Зацвярджаю: Прарэктар па вучэбнай рабоце бдам а. С. Бохан “ ” 2015 г




Дата канвертавання27.03.2016
Памер155.15 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ:

Прарэктар па вучэбнай рабоце БДАМ

________________А.С.Бохан

___”_________________ 2015 г.



РАСКЛАД ЗАНЯТКАЎ

для спецыяльнасці Мастацтвазнаўства (выяўленчае мастацтва) на 1 паўгоддзе 2015/2016 навучальнага года



Дзень тыдня

Час правядзення заняткаў







3 курс

5 курс







ПН

9.00-9.45







Гістоыя замежнага (аўд.309)










9.50-10.35







выяўленчага










10.50-11.35







ммастацтва










11.40-12.25







Карпянкова










12.40-13.25







АБЕД

Гісторыя мастацтва (аўд.207)







13.30-14.15







Гісторыя (аўд.205)

Цэнтр. .і Усх.Еўропы Карпянкова







14.30-15.15







Дэкаратыўна-прыкладнога

Мастацк.крытыка (аўд.207)







15.20-16.05







мастацтва

Мастацкая крытыка







16.20-17.05







Шымялевіч

Мастацкая крытыка







17.10-17.55







Эканоміка культуры (313а)

Шунейка







18.10-18.55







Шчарбакова










19.00-19.45



















АЎТ

9.00-945







Навукова-практычны (205)

Гістор.мастацтва (аўд.311)







9.50-10.35







семінар Карпянкова

Беларусі







10.50-11.35







Гістор.замежн. (аўд.313а)

Гіст.мастацтва Беларусі







11.40-12.25







выяўл.маст-ва Карпянкова

Скварцова







12.40-13.25







АБЕД

АБЕД







13.30-14.15







Гістоыя выяўл. (313а)

Бібліятэчныя гадзіны







14.30-15.15







мастацтва

Бібліятэчныя гадзіны







15.20-16.05







Гіст.выяўл.маст-ва

Бібліятэчныя гадзіны







16.20-17.05







Скварцова










17.10-17.55



















18.10-18.55



















СД

9.00-945



















9.50-10.35










Спецкурс (аўд.311)







10.50-11.35










Спецкурс







11.40-12.25







Куратарская гадзіна

Спецкурс







12.40-13.25







Бяспека жыццядзейн.309

Спецкурс (аўд.313а)







13.30-14.15







чалавека Гусева

Спецкурс







14.30-15.15







Зам.мова 03,103

Скварцова







15.20-16.05







Зам.мова

АБЕД







16.20-17.05







Гісторыя касцюма (313а)

Эканамічная тэорыя (аўд.03)







17.10-17.55







Багачова

Эканамічная тэорыя







18.10-18.55







Фізічная культура

Эканамічная тэорыя







19.00-19.45







(к.5, аўд.217)

Барадзіна







20.00-20.45



















ЧЦ

9.00-945



















9.50-10.35







Мастацкая (к.2, аўд.515)










10.50-11.35







крытыка Баразна

Гісторыя маст-ва (аўд.313а)







11.40-12.25







Спецкурс(к.2, аўд.515)

Усходу Шунейка







12.40-13.25







Кёнігсберг

Навукова-практ. (аўд.205)







13.30-14.15







Зам.мова (к.2,аўд.515)

семінар Бохан







14.30-15.15







(факультатыў)

Гісторыя маст-ва (аўд.313а)







15.20-16.05










Усходу Шунейка







16.20-17.05










АБЕД







17.10-17.55



















18.10-18.55










Асновы экалогіі (аўд.309)







19.00-19.45










Асновы экалогіі Гусева 3г







ПТ

9.00-9.45







Зам.мова (к.2, аўд.506а)










9.50-10.35







(факультатыў)










10.50-11.35







АБЕД

Гістор. сусв.і бел (аўд.205)







11.40-12.25







Выворчая практыка

архітэктуры







12.40-13.25







Кёнігсберг

Гістор.сусв.і бел.архітэктуры







13.30-14.15










Лаўрэцкі







14.30-15.15










АБЕД







15.20-16.05










Гістор.і тэор.(аўд.205)







16.20-17.05










мастацкай крытыкі Шымялевіч







17.10-17.55



















18.10-18.55




















Заўвага: заняткі па фізічнай культуры ў спецмедгрупе (басейн) – панядзелак, серада 21.15-22.15
УЗГОДНЕНА

Начальнік вучэбна-метадычнага аддзела ________ І.В. Савасцінкевіч Дэкан мастацкага факультэта ______ А.В. Прохараў






База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка