Випуск 2008 року




Дата канвертавання30.04.2016
Памер338.47 Kb.


Випуск 2008 року
Бакалаври


Бакалаври, ІV курс (денна форма)



Авраменко Наталія Михайлівна






Адамишин Антон Володимирович






Александров Олександр Вікторович

з відзнакою



Балушок Ігор Олександрович






Бережок Сергій Іванович

з відзнакою



Білека Яна Анатоліївна






Білов Матвій Володимирович






Бляха Петро Петрович






Бондар Анатолій Володимирович

з відзнакою



Бровко Владислава Ігорівна






Бутовченко Катерина Леонідівна






Веремчук Валентин Євгенович






Вільковський Кирило Валерійович






Волосович Володимир Ігорович

з відзнакою



Гамза Володимир Іванович

з відзнакою



Голод Віта Сергіївна






Гончар Марина Іванівна

з відзнакою



Горбань Юлія Юріївна

з відзнакою



Григорова Марина Миколаївна






Григорович Діана Валеріївна

з відзнакою



Дарчин Владислав Богданович






Деребізова Інга Вадимівна






Діденко Ірина Миколаївна

з відзнакою



Дубас Володимир Михайлович






Загорець Тетяна Олександрівна

з відзнакою



Зайцев Іван Євгенович






Залуська Ірина Анатоліївна

з відзнакою



Здоренко Владислав Євгенович






Іваницький Іван Іванович






Іванова Єлизавета Вікторівна






Карманюк Андрій Федорович






Кіщак Ксенія Юріївна

з відзнакою



Коваль Сергій Володимирович

з відзнакою



Козачук Максим Ігорович






Козлов Олексій Сергійович






Козлова Олена Валеріївна






Козлюк Юрій Григорович

з відзнакою



Король Анна Валеріївна






Короневська Єлизавета Олександрівна






Корчевська Галина Романівна






Костючик Анатолій Миколайович






Крапивник Олександр Сергійович

з відзнакою



Кресна Олена Миколаївна

з відзнакою



Кулинич Ольга Павлівна

з відзнакою



Кушнірук Віталій Іванович






Ласкіна Анастасія Олександрівна






Лень Віталій Юрійович






Литвин Оксана Володимирівна

з відзнакою



Логвиненко Анастасія Сергіївна






Логвиненко Дарія Сергіївна






Лукашенко Аліна Вікторівна






Ляшко Катерина Олександрівна






Марченко Оксана Юріївна

з відзнакою



Марчинська Анна Володимирівна






Матяш Євген Миколайович

з відзнакою



Миронець Роман Анатолійович

з відзнакою



Наумець Олександр Віталійович






Ніколаева Ірина Валеріївна

з відзнакою



Обертун Євген Олегович






Оліградський Орест Васильович

з відзнакою



Очеретяний Віктор Євгенійович

з відзнакою



Панчишин Антон Володимирович

з відзнакою



Петросюк Юлія Анатоліївна






Писко Валентина Миколаївна

з відзнакою



Побережна Марина Олександрівна






Полінський Борис Андрійович






Поліщук Максим Олександрович






Пугайко Ігор Ігорович

з відзнакою



Ремінська Анастасія Олександрівна






Романюк Олена Вікторівна






Сергієнко Анастасія Ігорівна

з відзнакою



Сизов Руслан Валерійович






Сінніков Ігор Юрійович






Скаженик Артем Вікторович






Стальнов Олексій Олександрович






Станішевська Олена Ігорівна

з відзнакою



Стасюк Богдан Валерійович






Степанянц Артур Леонтійович






Сумцов Владислав Станіславович






Танцюра Юлія Борисівна

з відзнакою



Тарновська Юлія Сергіївна






Трофименко Дмитро Сергійович






Українець Микола Петрович

з відзнакою



Уніат Дмитро Євгенійович






Усенко Андрій Ігорович

з відзнакою



Федірко Альона Юріївна

з відзнакою



Федорова Мирослава Василівна






Фомін Ігор Олегович






Чарчіян Євгенія Рубенівна






Чеботарьов Артем Вячеславович






Шарпатий Михайло Михайлович






Шурлякова Світлана Йосипівна






Явдюк Валерія Юріївна






Ярмак Євгеній Степанович






Ящук Наталія Леонідівна

з відзнакою


Спеціалісти




Андрєєвський Павло Валерійович






Бережна Юлія Сергіївна






Бернацький Микита Віталійович

з відзнакою



Білик Людмила Аркадіївна

з відзнакою



Білик Світлана Аркадіївна

з відзнакою



Богуцька Олена Василівна






Болотіна Марія Павлівна






Бордюк Євгеній Петрович

з відзнакою



Бояревич Антон Андрійович






Бухар Валерія Олександрівна






Вдовиченко Олександр Леонтійович






Верховець Олексій Володимирович






Вітько Іван Вікторович






Головня Світлана Володимирівна






Горпинченко Лілія Василівна






Грішин Руслан Вікторович






Гурський Віталій Анатолійович






Даниленко Віктор Сергійович






Данилюк Михайло Ярославович






Денисова Анна Михайлівна

з відзнакою



Дорошенко Роман Юрійович

з відзнакою



Єрмолаєва Ганна Сергіївна






Жидачик Антоніна Павлівна






Журов Олександр Володимирович






Задніпряна Алла Анатоліївна






Зінов'єва Антоніна Сергіївна






Зозуля Євгенія Геннадіївна

з відзнакою



Зорін Олексій В'ячеславович

з відзнакою



Іваненко Ігор Петрович






Іваненко Надія Олександрівна

з відзнакою



Казанін Дмитро Олександрович






Кайзер Максим Ігорович






Кальковець Сергій Миколайович






Камінський Олександр Володимирович






Каплюк Марина Володимирівна

з відзнакою



Кепін Сергій Іванович






Кицун Віталіна Ігорівна






Климчук Олександр Васильович






Колеснікова Аделіна Андріївна

з відзнакою



Колінько Олена Олександрівна

з відзнакою



Кондратюк Ігор Сергійович

з відзнакою



Короленко Олександр Миколайович

з відзнакою



Коротких Віталій Олександрович






Косенко Володимир Миколайович

з відзнакою



Костенко Василь Миколайович






Костриця Юлія Василівна






Кравець Андрій Володимирович






Кравець Людмила Вікторівна

з відзнакою



Кривенда Максим Валерійович






Кузнєцова Тетяна Львівна






Кузьменко Наталія Євгеніївна






Кулік Катерина Олегівна






Куриленко Анна Ігорівна






Кучер Ірина Валеріївна

з відзнакою



Левченко Денис Павлович






Лелюх Олексій Васильович






Максимчук Віктор Петрович

з відзнакою



Малишев Олександр Олегович

з відзнакою



Марчинський Володимир Володимирович

з відзнакою



Мерзлий Леонід Валерійович






Микитенко Ольга Віталіївна






Миронов Тарас Миколайович






Михайленко Наталія Сергіївна

з відзнакою



Міщишина Анжела Миколаївна






Назарчук Ірина Миколаївна

з відзнакою



Олійник Гліб Георгійович

з відзнакою



Олішевський Анатолій Леонідович

з відзнакою



Орендівський Володимир Іванович






Остринський Євген В'ячеславович






Островий Тимур Юрійович






Павлишина Ольга Олександрівна






Пасічник Інна Олександрівна

з відзнакою



Поліщук Віонна Юріївна

з відзнакою



Приходько Євгенія Іванівна






Прокопчук Юлія Миколаївна

з відзнакою



Прокопчук Ярослава Юріївна

з відзнакою



Розмаїтий Павло Васильович






Рой Марія Андріївна

з відзнакою



Саєць Павло Анатолійович






Сарварі Фарід Вахідуллайович






Семеняк Вячеслав Вячеславович






Сичинська Вікторія Миколаївна

з відзнакою



Слюсар Олександр Олексійович

з відзнакою



Сметана Алла Сергіївна






Соловей Леся Григорівна






Стасик Олена Олександрівна

з відзнакою



Стратан Ігор Олегович

з відзнакою



Тарасюк Наталія Володимирівна






Тишкул Наталія Григорівна






Ткач Людмила Михайлівна






Ткачук Марія Михайлівна






Тусузян Вікторія Петрівна






Тютюнник Владислав Васильович






Українчук Ольга Олегівна

з відзнакою



Урдей Анна Олександрівна






Файзієв Юрій Еркінович






Федоренко Олена Ігорівна






Федоришин Олександр Олександрович

з відзнакою



Федорова Оксана Василівна






Фурман Марія Василівна

з відзнакою



Цуркан Михайло Миколайович






Черткова Світлана Ігорівна






Школяренко Олена Сергіївна






Шкуринська Дарія Євгенівна






Шулякова Тетяна Віталіївна






Шупенько Альона Сергіївна






Шурдук Роман Володимирович

з відзнакою



Щербань Вікторія Ігорівна






Ющенко Олександр Миколайович






Якименко Дмитро Григорович






Ященко Олександр Григорійович

з відзнакою



Магістри


Магістри ( денна форма навчання)



Вашетін Євген Вікторович






Воловик Олександр Валерійович






Гуленко Юрій Миколайович

з відзнакою



Коваль Роман Петрович






Легка Галина Іванівна

з відзнакою



Овсянкін Олексій Вячеславович






Самойленко Владислав Вікторович






Сидоров Артем Ігорович

з відзнакою



Чебикіна Світлана Олександрівна




Магістри (заочна форма навчання)



Алієв Рашад Логман огли






Анніна Катерина Костянтинівна






Архінос Дмитро Анатолійович






Бабіч Світлана Василівна






Бабуніна Олена В'ячеславівна






Баранець Олена Андріївна

з відзнакою



Березіна Ольга Миколаївна






Браіловська Крістіна Едуардівна

з відзнакою



Бугайов Микита Олександрович






Вардугіна Олександра Анатоліївна






Величко Борис Миколайович

з відзнакою



Волков Михайло Олександрович






Гавриленко Юлія Віталіївна






Геращенко Альона Петрівна






Гиря Оксана Миколаївна






Глотов Микола Сергійович






Ґонтар Олександр Вікторович

з відзнакою



Горох Ганна Геннадіївна






Грамович Марина Ігорівна

з відзнакою



Гримальська Світлана Юріївна






Губайдуллін Олег Фаритович






Давидюк Іван Анатолійович

з відзнакою



Дарницька Вікторія Юріївна






Дзюбук Дмитро Володимирович

з відзнакою



Дивак Тетяна Володимирівна

з відзнакою



Долинний Зорян Володимирович






Єнчук Костянтин Анатолійович






Журавська Неля Михайлівна






Задоянова Лідія Сергіївна

з відзнакою



Запрута Жан Вікторович

з відзнакою



Кальніченко Ніна Ігорівна

з відзнакою



Кальчук Олексій Миколайович

з відзнакою



Квіта Олена Тарасівна






Кіруша Марина Олександрівна






Клімова Софія Володимирівна






Князева Олена Володимирівна






Кожедуб Сергій Миколайович






Кондрашина Ірина Олександрівна

з відзнакою



Коноваленко Тетяна Василівна






Корнійко Віталій Миколайович






Кравченко Олександр Костянтинович

з відзнакою



Кунгурцев Андрій Володимирович






Куранкова Дар'я Миколаївна






Лавська Зоя Вікторівна






Лебедєва Олена В’ячеславівна






Левчук Олеся Вікторівна






Лідобардова Ірена Ігорівна






Лісовенко Дмитро Ігорович






Лопатніченко Яна Василівна

з відзнакою



Мазан Олексій Олександрович






Манойленко Катерина Володимирівна

з відзнакою



Мирутенко Олександр Миколайович






Митченко Наталія Миколаївна






Михайлик Ліна Григорівна

з відзнакою



Міклашевський Максим Володимирович






Мовлян Тетяна Петрівна






Москальова Ганна Сергіївна






Новікова Надія Іванівна






Овсій Дмитро Юрійович






Ольшанецька Ольга Борисівна

з відзнакою



Орлова Вікторія В’ячеславівна






Палій Наталія Олегівна

з відзнакою



Патраманська Таїсія Вікторівна






Пацкан Василь Михайлович






Петенько Олександр Володимирович






Пищолка Анна Григорівна

з відзнакою



Піхота Олексій Іванович






Позігун Анна Миколаївна






Прокопчук Андрій Миколайович






Прохорова Тетяна Миколаївна






Репецький Остап Олегович






Рибалко Натал'я Володимирівна

з відзнакою



Роїк Володимир Миколайович






Руденко Юлія Валеріївна

з відзнакою



Семенюк Андрій Степанович






Серпутько Тетяна Сергіївна






Сліпенчук Анна Олександрівна






Смірнов Олександр Миколайович






Собчук Антон Юрійович

з відзнакою



Содиль Ірина Володимирівна






Соколовська Катерина Василівна






Соловар Олена Михайлівна






Солодяк Владислава Ростиславівна






Стародуб Анна Іванівна

з відзнакою



Стельникович Сергій Анатолійович






Стефюк Олександр Васильович






Сулима Роман Анатолійович






Тарасенко Олег Миколайович






Ткач Світлана Сергіївна

з відзнакою



Топонарова Катерина Юріївна

з відзнакою



Харахурсах Євгенія Михайлівна






Хоменко Ірина Ігорівна

з відзнакою



Циганов Сергій Вікторович






Цимбал Наталія Вікторівна

з відзнакою



Чаплюк Оксана Іванівна

з відзнакою



Чемерис Артур Олександрович






Чемерис Ольга Іванівна

з відзнакою



Чепела Марина Анатоліївна






Шафран Ірина Богданівна






Яцемірський Євген Володимирович






Яценко Надія Ігорівна










База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка