Звесткі аб гуртках, секцыях, клубах, якія наведваюць вучні Поразаўскай сш у 2012-2013 н г




Дата канвертавання06.07.2016
Памер119.75 Kb.
Звесткі аб гуртках, секцыях, клубах, якія наведваюць вучні Поразаўскай СШ у 2012-2013 н.г.


№ п/п

Назва гуртка, клуба, секцыі

Профіль

Колькасць

вучняў


З іх па ўзросту

1-4 5-6 7-8 9-11

кл. кл. кл. кл.


Прозвішча

кіраўніка



Кім, дзе

працуе


Аплачваемы

ці не аплачв.



Дзень, час, месяц работы

1.

“Умелыя рукі”

Дэкаратыўна-прыкладны

15

2

12

-

1

Бараноўская Г.І.

Настаўнік

Поразаўскай

СШ


Аплачваемы

Серада, 14.15-15.15,

Каб. абслуг. працы




2.

Сольнага спявання

Мастацка-

эстэтычны



15

-

3

7

5

Леванчук Г.С.

Музычны кіраўнік Поразаўскага ГДК

Аплачваемы

Субота, 08.00-10.00, актавая зала

3.

“Рампа”

Тэатральны


15

-

3

8

4

Леванчук Г.С.

Музычны кіраўнік Поразаўскага ГДК

Аплачваемы

Субота, 10.00-14.00,

актавая зала



4.

ЮІР

Прававы

15

-

3

11

1

Угрыновіч В.С.

Настаўнік

Поразаўскай

СШ


Аплачваемы

Панядзелак, аўторак, 17.00-19.00, кабінет №56

5.

“Калейдаскоп”

Літаратурны

15

-

3

12

-

Траян І.Г.

Педагог-арганізатар Поразаўскай СШ

Аплачваемы

Субота, 17.00-18.00, пакой па месцы жыхарства

6.

Секцыя па баскетболе

Фізкультурна- аздараўленчы

96

9

21

32

34

Бялава В.І., Сухачоў Р.Л.

Настаўнікі

Поразаўскай

СШ


Аплачваемы

Першае паўгоддзе, аўторак, 17.00-20.00, чацвер, 17.00-19.15

7.

Секцыя па валейболе

Фізкультурна- аздараўленчы

96

9

21

32

34

Бялава В.І., Сухачоў Р.Л.

Настаўнікі

Поразаўскай

СШ


Аплачваемы

Другое паўгоддзе,

серада, 17.00-20.00, пятніца, 17.00-19.15



8.

“Вясёлыя рабяты”

Мастацка- эстэтычны

14

-

4

10

-

Леванчук Г.С.

Музычны кіраўнік Поразаўскага ГДК




Субота, 11.00-13.00, Поразаўскі ГДК

9.

Эстрадныя спевы

Мастацка- эстэтычны

6

-

2

2

2

Прасняк Ю.М.

Дырэктар Поразаўскага ГДК




Серада, 18.00-20.00, Поразаўскі ГДК

10.

“Залатая саломка”

Дэкаратыўна- прыкладны

10

-

-

5

5

Ботвіч Л.М.

Мастацкі кіраўнік Поразаўскага ГДК




Субота, 10.00-14.00, Поразаўскі ГДК

11.

Аматарскае аб’яднанне “Вясёлы балаган”

Гульнявы

13

-

4

9

-

Ботвіч Л.М.

Мастацкі кіраўнік Поразаўскага ГДК




Кожная 4-я нядзеля месяца, 12.00-14.00, Поразаўскі ГДК

12.

Аматарскае аб’яднанне “Спадчына”

Краязнаўчы

11

-

-

-

11

Сарай І.У.

Загадчык пасялковай бібліятэкі




1 раз у 2 месяцы, Поразаўская пасялковая бібліятэка

13.

Школа мастацтваў

Мастацка- эстэтычны

37

11

17

7

2

Настаўнікі школы мастацтваў







Панядзелак-пятніца, 14.00-18.00, субота, 10.00-13.00

14.

Клуб “Праметэй”

Інтэлект.

14

-

1

3

10

Карневіч Н.А.

Настаўнік Поразаўскай СШ

Не аплачваемы

Субота,

12.00 – 12.45



15.

Клуб “Патрыёт”

Патрыятычны

20

-

-

-

20

Галась М.Ч.

Настаўнік, Поразаўская СШ

Не аплачваемы

Пятніца,

15.00-15.45, кабінет №87



16.

Клуб “Міласэрнасць”

Маральна-этычны

36

-

7

13

16

Траян І.Г.

Педагог-арганізатар, Поразаўская СШ

Не аплачваемы

Субота, 14.00 – 14.45, школа

17.

Клуб “Агняборац”

Спартыўна-аздараўленчы

15

-

2

7

6

Мархалюк А.Л.

Начальнік ПАСП-14 г.п.Поразава

Аплачваемы

Аўторак, пятніца, 15.00-16.30, ПАСП г.п.Поразава

18.

“Юныя турысты”

Турыстычны

15

-

5

6

4

Угрыновіч В.С.

Настаўнік, Поразаўская СШ

Аплачваемы

Аўторак, 17.00-19.00, школа, пакой па месцы жыхарства

19.

“Юныя экскурсаводы”

Гісторыка-краязнаўчы

15

-

-

15

-

Карневіч Н.А.

Настаўнік, Поразаўская СШ

Аплачваемы

Субота, 8.00-10.15, музей

20.

Секцыя па вольнай барацьбе

Спартыўны

52

14

12

18

8

Цунін М.М.

Трэнер ДзЮСШ

Аплачваемы

Панядзелак, аўторак, пятніца, 15.00-19.00, чацвер, 15.00-18.00, субота, 13.00-19.00, спартыўная зала ад ДзЮСШ

21.

Секцыя па тэнісе

Спартыўны

7

-

3

3

1

Пракопчык В.У.

Трэнер ДзЮСШ

Аплачваемы

Пятніца, аўторак, серада, 17.00 – 19.00

22.



“Чароўны крыжык”


Мастацка-эстэтычны


15



12



2



-



1



Леванчук Г.С.


Педагог дадатковай адукацыі

Аплачваемы



Аўторак, 17.00-19.00, каб №82

23.

24.


“Турызм і спартыўнае арыенціраванне”

“Мастацкая фатаграфія”

Турыстычны


Мастацка-эстэтычны



15


15


-


-


3


-


10


6


2


11


Галась М.Ч..

Карневіч Н.А.

Настаўнік, Поразаўская СШ


Настаўнік, Поразаўская СШ

Аплачваемы


Аплачваемы




Чацвер, 17.00-19.00

Пятніца, 18.00-19.00

Панядзелак, аўторак, 17.00-19.00



25.



“Горна-пешаходны турызм”


Турыстычны




15


2


4


8


3


Шымко М.А.


Настаўнік, Поразаўская СШ


Аплачваемы




Серада, пятніца, 18.00-20.00



26.


“Чарлідынг”



Спартыўна-эстэтычны




15

4

4

4

3

Мількевіч Н.Л.


Настаўнік, Поразаўская СШ



Аплачваемы



Серада, чацвер, 18.00-20.00





27.

“Воскресная школа”

Духоўны

26

7

15

4

-

Савіцкая Я.М.

Настаўнік, Поразаўская СШ






Нядзеля, 14.00-15.00



База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка