Воіны-землякі, якія загінулі ці прапалі без вестак




Дата канвертавання30.04.2016
Памер61.64 Kb.
Воіны-землякі, якія загінулі ці прапалі без вестак

(па Дзераўнянскаму сельсавету)


п/п


Прозвішча, імя, імя па бацьку

Веска

1

Скурат Емяльян Міхайлавіч

Лубень

2

Канавал Вікенцій Антонавіч

Лубень

3

Канавал П.І.




4

Канавал Емельян Адамавіч

Лубень

5

Калошыч П.М.




6

Шпілеўскі Станіслаў Адамавіч

Хатоўка

7

Мар’юшыч Казімір Юльянавіч

Дзераўная

8

Ваньковіч Леапольд Антонавіч

Дзераўная

9

Скроцкі Б.І.




10

Дзям’янка Рафаіл Іванавіч

Заброддзе

11

Адамовіч П.А.




12

Мішкевіч Іосіф Якубавіч

Лубень

13

Уліч Вацлаў Казіміравіч

Круговіны

14

Даўгапол Петр Вацлававіч

Дзераўная

15

Калошыч Іван Антонавіч

Дзераўная

16

Мароўскі Уладзімір Міронавіч

Дзераўная

17

Міхалкевіч Уладзімір Касперавіч

Дзераўная

18

Мурашып Андрэй Нікадзімавіч

Дзераўная

19

Бычкевіч Казімір Баляслававіч

Дзераўная

20

Масавіч Ян

Дзераўная

21

Далідовіч Іван Іосіфавіч

Янковічы

22

Стрэльчык С.В.




23

Філіповіч Іван Вінцэнтавіч

Ніўнае

24

Філіповіч Эдвін Францавіч

Ніўнае

25

Бандаровіч Іван Казіміравіч

Ніўнае

26

Філіповіч Эўгеніюш Вінцэнтавіч

Ніўнае

27

Філіповіч Яўген Вікенцьевіч

Ніўнае

28

Бычко Яўген Паўлавіч

Хатава

29

Галякевіч Станіслаў Аляксандравіч

Хатава

30

Гарэлік Станіслаў Іосіфавіч

Хатава

31

Касцюкевіч Антон Мікалаевіч

Хатава

32

Ключнік Леапольд Віктаравіч

Хатава

33

Ламака Эміль Баляслававіч

Хатава

34

Недзень Казімір Іосіфавіч

Хатава

35

Чэмка Вікенцій

Хатава

36

Ламака Адольф Казіміравіч

Хатоўка

37

Куземка Альберт Пятровіч

Янковічы

38

Галякевіч Казімір Міхайлавіч

Лубень

39

Гарэлік Казімір Іванавіч

Лубень

40

Канавал Франц Сцяпанавіч

Лубень

41

Рудовіч Станіслаў Іванавіч

Лубень

42

Дзям’янка Браніслаў

Заброддзе

43

Лысы Мар’ян Міхайлавіч

Дзяражнае

44

Бройда Майсей Аронавіч

Беламошша



Партызаны , мірныя,жыхары і падпольшчыкі , якія загінулі

(па Дзераўнянскаму сельсавету)
1. Босы Эдвін в.Барок

2. Калодзінскі Міхаіл Іосіфавіч в.Беламошша

3. Карповіч Вацлаў -“-

4. Карповіч Юзэфа -“-

5. Маліноўскі Іосіф -

6. Валодзька Баляслаў Зянонавіч в.Дзераўная

7. Ваньковіч Леапольд Антонавіч -

8. Галец Петр Казіміравіч -

9. Доўжык Павел -

10.Драздоўскі Іван Іванавіч -

11.Зайцаў Станіслаў Фаміч -

12.Варакса Іосіф Ксаверавіч в.Зарэчча

13.Канавал Аляксандр Віктаравіч в.Лубень

14.Канавал Антон Віктарапвіч -

15.Канавал Віктар Віктаравіч -

16.Канавал Віктар Віктаравіч -

17.Канавал Вітольд -

18.Канавал Ганна Антонаўна -

19.Канавал Іосіф -

20.Канавал Іосіф Віктаравіч -

21.Канавал Марыя Антонаўна -

22.Канавал Марыя Віктараўна -

23.Канавал Марыя Іпалітаўна -

24.Канавал Надзея Антонаўна -

25 Канавал Ніна Іосіфаўна -

26.Канавал Петр Віктаравіч -

27.Канавал Уладзімір -

28.Канавал Уладзімір Віктаравіч -

29.Канавал Ядвіга Сцяпанаўна -

30.Патапка Марыя -

31.Рункоў Іван Свірыдавіч -

32.Скурат Емельян Міхайлавіч -

33.Гарохавік Адольф Сцяпанавіч в.Хатава

34.Гарохавік Петр Цупрыянавіч -

35.Каштальян Іван Іосіфавіч -

36.Міхайлаў Мікалай Міхайлавіч -

37.Гаркаўскі Канстанцін в.Хатоўка

38.Чыкун Уладзімір Дзмітрыевіч в.Янкавічы

39.Вайткевіч Мікалай в.Дзераўная

40.Вайткевіч Сульвэсь -

41.Галец Казімір -

42.Даўгапол Пётрык -



43.Цатэвіч Стась -


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка