VI

    32. Wasiljew z von Brennerów Elżbieta, zm. 18.IV.1905, II

    33. Wasilkowska Tekla, 1841-11.VI.1897, XI

    34. Wasiukiewicz Aleksandra, 1905-11.III.1938, VII

    35. Wasiukiewicz Tekla, I

    36. Wasiukiewicz Władysław, I

    37. Waskiałło Emilia, 1869-1943, X

    38. Wass Adolf, 1825-27.XII.1900, III

    39. Wass Władysław Kazimierz, 1837-19.I.1912, III

    40. Wass z Dragunów Emilia, 1854-18.I.1886, III

    41. Waszakówna Halinka, ucz. kl. I Gm. S.S. Nazaretanek, 2.VI.1911-15.VII.1923, I

    42. Waszkiewicz Alfons, 1886-19.IV.1932, IX

    43. Waśkiewicz Michał, 15.VIII.1870-26.III.1932, I

    44. Wawrzecka z xiążąt Giedrojciów Kunegunda, generałowa, 3.III.1786-14.XI.1844, II

    45. Wazejewski Kazimierz, 1860-17.II.1923, XI

    46. Wazgirdówna Lola, zm. 7.VI.1931, XII

    Cześć Twej szlachetnej duszy Ukochana Lolu!

    Serce Niepokalane Marji bądź Jej zbawieniem.



    1. Ważyński Michaś, 1878-7.I.1890, V

    2. Wągl-Świderski Eustachy, 26.VIII.1826-4.XII.1904, II

    A cokolwiek uczyniliście jednemu z maluczkich Mnieście uczynili.

    1. Wągl-Świderski Jan, inżynier, 15.IX.1866 w Wilnie – 23.I.1894 w Petersburgu, II

    „Cudza ziemia cięży człeku

    Swoja ziemia lekka”



    Racławice, Lenartowicz

    1. Wągl-Świderskich rodzina, II

    2. Wąsowicz Weronika, 1875-6.XI.1897, II

    3. Wąsowicz Władysław-Waleryan, 1845-13.V.1894, XI

    4. Wąsowiczowa ze Szpakowskich Marja, 15.VIII.1853-7.II.1897, XI

    5. Weberowa z Krasowskich Emilia, 1870-2.VI.1913, XI

    6. Weiss Józefa, 1839-23.V.1899, I

    7. Wejchertowa z Domańskich Brygida-Stanisława, 1866-18.V.1936, VI

    8. Wejtko Kazimira, zm. 16.XI.1899, III

    9. Wejtko Wacław, XIII

    10. Wejtkowa z Mohlów Aleksandra, 1873-12.I.1935, XIII

    11. Welento Niusia, 1931-1935, VII

    12. Welte Benedykt, 1820-5.XII.1897, I

    13. Welte z Franców Klementyna, 1851-1883, I

    14. Wenclówna Jrenka, 1912-29.VI.1927, I

    15. Wereszczyński Franciszek, 1872-30.VII.1918, IX

    16. Werstak Marja, 1899-24.IX.1935, VII

    17. Weryha Paweł, Asse. Izby Krym. Wil., 1799-24.II.1848, XI

    18. Weryhowa Helena, Reg. Izby wil. Wil., 1803-25.I.1833, XI

    19. Weryhowa Konstancja, Kollegialna Assesorowa, 1798-6.II.1868, XI

    20. Wetrowska z Ternowskich Józefina, XII

    21. Weychert Stanisław, kapitan W.P., 1898-6.IV.1944, III

    22. Weymarn Ludwika, 1862-11.VI.1907, XI

    23. Weymarn Matylda, 1828-28.VI.1907, XI

    24. Węcewicz Michał, XI

    25. Węcewiczowa, Io voto Kulikowska, Franciszkowa Julja, XI

    26. Węcewiczowa ze Spodowiczów Wiktorowa Katarzyna, lat 78, XI

    27. Węckiewicz Stanisław, 1881-1908, XII

    28. Węcławowicz Stanisław, II

    29. Węcławowiczowa Wiktoryja, II

    30. Węcławowiczowa z Onoszków Ludwika, 1862-18.V.1940, II

    31. Wialbuttowa z Wialbuttów Aleksandra, 1820-1892, XI

    32. Wichert Róża, 21.I.1812-18.V.1876, XI

    33. Widawski Mieczysław, 14.VIII.1924-10.VIII, XI

    34. Widtmann Jan, 1889-11.III.1942, XI

    35. Wielogórska z Klujów Weronika, 1878-23.VII.1935, IX

    36. Wierbiles Anna, XI

    37. Wiercińska Antonina, zm. 22.VII.1907, IX

    38. Wiercińska z Łętowskich Jólja, 1897-21.IX.1930, XIII

    39. Wieremiejowa Rozalja, 1866-20.V.1934, X

    40. Wierszchnicki Norbert, 1829-15.VII.1893, III

    41. Wierzbickich rodzina, XI

    42. Wiewiórkówna Danusia, ucz. II kl. Liceum ss. Wizytek, 1919-6.III.1930, I

    43. Wieżbicka Teresa, zm. 4.XI.1919, III

    44. Wikszemska Stanisława, 21.XI.1848-7.VII.1894, I

    45. Wikszemska z Deybelów Marya, 1825-1.XII.1872, I

    46. Wikszemski Józef-Karol, 1852-19.X.1928, I

    47. Dr. med. Wikszemski Stanisław Kostka, I

    48. Wilczyńska z Judyckich Ludwika, zm. 7.VI.1917, VI

    49. Wilczyński Wojciech, zm. 14.VI.1917, VI

    50. Wilkaniec Feliks, 1842-22.VII.1912, XII

    51. Wilkaniec z Łokucijewskich Emilija, 1845-7.I.1887, XII

    52. Wilniewczycowa z Siemiradzkich Zofja, 1873-3.VIII.1933, XI

    53. Wilżyński Józef, 1821-20.XII.1889, XI

    54. Wiłejko Józef, 1781-1856, XII

    55. Wiłejko Józef, 1824-17.XII.1904, XII

    56. Wiłejko Modest, 5 mies., XII

    57. Wiłejko Wacław, 1866-8.I.1902, XII

    58. Wiłejko Wilhelm, 1831-4.XI.1873, XII

    59. Wiłejkowa z Gieczewskich Antonina, 1840-19.VI.1915, XII

    Pod tym głazem ze łzami dłoń siostrzana grzebie

    popioły ukochanej i najlepszej siostry,

    Duszo błogosławiona, odpoczywaj w niebie

    Tam radość, ukojenie, tu cierń życia ostry.



    1. Wiłejkówna Ludwinia, 3 lata, XII

    2. Wincz Franciszek, 1812-13.IX.1884, I

    Przechodniu uczcij pamięć zmarłego choć jednem westchnieniem.

    1. Wincz Józef, zm. 5.II.1905, I

    2. Wincz Wacio, 3 lata i 8 mies., I

    3. Winczowa Dorota, 1819-15.XII.1900, I

    4. Winczowa z Sumoroków Katarzyna, zm. 19.III.1909, I

    5. Winklerowa z Rodziewiczów Maria, 1858-5.III.1927, III

    6. Winogradowa z Hajkowiczów Julja, 1861-1924, XI

    7. Wińcza z Dusiackich Rudominów Jadwiga, 10.VII.1845-24.XI.1920, X

    8. Wirpsza Leonard, 1906-3.VIII.1912, XII

    9. Wiszniewska Anna, zm. 27.I.1911, XI

    10. Wiszniewska Antonina, zm. 28.I.1900, XI

    11. Wiszniewska Kazimiera, 1836-1.I.1900, XI

    12. Wiszniewska Krystyna, XI

    13. Wiszniewska z Baryłowiczów Zofja, 1799-5.XI.1942, XI

    14. Wiszniewska z Każyńskich Elżbieta, zm. 25.XI.1866, V

    15. Wiszniewska z Łapińskich Anna, 1839-28.II.1909, XI

    Stros. Cór. Tę Pam. Poś.

    1. Wiszniewska z Romanowskich Bogumiła, Doktorowa, zm. 16.I.1862, XI

    2. Wiszniewski (Vyšniauskas) Benedikt, 1887-1934, IX

    3. Wiszniewski Adam, 1812-5.V.1889, V

    4. Wiszniewski Bolesław, I

    5. Wiszniewski Fabjan, 1869-10.X.1927, IX

    6. Wiszniewski Franciszek, 6.VII.1845-31.X.1900, XI

    7. Wiszniewski Jan, 1869-30.I.1892, XI

    8. Wiszniewski January, XI

    9. Wiszniewski Jerzy, 1830-16.I.1886, VI

    10. Wiszniewski Ludwik, 1860-29.VIII.1888, XI

    11. Wiszniewski Mikołaj, 1837-1873, XI
  • 1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


    База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
    звярнуцца да адміністрацыі

        Галоўная старонка