Bernardyński Abłamowicz Kazimierz, 1872-21. XI. 1933, II




старонка10/12
Дата канвертавання24.04.2016
Памер0.64 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12
Snarska Józefa, żyła lat 13, IX

  • Snarska Róża, żyła lat 78, IX

  • Snarska ze Stankiewiczów Janina, 1912-4.II.1939, VII

    Jezu! racz przyjąć łaskawie niestrudzoną i zacną

    duszę Jej w poczet najgodniejszych sług Twoich.



    1. Snarski Tomasz, zasłużony w rolnictwie, 1827-19.VIII.1870, I

    2. Snarski Wacław, lat 16, IX

    3. Snarskich rodzina, VI

    4. Snieszko Antonina, XII

    5. Snieszko Jan, XII

    6. Sobański Jakób-Juljan, 1870-24.IX.1941, II

    7. Sobolewska Antonina, X

    8. Sobolewska Antonina, 1830-14.IX.1887, VII

    9. Sobolewska Antonina, zm. 20.X.1936, VI

    10. Sobolewska Helena, 1876-19.IV.1933, VI

    11. Sobolewska Kazimiera, 1842-1.XI.1880, XI

    12. Sobolewska z Bylczyńskich Albertyna, 24.IV.1844-17.IX.1893, III

    Cześć Twej pamięci, pokój Twym cieniom, ukochana Matko!

    1. Sobolewski Andrzej: D. O. M. Dla uczczenia pamiątki nieskazitelnego charakteru, szerokiej nauki, rzadkich przymiotów towarzyskich. Andrzeja Sobolewskiego Bibliotekarza b. Uniwersytetu Wileńskiego Urodz. 1791 r. m. Wrześ. d. 8 + 1830 r. m. Lipca d. 10.

    Czułość dozgonna zasmuconych krewnych ten głaz nadgrobny

    Jako pomnik rzetelnego żalu postawiła.

    Rytował J. Kozłowski

    Właściciele bibliotek krajowych pomnik ten w r. 1904 uzupełnili.



    1. Sobolewski Paweł, 1875-1909, XI

    2. Sobolewski Stanisław, X

    3. Sobolewski Teofil, X

    4. Sokolnik Antoni, IX

    5. Sokołowska Johanna, zm. 28.VIII.1885, XII

    6. Sokołowska Zofia, żyła lat 75, X

    7. Sokołowska Zofija, zm. 19.VII.1874, XII

    8. Sokołowski Adam, 1875-22.III.1943, X

    9. Sokołowski Albin, XI

    10. Sokołowski Aleksander, zm. 9.XI.1884, XII

    11. Sokołowski Alfons, 1896-1941, XI

    12. Sokołowski Antoni, 24.VI.1886-1944, X

    13. Sokołowski Stanisław, 1898-17.III.1944, X

    14. Sokołowski Wacław, lat 58, X

    15. Sokołowski Wiktor, 1873-19.I.1945, X

    16. Sokołowskich rodzina, XII

    17. Sondag Onufry, 1833-19.XI.1874, XII

    18. Ks. kanonik Songaiłło Antoni, zm. 8.I.1940, III

    19. Songin Józef, 1864-10.I.1919, I

    20. Songina Paulina, XI

    21. Sopoćko Konstanty, 1848-7.X.1912, XII

    22. Sosnowska z Szafranowskich Maria, 1882-13.XI.1938, III

    23. Sosnowska z Żeromskich Teofila, 1826-25.VII.1913, IX

    24. Sosnowski Stanisław, 1876-6.VI.1938, III

    25. o. Sowiak Dyonizy, gwardjan oo. Franciszkanów w Wilnie, 1868-11.II.1923, III

    26. Spejczys Bolesław, 1870-12.X.1927, XI

    27. Spejczys Henryk, 1916-29.II.1920, XI

    28. Spejczys Wacław, 1880-27.V.1928, XI

    29. Spejczys ze Żwirków Anna, 1871-24.II.1943, XI

    30. Spirydowicz Aleksander, 1888-2.I.1920, XI

    31. Spitzbarth z Choroszewskich Olimpja, 1850-15.XII.1875, V

    32. Spława-Neyman Jerzy, adwokat, 1890-27.II.1933, II

    33. Spohalski Józef, 1900-10.XII.1913, VI

    34. Stabiński Mikołaj, 1830-24.VI.1876, III

    Tę pamiątkę poświęcają z rozpaczą przyjaciele, żona i dzieci.

    Przedmiot boleści opuszczonej żony i łez osieroconych dzieci.



    1. Stachowski Stanisław, 1887-13.V.1944, XII

    2. Stadenowa z Popowów Aleksandra, 1847-9.VII.1919, XIII

    3. Stalewski Felix, 1834-13.VI.1863, XI

    4. Stalewski Józef, 1832-20.V.1863, XI

    5. Stalewski Piotruś, lat 8, XI

    6. Staniewicz Maria, 1858-30.VII.1918, I

    7. Staniewicz Stanisław Farmacept, I

    8. Staniewicz Stanisław, weteran 1863 r., właściciel majątku Starzynki pow. lepelskiego Ziemi Witebskiej, 1845-23.X.1919, I

    9. Staniewiczowa z Kowalskich Julia, 1848-21.VI.1875, XIV

    10. Stanionis Maria-Janina, I.1938-19.VII.1940, I

    11. Stanirowska Aniela, 1855-1.IX.1915, I

    12. Stanirowski Franciszek, 1850-5.XI.1905, I

    13. Staniszewska z Dubickich Adela, 1834-1879, XII

    14. Staniszewski Bolesław, 1883-23.VIII.1949, III

    15. Staniszewski Józef, 1877-1948, XI

    16. Staniszewski Kazimierz, zm. 2.II.1936, XI

    Spij Najdroższy!

    I.K.S.


    1. Stankiewicz Adolf, zm. V.1935, VII

    2. Stankiewicz Bolesław-Antoni, inżynier-architekt, 3.VI.1860-9.III.1933, XI

    3. Stankiewicz Erazm, 1840-19.XI.1906, III

    4. Stankiewicz Henryk, 1833-1888, II

    Stroskana żona prosi o „Zdrowaś Marya”.

    1. Ks. Stankiewicz Kazimierz, były dziekan kobryński, 1862-10.III.1914, III

    2. Stankiewicz Kazimierz, 1901-20.II.1925, XII

    3. Ksiądz Stankiewicz Kazimierz, 1838-10.XII.1914, III

    4. Stankiewicz Marja, 1887-4.XI.1907, III

    5. Stankiewicz Mieczysław, 1907-21.X.1930, XI

    Choć złamał Cię los straszny, srogi

    I przeciął życia Twego nić,

    Ale Twa pamięć, Mietku drogi

    W naszych sercach wiecznie bębzie żyć!



    1. Stankiewicz Piotr, 1850-3.IV.1920, IV

    2. Stankiewicz Stefan, 1892-1919, XI

    Spij na obcej ziemi.

    1. Stankiewicz Wincenty, 1846-3.I.1921, VI

    2. Stankiewicz Władysław, 1.IX.1879-30.XII.1893, XII

    3. Stankiewicz Zenon, 1878-24.XI.1907, III

    4. Stankiewiczowa Kazimiera, 1840-22.V.1920, VI

    5. Stankiewiczowa Kazimiera, 1849-8.X.1924, VI

    Za tobą tęsknimy mamo kochana!

    za ciebie modlimy Najśw. Marya Panna!



    1. Stankiewiczowa z Karpowiczów Urszula, 1857-23.VIII.1934, IV

    2. Stankiewiczowa z Olechnowiczów Helena, 1856-6.XI.1921, XIV

    3. Stankiewiczowa z Rossudowskich Paulina, zm. 16.IV.1913, II

    4. Stankiewiczowa z Wojdagów Józefa, 1865-7.XII.1927, XIV

    5. Stankiewiczówna Czesia, 1918-23.II.1925, XIV

    6. Stankiewiczówna Janeczka, V-28.VI.1924, XIV

    7. Stankiewiczówna Teresa-Klara, sios. III Zak. ong. przy kość. o.o. Franciszk., 10.II.1900-22.VIII.1939, VI

    8. Stańczyk Katarzyna, 1870-11.I.1947, XII

    9. Starewiczowa ze Stankowiczów Kleta, 1829-23.I.1873, XI

    10. Stasiewicz Marja, 1901-25.IV.1930, XIII

    11. Stasiewicz Zenon, 1890-8.III.1921, XIII

    12. Staszewska z Butowiczów Franciszka, ur. 1820, XI

    13. Staszkiewiczowa Rachela, 1876-4.X.1934, VI

    14. Staszyńska Jrena, 29.XI.1921-25.VI.1945, IX

    15. Staszyńska Wincentyna, 1866-29.VII.1933, VII

    16. Staszyńska z Kuleszów Kamilja, 1888-21.XI.1949, VII

    17. Staszyński Jan, 1889-20.II.1934, I

    18. Staszyński Jan, 1936-17.IX.1941, VIII

    19. Staszyński Wincenty, 1860-26.IX.1922, VIII

    20. Statkowskich rodzina, XI

    21. Stawiarski Jan Krzysztof, 1869-9.XI.1940, XI

    22. Stech Michał, 1861-1942, I

    23. Stechów rodzina, I

    24. Steckiewicz Heniuś, 1903-17.XII.1915, II

    25. Stefanowicz Stanisław, 5 mies., XI

    26. Stefanowicz z Wujciechowiczów Anna-Celina, 1874-24.X.1894, XI

    27. Stefanowicz Zofija, 9 dni, XI

    Stroskany ojciec prosi swych dzieci o wstawienieśę przed Bogiem.

    1. Stelmachowicz Leonard, zm. 19.I... lat 7..., VIII

    2. Stelmachowiczówna Konstancyja, 1880-20.VII.1918, VIII

    3. Stelnicka z Łabanowskich Marja, zm. 3.IV.1931, IX

    4. Stelnicki Walerjan, zm. 29.III.1918, IX

    5. Stepanowa z Iwanowskich Józefa, 1867-4.X.1890, V

    6. Stetyńska z Niesłuchowskich Róża, 1812-13.VIII.1884, IV

    7. Stetyński Bolesław, 1835-25.XII.1883, IV

    8. Stiepanowa z Sosnowskich Emilla, 1844-14.II.1912, XI

    9. Stocka Marcjanna, XII

    10. Stocki Jan, XII

    11. Stolaruk Antoni, 1911-3.X.1933, XI

    12. Stolaruk Józefa, 1885-15.VII.1924, XI

    13. Stoworowicz-Łukaszewicz Eliza, 1914-8.X.1935, IV

    14. Stoworowicz-Łukaszewicz z Iwaszkiewiczów Janka, 5.VII.1893-21.XII.1934, IV

    15. Straszewicz Ignacy, 1884-7.I.1827, XII

    16. Strauss z Szczęsnowiczów Marja, 2.II.1812-11.VII.1878, XII

    17. Strawińska Karolina, zm. 5.IV.1913, IX

    18. Strebejko Józef, 1864-14.IX.1903, VIII

    19. Strebejko Michalina, 1861-27.V.1909, VIII

    20. Strebeykowa z ...kowskich Kazimiera, obywatelka Ziemi Kowieńskiej, 1871-1.VIII.1928, XI

    21. Stretowicz Cześ, 1913-7.V.1926, I

    Stroskana ciocia Lusia.

    1. Strokowska Marja, 1836-28.XI.1915, XII

    2. Strokowski Józef, 1864-10.IV.1934, VIII

    3. Strumiłło Józef, Radca Honorowy i Kawaler, 1774-1847, XII

    Pamięć prac Jego poświęconych dobru publicznemu

    i rozkrzewieniu ogrodnictwa w kraju długo trwać będzie.



    1. Strumiłło Mieczysław, 2.V.1838-23.II.1853, XII

    2. Strumiłłowa z Libeltów Ludwika, ur. 15.VIII.1788, VI

    3. Strzałkowska Marjana, 1844-24.IX.1932, IX

    4. Strzałkowski Ludwik, 1885-28.VIII.1929, XI

    5. Strzeszewski Zdziś, 18-20.IX.1925, II

    6. Stundis Helusia, zm. 1.II.1907, XIV

    7. Sturgulewska Marjanna, wdowa po wet. 1863 r., 1847-10.VII.1937, IX

    8. Stypełkowska Antonina, VI

    9. Subotowiczówna Paulina, zm. 14.VII.1923, IX

    10. Sucharzewski Kazimierz, 1889-II.1911, XII

    11. Suchocka Alinka, 1892-9.VII.1903, XII

    Stroskana Matka ten pomnik wzosi.

    1. Suchocka Marja, XII

    2. Suchocka Teresa, XII

    3. Suchocki Brunon, XII

    4. Suchodolska Waleryja, 1840-27.IX.1887, III

    5. Suchodolska z Kamieńskich Helena, 1802-11.XI.1887, III

    6. Suchodolski Tytus, pułkownik, 1826-1902, III

    7. Sudenis z Chweragów Urszula, 1885-1.XI.1913, XII

    8. Sukiennikowicz Adaś, V.1867-22.II.1868, V

    Poszłyście miłe dziatki

    na miejsce właściwe,

    Módlcie się za rodziców,

    za ich serca tliwe.

    Bólem przejęte że was

    nie widzą u siebie.

    To ich tylko pociesza,

    że jesteście w Niebie.



    1. Sukiennikowicz Cypryan, 1826-4.VI.1895, V

    2. Sukiennikowicz Grasylda, zm. 8.VI.1889, XI

    3. Sukiennikowicz Izydor, 1831-16.III.1876, XI

    4. Sukiennikowicz Józio, 1.III.1868-11.III.1869, V

    5. Sukiennikowicz Tomasz, zm. 19.XII.1887, XI

    6. Sukiennikowiczowa Prakseda, 1806-20.VI.1871, XI

    7. Sukiennikowiczówna Jadwisia, VIII.1869-1.I.1871, V

    8. Sulcher Petronela, zm. 15.I.1871, I

    9. Sulewski Bolesław, 1860-11.IV.1923, I

    10. Sulżyński Jan, zm. 20.VII.1840, XII

    11. Sulżyński Piotr, zm. 22.IX.1887, XII

    12. Sułkiewicz Piotr, Lekarz Klassy Pierwszey, 1785-17.VIII.1835, XIII

    Tą pamiątką hołd płaci przyjaźń męża

    który nad własną korzyść ceniąc dobro

    życie całe poświęcił usłudze

    niosąc ulgę w boleściach pociechę w kłopocie.



    1. Sułkiewiczowa z Pławskich Karolina, Doktorowa, 1808-5.III.1832, XIII

    Tę pamięć żalu po naylepszey Żonie

    Smutny Małżonek złożył na Jey grobie.

    Całe swe szczęście stracił po Jey zgonie.

    Świat przednim stanął w ponurej żałobie

    Ta w sercu Jego nigdy nie przeminie

    Niema już pociech na tey łez dolinie.



    1. Sułtanowicz Mateusz, lat 80, III

    2. Sumorok Andrzejek, XI

    3. Dr Sumorok Juliusz, XIII

    4. Sumoroków rodzina, XI

    5. Sumorokówna Marysia, XIII

    6. Surkontówna Janina, 1904-7.V.1930, I

    7. Surutycki Józef, XII

    8. Suszczenkowa Jrena, 1874-20.VIII.1929, XI

    9. Suszczyński Jan, 1885-14.V.1945, XII

    10. Suszycka Stefanja, 1869-9.II.1922, VIII

    11. Suszycki Stanisław, 1848-20.VII.1911, VIII

    12. Sutkiewiczowa z Różańskich Marya, 1839-25.XII.1884, XII

    13. Swarowiczowa Julija, 1882-29.III.1907, X

    14. Swiacka z Froncewiczów Aleksandra, 1860-28.XII.1935, VI

    15. Swiątecka Hala, 1889-16.IV.1897, XII

    16. Swiątecka z Chaleckich Augusta, 1793-14.VI.1878, XII

    17. Swiątecka z Kontrymów Darya, 1856-9.IV.1910, XII

    18. Swiątecki Henryk, 10.XI.1823-22.VII.1864, XII

    19. Swiątecki Kajetan, 1786-15.IX.1871, XII

    20. Swiątecki Zygmunt, XII

    Boże bądź miłościw.

    1. Swiderska Anna, 1802-22.II.1882, VI

    2. Swiderska Konstancija, 1870-15.XII.1887, II

    Ty kwiecie młodości wzór doskonałości.

    1. Swiderski Juljan, 20.VI.1820-1.V.1902, II

    Boże! bądź miłościw grzesznym duszom naszym.

    1. Swiderski Wacław, 1872-6.X.1882, II

    2. Swierzbutowicz Kazimiera, 1847-22.VIII.1910, VI

    3. Swietlikowska Eleonora, 1876-23.I.1909, VI

    4. Swillo Emilja, 1871-5.I.1939, I

    5. Swillo Feliks, 1861-27.II.1935, I

    Boże zbaw jego dusze.

    1. Swirski Alfons, Kollegialny Registrator, 1824-25.X.1853, III

    2. Swolkieniowa z Wieliczków Helena, V

    3. Sycjanko Marya, 1800-1863, XII

    4. Sylwestrowiczowa z Bortkiewiczów Petronela, 1801-22.VIII.1841, V

    5. Syndyk Heronim, 1860-15.I.1935, IX

    6. Syndyk Katarzyna, 1876-25.XI.1941, IX

    7. Sypniewska z Olechnowiczów Helena, 1866-15.VI.1924, VIII

    8. Sypniewski Józef, 1864-17.VI.1929, VIII

    9. Syrged Antoni, 1871-25.XI.1913, VI

    10. Syrwid Franciszka, III

    11. Syrwid Józiunia, III

    12. Syrwid Marcijan, 1818-III.1859, III

    Marcijanie! ciało twoje spoczywa w tym grobie.

    Tutaj łzami boleści płaczemy po tobie,

    My twoi przyjaciele, żona twoja, dzieci,

    Ach! duszy twej niech Światłość Wiekuista świeci.



    1. Syrwid Marynia, III

    2. Syrwid Tadeusz, 1850-22.XI.1906, III

    3. Syrwid Wandzia, III

    4. Szabanówna Marjanna, 1872-3.X.1940, VI

    5. D-r Szablewicz Edward, 26.XI.1871, I

    6. Szablewiczowa z Deyblów Albina, 1830-8.II.1902, I

    7. Szablinska Anna, XI.1887-14.II.1892, VII

    8. Szabłowski Julian, 1892-1942, IX

    Pokój ich duszy.

    1. Szabunowiczówna Teresa, zm. 18.VIII.1871, II

    2. Szafranowicz z Szatrowskich Zofja, 1894-1926, I

    3. Szalew Alfas, artysta, 1846-7.XI.1894, XII

    Stroskana żona tę pamiątkę poświęca.

    1. Szalów Bronisław, powstaniec 1863 roku, 1842-1911, XII

    2. Szałkowska Teodora, zm. 27.X.1927, VI

    3. Szamotulska z Szostaków Giertruda, 1791-1845, XII

    4. Szamotulski Władysław, 1826-1846, XII

    5. Szaniawska, I voto Sawicka z Osmolskich Paulina, 11.VI.1805-25.VII.1846, II

    6. Szaniawski Walutek, II-6.XII.1846, II

    7. Szapiel Henryk, 1923-25.XII.1941, XI

    8. Szapkowski Józef, 1885-25.V.1942, V

    9. Szarko Paulina, XII

    10. Szarkowska Jadwiga, 1892-15.X.1937, VII

    11. Szarkowska Tekla, 1901-1932, VII

    12. Szarska Antonina, 1850-15.IX.1904, XII

    Proszę o zdrowaś Marya.

    1. Szarska Dominika, 1850-13.IX.1904, XII

    2. Szarska Jadwiga, 1840-11.III.1911, XII

    Spokój Jej pięknej duszy.

    1. Szarska Konstancya, zm. 4.XII.1869, XII

    2. Szarska Paulina, 1830-10.IX.1913, XII

    3. Szarska Władysława, 1813-19.V.1886, XII

    4. Szarska z Elsnerów Petronela, 1802-15.IX.1848, XII

    5. Szarski Antoni, zm. 30.VIII.1884, XII

    6. Szarski Kazimierz, 1844-12.IV.1886, XII

    7. Szarski Wincenty, zm. 23.VII.1852, XII

    8. Szaszkinowa z Krzyżanowskich Antonina, Kapitanowa Wojsk Rossyjskich, 1806-2.V.1835, XI

    9. Szatałowicz Aleksandra, XIII

    10. Szatałowicz Jakób, XIII

    11. Szatrowska Rozalja, 1870-1944, VII

    12. Szatrowski Aleksander, 1860-1915, VII

    13. Szatrowski Stanisław, 7.III.1897-4.X.1944, VII

    14. Szatyńska z Downarowiczów Emilja, 1857-XII.1912, II

    15. Szczawińska Julija, 1796-8.VII.1871, II

    16. Szczepańska Marja, zm. 4.IV.1901, I

    17. Szczęsnowicz Narcyz, 1805-2.III.1866, XI

    18. Szczuko Helunia, 1884-28.II.1888, I

    19. Szczuko Jadwinia, II-15.VII.1887, I

    20. Szczuko Tola, XII.1885-21.VII.1887, I

    21. Szczypczyńska Kazia, zm. 28.VIII.1879, XII

    22. Szczypczyńska Marya, zm. 12.VIII.1888, XII

    23. Szczypczyńska z Łojków Marya, 1853-28.VIII.1879, XII

    24. Szczypczyński Ignacy, 1824-4.II.1884, XII

    25. Szczypczyński Ignacy, żył lat 4, XII

    26. Szczypczyński Teodor, 1853-7.V.1883, XII

    27. Szebeko Helena, obywatelka z. Mohylewskiej, 1854-18.IV.1935, I

    28. Szeliga-Bielińska z Bartmińskich Helena, 1856-21.V.1930, V

    29. Szeliga-Bieliński Józef, doktor medycyny, historyk. Pierwszy Profes. Honorowy Uniwers. Wileńskiego, Honorowy Profesor Uniwers. Warszawskiego, członek Akadem. Umiejętn. w Krakowie, rzeczywisty człon. T-wa Naukow. w Warszawie i honorowy członek T-wa Nauk. w Wilnie, honorowy człon. towarzystw lekarskich w Warszawie i Wilnie, człon. honorowy Rady Lekarskiej Państwa Polskiego, człon. honor. Stow. Lekarzy Polskich i.t.d. 1848-15.VI.1926, V

    30. Szelking Anna, zm. 12.III.1911, XI

    31. Szelling Ignacy, Półkownik, 1816-6.X.1888, II

    32. Szelling z Jodkowskich Paulina, Półkownikowa, 1828-7.I.1880, II

    33. Szemeszowa z Wendorffów Ewa, Marszałkowa Pttu Ihumeńskiego, 1775-2.VIII.1827, V

    34. Szemiak Nikodem, 1867-13.IX.1890, XII

    35. Szemiotowa z Kowalskich Kamilla, 1820-29.IX.1840, XII

    36. Szemiot-Połoczanska Olga, 1880-1940, I

    37. Szemiot-Połoczanski Piotr, 1876-1943, I

    38. Szemiot-Połoczanski Wiktor, 1902-1936, I

    39. Szemis Franciszek, 1875-6.I.1930, XIII

    40. Szemis Gustaw, 1865-26.IV.1917, XIII

    41. Szemis Józefa, 1841-14.IV.1922, XIII

    42. Szemis Staś, I.1906-3.IX.1910, XIII

    43. Szepowalnikow Piotr, 1920-2.II.1950, V

    44. Szerokowski Konstanty, 1845-1907, XI

    45. Šiško Leonora, 1925-1950, XI

    46. Szkultecka z Haraburdów Józefa, XII

    47. Szkultecki Romuald, XII

    48. Szlagierowa Marja, 1859-12.IV.1932, VIII

    49. Szlegielówna Julia Salomea, siostra III Zak. św. o. Franciszka przy Kośc. oo. Franciszkanów, 22.II.1886-13.IX.1940, V

    50. Szlejer Adela, 1858-2.III.1892, I

    51. Szmidt Julja, 1849-20.VIII.1914, XII

    Prosi o westchn. do Boga.

    1. Szniolis Wiktor, 1851-3.III.1933, XI

    2. Szniolisowa z Januszewskich Barbara, 1851-28.X.1927, XI

    3. Szocowa Konstancja, 1858-21.II.1918, I

    4. Szocówna Antonina, 1887-11.VII.1918, I

    5. Szolle Zofija, 1819-2.II.1881, XIII

    6. Szopienko Prakseda, 1865-27.II.1930, VI

    7. Szostak Adolf, VIII

    8. Szostakowa Weronika, VIII

    9. Szostakowski Leon, 6.III.1850-3.II.1904, III

    10. Szostakowski Michał, 1815-8.IV.1902, III

    11. Szot Wiktor, 1881-7.VIII.1928, I

    12. Szotowa Jadwiga, 1909-17.VI.1931, XII

    13. Szpakowska z Błażejewiczów Aleksandra, 1828-15.VII.1903, XI

    14. Szpakowska z Daleckich Kazimira Tekla, 1863-11.VI.1885, XI

    Ukochanej żonie opuszczony mąż.

    1. Szpakowska z Wierszchnickich Julija, 1823-18.VIII.1900, I

    2. Szpakowski Broniś, III-8.XI.1885, XI

    3. Szpakowski Cezary, 1823-16.IV.1870, XI

    Cześć waszej pamięci drogie Rodzice.

    1. Szpakowski Gerard, skarbnik zarządu miasta Wilna, 1859-1.IV.1906, XI

    2. Szpakowski Władysław, VII

    3. Szpakowski Zygmuś, 1900-20.III.1905, XI

    4. Szpiganowicz Helena, 1851-28.V.1906, XII

    5. Szpunar z Nowickich Jadwiga, 1901-22.VII.1922, VII

    6. Sztutas Michalina, 14.IX.1890-22.XII.1893, XI

    7. Szugalska Leontyna, 19.VII.1886-28.XI.1902, XI

    Święć Panie Jej duszy. Bóg dał – Bóg wziął. Bądź wola Twoja.

    1. Szukiel Napoleon, VI

    2. Szulakiewiczówna Pelagija, zm. 25.VI.1872, VII

    3. Szulakowska z Wojciechowskich Walerja, 1876-1.I.1934, VI

    4. Szulc Romuald, 1822-7.IV.1912, XII

    5. Szulcowa z Mączyńskich Marya, 1835-29.III.1865, XII

    6. Szulcówna Reniusia, 22.IX.1908-10.IV.1910, XI

    7. Szulska Julia, 1851-29.VI.1869, XI

    8. Szulska Ruża, 1830-20.VI.1856, XI

    9. Szulska z Biniewiczów Franciszka, 1797-X.1877, XI

    10. Szulski Andrzej, 1785-14.V.1855, XI

    11. Szulski Józef, 1864-6.X.1929, XIV

    12. Szumanowski Kazimierz, zm. 1.V.1913, XII

    13. Szutinas Antoni, 13.III.1851-9.I.1922, X

    14. Szutinas z Kozłowskich Katarzyna, zm. 10.XI.1891, X

    15. Szutinasowa z Jacewiczów Stanisława, lat 47, X

    16. Szutowiczówna Scholastyka, nauczycielka, 1897-28.VIII.1945, III

    17. Szwarc z Jamonttów Anna, 1863-31.II.1945, IX

    18. Szwedowa z Lawdańskich Marcyanna, Maiorowa, 1783-3.XII.1825, III

    19. Szwedowicz Kazimierz, 1875-5.VI.1919, XI

    20. Szwedowiczów rodzina, XI

    21. Szybakowska z Pileckich Helena, zm. 1836, III

    Wiara, miłość i cnota, wiek długi a cenny

    Zapewniają nagrodę w niebieskiej Krajnie,

    Niechże ona, o Panie, co najrychlej spłynie

    Na dusze wiernych zmarłych Adama, Heleny.

    J.K.


    1. Szybakowski Adam, porucznik, 1777-11.II.1856, III

    2. Szybanow Borys, 1884-17.III.1932, IV

    3. Szybanowa Julja, zm. 28.III.1942, IV

    4. Szydagis Teofila, 1883-15.IX.1928, VI

    5. Szydłowska Helena, zm. 30.XI.1941, XIV

    6. Szydłowska Marja, zm. 1.V.1942, XIV

    7. Szyliński Antoni, 1847-14.I.1930, X

    8. Baron Szylling Leon Józef Michał: Tu spoczywają zwłoki S.P. Rodziny Baronów Szyllingów Leona, Józefa, Michała z żoną Malwiną z Żuków i córką Zofją., XI

    Ten Pamiątkę poświęca pozostała Rodzina.

    1. Baronowa Szyllingowa Zofja, XI

    2. Szyllingowa z Żuków Malwina, XI

    3. Szymanowska z Cejtlichów Eleonora, 10.XI.1833-13.VIII.1905, II

  • 1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


    База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
    звярнуцца да адміністрацыі

        Галоўная старонка