Выпіска з гадавога плана 2 Арганізацыя вольнага часу вучняў у шосты школьны дзень на 2015/2016 навучальны год




Дата канвертавання06.06.2016
Памер131.99 Kb.
Выпіска з гадавога плана

4.2 Арганізацыя вольнага часу вучняў у шосты школьны дзень на 2015/2016 навучальны год

Дата

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны

05.09

Мерапрыемствы па навучанні правілам дарожнага руху

1-11 кл.

8.15-12.00

Камоска Н.В

12.09

Справаздачна-выбарчы злёт Барысаўскай раённай піянерскай арганізацыі

1-11 кл.



8.15-12.00



Дзенісенка С.А.

Спартландзія

Піянербол , настольны тэніс



1-11 кл.

8.15-12.00



Гусакова М.В.

19.09

Гульня “Два караблі”

Спартыўныя гульні



1-11 кл.

8.15-12.00

Жук Л.Я.




Ролевая гульня “Чаму мы ў чырвонай кнізе”

“Делу время- потехе час”



1-11 кл.

8.15-12.00



Лобач В.С.

26.09

Спартыўныя гульні

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.




Віктарына “Разумнікі і разумніцы”

Выраб паштовак “Мы славім узрос залаты”



3-9 кл

8.15-12.00



Глінская Н.А.

03.10

Гульня “Поле цудаў”

Выпуск часопіса “Нашім настаўнікам”



1-11 кл.

8.15- 12.00

Краўцыў І.А.




Паход выхадного дня “Па сцяжынках бацькаўшчыны”

1-11 кл.

8.15-12.00



Камоска Н.В

10.10

Першынства па настольным тэнісе, піянербол

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.




Літаратурны турнір “Беларуская класіка”

Інтэлектуальная гульня “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”



5-9 кл.

8.15-12.00



Дзенісенка С.А.

17.10

Камандныя спаборніцтвы “Юны выратавальнік”

Гульня КВЗ



1-11 кл.

8.15-12.00

Жук Л.Я.

Гімнастыка для розуму

Конкурсна-гульнявая праграма “Эх, яблычка”

Падзелкі сваімі рукамі


5-9 кл.

8.15-12.00



Лобач В.С.

24.10

Спартыўныя гульні

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.

Шып-шып-шоу

Вясёлая віктарына



1-6 кл.

8.15-12.00



Глінская Н.А.

31.10

Мерапрыемствы ў рамках работы аздараўленчага лагера

1-11 кл.

8.15-12.00

Класны кіраўнікі

14.11

Спартыўны марафон

Настольны тэніс

Спартыўныя гульні


1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.




Інтэлектуальная гульня “Земля мая завецца Беларуссю

Складанне крыжаванак на літаратурныя тэмы”

Мадэліраванне і канструяванне вырабаў з картону


1-6 кл.

8.15-12.00



Дзенісенка С.А.

21.11

Віктарына па казках А.С. Пушкіна

Гульня “Поле цудаў”



1-11 кл.

8.15-12.00

Жук Л.Я.




Гімнастыка для розуму

Гульня-падарожжа “Горад Уражайск”

Падзелкі сваімі рукамі


5-9 кл.

8.15-12.00



Лобач В.С.

28.11

Эстафета “Худчэй, вышэй, мацней”

Настольны тэніс, спартыўныя гульні



1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.




Свята “Сусветны дзень “Дзякуй””

Рознакаляровая гульня



1-5 кл.

8.15-12.00



Глінская Н.А.

05.12

Гульня “Чорная скрыня”

Выраб навагодніх сняжынак



1-9 кл.

8.15-12.00

Краўцыў І.А.




Забаўляльная праграма “Вясёлы перепынак”

5-9 кл.

8.15-12.00



Камоска Н.В

12.12

Спаборніцтвы па піянерболу для 1-4 класаў, спаборніцтвы па баскетболе 5-10 клас

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.




“Разумнікі і разумніцы” гульня па творчасці беларускіх пісьменнікаў і паэтаў

Мадэліраванне і канструяванне дарожнай тэхнікі з картону



1-5 кл.

8.15-12.00



Дзенісенка С.А.

19.12

“Услед за каладнай зоркай”

Выраб навагодніх гірляндаў і цацак



1-11 кл.

8.15-12.00

Жук Л.Я.




Гімнастыка для розуму

Жарт і смех весялей ўсіх

Падзелкі сваімі рукамі


5-11 класы

8.15-12.00



Лобач В.С.

26.12

Выраб паштовак да новага году

Забаўляльная праграма “Тука, тука новы год”



1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.




Выраб паштовак да Новага году, гульнявая праграма “Тукі-тукі, Новы год!”

5-11 кл.

8.15-12.00



Глінская Н.А.

09.01

Конкурсна – гульнявая праграма

1-11 кл.

8.15-12.00

Краўцыў І.А.




Лыжны паход

1-6 кл.

8.15-12.00



Камоска Н.В

16.01

Спартыўныя гульні

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.




Літаратурны брэйн-рынг. Гульня для дасведчаных

Мадэліраванне і канструяванне дарожнай тэхнікі з картону



6-11 кл.

8.15-12.00



Дзенісенка С.А.

23.01

Матэматычныя фокусы

спартладзія



1-11 кл.

8.15-12.00

Жук Л.Я.




Гімнастыка для розуму

Турнір рыцараў ветлівасці

Падзелкі сваімі рукамі


6-11 кл.

8.15-12.00



Лобач В.С.

30.01

Гульнявыя эстафеты, настальны тэніс, піянербол

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.




Гульня спаборніцтвы “Школа паварят”

Выраб паштовак да дня закаханых



6-11 кл.

8.15-12.00



Глінская Н.А.

06.02

Гульня “Што?Дзе?Калі?”

Выраб падзелак з пластыліна

віктарына


1-11 кл.

8.15-12.00

Краўцыў І.А.




Спартыўныя эстафеты

6-11 кл.

8.15-12.00



Камоска Н.В

13.02

Конкурс “Конікі”, спартыўнае арыентаванне

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.




Займальная гульня “Востраў памылак”

Выраб загатовак з жытнай саломы



1-11 кл.

8.15-12.00



Дзенісенка С.А.

20.02

Рыцарскі турнір

Спартыўныя гульні



1-11 кл.

8.15-12.00

Жук Л.Я.




Гімнастыка для розуму

Вясёлы заапарк

Падзелкі сваімі рукамі


6-11 кл.

8.15-12.00



Лобач В.С.

27.02

Спартыўныя гульні, настольны тэніс

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.

Спартыўна-гульнявая праграма

Выраб паштовак да 8 Сакавіка



1-6 кл.

8.15-12.00



Глінская Н.А.

05.03

Конкурс “Прасцей простага”

Выраб святочных паштовак для матуль



1-11 кл.

8.15-12.00

Краўцыў І.А.




Забаўляльная праграма “А-ну, дзяўчаты”

6-11 кл.

8.15-12.00



Камоска Н.В

12.03

Эстафеты, спаборніцтвы на асоьасныя першынствы

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.




Турнір эрудзітаў. Гульня па тэме “Пераклад”

Выраб саламяных стужак і палотнаў



1-6 кл.

8.15-12.00



Дзенісенка С.А.

19.03

Гульня- спаборніцтва “А, ну, дзяўчаты”

Калектыўнае пано “Букет для мамы”



1-11 кл.

8.15-12.00

Жук Л.Я.

Гімнастыка для розуму

Інтэлектуальная гульня “Шчаслівы выпадак”

Падзелкі сваімі рукамі


5-11 кл.

8.15-12.00



Лобач В.С.

26.03

Комплекс агульна развіваючых практыкаванняў

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.




Вясёлае шоу

Выраб паштовак да Пасхі






8.15-12.00



Глінская Н.А.

02.04

Конкурс малюнкаў

Адгадваем рэбусы

Забаўляльная праграма “Юмарына”


1-11 кл.

8.15-12.00

Краўцыў І.А.

“Вясна ў лесе” прыродазнаўчая экскурсія

6-11 кл.

8.15-12.00



Камоска Н.В

09.04

“Два капітаны”, валейбол

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.

Шляхамі Я.Купалы і Я. Коласа

Гульня “Слабае звяно”

Канструяванне і выраб паветраных змеяў


1-11 кл.

8.15-12.00



Дзенісенка С.А.

16.04

Касмічнае падарожжа – гульня падарожжа

Рухомыя гульні



1-11 кл.

8.15-12.00

Жук Л.Я.

Гімнастыка для розума

Гульня “Пакарэнне космаса”

Падзелкі сваімі рукамі


6-11 кл.

8.15-12.00



Лобач В.С.

23.04

Спаборніцтвы па лёгкай атлетыцы

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.

Конкурс “Ухахочышся”

Віктарына “Пытані-жарты”



1-6 кл.

8.15-12.00



Глінская Н.А.

30.04

Паход выхадного дня







Камоска Н.В.

07.05

Гульня “Поле цудаў”

Конкурс “Песні ваенных гадоў”

Адгадваем загадкі


1-7 кл.

8.15-10.00

Краўцыў І.А.

Турыстычная эстафета “Вясёлы турыст”

5-11 кл.

8.15-12.00



Камоска Н.В

14.05

Рухомыя гульні на свежым паветры

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.

“Нам засталася спадчына” КВЗ

Па старонках любімых казах

Канструяванне і выраб паветраных змеяў


6-11 кл.

8.15-12.00



Дзенісенка С.А.

21.05

Экскурсія ў лес “Галасы прыроды”

1-8 кл.

8.15-12.00

Жук Л.Я.

Гімнастыка для розума

КВЗ “У гасцях у казкі”



Падзелкі сваімі рукамі

1-6 кл.

8.15-12.00



Лобач В.С.

28.05

Турыстычныя спаборніцтвы

1-11 кл.

8.15-12.00

Гусакова М.В.

Паездка ў музей вайны ў Аўганістане

1-11 кл.

8.15-12.00



Глінская Н.А.


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка