Zapraszamy do odwiedzania punktu bibliotecznego




старонка1/4
Дата канвертавання24.04.2016
Памер0.55 Mb.
  1   2   3   4
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA PUNKTU BIBLIOTECZNEGO

WYDAWNICTW W JĘZYKU BIAŁORUSKIM

Czynny:


w poniedziałki w godz.16.00-18.00 i czwartki w godz.10.00–12.00

------------------------------------------------------------------------------------

Spis książek


Lp.

Tytuł

Autor

1.

„Zorka Wieniera” Liryka kachannia

Mikoła Auramczyk

2.

„Suczasnaja Biełaruskaja Pjesa”

Piatro Wasiuczenka

3.

„Jabłyńka”

Halina Wasileuskaja

4.

„Maje braty, maje susiedzi”

T. Kobrzycka,

W. Rahojsza



5.

„Suczasnaść i Historia”

Anatol Sabaleuski

6.

„Trywożnaje szczaście”

Iwan Szamiakin

7.

„Wierasy”

Aleś Sawicki

8.

„Padstauka”

Uładzimir Szycik

9.

„Chłopcy czyje wy budziecie?”

Paweł. Miśko

10.

„Rabinzon Kruza”

Daniel Defoe

11.

„Twory”

Uladzimir Karatkiewicz

12.

„Horad majho serca ”

Michaś Kazłouski

13.

Encykłapedyja „Historia Biełarusi” Tom I,II,III,IV,VI VIb

-

14.

„Litouskaja haspadynia”

-

15.

„Piacireczcza”

Wasil Zujonak

16.

„Krynicy”

Iwan Szamiakin

17.

„Nikoli nie zabudziem”

-

18.

„Bratki”

Danuta Biczel Zahnietawa

19.

„Trywożna szumiać jasakary”

Nina Majeuskaja

20.

„Biełaruś na staronkach Niwy”

Jauhien Wappa

21.

„Ja z wohniennaj wioski”

Aleś Adamowicz

22.

„Bierah biełych busłou”(album)

Walancin Żdanowicz

23.

„Wierszy i paemy”

Pauluk Trus

24.

„Prychawau czas abrysy ściażynau”

Ihar Łosik

25.

„Antyryfmar”

Michaś Jużyk

26.

„Zbor Pomnikau”

-

27.

Konkurs „Paznaj Biełaruś” (folder)

-

28.

„Naszy Harady”

Maliszeuski i Paboka

29.

„Baćkauszczyna”

Kuźma Czorny

30.

„Wieczar Piatnicy”

W. I. Waraniec

31.

„Szkłou” (Album)

-

32.

„Kraj Błakitnych Azior”(Album)

Mikałaj Szaraj

33.

„Baranawicki Rajon (Album)

-

34.

„Biełaruskaja balada”

Janka Sałaniewicz

35.

„Pieśni z narodnych hłybiniau”

Apanas Cychun

36.

„Lirycznyja pieśni”

Nil Hilewicz

37.

„Bukwar”

Anatol Klyszka

38.

„Paznaj Biełaruś (Album Prac 2012/13)”

-

39.

„Pieśni Biełaruskaha Padniaprouja”

Marzejka,

T Warfałamiejewa




40.

„Pakul zmierknie dzień”

-

41.

„Karol Maciuś”

Janusz Korczak

42.

„Padarunki”

Mira Łuksza

43.

„Obal”

Aleś Sawicki

44.

„Dni i noczy”

Konstancin Simanau

45.

”Pakasztujcie – smaczna”

T.U. Reutowicz

46.

„Charastwo i bol życcia”

J. Lecka

47.

„Karacielki”

Wiaczasłau Dubinka

48.

„Nowaja ziamla”

Jakub Kołas

49.

„U krainie rajskaj ptuszki”

Janka Maur

50.

„Płacz pierapiołki”

Iwan Czyhrynau

51.

„Wybranyja twory” (II i III)

Janka Bryl

52.

„Wybranyja twory” (tom I i II)

Wasil Zujonak

53.

„Wuściszny pakoj”

Hanna Jankuta

54.

„Białorusini na Podlasiu”

Antoni Mironowicz

55.

„Wiatr od Niemna”

Mira Łuksza

56.

„Hałasy”

Jurka Hołub

57.

„Utwory wybrane”

Jan Czaczot

58.

„Utwory wybrane”

Iwan Mielez

59.

„Utwory wybrane”

Janka Bryl

60.

„Utwory wybrane”

Kastuś Kalinouski

61.

„W swiecie mastackaha twora”

Aleś Jaskiewicz

62.

„Baćki i dzieci”

Uładzimir Lipski

63.

„Baćki i dzieci”

Uładzimirr Lipski

64.

„Plac Woli”

Aleś Paszkiewicz

65.

„Plac Woli”

Aleś Paszkiewicz

66.

„Nielha Zabyć”

Uładzimir Karatkiewicz

67.

„Hałasy”

Jurka Hołub

68.

„Farby rodnaj ziamli”

Sachuta

69.

„Tajna czornaha boru”

Aleś Szleh

70.

„Utwory wybrane” TOM 2

Piatruś Makal

71.

„Powiaź”

Hil Hilewicz

72.

„Skażu Praudu”

Aleksandr Kapuścin

73.

„Tareadory z Wasiłkouki”

Usiewałod Niastajka

74.

„Ankieta”

Mikoła Auramczyk

75.

„Czornaja róża”

Wasil Jakawienka

76.

„Napoleon Orda 1807 - 1883”

Konsulat Generalny

77.

„Niezabwiennyje dni” (Album)

-

78.

„Ramans”

Maksim Bahdanowicz

79.

„Pahonia”

Maksim Bahdanowicz

80.

„Słuckija tkaczychi”

Maksim Bahdanowicz

81.

„Życcio Adolfa Januszkiewicza”

Sudnik, Matusewicz

82.

„Palawanie na aposzniaha żuraula”

Aleś Żuk

83.

„Krywickija runy” (wiersze)

Biełoruskija Pismienniki Łatwii

84.

„Piać ranic tydnia”

Mikoła Łoban

85.

„Ziamla dziaciej naszych”

Leonid Haurylkin

86.

„Tak i było”

Siarhiej Hrachouski

87.

„Streł u akno”

Wasil Chomczanka

88.

„Wiartannie”

Ryszard Kapuściński

89.

„Ciopły kamień”

Iwan Kananowicz

90.

„Niepieramożny”

Stanisław Lem

91.

„Życciwa”

Wasil Hihiewicz

92.

„Dialektałohija Biełaruskaj Mowy”

A.A. Krywicki

93.

„Historia Narodnaj Adukacji Biełarusi”

J. Andrejewa

94.

„Priepadobnaja Jeufrasinija Połockaja”

Darota Nikołajuk

95.

„Brestskaja Krepaśt”

W.W. Bieszanow

96.

„Kwitniej Biełaruś” Zbornik piesień

Iwan Citawiec

97.

„Biełaruś XXI wiek”(Katalog informacyjny)

-

98.

„Tradycyjnaja kultura i dzieci”

Ministerstwo Kultury Republiki Białorus

99.

„Niazłomny z Nazareta”

Ryszard Kurylczyk

100.

„Wiersze”

M. Tank

101.

„Z biełastockaj ziamli”

Siergiej Czyhryn

102.

„Apawiadanni”

Eliza Arzeszka

103.

„Adziennie Duszy”

Iwan Żuk

104.

„Kryszynki”

Wasil Pietruczuk

105.

„Niebies sozwuczije”

Wladimir Szugla

106.

„Gorit, gorit sierdiecznaja swiecza”

Wladimir Szugla

107.

„Podzwuki strun sierdiecznych”

Wladimir Szugla

108.

„Pryzwannie”

Wasil Iwaszyn

109.

„Paranienyja mary”

Anatol Krejdzicz

110.

„Wiaczerniaja malitwa”

Kazimir Kamiejsza

111.

„Boży zaścienak”

Mikoła Malauka

112.

„Zorka załataja”

Walenty Siemianiaka

113.

„U poszukach iściny”

Arkadź Nefranowicz

114.

„I potym nananwa paczać”

Aleś Razanau

115.

„III”

Aleś Razanau

116.

„Wopleski dałanioju adnoju”

Aleś Razanau

117.

„Z apokryfa u kanon”

Aleś Razanau

118.

„Tania i pczołka”

Adam Korzun

119.

„Czamu u mory wada salonaja?” (Litewska Bajka)

-

120.

„Lohki chlieb”

-

121.

„Naszyja ptuszki”

Aleś Hurło

122.

„Cudounaja dudka”

Michalczuk

123.

„Ucios i róża”

Emilia Baloniene

124.

„Załaty rucznik”

Alena Kobiec Filimonowa

125.

„Pryhody chłopczyka Łuczynki”

Janina Kierul

126.

„Pryhody chłopczyka Łuczynki”

Janina Kierul

127.

„Żaliezny Wouk”

Pietruszenia

128.

„Ściapan Wialiki Pan”

Artur Wolski

129.

„Śmieły jorsz”

Kazłouski

130.

„Prawa na adsialennie”

Nina Rybik

131.

„Latuczaje drewa”

Jury Jarmysz

132.

„Dziadźka Son”

Paweł Marcinowicz

133.

„Spiech Kuram na smiech”

Eduard Wałasiewicz

134.

„Czatyry żadani”

K.D. Uszyński

135.

„Słanieczniki”

Jadwiga Biegańska

136.

„Sabaka i Wouk”

-

137.

„Ruczajok”

Pauluk Pranuza

138.

„Niezwyczajny karahod”

Nina Halinouskaja

139.

„Zajkawa bałałajka”

Wiktar Hardziej

140.

„Smacznyja litary”

Eudakija Łoś

141.

„Razmunaja daczka”

-

142.

„Farby wosieni”

Pauluk Pranuza

143.

„Aleksiej, Dzianis, Alonka”

Aleksiej Pysin

144.

„Mikołka Palauniczy”

Aleksandr Paskrobyszau

145.

„Pra dzieda Ajajaj i babku Ojojoj”

Aleh Łojka

146.

„Bylina pra kasmicznaje podarożża”

Maksim Tank

147.

„Bylina pra kasmicznaje padarożża”

Maksim Tank

148.

„Dahani na kani”

Danuta Biczel Zahnietawa

149.

„Pra maleńkaha marskoha kraba”

-

150.

„Krynicy”

Iwan Szamiakin

151.

„Maleńki muh”

Władysław Hauf

152.

„Kamu dudka pasłuszna”

F. Bahuszewicz

153.

„Za nawuku”

J. Kołas

154.

„Siniawoczka”

  1. Dudarau

155.

„Na Babrycy”

Jazep Puszcza

156.

„Prylacieła ptuszka”

Zachar Birała

157.

„Czyrwony hrabieńczyk”

Wiktor Hardziej

158.

„Mój dzień”

Nina Halinouskaja

159.

„Pra myszania”

-

160.

„Zialony akwarium”

Marian Duksa

161.

„Zialony akwarium”

Marian Duksa
  1   2   3   4


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка