5 курс Заліковая сесія




Дата канвертавання15.03.2016
Памер131.1 Kb.
5 курс Заліковая сесія


гр.

Філасофія ў сучасным свеце

Асновы інфарматыкí і інф. тэхналоггіі

Праватворчы

працэс


СК-1

СК-2

СК-3

СК-4

СК-5

СК-6

СК-7

СК-8

1.

17.12.2007

13.00 (305)

Шаўрова В. Г.



12.12.2007 12.30

114 (геаграфíчны факультэт)

Ярашэвíч А. А.

Васíлэнка Ж. В.



18.12.2007

9.00 (502)

Мурашка Л. А.



19.12.07 9.00 (308)

Баркоў А. В.

«Праблемы крымінальна-прававой палітыкі»


28.12.2007

14.00 (202)

Марчук В. В.

«Кваліфікацыя злачынстваў»


21.12.07 9.00 (511)

Якаýлева Г. У.

«Асаблівасці разгляду грамадзянскíх спраў у судзе»


22.12.2007

9.00 (510)

Дзергай Г. Б.

«Судовая экспертыза»


26.12.07 9.00 (302)

Дулаý А. В.

«Методыка расследвання асобных відаў злачынстваў»


27.12.2007 9.00

Хлус А. М. (216)

Кузьмíн А. С. (217)

«Практыкум па крыміналістыцы»



20.12.07 9.00 (305)

Шпак В. В.

«Праблемы даказвання ў крымíнальным працэсе»


03.01.08 9.00 (313)

Лагойскí У. П.

«Практыкум па крымінальнаму

працэсу»


2.

19.12.2007

14.00 (305)

Шаўрова В. Г.



10.12.2007 9.30

114 (геаграфíчны факультэт)

Карповíч Т. А.

Саладоýнíкава М. Л.



17.12.2007

11.00 (418)

Сíвец С. М.



18.12.2007

9.00 (418)

Баркоў А. В.

«Праблемы крымінальна-прававой палітыкі»


21.12.2007

9.00 (419)

Марчук В. В.

«Кваліфікацыя злачынстваў»


20.12.2007

14.00 (215)

Якаýлева Г. У.

«Асаблівасці разгляду грамадзянскíх спраў у судзе»


26.12.2007

9.00 (202)

Дзергай Г. Б.

«Судовая экспертыза»


27.12.2007

9.00 (418)

Дулаý А. В.

«Методыка расследвання асобных відаў злачынстваў»


28.12.2007

9.00 (216)

Панамарэнка Ю. У.



10.00 (217)

Тарасава А. К.

«Практыкум па крыміналістыцы»


22.12.2007

9.00 (511)

Шпак В. В.

«Праблемы даказвання ў крымíнальным працэсе»


04.01.2008

9.00 (313)

Лагойскí У. П.

«Практыкум па крымінальнаму

працэсу»


3.

21.12.2007

11.00 (606)

Шаўрова В. Г.



10.12.2007 8.00

114 (геаграфíчны факультэт)

Ярашэвíч А. А.

Васíлэнка Ж. В.



17.12.2007

9.00 (419)

Мурашка Л. А.



19.12.2007

9.00 (312)

Дубавіцкі У. М.

«Прававыя сітэмы сучаснасці»


18.12.2007

9.00 (419)

Шыдлоўскі А. В.

«Параўнальнае крымінальнае права»


26.12.2007

9.00 (511)

Штрайтбергер Т. А.

«Працоўнае і сацыяльнае права замежных краін»


27.12.2007

9.00 (511)

Юркевіч М. Р.

«Грамадзянскі працэс замежных краін»


03.01.2008

9.00 (416)

Мароз У. П.

«Грамадзянскае і гандлевае права замежных краін»


22.12.2007

9.00 (512)

Піліпенка А. А.

«Параўнальнае фінансавае права»


20.12.2007

9.00 (312)

Бібіла В. М.

«Судовыя сістэмы замежных дзяржаў»


28.12.2007

9.00 (418)

Макарава Т. I.

«Міжнародна-прав. ахова навакольнага асяроддзя»


4.

20.12.2007

12.00 (508)

Шаўрова В. Г.



10.12.2007 11.00

114 (геаграфíчны факультэт)

Карповíч Т. А.

Саладоýнíкава М. Л.






29.12.2007

9.00 (503)

Аляксандраý А. В.

«Кіраванне ў галіне прадпрымальніцтва»


28.12.2007

9.00 (604)

Плецянёў Д. А.

«Адміністрацыйна-дэліктнае права»


26.12.2007

9.00 (419)

Пíлíпенка А. А.

«Падатковае права»


22.12.2007

9.00 (419)

Васілевіч Р. А.

«Канстытуцыйнае правасуддзе»


19.12.2007

14.00 (304)

Чупрыс В. I.

«Дзяржаўная служба»


18.12.2007

9.00 (511)

Сівец С. М.

«Праватворчы працэс»


21.12.2007

9.00 (418)

Шышко Г. Б.

«Юрыдычная служба ў дзярж. апараце»


27.12.2007

9.00 (419)

Марыскін А. У.

«Арганізацыя работы дзярж. аппарата»


5.

26.12.2007

14.00 (308)

Шаўрова В. Г.



12.12.2007 11.00

114 (геаграфíчны факультэт)

Саладоýнíкава М. Л.

Мушко В. У.



19.12.2007

9.00 (419)

Мурашка Л. А.



07.12.2007

9.00 (202)

Хоміч У. М.

«Кваліфікацыя злачынстваў»


17.12.2007

9.00 (511)

Казей I. М.

«Адвакат у грамадзянскім працэсе»


18.12.2007

9.00 (215)

Бялова Т. А.

«Натарыяльнае права»


28.12.2007

9.00 (214)

Курылева В. С.

«Судовая практыка па працоўным справам»


21.12.2007

9.00 (214)

Чыгір В. Ф.

«Жыллёвае права»


27.12.2007

9.00 (205)

Шпак В. В.

«Праблемы даказвання ў крым. п-се»


03.01.2008

9.00 (502)

Савіч В. Д.

«Судовая прамова»


22.12.2007

9.00 (418)

Бурак Р. В.

«Адвакат у крым. працэсе»


6.

21.12.2007

12.00 (606)

Шаўрова В. Г.



12.12.2007 15.30

410, 412 (юрыдычны факультэт)

Карповíч Т. А.


19.12.2007

9.00 (511)

Сíвец С. М.



26.12.2007

9.00 (214)

Сысуеў Ц. В.

«Асаблівасці разгляду гаспадарчых спраў»


27.12.2007

9.00 (305)

Тамашэўскі К. Л.

«Актуальныя праблемы працоўнага права»


20.12.2007

9.00 (309)

Гадуноý В. М.

«Дагавор у грамадзянскім праве»


18.12.2007

11.00 (316)

Чыгір В. Ф.

«Прававое регуляванне адносíн уласнасцí»


28.12.07 9.00 (605)

Міхалоўскі А.М.

«Прававое рэгуляванне інвестыцыйнай дзейнасці»


17.12.2007 9.30 (214)

Функ Я. I.

«Прававое рэгуляванне знешне-эканамíч. дзейнасці»


03.01.2008

9.00 (503)

Міхалоўскі А.М.

«Прававая служба прадпрыемства»


04.01.2008

9.00 (416)

Шынгель Н.А.

«Прыродна-рэсурснае права»


7.

17.12.2007

14.00 (305)

Шаўрова В. Г.



10.12.2007 14.00

410, 412 (юрыдычны факультэт)

Ярашэвíч А. А.

Васíлэнка Ж. В.



26.12.2007

16.00 (510)

Бодак А. М.



27.12.2007

9.00 (214)

Сысуеў Ц. В.

«Асаблівасці разгляду гаспадарчых спраў»


28.12.2007

9.00 (606)

Тамашэўскі К. Л.

«Актуальныя праблемы працоўнага права»


21.12.2007

9.00 (305)

Гадуноý В. М.

«Дагавор у грамадзянскім праве»


20.12.2007

14.00 (309)

Чыгір В. Ф.

«Прававое регуляванне адносíн уласнасцí»


22.12.07 9.00 (214)

Міхалоўскі А.М.

«Прававое рэгуляванне інвестыцыйнай дзейнасці»


18.12.2007 9.30 (214)

Функ Я. I.

«Прававое рэгуляванне знешне-эканамíч. дзейнасці»


04.01.2008

9.00 (416)

Міхалоўскі А.М.

«Прававая служба прадпрыемства»


19.12.2007

9.00 (418)

Шынгель Н.А.

«Прыродна-рэсурснае права»


8.

19.12.2007

15.00 (305)

Шаўрова В. Г.



12.12.2007 14.00

410, 412 (юрыдычны факультэт)

Ярашэвíч А. А.

Васíлэнка Ж. В.



22.12.2007

9.00 (305)

Бодак А. М.



20.12.07 9.00 (513)

Крамнік А. М.

«Адмíнíстрацыйная адказнасць за падатковыя правапаруш.»


27.12.2007

14.00 (202)

Шумак Г. А.

«Улік і справадзача суб’ектаў гаспадар.»


21.12.07 9.00 (508)

Літоўка С. А.

«Расследванне і прафілактыка падатковых злачынстваў»


28.12.2007

9.00 (607)

Піліпенка А. А.

«Падатковае права»


17.12.2007

9.00 (503)

Тамковíч Р. Р.

«Банкаўскае права»


18.12.2007

9.00 (503)

Лешчанка С. К.

«Падатковыя органы»


26.12.2007

9.00 (418)

Лізгара В. Я.

«Эканамічныя механізмы

аховы навакольнага асяроддзя»



9.

20.12.2007

13.00 (508)

Шаўрова В. Г.



10.12.2007 12.30

114 (геаграфíчны факультэт)

Ярашэвíч А. А.

Васíлэнка Ж. В.



27.12.2007

16.00 (302)

Бодак А. М.



19.12.07 9.00 (512)

Крамнік А. М.

«Адмíнíстрацыйная адказнасць за падатковыя правапаруш.»


26.12.2007

14.00 (202)

Шумак Г. А.

«Улік і справадзача суб’ектаў гаспадар.»


18.12.07 9.00 (416)

Літоўка С. А.

«Расследванне і прафілактыка падатковых злачынстваў»


21.12.2007

9.00 (607)

Піліпенка А. А.

«Падатковае права»


22.12.2007

9.00 (416)

Тамковíч Р. Р.

«Банкаўскае права»


17.12.2007

9.00 (309)

Лешчанка С. К.

«Падатковыя органы»


28.12.2007

9.00 (416)

Лізгара В. Я.

«Эканамічныя механізмы

аховы навакольнага асяроддзя»



гр.

Філасофія ў сучасным свеце

Асновы інфарматыкí і інф. тэхналоггіі

Праватворчы

працэс


СК-1

СК-2

СК-3

СК-4

СК-5

СК-6

СК-7

СК-8

10.

27.12.2007

12.00 (512)

Шаўрова В. Г.



11.12.2007 14.00

410, 412 (юрыдычны факультэт)

Саладоýнíкава М. Л.


20.12.2007

9.00 (610)

Мурашка Л. А.



19.12.2007

9.00 (305)

Бялова Т. А.

«Міжнародны грамадзянскі працэс»


17.12.2007

9.00 (512)

Храпуцкí А. Ф.

«Грамадзянскае і гандлевае права замежных дзяржаў»


18.12.2007

9.00 (202)

Гадуноý В. М.

«Дагавор у грамадзянскім праве»


26.12.2007

14.00 (418)

Гошын У. А.

«Мытнае права»


28.12.2007

14.00 (419)

Тамковíч Р. Р.

«Банкаўскае права»


22.12.2007

9.00 (418)

Каменкоў В. С.

«Асаблівасці разгляду і вырашэння спраў аб банкруцтве»


21.12.2007

9.30 (202)

Функ Я. I.

«Антыманапольнае заканадаўства»


29.12.2007

9.00 (214)

Сысуеý Ц. В.

«Міжнародныя арбітражныя суды»


11.

27.12.2007

13.00 (512)

Шаўрова В. Г.



10.12.2007 15.30

410, 412 (юрыдычны факультэт)

Давíдоýская М. I.


20.12.2007

11.00 (610)

Мурашка Л. А.



18.12.07 9.00 (610)

Карамышаý А. У.

«Асаблíвасцí вырашэння гаспадарчых спрэчак у галíне фíнансаý í крэдыта»»


21.12.2007

9.00 (309)

Храпуцкí А. Ф.

«Грамадзянскае і гандлевае права замежных дзяржаў»


26.12.2007

14.00 (302)

Тамашэýскí К. Л.

«Працоýныя адносíны з банкаýскíмí супрацоýнíкамí»


28.12.07 14.00 (511)

Аляксандраý Д. П.

«Асаблíвасцí разгляду гаспадарчымí судамí спраý з публíчна-прававых адносíн»


19.12.2007

12.30 (510)

Юшко Ю. I.

«Фíнансавыя рызыкí»


17.12.2007

14.00 (418)

Мельнíкава Н. А.

«Дзяржаýныя

фíнансы»


03.01.2008

9.00 (605)

Крук Д. Э.

«Сусветная банкаýская сíстэма»


22.12.2007

9.00 (309)

Шапашнíкаý А. Б.

«Бíзнеспланаванне íнвестыцыйных праектаý»


гр.

Філасофія ў сучасным свеце

Асновы інфарматыкí

і інф. тэхналогіі


СК-1

СК-2

СК-3

СК-4

СК-5

СК-6

СК-7

СК-8

12.

26.12.2007

15.00 (308)

Шаўрова В. Г.



12.12.2007 8.00

114 (геаграфíчны факультэт)

Давíдоýская М. I.

Мушко В. У.



17.12.2007

14.00 (512)

Антановіч Н. А.

«Тэорыя палітычных сістэм»


20.12.2007

14.00 (312)

Ляховіч-Петракова Н. В.

«Тэорыя і пратыка ацэнкі публічнай палітыкі»


22.12.2007

14.00 (315)

Праяненкаў К. У.

«Геапалітычныя праблемы ў суч. свеце»


29.12.07 9.00 (502)

Куневіч Г. Г.

«Мясцовае самакіраванне ў Рэспубліцы Беларусь»


27.12.2007

14.00 (316)

Куневіч Г. Г.

«Правілы парламенцкай працэдуры»


28.12.2007

14.00 (512)

Дзянісюк Н. П.

«Этнапалітыка»


19.12.2007

11.00 (503)

Круглова Г. А.

«Канфесіянальная палітыка ў РБ»


21.12.2007

14.00 (215)

Грэчнева А. Ф.



«Грамадская палітыка»


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка