Аб утварэнні ўчасткаў для галасавання па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў дваццаць сёмага склікання




Дата канвертавання15.03.2016
Памер142.51 Kb.

21 студзеня 2014 г. 35


Аб утварэнні ўчасткаў для галасавання па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў дваццаць сёмага склікання


На падставе артыкулаў 17 і 18 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь і па ўзгадненню са Слонімскай раённай выбарчай камісіяй па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў дваццаць сёмага склікання Слонімскі раённы выканаўчы камітэт РАШЫЎ:

Утварыць на тэрыторыі раёна наступныя ўчасткі для галасавання па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў дваццаць сёмага склікання:


Пушкінскі ўчастак для галасавання № 1

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Пушкіна (няцотны бок – дамы з № 59, цотны бок – дамы з № 62 да канца вуліцы), Карбышава, Дабрыяна, Сельская, Грыбаўская, Дзяржынскага, Ламаносава, Талстога, Свабоды, Плятніцкага, Лазурная, Крынічная, Пакроўская; завулкі Служачых, Зэльвенскі, Ваўкавыскі, Плятніцкага, Свабоды, Лазурны, Крынічны.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – спартыўны комплекс па вуліцы Пушкіна, 57.

Школьны ўчастак для галасавання № 2

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Пушкіна (няцотны бок – дамы з № 1 па № 57 уключна, цотны бок – дамы з № 2 па № 60 уключна), В.Харужай, Лермантава, Заслонава, Садовая, Багушэвіча, Сінічкіна, Гнідаша, Міцкевіча, Зялёная, Уз’яднання; завулкі Новы, Ціміразева, Вішнёвы, Спартыўны, Уз’яднання, Будучыні, Тургенева, Сінічкіна, Садовы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 1 г.Слоніма” па вуліцы Сінічкіна, 36.



Камсамольскі ўчастак для галасавання № 3

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Камсамольская, Хлюпіна, Студэнцкая, Камуністычная, Кірава, К.Давідзюк; завулкі Пушкіна, Рыбацкі, Мокры.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 2 г.Слоніма” па вуліцы Камсамольская, 34.



Чыгуначны ўчастак для галасавання № 4

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Зарэчная, Мінскі тракт, Азёрная, Будаўнікоў, Гогаля, Чыгуначная, Гагарына, Мінская, Рачная, Альховая, Меліяратараў; завулкі Мінскі тракт, Меліяратараў, Будаўнікоў.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала раённага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскі камбінат бытавога абслугоўвання насельніцтва” па вуліцы Мінскі тракт, 10.



Ленінскі ўчастак для галасавання № 5

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Чырвонаармейская (няцотны бок – дамы з № 1 па № 71 уключна, цотны бок – дамы з № 2 па № 80 уключна), К. Маркса (няцотны бок – дамы з № 1 па № 37 уключна, цотны бок – дамы з № 2 па № 38 уключна), Ружанская (няцотны бок – дамы з № 1 па № 13 уключна, цотны бок – дамы з № 2 па № 10 уключна), Някрасава, Кутузава, Суворава, Першамайская, Маякоўскага, Савецкая (няцотны бок – дамы з № 1 па № 21 уключна, цотны бок – дамы з № 2 па № 14 уключна), Оперная, 1-ая Берагавая, 2-ая Берагавая, Чапаева, В.Крайняга, Я.Купалы (няцотны бок – дамы з № 1 па № 13 уключна, цотны бок – дамы з № 2 па № 18 уключна), Агінскага, плошча Леніна; завулкі Аптэчны, Дружбы, Наберажны, Пераскок.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала дзяржаўнай установы адукацыі “Слонімскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі” па вуліцы Першамайская, 10.



Чырвонаармейскі ўчастак для галасавання № 6

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы К.Маркса (няцотны бок – дамы з № 41, цотны бок – дамы з № 40 да канца вуліцы), Даватара, Шасэйная (цотны бок – дамы з № 2 па 14 б уключна, няцотны бок – дамы з № 3 па № 39 уключна), 17 Верасня; завулак Жыровіцкі.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 5 г.Слоніма” па вуліцы Чырвонаармейская, 46.



Чарняхоўскі ўчастак для галасавання № 7

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Чарняхоўскага, Чырвонаармейская (няцотны бок – дамы з № 83 па № 139 уключна, цотны бок – дамы з № 82 па № 92 уключна), Косаўскі тракт (няцотны бок – дамы з № 3 па № 43 уключна, цотны бок – дамы з № 2 па № 72 уключна), М.Тарэза, Танкістаў; завулкі Водаправодны, Лазо, Ціхі, Косаўскі тракт, М.Тарэза.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – памяшканне ўчастка № 3 камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскае жыллёвае рамонтна-эксплуатацыйнае аб’яднанне” па вуліцы Чырвонаармейская, 83а.



Шасэйны ўчастак для галасавання № 8

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Яршова (дамы №№ 6, 8, 10, 12, 14), Брэсцкая (дамы №№ 63, 63а, 65, 71/1, 73, 75, 77/1, 79, 81), Гродзенская, Заходняя, 1-я Заходняя, 2-я Заходняя, 3-я Заходняя.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 10 г.Слоніма” па вуліцы Брэсцкая, 59.


Новы ўчастак для галасавання № 9

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Яршова (дамы №№ 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50), Брэсцкая (дом № 51).

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 3 г.Слоніма” па вуліцы Брэсцкая, 59/1.

Незалежны ўчастак для галасавання № 10

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Брэсцкая (дом № 99/1), праспект Незалежнасці (дамы №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13), Ф.Скарыны (дамы №№ 26, 26а, 28, 28а, 30), Еўфрасінні Полацкай (дом № 3).

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – пакой па месцы жыхарства “Равеснік” дзяржаўнай установы адукацыі “Слонімскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі” па вуліцы Брэсцкая, 103/6.



Сонечны ўчастак для галасавання № 11

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Брэсцкая (дамы №№ 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/6), Ф.Скарыны (дамы №№ 15, 17, 19, 23, 25, 27), праспект Незалежнасці (дамы №№ 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17, 17/2, 17/3, 19, 22, 22А).

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 8 г.Слоніма” па вуліцы Брэсцкая, 101/1.



Косаўскі ўчастак для галасавання № 12

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Косаўскі тракт (дамы №№ 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118), Бярозавая, Васільковая, Інжынерная, Кляновая, Сасновая, Ружовая.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 9 г.Слоніма” па вуліцы Косаўскі тракт, 76.



Тапалёвы ўчастак для галасавання № 13

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Тапалёвая (дамы №№ 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 31, 31/1, 31А, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 37), Цагельная, Шасэйная (дамы №№ 16, 18); завулак Тапалёвы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Слонімскі раённы цэнтр дзіцяча-юнацкага турызму” па вуліцы Шасэйная, 43.


Фабрычны ўчастак для галасавання № 14

Частка горада Слоніма ў межах: вуліца Брэсцкая (дамы №№ 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 71/2, 71/3, 77/2); завулак Заводскі.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – інтэрнат камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскае жыллёвае рамонтна-эксплуатацыйнае аб’яднанне” па вуліцы Брэсцкая, 69/4.



Заводскі ўчастак для галасавання № 15

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Брэсцкая (дамы №№ 83, 85, 87, 89, 89а, 91, 93, 95, 97), Тапалёвая (дамы №№ 41, 43, 43/1, 45/1).

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – памяшканне камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскае жыллёвае рамонтна-эксплуатацыйнае аб’яднанне” па вуліцы Яршова, 52.



Кастрычніцкі ўчастак для галасавання № 16

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Ружанская (няцотны бок – дамы з № 15 па № 57 уключна, цотны бок – дамы з № 12 па № 36 уключна), Брэсцкая (дамы №№ 42, 53, 55), Бялько, Кастрычніцкая, Гастэлы, Шасэйная (цотны бок – дамы з № 20, няцотны бок – дамы з № 41 да канца вуліцы), Школьная, Панасоўка; завулкі Дастаеўскага, Шасэйны, Гвардзейскі, Кастрычніцкі, Піянерскі, Ружанскі, Панасоўка, Слясарны.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала ўнітарнага рэспубліканскага вытворчага прадпрыемства “Слонімская фабрыка мастацкіх вырабаў” па вуліцы Брэсцкая, 40.



Чкалаўскі ўчастак для галасавання № 17

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Чкалава, Катоўскага, Загарадняя, Лугавая, Парахавая, 8 Сакавіка, Калініна, Касманаўтаў (няцотны бок – дамы з № 23, цотны бок – дамы з № 34 да канца вуліцы), Гандлёвая; завулкі Скубышоўка, Загарадні, Доўгі, Калініна.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – клуб даччынага прадпрыемства “Слонімаграспецаўтатранс” Гродзенскага ўнітарнага прадпрыемства “Аблсельгастэхніка” па вуліцы Чкалава, 37.



Савецкі ўчастак для галасавання № 18

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Савецкая (няцотны бок – дамы з № 23, цотны бок – дамы з № 16 да канца вуліцы), Вакзальная, Астроўскага, Вясёлая, Мічурына, Гранічная, Мірошніка, Палявая, Сянная, 1-ы Пераезд, 2-гі Пераезд, 3-ці Пераезд, 4-ы Пераезд, 5-ы Пераезд, 6-ы Пераезд, 7-ы Пераезд, Пліева, Тутарынава; завулкі Мічурына, Астроўскага, Савецкі, Мірошніка, Пліева, Сянны.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 4 імя П.І.Батава г.Слоніма” па вуліцы Савецкая, 62.



Слонімскі ўчастак для галасавання № 19

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Баранавіцкая, Леашэні, Войкава, Міру, Фабрычная, Юбілейная, Цыялкоўскага, Падгорная, Ніжняя, Савецкіх пагранічнікаў, Баравая, Каралёва, Усходняя, Сонечная, Галаўскога; завулкі Леашэні, Войкава, 1-ы Лясны, 2-гі Лясны, Валгаградскі, Юбілейны, Савецкіх пагранічнікаў, Ніжні, Юнацтва, Баравы, Сонечны, Баранавіцкі, 1-ы Баранавіцкі, Усходні, Цыялкоўскага.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – вучэбны корпус № 2 установы адукацыі “Слонімскі дзяржаўны медыцынскі каледж” па вуліцы Войкава, 20.



Маладзёжны ўчастак для галасавання № 20

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Валгаградская, Працоўная, Перамогі, 50 гадоў УЛКСМ, Калгасная, Паркавая, Камунальная, Маладзёжная, Зоркавая, 1-ай Сямігодкі; завулкі Вольны, 50 гадоў УЛКСМ, Паркавы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 7 г.Слоніма” па вуліцы Зоркавая, 14.



Ціміразеўскі ўчастак для галасавання № 21

Межы ўчастка: аддзяленні ўстановы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца”: хірургічнае, траўматалагічнае, неўралагічнае, гінекалагічнае, радзільнае, тэрапеўтычнае № 1, тэрапеўтычнае № 2, рэанімацыйнае, інфекцыйнае, дзіцячае, псіханеўралагічнае.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – установа аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца” па вуліцы Войкава, 51а.



Падлесны ўчастак для галасавання № 22

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Баграціёна, Падлесная (акрамя дамоў №№ 110, 112, 114, 116), Чырвоных партызан, Я.Коласа, Віленская, Я.Купалы (няцотны бок – дамы з № 15, цотны бок – дамы з № 20 да канца вуліцы), П.Марозава, Касманаўтаў (няцотны бок – дамы з № 1 па № 21 уключна, цотны бок – дамы з № 2 па № 32 уключна), М.Горкага, 70 гадоў Кастрычніка, Энтузіястаў, Фізкультурная, Навасёлаў, Тэкстыльная, Пятралевіцкая, Верасковая, Кальцавая, Дачная, Пеляніцына, А.Лойкі, Заазёрная; завулкі Баграціёна, 1-ы Падлесны, 2-гі Падлесны, Чырвоных партызан, Я.Коласа, М.Багдановіча, Сасновы, 1-ы Віленскі, 2-гі Віленскі, 3-ці Віленскі, 1-ы Тэкстыльны, 2-гі Тэкстыльны.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – памяшканне адміністрацыйнага будынку ўнітарнага даччынага прадпрыемства “Слонімскі вінаробчы завод” па вуліцы Баграціёна, 3.


Паўднёвы ўчастак для галасавання № 23

Межы ўчастка: вайсковыя часці 33933, 20170, 22089.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – клуб вайсковай часці 33933.


Заходні ўчастак для галасавання № 24

Межы ўчастка: вайсковая часць 20670.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – клуб вайсковай часці 20670.



Будаўнічы ўчастак для галасавання № 25


Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Чырвонаармейская (няцотны бок – дамы з № 141 па № 207 уключна, цотны бок – дамы з № 94/1 па № 160 уключна), Г.Кароль, Ю.Кавалеўскага (няцотны бок – дамы з № 5/11 па № 57 уключна, цотны бок – дамы з № 2/13 па № 48 уключна), Анішчыка, Сацыялістычная (няцотны бок, цотны бок – дамы з № 2/5 па № 24/6 уключна), Інтэрнацыянальная, Шчорса (цотны бок), Прырэчная, Нагорная, Вясенняя; завулкі Кароткі, Мендзялеева, Г.Кароль, Куйбышава, Прырэчны, 1-ы Прырэчны, 2-гі Прырэчны, Шчорса, 1-ы Нагорны, 2-гі Нагорны, 3-ці Нагорны, 4-ы Нагорны, 5-ы Нагорны, 1-ы Тушэвіцкі, 2-гі Тушэвіцкі, Анішчыка.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – клуб даччынага прадпрыемства “Слонімская МПМК-163” Гродзенскага абласнога вытворчага праектна-будаўнічага ўнітарнага прадпрыемства “Гроднааблсельбуд” па вуліцы Прырэчная, 61.


Прырэчны ўчастак для галасавання № 26

Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Чырвонаармейская (няцотны бок – дамы з № 209, цотны бок – дамы з № 162 да канца вуліцы), Ю.Кавалеўскага (няцотны бок – дамы з № 59/7, цотны бок – дамы з
№ 50/9 да канца вуліцы), Сацыялістычная (цотны бок – дамы з № 26/3 да канца вуліцы), Паўднёвая, Вінаградава, Дзекабрыстаў, Каштанавая, Наватараў, Пясчаная, Шчорса (няцотны бок), Батанічная, Бэзавая, Рамонкавая; завулкі Таўлая, Сацыялістычны, Ю.Кавалеўскага, Кветкавы, Паўднёвы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – чытальная зала гарадской бібліятэкі № 3 па вуліцы Чырвонаармейская, 295.


Камвольны ўчастак для галасавання № 27
Частка горада Слоніма ў межах: вуліцы Брэсцкая (дамы №№ 1, 1 “Зелянгас”, 2, 52, 54, 103, 103 а, 103 б, 105 а, 105 б, 105/1, 107 а, 107 б, 107/1, 107/2, 107/3, 109, 151, 153, 155), Ф.Скарыны (дамы №№ 5, 7, 9, 11, 13, 21), Брэсцкае шасэ (дом № 1).
Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала даччынага прадпрыемства “Слонімскі маторарамонтны завод” Гродзенскага абласнога прадпрыемства “Аблсельгастэхніка” па вуліцы Брэсцкая, 48.



Сялявіцкі ўчастак для галасавання № 28

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Сялявічы; вёскі Варонічы, Вецявічы, Вялікая Кракотка, Рудаўка, Юхнавічы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Сялявіцкі яслі-сад-базавая школа Слонімскага раёна”.


Вялікашылавіцкі ўчастак для галасавання № 29

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Вялікія Шылавічы; вёскі Новая Стража, Чапялёва, Савічы, Шылавічы (спіртзавод), Якімавічы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Вялікашылавіцкі яслі-сад-базавая школа Слонімскага раёна”.

Васілевіцкі ўчастак для галасавання № 30

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Васілевічы; вёскі Бабынічы, Задвор’е, Навасёлкі, Нараставічы, Парэчча.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Парэцкая базавая школа Слонімскага раёна”.



Хадзявіцкі ўчастак для галасавання № 31

Частка Слонімскага раёна ў межах: вёскі Вераб’евічы, Ганькі, Разанаўшчына, Хадзявічы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Хадзявіцкі фельчарска-акушэрскі пункт установы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца ”.



Дзеравянчыцкі ўчастак для галасавання № 32

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Дзеравянчыцы; вёскі Бракава, Вербалаты, Глоўсевічы, Літва, Скоўдзічы, Тушэвічы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Дзеравянчыцкі цэнтральны Дом культуры.



Сурынскі ўчастак для галасавання № 33

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Сурынка; вёскі Гуменікі, Забулле, Капусты, Падмошша, Рахавічы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Сурынскі сельскі Дом культуры.



Вішаўскі ўчастак для галасавання № 34

Частка Слонімскага раёна ў межах: вёскі Баяры, Вішава, Высацк, Кавалі, Навасёлкі, Падгорная.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – памяшканне механічных майстэрняў сялянскай фермерскай гаспадаркі “Раса-Агра”.



Дзераўноўскі ўчастак для галасавання № 35

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Дзераўная; вёскі Ашнаравічы, Ваўчуны, Загрыцькава, Ісаевічы, Львоўшчына, Малышэвічы, Нагуевічы, Палатніца, Піронім, Саковічы, Харашэвічы. Частка горада Слоніма ў межах: вуліца Падлесная (дамы №№ 110, 112, 114, 116).

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Дзераўноўскі яслі-сад-сярэдняя школа Слонімскага раёна”.



Пятралевіцкі ўчастак для галасавання № 36

Частка Слонімскага раёна ў межах: вёскі Міцькавічы, Пятралевічы – 1, Пятралевічы – 2, Талькаўшчына.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Пятралевіцкі сельскі клуб.


Жыровіцкі ўчастак для галасавання № 37

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Жыровіцы: вуліцы Саборная (дамы з № 65 да канца вуліцы), Лясная, Лугавая, Маладзёжная, Падгорная, Садовая, Таўлая; завулак Піянерскі.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Дом культуры ўстановы адукацыі “Жыровіцкі дзяржаўны аграрна-тэхнічны каледж”.


Залескі ўчастак для галасавання № 38

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Жыровіцы: вуліцы Саборная (дамы з № 1 па № 63 уключна), Першамайская, Новая, Школьная, Зялёная, Палявая, Солтана, Падлесная, Слонімская, Пагранічнікаў, Паркавая; вёскі Завершша, Загор’е, Залессе, Русакова, Сценявічы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Жыровіцкі цэнтральны Дом культуры.



Кастровіцкі ўчастак для галасавання № 39

Частка Слонімскага раёна ў межах: вёскі Байкі, Голі, Едначы, Кастровічы, Камлявічы, Ламашы, Лыскі, Ніз, Паўлавічы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Кастровіцкі сельскі Дом культуры.



Сянькоўшчынскі ўчастак для галасавання № 40

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Сянькоўшчына; вёскі Бярдовічы, Куцэйкі, Мілаванне, Шышкі, Ягнешчыцы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сянькоўшчынская сярэдняя школа Слонімскага раёна”.



Востраўскі ўчастак для галасавання № 41

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Вострава; вёскі Зосімавічы, Новая Перавалока, Старая Перавалока, Смаўжы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Востраўскі сельскі клуб.



Міжэвіцкі ўчастак для галасавання № 42

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Міжэвічы; вёскі Крывец, Лапухова, Махначы, Мікалаеўшчына, Хмяльніца.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Міжэвіцкі цэнтральны Дом культуры.



Новадзявяткавіцкі ўчастак для галасавання № 43

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Новадзявяткавічы; вёскі Галяны, Кошлавічы, Кісялі, Масілавічы, Мірная, Прыхілы, Старадзявяткавічы, Шыганы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Новадзявяткавіцкая сярэдняя школа Слонімскага раёна”.



Партызанаўскі ўчастак для галасавання № 44

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Партызанаўка; вёскі Акунінава, Баравікі, Вяценеўка, Заводны Лес, Коласава, Прадзелкі, Сяркі.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Партызанаўскі яслі-сад-базавая школа Слонімскага раёна”.



Сасноўскі ўчастак для галасавання № 45

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Сасноўка; вёскі Балты, Гарбачы, Грынкоўшчына, Малы Галік, Мізгіры, Папкі, Падлессе, Урач, Яруцічы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Сасноўскі сельскі Дом культуры.



Касцянёўскі ўчастак для галасавання № 46

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Касцяні; вёскі Асабнякі, Грынкі, Сакалова, Чамяры.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – адміністрацыйны будынак праўлення сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Дружба-Агра” Слонімскага раёна.



Мяльканавіцкі ўчастак для галасавання № 47

Частка Слонімскага раёна ў межах: вёскі Азгінавічы, Какошчыцы, Мяльканавічы, Наваорлавічы, Пасінічы, Саленікі, Сяргеевічы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – памяшканне былой дзяржаўнай установы адукацыі “Мяльканавіцкая базавая школа Слонімскага раёна”.


Драпаўскі ўчастак для галасавання № 48

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Драпава; вёскі Збочна, Мыслава, Плаўскія, Ермалоўшчына.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Драпаўскі сельскі Дом культуры-цэнтр народнай культуры.



Азярніцкі ўчастак для галасавання № 49

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Азярніца; вёскі Ваўчкі, Клепачы.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Азярніцкая сярэдняя школа Слонімскага раёна”.


Навасёлкаўскі ўчастак для галасавання № 50

Частка Слонімскага раёна ў межах: аграгарадок Навасёлкі; вёскі Азарычы, Акачы, Амельнікі, Задвор’е, Мілошавічы, Навікі, Паўлава, Прырэчча, Ферадкі, Шундры.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Навасёлкаўскі яслі-сад-сярэдняя школа Слонімскага раёна”.
Першы намеснік

старшыні В.І.Кот



Кіраўнік спраў А.Н.Мачаліна




База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка