Аб утварэнні ўчасткаў для галасавання па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь




Дата канвертавання15.03.2016
Памер151.35 Kb.

Аб утварэнні ўчасткаў для галасавання па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь


На падставе артыкулаў 17, 18 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь, па ўзгадненню з Кастрычніцкай раённай камісіяй г.Гродна па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь (Пратакол ад 13 кастрычніка 2010 года № 2) адміністрацыя Кастрычніцкага раена г.Гродна РАШЫЛА:

Утварыць на тэрыторыі Кастрычніцкага раена г.Гродна 66 ўчасткаў для галасавання па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь (далей – участкі) і прысвоіць ім наступныя нумары:

Участак № 67 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – установа адукацыі (далей – УА) “Гродзенскі гандлевы каледж” Белкаапсаюза, г.Гродна, вул.Паповіча, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: завулак Паповіча; вуліцы Паповіча, дамы №№ 4, 4А, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 21, 29; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 116/1, 116А, 122 і дамы індывідуальнай жылой забудовы (ад вуліцы Соламавай да вуліцы Ткацкай).

Участак № 68 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскае дзяржаўнае вучылішча алімпійскага рэзерву”, г.Гродна, вул.Паповіча, 1). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Паповіча, дамы №№ 1, 15, 15А, 17, 19, 23, 25, 31, 33, 33А, 35, 35А, 37; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 112, 114, 120; Соламавай, дамы №№ 36, 38, 42 і дамы індывідуальнай жылой забудовы; Сустрэчная; Рачная; Кальцавая; Крайняя; завулкі Сустрэчны; Кальцавы; Крайні; 1-ы, 2-і, 3-і Соламавай.

Участак № 69 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – установа аховы здароўя (далей – УАЗ) “Гарадская клінічная бальніца хуткай медыцынскай дапамогі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Савецкіх пагранічнікаў, 115). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца хуткай медыцынскай дапамогі г.Гродна”.

Участак № 70 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі (далей – ДУА) “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа №19 г.Гродна”, г.Гродна, вуліца Галавічы, 24). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы Тарусіцкая; Юбілейная; Галавічы; Іскрыстая; Пакроўская; Залацістая; Аўгустоўская; Дзмітрыеўка; Новікі; Ласосна; Ткацкая; Млынарная; Мануфактурная; Яловая; Запрудная; Гарадзенская; Вянечная; Хлебная; Вярбовая; Кругавая; Драздовая; Дастойная; Добрая; Чарадзейная; завулкі Млынарны; Мануфактурны; Ласосна; мікрараён індывідуальнай жылой забудовы “Баранавічы”.

Участак № 71 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 20, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 76). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Шасэйная (ад вуліцы Сакалоўскага да вуліцы Мікалаева); Герцэна; Фрунзе; завулак Шасэйны; вуліцы Шаўчэнкі; Сакалоўскага; Лазо; Індустрыяльная; Мазавецкая; Шчадрына; Бертэля (ад вуліцы Сакалоўскага да вуліцы Сонечнай); Дзекабрыстаў; плошча Дзекабрыстаў, выключаючы дом № 1; вулiцы Ганіёнская (ад вуліцы Рэпіна да завулка Калектыўнага); Песцеля; Ганіёнскі праезд; вуліцы Паповіча, дом № 39; Л.Чайкінай, дамы па няцотнаму боку з № 11 па № 25 і дом № 35; Рэпіна, дамы па цотнаму боку з № 4 па № 36; Рылеева; праезд Дзекабрыстаў.

Участак № 72 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 20, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 76). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: Фолюш, дамы №№ 1, 2, 6 – 11, 13 – 17, 15/1, 15/2, 15/12, 15/34 – 15/37, 15/181 - 15/186, 15/188 – 15/194, 15/191А, 15/195 - 15/199.

Участак № 73 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 3 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 58). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Соламавай, дамы №№ 56, 60, 62, 66, 66А, 68, 70, 72, 72А, 74; Л.Чайкінай, дамы №№ 10, 28, 49; Савецкіх пагранічнікаў, дом № 116.

Участак № 74 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 3 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 58). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Л.Чайкінай, дамы №№ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 41, 45, 51; Соламавай, дамы №№ 40, 44, 48, 48А, 48Б, 50, 52, 54, 78, 80; Савецкіх пагранічнікаў, дом № 118/1.

Участак № 75 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 37, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: Фолюш, дамы №№ 28, 29, 35, 36, 39, 15/187, 15/200, 15/200А, 15/201, 15/201А, 15/202, 15/203, 15/205, 15/206, 15/207, 15/208, 15/216, 15/216А.

Участак № 76 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 37, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: Фолюш, дамы 15/204, 15/204А, 15/209, 15/210, 15/211, 15/212, 15/212А, 15/213, 15/214, 15/215; вуліца Соламавай, дом № 139.

Участак № 77 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 37, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Соламавай, дамы №№ 135, 139А, 141, 141А, 143, 145, 145А, 147, 149, 151, 151А, 153, 153А; Фолюш, дом № 15/217.

Участак № 78 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вайсковая часць 05733, г.Гродна, Фолюш, 6). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вайсковыя часці.

Участак № 79 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 4 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Рэпіна, 17). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Соламавай, дамы №№ 84, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 116, 118, 126; Аўгустовак.

Участак № 80 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 4 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Рэпіна, 17). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Рэпіна, дамы №№ 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; Соламавай, дамы №№ 120, 120А, 122.

Участак № 81 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзіцячы пакой “Пунцовыя ветразі”, г.Гродна, вул.Рэпіна, 5а). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Рэпіна, дамы №№ 1, 1А, 3, 5, 9, 11, 13, 15; Соламавай, дамы №№ 98/1, 128, 130, 134, 136, 138.

Участак № 82 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 12, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Паповіча, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Паповіча, дамы №№ 24, 24А, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52.

Участак № 83 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 12, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Паповіча, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Садовая; Манюшкі (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да канца); завулкі Манюшкі; Ласасянскі; вулiцы Лелявеля (ад вуліцы Цітова да вуліцы Шасэйнай); Ганіёнская (ад завулка Калектыўнага да вуліцы Лелявеля); Калектыўная; завулак Калектыўны; вуліцы Гогаля (ад вуліцы Лелявеля да канца); Шасэйная (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Лелявеля); Мікалаева; Мігаўская; Сонечная; Кутузава (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Сонечнай); Паповіча, дом № 48; плошча Дзекабрыстаў, дом № 1; вуліца Бертэля (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Сонечнай).

Участак № 84 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 6, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Гарнавых, 31). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Гарнавых (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да вуліцы Суворава); Чырвонагвардзейская; Цітова (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да канца); Лелявеля (ад вуліцы Цітова да вуліцы Жалезнай); Аб’язная; Скосная; Жалезная; Ліпская; Крылова; Гданьская; Разанава; Курпеўская; Някрасава; Вішнёвая; Суворава (ад адкрытага акцыянернага таварыства (далей – ААТ) “Гродзенскi шклозавод” да вуліцы Гарнавых) і дамы №№ 9, 11, 11Б, 13, 15, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 27Б; Кутузава (ад вуліцы Сакалоўскага да вуліцы Сонечнай).

Участак № 85 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны будаўнічы прафесiянальны ліцэй”, г.Гродна, вул.Суворава, 254). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Суворава (ад вуліцы Гарнавых да канца); Гарнавых (ад вуліцы Суворава да вуліцы Скоснай); Сакольская; Супольная; Акульная; Сельская; Халодная; станцыя Ласосна; Ксцінская; Лісіная горка; Беластоцкая; Прафсаюзная; Каўбасінская; завулкі Ксцінскі; Беластоцкі; Каўбасінскі.

Участак № 86 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – філіял “Грузавы аўтамабільны парк №2 г.Гродна” ААТ “Гроднааблаўтатранс”, г.Гродна, вул.Пучкова, 28). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Пучкова; Лютаўская; завулак Пучкова; вуліца Заходняя; завулак Заходні; вуліцы Брэсцкая; Усава; Матросава; З.Касмадзем’янскай; Узгорыстая; Малы тупік; Далёкая; 1-ы, 2-гі, 3-і, 4-ы, 5-ы, 6-ы, 7-ы завулкі Далекія; вуліцы Выдавецкая; Калініна; 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы завулкі Калініна; вуліца Чырвонасцяжная.

Участак № 87 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 33, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Томіна, 28).Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Томіна, дамы № № 8А, 12А, 12Б, 12В, 14, 14А, 14Б, 14/1, 16, 18, 18А, 20; Славінскага, дамы №№ 3, 5.

Участак № 88 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны тэхналагічны каледж”, г.Гродна, вул.Славінскага, 7). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дом № 3; Томіна, дамы №№ 6, 6А, 6Б, 8, 10, 12; Славінскага, выключаючы дамы №№ 3, 4Б, 5; вайсковыя часці.

Участак № 89 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – Гродзенскі гарадскі культурна-забаўляльны цэнтр, г.Гродна, вул. ім. Н.Воўкава, 10). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Л.Бакста; А. Бандоўскага; З.Мінейкі; Ф.Бажоры; Н.Воўкава; Скамарошкі; 8 Марта; Альшанская; Азёрная; Гродзенская; Дружбы; Славінскага, дом № 4Б; завулкі Фабрычны; Маладзёжны; Азёрны.

Участак № 90 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 35, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фурсенкі, 5). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: Падстанцыя; вуліцы Восеньская; Грыгаровіча; Жнівеньская; Каштанавая; Лугавая; Рагачэўскага; Славянская; завулкі Жнівеньскі; 1-ы, 2-і, 3-і Восеньскія; вуліцы Кавальская; Ганчарная; Рошчынская; Малахавіцкая; Фабрычная; завулкі 1-ы, 2-гі Малахавіцкія; 2-гі Фабрычны; Рошчынскі.

Участак № 91 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 35, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фурсенкі, 5). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Адэльская; Айчынная; Аксамітная; Алешы; Аляксандровіча; Аптымістычная; Арэхавая; Баброўскага; Баліцкага; Белавежская; Верхняя; Вузкая; Вясёлая; Вясковая; Гартнага; Грыбная; Дамейкі; Заменгофа; Званковая; Зорная; Ізумрудная; Кавязіна; Казачная; Кірычэнкі; Краявідная; Лагодная; Ланскога; Летняя; Малая; Меладычная; Навасельная; Налкоўскай; Паэтычная; Прамянёвая; Сівачова; Сяброўская; Ураджайная; Цэнтральная; Чабаровая; Чарнічная; Чарота; Шарыпава; Школьная; Шчодрая; Шырокая; Фурсенкі; Цяністая; Садакова; завулак Садакова; вуліцы Солы; Вішнявец; мікрараён індывідуальнай жылой забудовы “Пагараны – Кашэўнікі”.

Участак № 92 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 31, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Індурская шаша, дом № 10; Паўднёвая, дамы №№, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А; Стралковая, дамы № 7, 11, 19; Вішнявецкая, дамы №№ 16, 18; завулак Паўднёвы, дамы №№ 12, 14, 16.

Участак № 93 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 31, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Кабяка, дамы №№ 2, 4/1, 4/2, 4/3, 11, 11А, вул.Індурская шаша, дом № 6.

Участак № 94 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 31, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 1, 5; вуліца Індурская шаша, дамы №№ 2, 4, 4А, 4/1, 4/2.

Участак № 95 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 31, г.Гродна”, вул.Індурская шаша, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Паўднёвая, дамы №№ 1, 1Б, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 11, 13, 15, 15А; завулак Паўднёвы, дамы №№ 2, 3, 4, 5, 7.

Участак № 96 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 31, г.Гродна”, вул.Індурская шаша, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Кабяка, дамы №№ 3, 3А, 3Б, 7, 7А, 9, 9Б; Вішнявецкая, дамы №№ 2, 2А, 4, 6, 8, 12.

Участак № 97 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 34, г.Гродна”, г.Гродна, вул. Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Кабяка, дамы №№ 8, 8А, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 10/1, 10/3, 10/4, 15, 15А, 17.

Участак № 98 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 34, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 7, 9, 11, 13, 13Б, 13/1, 15, 17, 19, 21, 21А, 23.

Участак № 99 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 34, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Хімікаў, дамы №№ 1, 3, 3А, 6, 8, 10, 24; Кабяка, дамы №№ 21, 21А; праспект Кляцкова, дамы №№ 29, 35, 37, 39.

Участак № 100 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 34, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Кабяка, дамы №№ 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 19; праспект Кляцкова, дамы №№ 41, 41А, 43.

Участак № 101 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 34, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Кабяка, дамы №№ 16, 18, 18А, 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 41, 41/1, 41/2, 43, 45; праспект Кляцкова, дамы №№ 21/1, 23/1, 23/2, 25.

Участак № 102 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гарадская клінічная бальніца №4 г.Гродна”, г.Гродна, праспект Я.Купалы, 89). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца № 4 г.Гродна”.

Участак № 103 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа №26, г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 55). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспекты Кляцкова, дамы №№ 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70; Янкі Купалы, дамы №№ 51, 61.

Участак № 104 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 26, г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 55). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспекты Кляцкова, дамы №№ 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Янкі Купалы, дамы №№ 47, 69, 71.

Участак № 105 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пестрака, 34). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 22, 24, 30, 32; вуліца Перамогі, дом № 34.

Участак № 106 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пестрака, 34). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вуліца Пестрака, дамы №№ 30, 54, 58.

Участак № 107 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пестрака, 34). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Пестрака, дамы №№ 34А, 38, 38/1, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50; Перамогі, дамы №№ 27, 36; праспект Кляцкова, дом № 14.

Участак № 108 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 3 імя В.М. Усава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фамічова, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 46, 50, 54, 64; вуліцы Гая, дамы №№ 25, 27; Фамічова, дом № 17.

Участак № 109 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 3 імя В.М. Усава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фамічова, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Фамічова, дамы №№ 4, 8, 10, 12, 14; Гая, дамы №№ 15, 17, 17А, 19, 21, 23, 29, 31, 31А, 33.

Участак № 110 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспекты Янкі Купалы, дом № 80/1; Кляцкова, дамы №№ 96, 98, 102, 104, 106.

Участак № 111 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 72/2, 72/3, 72/4, 80, 84/1.

Участак № 112 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 73, 78, 80/2, 84, 88, 88А.

Участак № 113 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа №11 імя генерала арміі А.І. Антонава г.Гродна”, вул.Белуша, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Антонава да вуліцы Пралетарскай), выключаючы дом № 27; 1-ы завулак Белуша; вуліца Белуша, выключаючы дамы №№ 2, 2А, 8, 8А, 10, 19, 20А, 20Б, 22, 51; вулiцы Татарская; Камбайнёрская; Трактарная; Лідская, выключаючы дамы №№ 21, 23, 25, 27, 29А, 29Б, 29В; завулак Лідскі; вайсковыя часці.

Участак № 114 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа №11 імя генерала арміі А.І. Антонава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Белуша, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Антонава; Мулярская; Прыгарадная; Ціхая; 1-ы, 2-і завулкі Ціхія; вуліцы Чыстая; Навасельская; Саўгасная; Прамысловая; 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы, 6-ы, 7-ы завулкі Прыгарадныя; вуліца Падольная (ад чыгуначнага маста да вуліцы Прыгараднай); завулкі Парахавы; 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы Падольныя; вуліцы Праванабярэжная; Белуша, дамы №№ 2, 2А, 8, 8А, 10, 20А, 20Б.

Участак № 115 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – факультэт фізічнай культуры УА “Гродзенскі дзяржаўны універсітэт імя Янкі Купалы”, г.Гродна, вул.Захарава, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Захарава; Вакзальная; Парахавая; Шчорса (дамы старой забудовы); Касцюшкі; Разіна; Дземчанкі; Стаханаўская; Хмяльніцкага; Кармелюка; Арцема; праспект Касманаўтаў, дом № 27; вуліца Чырвонаармейская (ад пачатку да вуліцы Касцюшкі), уключаючы дом № 61А; вайсковая часць.

Участак № 116 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – iнтэрнат УА “ Гродзенскі дзяржаўны універсітэт імя Янкі Купалы”, г.Гродна, вул.Пралетарская, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: завулак Пралетарскі; вуліцы Шчорса, дамы №№ 30, 30А, 30Б, 30В, 34, 36, 38, 40, 44, 50, 50А, 54; Пралетарская (ад вуліцы Шчорса да вуліцы Азерская шаша), выключаючы дамы №№ 54, 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 71, 73, 91Б, 91В.

Участак № 117 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 53). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 24, 33, 35, 39, 43, 57, 72/1.

Участак № 118 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны ліцэй будаўнікоў № 1”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Гая, дамы №№ 2А, 3, 5, 7, 9, 9А, 11; праспект Янкі Купалы, дамы па няцотнаму боку з № 1 па № 25 і дамы №№ 2/1, 6, 8, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 20; вуліцы Збажовая; Крутая; Перамогі, дамы №№ 6, 8, 10, 11, 12, 12/1, 14; завулак Перамогі.

Участак № 119 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны ліцэй будаўнікоў № 1”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Пестрака, дамы №№ 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34; праспект Янкі Купалы, дамы №№ 22, 27, 37, 41, 45.

Участак № 120 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова культуры “Гродзенская абласная філармонія”, г.Гродна, вул.Гарнавых, 17). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Савецкіх пагранічнікаў (дамы па цотнаму боку ад пачатку вуліцы да завулка Ласасянскага), уключаючы дамы №№ 94, 96, 96а; Нямцэвіча; Сыракомлі (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да канца); Арджанікідзе; Чэхава; Шэрая; Палеская; Зана; Гогаля (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да вуліцы Лелявеля); Курбатава; завулкі Суворава; Курбатава.

Участак № 121 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гродзенскі абласны інстытут развіцця адукацыі”, г.Гродна, вул.Гагарына, 6). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Леванабярэжная; Дарвіна; Гарнавых (ад шасэйнага маста да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў); Транспартная; Савецкіх пагранічнікаў (дамы па няцотнаму боку ад пачатку вуліцы да вуліцы Паповіча), выключаючы дом № 91; Агародная; Гагарына (ад вуліцы Гарнавых да вуліцы Цітова); Цітова, дамы №№ 10, 11, 12, 13; Чырвонапартызанская; Аксёнава; Чырвонафлоцкая; Партовая; Бабкіна; Герасімовіча; Новакастрычніцкая; Леванабярэжны роў; Шчаснага; Пугачова; завулак Дарвіна.

Участак № 122 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гарадская клінічная бальніца №2 г.Гродна”, вул.Гагарына, 5). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца №2 г.Гродна”.

Участак № 123 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 15 імя Д.М. Карбышава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Міра, 15). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Міра; Цітова, дамы № 3, 11А; Гагарына, дом № 18Б; Гогаля, дамы №№ 3, 5: Манюшкі (ад пачатку да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў), выключаючы дом №1; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 91, 104, 104А, 106, 106А; Паповіча, дамы №№ 10, 12, 12А, 16, 18, 20; Сыракомлі (ад пачатку да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў); Купальская; завулак Купальскі.

Участак № 124 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 15 імя Д.М. Карбышава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Міра, 15). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Манюшкі, дом №1; Гагарына (ад вуліцы Цітова да канца), выключаючы дом № 18Б; Гогаля (ад вуліцы Міра да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў), выключаючы дамы №№ 3, 5; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 98, 100.

Участак № 125 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – інтэрнат ААТ “Гродна Азот», г.Гродна, 2–і завулак Белуша, 8). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Лідская, дом № 25; Белуша, дамы №№ 19, 22; 2-гі завулак Белуша, дамы №№ 2, 3, 4, 8, 12А.

Участак № 126 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – інтэрнат ААТ “Гроднапрамбуд”, г.Гродна, вул. Лідская, № 27). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Лідская, дамы №№ 21, 23, 27, 29А, 29Б, 29В; Белуша, дом №51; 2-і завулак Белуша, дамы №№ 10, 12; Друцк; вайсковыя часці.

Участак № 127 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія №7 г.Гродна”, г.Гродна, праспект Касманаўтаў, 38Б). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Перамоганоснай да канца); вуліцы Берагавая; Папова; Панямуньская; Прагулачная; Усходняя; Шчорса, дамы №№ 27, 31, 35, 37, 41, 43, 43А, 45, 47, 49.

Участак № 128 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гродзенскі абласны клінічны цэнтр “Псіхіятрыя – наркалогія”, г.Гродна, праспект Касманаўтаў, 60/4). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гродзенскі абласны клінічны цэнтр “Псіхіятрыя – наркалогія”.

Участак № 129 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 13 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Бярозавая, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Пралетарскай да вуліцы Перамоганоснай); вуліцы Сасновая; Пралетарская (ад вуліцы Шчорса да праспекта Касманаўтаў); Асавіяхімаўская; Кляновая; Спартакаўская; Брацкая; Перамоганосная; завулкі Магістральны; 1-ы, 2-і, 3-і Перамоганосныя; вуліцы Бярозавая; Шчорса, дамы №№ 24, 25, 28, 32.

Участак № 130 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 5, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пралетарская, 69). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Мендзялеева; Чырвонаармейская (ад вуліцы Касцюшкі да вуліцы Азерская шаша); завулак Мендзялеева; вуліцы Пралетарская, дамы №№ 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 71, 73; Шчорса, дамы №№ 50/1, 50/2, 52, 56, 58.

Участак № 131 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – iнтэрнат Гродзенскай ЦЭЦ – 2, г.Гродна, вуліца Азёрская шаша, 13). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Маякоўскага; Гастэла; Мічурына; Заслонава; Азёрская шаша (ад пачатку да вуліцы Заслонава і дом № 4А); Пралетарская, дамы №№ 54, 91Б, 91В.

Участак № 132 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – Гродзенскае раённае спажывецкае таварыства, г.Гродна, вул.Азёрская шаша, 41). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Азерская шаша (ад вуліцы Заслонава да канца і дамы №№ 1А, 3); Чыгуначная; Жукоўскага; Куйбышава; Я.Коласа; Шышкіна; Карскага; завулкі Першы; Загарадны; Сярэдні; Я.Коласа; Чыгуначны; Жукоўскага; Заслонава; 1-ы, 2-і Карскага; Шышкіна; 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы Куйбышава; вуліца Аульская.



Кіраўнік адміністрацыі С.Л.Пацэвіч




Кіраўнік спраў


адміністрацыі І.Ч.Мірановіч




База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка