Аддзел адукацыі шчучынскага райвыканкама




Дата канвертавання27.03.2016
Памер65.81 Kb.
АДДЗЕЛ АДУКАЦЫІ ШЧУЧЫНСКАГА РАЙВЫКАНКАМА
ЗАГАД
3 жніўня 2007 года № 196 – 3

Аб арганізацыі навучання

на даму і ў класах інтэгрыраванага

навучання вучняў

з асаблівасцямі псіхафізічнага развіцця,

патраната выпускнікоў у

2007/2008 навучальным годзе

На аснове заключэнняў медыка –рэабілітацыйнай экспертнай камісіі, урачэбна-кансультатыўнай камісіі, Шчучынскага ЦКРНіР, Інструкцый МА РБ ад 23.04.2007 года № 29, ад 28.08.2006 № 85 , ад 27.05.2005 № 42.

ЗАГАДВАЮ:


  1. Дырэктарам школ арганізаваць навучанне на даму і ў класах інтэгрыраванага навучання вучняў з асаблівасцямі псіхафізічнага развіцця па адпаведным праграмам і вучэбным планам згодна дадаткаў 1, 2,3.




  1. Дырэктарам школ (Васілішкоўская СШ, Галавічпольская СШ-сад, Дзембраўская СШ, Дудкоўская БШ, Каменская школа-сад, Орлеўская СШ –сад, Астрынская СШ, Скрыбаўская СШ-сад, СШ № 2, № 3 г.Шчучына, Вярбілкаўская БШ, Ражанкаўская – дапаможная школа-інтэрнат, Шчучынскі ЦКРНіР) арганізаваць патранатнае суправаджэнне выпускнікоў з асаблівасцямі псіхафізічнага развіцця.

  2. Кантроль за выкананнем загада ўскласці на галоўнага спецыяліста аддзела адукацыі А.В. Каняхіна

Начальнік аддзела У.Р. Дубок

Каняхін А.В.

29362



Спіс вучняў с асаблівасцямі псіхафізічнага развіцця, якім рэкамендавана навучанне на даму

Дадатак 1 да загаду № 196 – 3 ад 3.08.2007

Школа

Ф.І. вучня


Клас

Праграма





1

СШ №1

г. Шчучына



Салкевіч Сяргей


8

дапам. шк. І аддз.





2

СШ №2 г.Шчучына

Грамыка Дзмітрый

8

дапам. шк. І аддз.

3

СШ №3

г. Шчучына



Шмігера Максім

2

цяжкасці ў навучанні

4

Ражанкаўская СШ

Варонік Павел

Сямашка Ілья

Салыга Аляксандр


5

3

2



ААШ з паруш.сл.

дапам. шк. 1 аддз.

дапам. шк. ІІ аддз.


5

Ляшчанская СШ

Васюк Анастасія

Новік Андрэй



8

3


дапам. шк. ІІ аддз.

дапам. шк. І аддз.





6

Скрыбаўская СШ

Тышкевіч Ксенія


8


дапам. шк. І аддз.


7

Мажэйкаўская БШ

Сарока Мікалай


7


дапам. шк. І аддз.


8

Вярбілкаўская БШ

Матыс Антон

Мікалайчык Андрэй



8

4


дапам. шк. ІІ аддз.

дапам. шк. ІІ аддз.




9

Жалудоцкая СШ

Рыбак Андрэй

7

дапам. шк. ІІ аддз.

10

Галавічпольская СШ

Канстанчук Юрый


7


дапам. шк. ІІ аддз.


11

Астрынская СШ

Бахар Дар’я

7


дапам. шк. ІІ аддз.

цяжк. і мн.паруш.



12

Орлеўская СШ

Баклага Святлана

Качаноўскі Ян




7

2


дапам. шк. ІІ аддз.

ААШ с паруш.зроку



13

Каменская СШ

Саўко Вольга

3

дапам. шк. ІІ аддз.

Дадатак № 2 да загаду

№ 196 ад 3.08.2007 г.
Спіс школ на базе якіх будзе арганізавана работа інтэгрыраваных класаў у 2007/2008 н.г.




Назва установы

1.

Балічская БШ

2.

Васілішкоўская СШ

3.

Вярбілкаўская БШ

4.

Гурнофельская БШ

5.

Галавічпольская школа-сад

6.

Дзембраўская СШ

7.

Жалудоцкая СШ

8.

Мажэйкаўская БШ

9.

Навадворская СШ

10.

Дудкоўская БШ

11.

Астрынская СШ

12.

Орлеўская СШ школа-сад

13.

Ракавіцкая СШ

14.

Ражанкаўская школа- сад

15.

Скрыбаўская СШ –сад

16.

СШ № 2 г.Шчучына

17.

Хадзілонская БШ

дадатак № 3



да загаду № 196 ад 3.08.2207 г.
Спіс вучняў, якім па медыцынскім паказчыкам рэкамендавана навучанне на даму па праграме агульнаадукайцыйнай школы


№ п/п

Назва установы

Прозвішча, імя, ямя па бацьку вучня

Тэрмін навучання

1.

Орлеўская СШ -сад

Бабіна Аляксей Віктаравіч

Тры месяцы


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка