Відкрита першість дюсш україни по ІІІ вікових категоріях м. Київ 20-23. 01. 2008 50 в ластах Дівчата




Дата канвертавання30.04.2016
Памер0.86 Mb.
Відкрита першість ДЮСШ України по ІІІ вікових категоріях

м. Київ 20-23.01.2008

50 в ластах

Дівчата

Категорія B

1 КМС Лазебрій Аліна 1991 Мотор Січ м.Запоріжжя КМС 00:21:24

2 КМС Тютюн Євгенія 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:22:08

3 КМС Лежнюк Олеся 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:22:52

4 1р. Філічкіна Тетяна 1991 Садко м.Северодонецьк 1p. 00:22:77

5 КМС Аксамитовськ Ружена 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:23:99

6 1р. Алахвердієва Ельміра 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:25:00

7 2р. Романенко Ганна 1993 Харківська обл. 2p. 00:25:06

8 2р. Александрова Катерина 1994 Харківська обл. 3p. 00:26:83

2р. Полякова Вікторія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.

1р. Фещенко Юлія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.

Категорія C

1 МС Коврига Олена 1993 Харківська обл. КМС 00:21:46

2 КМС Дібірова Айша 1993 ДЮСШ-21 м.Київ КМС 00:21:57

3 КМС Толпигіна Наталія 1993 Дарниця-303 м.Київ КМС 00:21:95

4 1р. Чериковська Наталія 1994 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:22:99

5 1р. Бартик Богдана 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:23:57

6 2р. Болотова Світлана 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 1p. 00:23:84

7 1р. Либа Христина 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:24:26

8 2р. Білецька Тетяна 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:24:77

9 1р. Івановська Ольга 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:24:88

10 КМС Темченко Ганна 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 2p. 00:25:85

11 2р. Сінєльнік Ганна 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:26:27

12 Тютюник Марія 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 3p. 00:26:84

13 2р. Кліменкова Надія 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 3p. 00:28:57

14 1р. Дудар Тетяна 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 00:30:07

Олейнікова Євгенія 1994 Дарниця-303 м.Київ Дискв.

КМС Кирилова Юлія 1993 ДЮСШ-21 м.Київ Дискв.

МС Бернадська Олександра 1993 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.



Категорія D

1 1р. Федорчук Єлизавета 1996 Дарниця-303 м.Київ КМС 00:21:96

2 1р. Сітар Анастасія 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:22:97

3 2р. Маревцева Анастасія 1997 ДЮСШ-21 м.Київ 1p. 00:23:87

4 2р. Арістова Ганна 1995 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:24:23

5 1р. Дерев'янко Інна 1995 Дарниця-303 м.Київ 2p. 00:24:73

6 2р. Прищепа Ганна 1995 Дарниця-303 м.Київ 2p. 00:24:74

7 2р. Александрова Олена 1995 Харківська обл. 2p. 00:25:83

8 2р. Діуліна Лизавета 1996 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:26:00

9 3р. Жуковська Євгенія 1997 Дарниця-303 м.Київ 2p. 00:26:28

10 1р. Кузенкова Євгенія 1995 Харківська обл. 3p. 00:26:71

11 3р. Смєлая Катерина 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:26:75

12 3р. Бахмут Жанетта 1996 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:27:00

13 3р. Мінадзе Манана 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 3p. 00:27:41

14 3р. Терещенко Олександра 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:27:54

15 3р. Растєгаєва Рената 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 3p. 00:27:75

16 3р. Гальчик Ольга 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:28:29

17 3р. Дігтяр Катерина 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:28:51

18 3р. Федорук Марія 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:28:60

19 Кульбачна Ольга 1996 ДЮСШ-21 м.Київ 00:29:73

20 3р. Печеная Валерія 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 00:29:97

21 3р. Матвійчук Маргарита 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:33:19

Дегтяренко Карина 1997 Дарниця-303 м.Київ Дискв.

3р. Грибоєдова Вікторія 1996 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.

3р. Асатрян Карина 1996 Пед. університет м.Харків Дискв.

2р. Яковлева Олександра 1998 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.

3р. Рандриамандіб Кристабель 1996 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг Дискв.

2р. Коваль Ольга 1995 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.



Юнаки

Категорія B

1 МС Шекера Дмитро 1992 ЦСТК ВВС м.Київ МС 00:17:30

2 МС Сало Денис 1991 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг КМС 00:17:43

3 КМС Єленевич Олексій 1991 ДЮСШ-21 м.Київ КМС 00:18:33

4 МС Черниш Сергій 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 00:18:47

5 КМС Максименко Олексій 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 00:18:51

6 МС Горбач Артем 1991 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 КМС 00:18:73

7 1р. Коньков Олександр 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:19:43

8 1р. Сич Михайло 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:19:48

9 КМС Мілютін Андрій 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:19:57

10 1р. Ігнатюк Віталій 1992 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:20:20

11 1р. Васильченко Вадим 1992 Садко м.Северодонецьк 1p. 00:20:21

12 2р. Восконян Богдан 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:20:55

13 1р. Орлов Олексій 1992 Харківська обл. 2p. 00:20:57

14 1р. Коваль Єгор 1992 Харківська обл. 3p. 00:22:03

15 КМС Олєйнік Олексій 1991 Харківська обл. 3p. 00:22:19

16 3р. Марченко Всеволод 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:22:25

17 1р. Іноземцев Олександр 1991 ДЮКМ м.Харків 3p. 00:22:48

18 2р. Жувак Ростислав 1992 Кондиціонер м.Харків 3p. 00:22:59

19 2р. Ровний Іван 1992 ДЮКМ м.Харків 3p. 00:22:67

20 3р. Ліпандін Володимир 1992 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:23:16

21 3р. Шморгун Михайло 1992 Харківська обл. 3p. 00:24:19

2р. Плужнік Назар 1991 ДЮСШ-21 м.Київ Дискв.

Категорія C

1 1р. Антоненко Олександр 1993 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:19:56

2 КМС Тарсуков Михайло 1993 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:19:93

3 1р. Кравчинський Микита 1993 Дарниця-303 м.Київ 2p. 00:20:70

4 1р. Неверович Владислав 1994 Харківська обл. 2p. 00:20:73

5 1р. Василенко Владисав 1994 Харківська обл. 2p. 00:20:79

6 1р. Гайдук Ігор 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 2p. 00:20:87

7 1р. Степанчук Євген 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:20:97

8 2р. Звонік Євген 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 2p. 00:21:02

9 1р. Бовтрюк Сергій 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 2p. 00:21:09

10 2р. Комаров Віктор 1993 Садко м.Северодонецьк 3p. 00:22:26

11 2р. Кириченко Роман 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:22:49

12 1р. Філоненко Дмитро 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:22:69

13 2р. Маркін Євген 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:22:91

14 3р. Максимов Євген 1994 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 3p. 00:22:97

15 2р. Любар Вадим 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:23:07

16 1р. Антіпов Іван 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:23:13

17 2р. Сокол Максим 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 3p. 00:23:25

18 2р. Каліта Богдан 1993 Харківська обл. 3p. 00:23:57

19 2р. Сінєльніков Віталій 1993 Харківська обл. 3p. 00:24:27

20 Журко Олександр 1994 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:24:30

21 1р. Козаченко Дмитро 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:24:32

22 2р. Козаченко Андрій 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:24:67

23 3р. Кліменков Дмитро 1994 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 3p. 00:24:98

24 3р. Стиркін Іван 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 3p. 00:25:01

25 2р. Чекайло Андрій 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 3p. 00:25:08

26 2р. Возний Дмитро 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:25:12

27 Гладкий Антон 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:25:24

1р. Зайцев Руслан 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг Дискв.

2р. Солоха Денис 1994 ДЮКМ м.Харків Дискв.



Категорія D

1 3р. Собко Ярослав 1996 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:22:10

2 3р. Камінський Євген 1995 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:22:57

3 3р. Босенко Євген 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:23:23

4 3р. Желіба Сергій 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:23:58

5 3р. Гайдук Владислав 1995 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:23:98

6 2р. Перезва Кирило 1995 ДЮКМ м.Харків 3p. 00:25:03

7 2р. Титов Максим 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:25:19

8 2р. Сосновий Владислав 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:25:28

9 3р. Мікрюков Ернест 1994 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 3p. 00:25:47

10 2р. Семейко Іван 1995 Садко м.Северодонецьк 00:25:53

11 3р. Кутник Станислав 1995 Харківська обл. 00:25:73

12 3р. Кравчишин Костянтин 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:26:08

13 Зубов Максим 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:26:37

14 Магліч Ігор 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:26:51

15 Ліпандін Олександр 1996 Дарниця-303 м.Київ 00:26:55

16 Вірченко Андрій 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:26:60

17 3р. Майстренко Мирослав 1997 ДЮСШ-21 м.Київ 00:26:65

18 3р. Гапоненко Дмитро 1997 Кондиціонер м.Харків 00:27:23

19 Алексюк Костянтин 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:27:29

20 Степанов Владислав 1996 ДЮСШ-21 м.Київ 00:27:62

21 Мірошник Микита 1998 Дарниця-303 м.Київ 00:27:94

22 3р. Могильний Даніїл 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 00:28:09

23 Жила Олексій 1995 ДЮСШ-21 м.Київ 00:28:24

24 Красніков Олександр 1995 ДЮСШ-21 м.Київ 00:28:86

25 Сікало Дмитро 1998 Мотор Січ м.Запоріжжя 00:28:86

26 4р. Яремчук Костянтин 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:28:96

27 Кобанець Павло 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:28:97

28 4р. Андронюк Кирило 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 00:29:27

29 3р. Гахроманов Роман 1996 ДЮСШ-21 м.Київ 00:30:45

30 Бутирін Сергій 1997 Дарниця-303 м.Київ 00:30:45

31 Науменко Роман 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:30:46

32 Кухар Максим 1998 Дарниця-303 м.Київ 00:31:29

33 Сидоришин Максим 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 00:31:32

34 3р. Козел Максим 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 00:31:33

35 Беленко Ілля 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 00:31:79

36 Родькін Дмитро 1996 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:33:18

37 Прокопенко Володимир 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 00:33:31

38 3р. Прокопенко Віталій 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 00:54:08

Узунов Артур 1995 Дарниця-303 м.Київ Дискв.

3р. Шаповалов Максим 1995 Харківська обл. Дискв.

3р. Ляшук Антон 1995 Дарниця-303 м.Київ Дискв.

4р. Розман Петро 1996 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.

Хохленко Максим 1996 ДЮСШ-21 м.Київ Дискв.


1500 в ластах

Дівчата

Категорія B

1 КМС Рєзнік Тетяна 1992 Садко м.Северодонецьк 1p. 15:38:12

2 1р. Євтушенко Тетяна 1994 Харківська обл. 2p. 16:58:07

3 1р. Головко Ганна 1993 Харківська обл. 2p. 17:02:64



Юнаки

Категорія B

1 МС Грубнік Денис 1992 Садко м.Северодонецьк КМС 13:18:26

2 1р. Красніков Олексій 1992 Дарниця-303 м.Київ 1p. 14:23:32

3 КМС Щербінін Михайло 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 14:34:79

4 КМС Копил Олег 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 14:55:77

5 2р. Шаходько Михайло 1992 Кондиціонер м.Харків 3p. 16:50:30



Категорія C

1 КМС Одиноков Олександр 1993 Дарниця-303 м.Київ КМС 13:28:27

2 1р. Антоненко Олександр 1993 Дарниця-303 м.Київ КМС 13:59:76

3 1р. Смичук Павло 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 15:05:69

4 2р. Новосельцев Дмитро 1994 Харківська обл. 2p. 16:19:26

5 2р. Трубчанін Юрій 1993 ДЮКМ м.Харків 18:35:04

6 2р. Кобилін Ілля 1993 Пед. університет м.Харків 19:18:99

7 3р. Бойченко Дмитро 1994 ДЮКМ м.Харків 19:29:67



100 акваланг

Дівчата

Категорія B

1 МСМК Шапшал Олександра 1991 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 МС 00:40:81



Категорія C

1 КМС Толпигіна Наталія 1993 Дарниця-303 м.Київ КМС 00:44:89

2 МС Коврига Олена 1993 Харківська обл. КМС 00:44:98

3 1р. Череда Владислава 1993 Харківська обл. КМС 00:45:47

4 КМС Дібірова Айша 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 1p. 00:48:37

5 1р. Либа Христина 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:53:55



Юнаки

Категорія B

1 МС Сало Денис 1991 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг КМС 00:37:11

2 МС Шекера Дмитро 1992 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 00:37:59

3 КМС Єленевич Олексій 1991 ДЮСШ-21 м.Київ КМС 00:39:27

4 МС Горбач Артем 1991 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 КМС 00:39:40

5 МС Черниш Сергій 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:40:34

6 1р. Коньков Олександр 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:41:75

7 1р. Міронов Михайло 1991 Харківська обл. 1p. 00:42:87

8 1р. Орлов Олексій 1992 Харківська обл. 2p. 00:44:19

Категорія C

1 КМС Тарсуков Михайло 1993 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:40:73

2 1р. Неверович Владислав 1994 Харківська обл. 2p. 00:44:92

3 2р. Антонов Роман 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:45:39

4 2р. Сокол Максим 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 3p. 00:52:83

5 3р. Максимов Євген 1994 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 3p. 00:53:87


50 пірнання

Дівчата

Категорія B

1 МСМК Шапшал Олександра 1991 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 КМС 00:19:23

2 КМС Лазебрій Аліна 1991 Мотор Січ м.Запоріжжя КМС 00:20:08

3 1р. Волк Діана 1992 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 2p. 00:22:57

4 1р. Євтушенко Тетяна 1994 Харківська обл. 2p. 00:23:10

5 2р. Романенко Ганна 1993 Харківська обл. 2p. 00:24:19



Категорія C

1 МС Коврига Олена 1993 Харківська обл. МС 00:18:41

2 МС Бернадська Олександра 1993 ЦСТК ВВС м.Київ МС 00:18:99

3 КМС Толпигіна Наталія 1993 Дарниця-303 м.Київ КМС 00:20:19

4 КМС Дібірова Айша 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 1p. 00:20:72

5 1р. Чериковська Наталія 1994 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:21:10

6 1р. Либа Христина 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:23:90

7 КМС Темченко Ганна 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 2p. 00:24:57

8 2р. Кліменкова Надія 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 3p. 00:27:73

Категорія D

1р. Федорчук Єлизавета 1996 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:21:35

3р. Смєлая Катерина 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:26:11

Юнаки

Категорія B

1 МС Сало Денис 1991 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг МС 00:16:01

2 МС Шекера Дмитро 1992 ЦСТК ВВС м.Київ МС 00:16:54

3 КМС Єленевич Олексій 1991 ДЮСШ-21 м.Київ КМС 00:16:99

4 МС Черниш Сергій 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 00:17:13

5 КМС Максименко Олексій 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:17:63

6 1р. Коньков Олександр 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:17:81

7 1р. Сич Михайло 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:17:97

8 1р. Ігнатюк Віталій 1992 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:18:23

9 КМС Галик Микита 1991 Мотор Січ м.Запоріжжя 1p. 00:18:59

10 КМС Мілютін Андрій 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:18:93

11 1р. Орлов Олексій 1992 Харківська обл. 2p. 00:19:66

12 3р. Ліпандін Володимир 1992 Дарниця-303 м.Київ 2p. 00:20:27

13 1р. Іноземцев Олександр 1991 ДЮКМ м.Харків 2p. 00:20:63

14 2р. Ровний Іван 1992 ДЮКМ м.Харків 2p. 00:21:83

15 2р. Восконян Богдан 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:21:95

1р. Васильченко Вадим 1992 Садко м.Северодонецьк Дискв.

МС Горбач Артем 1991 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 Дискв.


Категорія C

1 КМС Тарсуков Михайло 1993 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:17:45

2 1р. Кравчинський Микита 1993 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:18:16

3 1р. Гайдук Ігор 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 1p. 00:18:39

4 1р. Неверович Владислав 1994 Харківська обл. 2p. 00:19:69

5 1р. Степанчук Євген 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:19:71

6 2р. Новосельцев Дмитро 1994 Харківська обл. 2p. 00:19:84

7 2р. Трубчанін Юрій 1993 ДЮКМ м.Харків 2p. 00:20:57

8 3р. Максимов Євген 1994 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 2p. 00:21:02

9 3р. Стиркін Іван 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 2p. 00:21:03

10 2р. Чекайло Андрій 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 2p. 00:21:17

11 2р. Звонік Євген 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 2p. 00:21:55

12 2р. Солоха Денис 1994 ДЮКМ м.Харків 3p. 00:22:87

13 2р. Козаченко Андрій 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:23:07

14 Журко Олександр 1994 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:23:37

15 3р. Кліменков Дмитро 1994 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 3p. 00:23:89

1р. Зайцев Руслан 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг Дискв.

2р. Сокол Максим 1994 ДЮСШ-21 м.Київ Дискв.



Категорія D

3р. Камінський Євген 1995 Дарниця-303 м.Київ 2p. 00:20:28

2р. Горбань Костянтин 1995 Мотор Січ м.Запоріжжя 2p. 00:20:33

3р. Босенко Євген 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:20:94

3р. Желіба Сергій 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:21:95

400 в ластах

Дівчата

Категорія B

1 МСМК Годована Ольга 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 03:37:38

2 КМС Лазебрій Аліна 1991 Мотор Січ м.Запоріжжя КМС 03:46:57

3 1р. Філічкіна Тетяна 1991 Садко м.Северодонецьк 1p. 03:51:87

4 КМС Рєзнік Тетяна 1992 Садко м.Северодонецьк 1p. 03:53:15

5 КМС Лежнюк Олеся 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 03:57:51

6 1р. Фещенко Юлія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 04:16:39

7 1р. Євтушенко Тетяна 1994 Харківська обл. 2p. 04:19:15

8 1р. Головко Ганна 1993 Харківська обл. 2p. 04:21:68

9 2р. Александрова Катерина 1994 Харківська обл. 2p. 04:30:23

10 2р. Пелюхня Христина 1991 ДЮКМ м.Харків 3p. 05:03:47

Категорія C

1 МСМК Кучер Ірина 1993 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 03:33:07

2 1р. Чериковська Наталія 1994 Дарниця-303 м.Київ 1p. 04:06:27

3 1р. Бартик Богдана 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 04:12:97

4 2р. Білецька Тетяна 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 04:26:70

5 1р. Івановська Ольга 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 04:29:49

6 2р. Болотова Світлана 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 2p. 04:33:29

7 2р. Сінєльнік Ганна 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 04:56:81


Категорія D

1 1р. Федорчук Єлизавета 1996 Дарниця-303 м.Київ 1p. 03:55:60

2 2р. Прищепа Ганна 1995 Дарниця-303 м.Київ 1p. 04:08:43

3 1р. Дерев'янко Інна 1995 Дарниця-303 м.Київ 1p. 04:09:26

4 1р. Сітар Анастасія 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 04:10:39

5 2р. Арістова Ганна 1995 Садко м.Северодонецьк 2p. 04:20:39

6 2р. Діуліна Лизавета 1996 Садко м.Северодонецьк 2p. 04:38:82

7 3р. Жуковська Євгенія 1997 Дарниця-303 м.Київ 3p. 04:41:09

8 3р. Бахмут Жанетта 1996 Дарниця-303 м.Київ 3p. 04:42:11

Юнаки

Категорія B

1 МС Грубнік Денис 1992 Садко м.Северодонецьк КМС 03:13:04

2 КМС Копил Олег 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 03:21:93

3 МС Шекера Дмитро 1992 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 03:22:30

4 КМС Галик Микита 1991 Мотор Січ м.Запоріжжя 1p. 03:28:74

5 КМС Мілютін Андрій 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 03:35:63

6 1р. Васильченко Вадим 1992 Садко м.Северодонецьк 2p. 03:47:18

7 1р. Ігнатюк Віталій 1992 Дарниця-303 м.Київ 2p. 03:52:63

8 2р. Шаходько Михайло 1992 Кондиціонер м.Харків 2p. 04:04:24

9 3р. Шморгун Михайло 1992 Харківська обл. 3p. 04:32:66



Категорія C

1 КМС Одиноков Олександр 1993 Дарниця-303 м.Київ КМС 03:22:29

2 1р. Антоненко Олександр 1993 Дарниця-303 м.Київ 1p. 03:29:47

3 1р. Степанчук Євген 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 03:43:55

4 1р. Смичук Павло 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 03:43:56

5 1р. Кравчинський Микита 1993 Дарниця-303 м.Київ 2p. 03:48:04

6 2р. Каліта Богдан 1993 Харківська обл. 2p. 03:51:63

7 2р. Комаров Віктор 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 04:05:49

8 2р. Возний Дмитро 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 04:18:99

9 3р. Кобанець Денис 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 04:19:74

10 2р. Маркін Євген 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 04:21:07

11 2р. Кобилін Ілля 1993 Пед. університет м.Харків 3p. 04:22:26

12 2р. Трубчанін Юрій 1993 ДЮКМ м.Харків 3p. 04:27:45

13 Гладкий Антон 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 04:46:70

14 3р. Бойченко Дмитро 1994 ДЮКМ м.Харків 05:01:13

2р. Новосельцев Дмитро 1994 Харківська обл. Дискв.


Категорія D

1 2р. Горбань Костянтин 1995 Мотор Січ м.Запоріжжя 2p. 04:00:73

2 3р. Золотов Євген 1996 Садко м.Северодонецьк 2p. 04:06:75

3 3р. Гайдук Владислав 1995 Дарниця-303 м.Київ 3p. 04:17:37

4 2р. Семейко Іван 1995 Садко м.Северодонецьк 3p. 04:17:98

5 3р. Ляшук Антон 1995 Дарниця-303 м.Київ 3p. 04:23:03

6 Марченко Станислав 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 04:25:41

7 3р. Кутник Станислав 1995 Харківська обл. 3p. 04:25:99

8 3р. Босенко Євген 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 04:29:30

9 3р. Собко Ярослав 1996 Дарниця-303 м.Київ 3p. 04:33:07

10 2р. Сосновий Владислав 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 04:33:71

11 3р. Кравчишин Костянтин 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 04:36:14

12 Зубов Максим 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 04:46:99

13 Магліч Ігор 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 04:47:80

14 Вірченко Андрій 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 04:56:76

15 3р. Гапоненко Дмитро 1997 Кондиціонер м.Харків 04:57:38

16 Узунов Артур 1995 Дарниця-303 м.Київ 04:57:78

17 Мірошник Микита 1998 Дарниця-303 м.Київ 05:18:54

3р. Желіба Сергій 1996 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.


100 кроль

Дівчата

Категорія B

1 1р. Щербак Олександра 1992 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:54:64

2 КМС Тютюн Євгенія 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 00:55:62

3 КМС Аксамитовськ Ружена 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 00:57:72

4 1р. Волк Діана 1992 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:58:31

5 2р. Романенко Ганна 1993 Харківська обл. 01:01:47

6 МС Яковлева Марія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 01:02:67

7 1р. Алахвердієва Ельміра 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 01:03:37

8 2р. Пелюхня Христина 1991 ДЮСШ-21 м.Київ 01:05:96

9 2р. Полякова Вікторія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 01:09:80

10 3р. Шеремет Ганна 1992 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 01:11:93

Категорія C

1 МС Коврига Олена 1993 Харківська обл. 00:57:03

2 КМС Темченко Ганна 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:58:40

3 1р. Курята Катерина 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 01:01:05

4 2р. Болотова Світлана 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 01:01:53

5 1р. Череда Владислава 1993 Харківська обл. 01:01:53

6 КМС Кирилова Юлія 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 01:01:97

7 3р. Кліменко Аліна 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 01:06:94

8 2р. Кліменкова Надія 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 01:07:69

9 1р. Дудар Тетяна 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 01:19:89



Категорія D

1 2р. Маревцева Анастасія 1997 ДЮСШ-21 м.Київ 01:04:47

2 1р. Кузенкова Євгенія 1995 Харківська обл. 01:07:89

3 2р. Коваль Ольга 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 01:07:90

4 2р. Яковлева Олександра 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 01:08:45

5 2р. Александрова Олена 1995 Харківська обл. 01:09:13

6 Растєгаєва Рената 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 01:10:53

7 3р. Гальчик Ольга 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 01:10:53

8 3р. Терещенко Олександра 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 01:10:72

9 3р. Дігтяр Катерина 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 01:12:31

10 3р. Рандриамандіб Кристабель 1996 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 01:13:66

11 3р. Мінадзе Манана 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 01:16:37

12 3р. Асатрян Карина 1996 Пед. університет м.Харків 01:18:32

13 3р. Федорук Марія 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 01:19:28

14 3р. Соболева Анастасія 1996 ДЮКМ м.Харків 01:21:77

15 3р. Матвійчук Маргарита 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 01:27:80

2р. Баришнікова Антоніна 1995 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг Дискв.

3р. Бойкова Катерина 1995 ІнтерСпорт-Україна м.Київ Дискв.


Юнаки

Категорія B

1 КМС Олєйнік Олексій 1991 Харківська обл. 00:49:44

2 1р. Коваль Єгор 1992 Харківська обл. 00:53:11

3 2р. Квашук Дмитро 1991 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 00:53:73

4 2р. Ровний Іван 1992 ДЮКМ м.Харків 00:55:45

5 3р. Марченко Всеволод 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 00:55:49

6 1р. Іноземцев Олександр 1991 ДЮКМ м.Харків 00:56:19

7 2р. Жувак Ростислав 1992 Кондиціонер м.Харків 00:56:29

8 3р. Савченко Артем 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 00:58:56

9 2р. Восконян Богдан 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 00:59:71

10 3р. Ліпандін Володимир 1992 Дарниця-303 м.Київ 00:59:72

11 3р. Дружинін Тимофій 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 01:04:41

МС Сало Денис 1991 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг Дискв.
Категорія C

1 1р. Зайцев Руслан 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:53:13

2 1р. Чорний Максим 1988 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:53:53

3 1р. Бовтрюк Сергій 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 00:53:70

4 КМС Одиноков Олександр 1993 Дарниця-303 м.Київ 00:54:31

5 1р. Козаченко Дмитро 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 00:54:57

6 2р. Рубанік Сергій 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 00:54:70

7 1р. Василенко Владисав 1994 Харківська обл. 00:55:52

8 1р. Гайдук Ігор 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 00:55:87

9 2р. Сінєльніков Віталій 1993 Харківська обл. 00:57:27

10 2р. Солоха Денис 1994 ДЮКМ м.Харків 00:58:89

11 2р. Чекайло Андрій 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:59:13

12 2р. Любар Вадим 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 00:59:69

13 2р. Каліта Богдан 1993 Харківська обл. 01:00:94

14 2р. Кириченко Роман 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 01:02:48

15 Журко Олександр 1994 Дарниця-303 м.Київ 01:02:94

16 3р. Кобанець Денис 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 01:03:82

17 3р. Красильников Микита 1993 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 01:04:90

18 3р. Кліменков Дмитро 1994 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 01:04:98

19 Приходько Олександр 1994 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 01:06:59

20 3р. Бойченко Дмитро 1994 ДЮКМ м.Харків 01:09:85

21 3р. Ярошенко Ігор 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 01:18:09

3р. Скрипніков Олександр 1994 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.
Категорія D

1 2р. Перезва Кирило 1995 ДЮКМ м.Харків 01:00:84

2 Марченко Станислав 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 01:03:92

3 3р. Голумбовський Олександр 1995 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 01:04:35

4 2р. Титов Максим 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 01:04:49

5 2р. Загурський Володимир 1995 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 01:04:85

6 Ліпандін Олександр 1996 Дарниця-303 м.Київ 01:05:03

7 3р. Мікрюков Ернест 1994 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 01:05:49

8 3р. Расторгуєв Андрій 1997 Харківська обл. 01:06:08

9 2р. Сосновий Владислав 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 01:07:19

10 3р. Шаповалов Максим 1995 Харківська обл. 01:07:47

11 Поліщук Максим 1995 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 01:08:68

12 Кобанець Павло 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 01:08:69

13 3р. Могильний Даніїл 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 01:09:68

14 4р. Яремчук Костянтин 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 01:09:76

15 Кухар Максим 1998 Дарниця-303 м.Київ 01:09:80

16 Зоренко Микита 1996 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 01:11:63

17 Денисов Денис 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 01:13:32

18 3р. Гахроманов Роман 1996 ДЮСШ-21 м.Київ 01:13:47

19 Бутирін Сергій 1997 Дарниця-303 м.Київ 01:16:40

20 Сікало Дмитро 1998 Мотор Січ м.Запоріжжя 01:17:67

21 Сидоришин Максим 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 01:18:96

22 3р. Козел Максим 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 01:20:40

23 3р. Прокопенко Віталій 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 01:21:57

24 Прокопенко Володимир 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 01:27:73
800 акваланг

Дівчата

Категорія B

1 МСМК Шапшал Олександра 1991 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 КМС 07:33:45



Юнаки

Категорія B

1 1р. Міронов Михайло 1991 Харківська обл. 1p. 07:21:42

2 1р. Красніков Олексій 1992 Дарниця-303 м.Київ 1p. 07:28:81

3 КМС Щербінін Михайло 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 07:30:09



Категорія C

2р. Антонов Роман 1993 Садко м.Северодонецьк 3p. 08:10:40



50 кроль

Дівчата

Категорія B

1 1р. Щербак Олександра 1992 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:24:49

2 КМС Тютюн Євгенія 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 00:24:96

3 1р. Волк Діана 1992 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:25:77

4 КМС Аксамитовськ Ружена 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 00:26:04

5 МС Яковлева Марія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 00:27:72

6 2р. Романенко Ганна 1993 Харківська обл. 00:27:87

7 1р. Алахвердієва Ельміра 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 00:27:92

8 1р. Головко Ганна 1993 Харківська обл. 00:28:76

9 1р. Пелюхня Христина 1991 ДЮКМ м.Харків 00:29:37

10 2р. Полякова Вікторія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 00:31:08

11 3р. Шеремет Ганна 1992 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 00:31:78



Категорія C

1 МС Коврига Олена 1993 Харківська обл. 00:25:53

2 КМС Темченко Ганна 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:26:79

3 КМС Кирилова Юлія 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 00:27:22

4 1р. Курята Катерина 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 00:27:62

5 2р. Болотова Світлана 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 00:27:84

6 1р. Череда Владислава 1993 Харківська обл. 00:28:84

7 2р. Либа Христина 1993 Садко м.Северодонецьк 00:29:32

8 1р. Івановська Ольга 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 00:29:57

9 2р. Кліменкова Надія 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:29:76

10 1р. Дудар Тетяна 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 00:35:77

11 3р. Кліменко Аліна 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 00:37:25


Категорія D

1 1р. Сітар Анастасія 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:27:24

2 2р. Баришнікова Антоніна 1995 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:27:96

3 2р. Діуліна Лизавета 1996 Садко м.Северодонецьк 00:28:16

4 2р. Александрова Олена 1995 Харківська обл. 00:28:43

5 2р. Маревцева Анастасія 1997 ДЮСШ-21 м.Київ 00:29:48

6 1р. Кузенкова Євгенія 1995 Харківська обл. 00:29:86

7 2р. Яковлева Олександра 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 00:30:03

8 2р. Коваль Ольга 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:30:23

9 Кульбачна Ольга 1996 ДЮСШ-21 м.Київ 00:31:59

10 3р. Растєгаєва Рената 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 00:31:67

11 3р. Соболева Анастасія 1996 ДЮКМ м.Харків 00:31:73

12 3р. Терещенко Олександра 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:31:86

13 3р. Гальчик Ольга 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:31:88

14 3р. Дігтяр Катерина 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 00:32:10

15 3р. Асатрян Карина 1996 Пед. університет м.Харків 00:33:43

16 3р. Матвійчук Маргарита 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:33:93

17 3р. Рандриамандіб Кристабель 1996 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:33:98

18 3р. Федорук Марія 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:35:56

19 3р. Мінадзе Манана 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 00:36:64

20 Карявка Дар'я 1997 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг 00:37:07

Юнаки

Категорія B

1 МС Сало Денис 1991 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:21:32

2 КМС Олєйнік Олексій 1991 Харківська обл. 00:22:31

3 1р. Міронов Михайло 1991 Харківська обл. 00:22:32

4 1р. Сич Михайло 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 00:23:20

5 1р. Коваль Єгор 1992 Харківська обл. 00:23:50

6 КМС Єленевич Олексій 1991 ДЮСШ-21 м.Київ 00:23:55

7 2р. Квашук Дмитро 1991 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 00:23:99

8 3р. Марченко Всеволод 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 00:24:17

9 1р. Іноземцев Олександр 1991 ДЮКМ м.Харків 00:24:33

10 1р. Малаховський Олександр 1992 ДЮСШ-21 м.Київ 00:24:37

11 2р. Ровний Іван 1992 ДЮКМ м.Харків 00:24:62

12 2р. Жувак Ростислав 1992 Кондиціонер м.Харків 00:24:79

13 3р. Ігнат'єв Єгор 1992 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг 00:25:21

14 3р. Ліпандін Володимир 1992 Дарниця-303 м.Київ 00:25:25

15 1р. Коньков Олександр 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 00:25:25

16 3р. Маслов Іван 1991 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг 00:25:75

17 3р. Савченко Артем 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 00:26:02

18 2р. Восконян Богдан 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 00:26:27

19 3р. Гембарський Антон 1992 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг 00:27:23

20 3р. Дружинін Тимофій 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 00:27:89

Категорія C

1 1р. Бовтрюк Сергій 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 00:23:19

2 1р. Зайцев Руслан 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:23:89

3 1р. Чорний Максим 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:24:17

4 1р. Василенко Владисав 1994 Харківська обл. 00:24:61

5 2р. Яремчук Олексій 1993 Дарниця-303 м.Київ 00:24:75

6 1р. Гайдук Ігор 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 00:24:76

7 2р. Рубанік Сергій 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 00:24:83

8 2р. Звонік Євген 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 00:24:84

9 1р. Козаченко Дмитро 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 00:25:01

10 КМС Тарсуков Михайло 1993 Дарниця-303 м.Київ 00:25:12

11 1р. Неверович Владислав 1994 Харківська обл. 00:25:41

12 1р. Філоненко Дмитро 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 00:25:50

13 2р. Чекайло Андрій 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:25:71

14 2р. Сінєльніков Віталій 1993 Харківська обл. 00:25:74

15 2р. Новосельцев Дмитро 1994 Харківська обл. 00:26:26

16 2р. Солоха Денис 1994 ДЮКМ м.Харків 00:26:28

17 3р. Скрипніков Олександр 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 00:26:45

18 2р. Каліта Богдан 1993 Харківська обл. 00:26:57

19 1р. Антіпов Іван 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 00:26:70

20 2р. Кириченко Роман 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 00:26:99

21 2р. Любар Вадим 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 00:27:07

22 3р. Красильников Микита 1993 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 00:27:39

23 2р. Сокол Максим 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 00:28:22

24 3р. Кліменков Дмитро 1994 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:28:27

25 Приходько Олександр 1994 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 00:28:29

26 Гладкий Антон 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 00:29:35

Категорія D

1 3р. Собко Ярослав 1996 Дарниця-303 м.Київ 00:26:16

2 2р. Перезва Кирило 1995 ДЮКМ м.Харків 00:26:59

3 2р. Титов Максим 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:27:20

4 3р. Шаповалов Максим 1995 Харківська обл. 00:27:40

5 2р. Загурський Володимир 1995 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 00:27:64

6 3р. Голумбовський Олександр 1995 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 00:28:19

7 Ліпандін Олександр 1996 Дарниця-303 м.Київ 00:29:29

8 4р. Яремчук Костянтин 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:29:53

9 Поліщук Максим 1995 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 00:29:60

10 3р. Мікрюков Ернест 1994 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:29:73

11 Зоренко Микита 1996 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 00:30:57

12 Красніков Олександр 1995 ДЮСШ-21 м.Київ 00:30:72

13 Науменко Роман 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:30:91

14 3р. Кравчишин Костянтин 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:31:69

15 3р. Гапоненко Дмитро 1997 Кондиціонер м.Харків 00:31:70

16 3р. Гахроманов Роман 1996 ДЮСШ-21 м.Київ 00:31:93

17 3р. Могильний Даніїл 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 00:32:43

18 Кобанець Павло 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:32:43

19 Саламєх П'єр 1995 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг 00:32:83

20 Кухар Максим 1998 Дарниця-303 м.Київ 00:33:09

21 Іванченко Кирило 1995 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг 00:33:47

22 Денисов Денис 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:33:78

23 Бутирін Сергій 1997 Дарниця-303 м.Київ 00:34:14

24 Качалаба Микита 1999 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг 00:34:91

25 Жила Олексій 1995 ДЮСШ-21 м.Київ 00:34:93

26 Сидоришин Максим 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 00:34:96

27 Сікало Дмитро 1998 Мотор Січ м.Запоріжжя 00:35:66

28 Грідін Марк 1998 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг 00:36:37

29 3р. Козел Максим 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 00:37:29

30 Прокопенко Володимир 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 00:38:27

31 Ливинцев Михайло 1997 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг 00:42:81

32 Маєвський Антон 2000 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг 00:47:68

33 Куценко Максим 2002 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг 01:01:23

Родькін Дмитро 1996 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг Дискв.

Черниш Артем 1999 Сігма-Ескоріал м.Кривий Ріг Дискв.

3р. Прокопенко Віталій 1997 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.

200 в ластах

Дівчата

Категорія B

1 КМС Лазебрій Аліна 1991 Мотор Січ м.Запоріжжя КМС 01:44:50

2 1р. Філічкіна Тетяна 1991 Садко м.Северодонецьк 1p. 01:47:77

3 КМС Рєзнік Тетяна 1992 Садко м.Северодонецьк 1p. 01:50:51

4 КМС Лежнюк Олеся 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 01:50:96

5 1р. Фещенко Юлія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 02:02:17

6 2р. Александрова Катерина 1994 Харківська обл. 2p. 02:02:61

7 1р. Головко Ганна 1993 Харківська обл. 2p. 02:04:47

8 2р. Пелюхня Христина 1991 ДЮКМ м.Харків 3p. 02:24:35
Категорія C

1 МСМК Кучер Ірина 1993 ЦСТК ВВС м.Київ МС 01:36:21

2 МС Бернадська Олександра 1993 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 01:42:83

3 КМС Дібірова Айша 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 1p. 01:49:11

4 1р. Чериковська Наталія 1994 Дарниця-303 м.Київ 2p. 01:54:00

5 1р. Бартик Богдана 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 01:56:36

6 2р. Білецька Тетяна 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 02:02:45

7 1р. Івановська Ольга 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 02:04:53

8 2р. Сінєльнік Ганна 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 02:16:46

9 Тютюник Марія 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 4p. 02:32:77


Категорія D

1 1р. Федорчук Єлизавета 1996 Дарниця-303 м.Київ 1p. 01:49:29

2 1р. Сітар Анастасія 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 01:50:41

3 2р. Прищепа Ганна 1995 Дарниця-303 м.Київ 2p. 01:57:81

4 1р. Дерев'янко Інна 1995 Дарниця-303 м.Київ 2p. 02:01:86

5 2р. Арістова Ганна 1995 Садко м.Северодонецьк 2p. 02:03:53

6 3р. Бахмут Жанетта 1996 Дарниця-303 м.Київ 3p. 02:10:51

7 3р. Смєлая Катерина 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 02:12:77

8 2р. Коваль Ольга 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 02:13:74

9 3р. Жуковська Євгенія 1997 Дарниця-303 м.Київ 3p. 02:14:65

10 3р. Растєгаєва Рената 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 3p. 02:26:49

11 3р. Федорук Марія 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 02:27:80

12 3р. Печеная Валерія 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 02:28:09

13 3р. Мінадзе Манана 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 4p. 02:36:95


Юнаки

Категорія B

1 МС Грубнік Денис 1992 Садко м.Северодонецьк МС 01:28:68

2 МС Шекера Дмитро 1992 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 01:29:49

3 КМС Копил Олег 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 01:32:21

4 КМС Максименко Олексій 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 01:34:46

5 КМС Мілютін Андрій 1992 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 01:35:13

6 КМС Галик Микита 1991 Мотор Січ м.Запоріжжя КМС 01:35:49

7 КМС Щербінін Михайло 1992 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 01:35:63

8 1р. Ігнатюк Віталій 1992 Дарниця-303 м.Київ 1p. 01:43:03

9 1р. Васильченко Вадим 1992 Садко м.Северодонецьк 1p. 01:44:09

10 2р. Шаходько Михайло 1992 Кондиціонер м.Харків 2p. 01:54:96

11 2р. Плужнік Назар 1991 ДЮСШ-21 м.Київ 3p. 01:59:40

12 3р. Шморгун Михайло 1992 Харківська обл. 3p. 02:06:00

Категорія C

1 КМС Одиноков Олександр 1993 Дарниця-303 м.Київ КМС 01:34:17

2 1р. Антоненко Олександр 1993 Дарниця-303 м.Київ 1p. 01:37:39

3 1р. Смичук Павло 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 01:43:13

4 2р. Комаров Віктор 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 01:48:20

5 1р. Василенко Владисав 1994 Харківська обл. 2p. 01:49:63

6 1р. Чорний Максим 1993 Сігма-Богатырь м.Кривий Ріг 2p. 01:49:86

7 2р. Новосельцев Дмитро 1994 Харківська обл. 2p. 01:50:19

8 2р. Кобилін Ілля 1993 Пед. університет м.Харків 2p. 01:57:25

9 2р. Трубчанін Юрій 1993 ДЮКМ м.Харків 2p. 01:57:45

10 2р. Маркін Євген 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:59:89

11 3р. Кобанець Денис 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 02:02:75

12 2р. Возний Дмитро 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 02:03:02

13 3р. Максимов Євген 1994 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 3p. 02:06:18

14 Гладкий Антон 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 02:12:16

15 Журко Олександр 1994 Дарниця-303 м.Київ 02:16:13

1р. Степанчук Євген 1994 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.
Категорія D

1 2р. Горбань Костянтин 1995 Мотор Січ м.Запоріжжя 2p. 01:49:39

2 3р. Камінський Євген 1995 Дарниця-303 м.Київ 2p. 01:56:06

3 3р. Золотов Євген 1996 Садко м.Северодонецьк 2p. 01:57:79

4 3р. Желіба Сергій 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:58:32

5 3р. Гайдук Владислав 1995 Дарниця-303 м.Київ 3p. 01:58:53

6 2р. Семейко Іван 1995 Садко м.Северодонецьк 3p. 01:59:29

7 3р. Собко Ярослав 1996 Дарниця-303 м.Київ 3p. 02:00:31

8 3р. Босенко Євген 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 02:01:33

9 Ляшук Антон 1995 Дарниця-303 м.Київ 3p. 02:01:59

10 Марченко Станислав 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 02:02:73

11 2р. Сосновий Владислав 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 02:03:99

12 3р. Кутник Станислав 1995 Харківська обл. 3p. 02:05:69

13 3р. Расторгуєв Андрій 1997 Харківська обл. 02:11:27

14 Зубов Максим 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 02:12:35

15 Магліч Ігор 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 02:13:12

16 3р. Кравчишин Костянтин 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 02:13:42

17 Узунов Артур 1995 Дарниця-303 м.Київ 02:15:65

18 3р. Гапоненко Дмитро 1997 Кондиціонер м.Харків 02:17:48

19 3р. Могильний Даніїл 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 02:17:80

20 Ліпандін Олександр 1996 Дарниця-303 м.Київ 02:17:91

21 Вірченко Андрій 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 02:19:16

22 3р. Козел Максим 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 02:21:00

23 Сікало Дмитро 1998 Мотор Січ м.Запоріжжя 02:21:17

24 4р. Андронюк Кирило 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 02:21:18

25 3р. Майстренко Мирослав 1997 ДЮСШ-21 м.Київ 02:21:21

26 Степанов Владислав 1996 ДЮСШ-21 м.Київ 02:21:63

27 Алексюк Костянтин 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 02:24:54

28 4р. Розман Петро 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 02:25:59

29 Кобанець Павло 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 02:25:65

30 Мірошник Микита 1998 Дарниця-303 м.Київ 02:28:53
400 акваланг

Дівчата

Категорія B

1 МСМК Шапшал Олександра 1991 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 КМС 03:27:83

2 1р. Євтушенко Тетяна 1994 Харківська обл. 2p. 04:36:99

Категорія C

1р. Череда Владислава 1993 Харківська обл. 1p. 03:49:47

КМС Толпигіна Наталія 1993 Дарниця-303 м.Київ 1p. 03:54:89

1р. Либа Христина 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 04:32:11



Юнаки

Категорія B

1 1р. Міронов Михайло 1991 Харківська обл. 1p. 03:26:43

2 МС Черниш Сергій 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 03:57:07

1р. Красніков Олександр 1995 Дарниця-303 м.Київ Дискв.



Категорія C

КМС Тарсуков Михайло 1993 Дарниця-303 м.Київ 2p. 03:33:48

2р. Антонов Роман 1993 Садко м.Северодонецьк 3p. 03:54:86

100 в ластах

Дівчата

Категорія B

1 КМС Лазебрій Аліна 1991 Мотор Січ м.Запоріжжя КМС 00:45:01

2 МСМК Шапшал Олександра 1991 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 КМС 00:46:56

3 1р. Філічкіна Тетяна 1991 Садко м.Северодонецьк 1p. 00:49:38

4 1р. Фещенко Юлія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:49:87

5 КМС Лежнюк Олеся 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:49:95

6 КМС Тютюн Євгенія 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:50:57

7 1р. Євтушенко Тетяна 1994 Харківська обл. 2p. 00:51:74

8 2р. Александрова Катерина 1994 Харківська обл. 2p. 00:57:60

9 2р. Романенко Ганна 1993 Харківська обл. 2p. 00:58:48

10 2р. Полякова Вікторія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:01:36
Категорія C

1 МСМК Кучер Ірина 1993 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 00:44:47

2 МС Бернадська Олександра 1993 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 00:45:09

3 КМС Дібірова Айша 1993 ДЮСШ-21 м.Київ КМС 00:47:20

4 КМС Толпигіна Наталія 1993 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:48:71

5 МС Коврига Олена 1993 Харківська обл. 1p. 00:48:88

6 1р. Чериковська Наталія 1994 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:51:03

7 1р. Бартик Богдана 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:53:22

8 1р. Івановська Ольга 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:54:93

9 2р. Білецька Тетяна 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:56:49

10 2р. Сінєльнік Ганна 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:00:83

11 Тютюник Марія 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 3p. 01:03:73

12 1р. Дудар Тетяна 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:07:95


Категорія D

1 1р. Федорчук Єлизавета 1996 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:48:97

2 1р. Сітар Анастасія 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:51:23

3 1р. Дерев'янко Інна 1995 Дарниця-303 м.Київ 2p. 00:54:19

4 2р. Прищепа Ганна 1995 Дарниця-303 м.Київ 2p. 00:54:31

5 2р. Арістова Ганна 1995 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:54:52

6 2р. Маревцева Анастасія 1997 ДЮСШ-21 м.Київ 2p. 00:54:78

7 2р. Александрова Олена 1995 Харківська обл. 2p. 00:57:74

8 3р. Бахмут Жанетта 1996 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:59:12

9 3р. Жуковська Євгенія 1997 Дарниця-303 м.Київ 3p. 01:00:21

10 2р. Коваль Ольга 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:00:23

11 3р. Мінадзе Манана 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 3p. 01:00:44

12 1р. Кузенкова Євгенія 1995 Харківська обл. 3p. 01:01:69

13 3р. Смєлая Катерина 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:01:77

14 2р. Яковлева Олександра 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:01:86

15 3р. Асатрян Карина 1996 Пед. університет м.Харків 3p. 01:02:32

16 3р. Растєгаєва Рената 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 3p. 01:02:33

17 3р. Гальчик Ольга 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:03:91

18 3р. Терещенко Олександра 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:05:32

19 3р. Дігтяр Катерина 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:05:92

20 3р. Печеная Валерія 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:07:06

21 3р. Федорук Марія 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 01:08:62

22 3р. Матвійчук Маргарита 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 01:16:27

Юнаки

Категорія B

1 МС Шекера Дмитро 1992 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 00:38:49

2 КМС Копил Олег 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 00:40:43

3 КМС Максименко Олексій 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 00:40:84

4 МС Черниш Сергій 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 00:41:78

5 МС Горбач Артем 1991 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 КМС 00:41:83

6 КМС Мілютін Андрій 1992 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 00:42:00

7 КМС Галик Микита 1991 Мотор Січ м.Запоріжжя 1p. 00:42:08

8 КМС Єленевич Олексій 1991 ДЮСШ-21 м.Київ 1p. 00:42:81

9 1р. Коньков Олександр 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:43:31

10 1р. Сич Михайло 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:44:31

11 1р. Орлов Олексій 1992 Харківська обл. 1p. 00:44:70

12 1р. Васильченко Вадим 1992 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:45:59

13 1р. Красніков Олексій 1992 Дарниця-303 м.Київ 2p. 00:45:66

14 1р. Ігнатюк Віталій 1992 Дарниця-303 м.Київ 2p. 00:46:09

15 2р. Ровний Іван 1992 ДЮКМ м.Харків 3p. 00:52:69

16 1р. Іноземцев Олександр 1991 ДЮКМ м.Харків 3p. 00:53:48

17 2р. Жувак Ростислав 1992 Кондиціонер м.Харків 3p. 00:54:40

18 3р. Шморгун Михайло 1992 Харківська обл. 3p. 00:55:87

19 3р. Ліпандін Володимир 1992 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:56:12

Шаходько Михайло 1991 Кондиціонер м.Харків 00:49:85 в/к

2р. Плужнік Назар 1991 ДЮСШ-21 м.Київ Дискв.

Категорія C

1 КМС Одиноков Олександр 1993 Дарниця-303 м.Київ КМС 00:42:00

2 КМС Тарсуков Михайло 1993 Дарниця-303 м.Київ 1p. 00:43:92

3 1р. Степанчук Євген 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 00:45:49

4 1р. Смичук Павло 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 00:45:61

5 1р. Неверович Владислав 1994 Харківська обл. 2p. 00:46:00

6 2р. Комаров Віктор 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:47:16

7 1р. Василенко Владисав 1994 Харківська обл. 2p. 00:47:21

8 1р. Гайдук Ігор 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 2p. 00:48:32

9 1р. Чорний Максим 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 2p. 00:48:54

10 2р. Звонік Євген 1993 ДЮСШ-21 м.Київ 2p. 00:49:47

11 2р. Антонов Роман 1993 Садко м.Северодонецьк 2p. 00:50:94

12 2р. Каліта Богдан 1993 Харківська обл. 3p. 00:51:58

13 1р. Восконян Богдан 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 3р. 00:51:87

14 2р. Кириченко Роман 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:51:99

15 1р. Філоненко Дмитро 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 3р. 00:52:27

16 1р. Антіпов Іван 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:52:36

17 2р. Маркін Євген 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:53:33

18 2р. Сокол Максим 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 3p. 00:54:03

19 2р. Козаченко Андрій 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:54:63

20 1р. Козаченко Дмитро 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:54:87

21 2р. Солоха Денис 1994 ДЮКМ м.Харків 3p. 00:55:31

22 2р. Сінєльніков Віталій 1993 Харківська обл. 3p. 00:55:65

23 3р. Кобанець Денис 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:55:71

24 2р. Возний Дмитро 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:55:76

25 3р. Максимов Євген 1994 ДЮСШ-21-КиЇв 2000 3p. 00:56:91

26 Журко Олександр 1994 Дарниця-303 м.Київ 00:57:38

27 Гладкий Антон 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 00:57:38

Категорія D

1 2р. Горбань Костянтин 1995 Мотор Січ м.Запоріжжя 2p. 00:49:61

2 3р. Собко Ярослав 1996 Дарниця-303 м.Київ 2p. 00:50:35

3 3р. Камінський Євген 1995 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:51:73

4 Марченко Станислав 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:52:57

5 3р. Босенко Євген 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:52:97

6 3р. Шаповалов Максим 1995 Харківська обл. 3p. 00:53:63

7 3р. Гайдук Владислав 1995 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:54:97

8 2р. Семейко Іван 1995 Садко м.Северодонецьк 3p. 00:55:43

9 3р. Ляшук Антон 1995 Дарниця-303 м.Київ 3p. 00:55:75

10 2р. Сосновий Владислав 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 00:56:40

11 3р. Кутник Станислав 1995 Харківська обл. 3p. 00:56:87

12 Зубов Максим 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 00:59:03

13 3р. Майстренко Мирослав 1997 ДЮСШ-21 м.Київ 00:59:33

14 3р. Кравчишин Костянтин 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:59:57

15 Узунов Артур 1995 Дарниця-303 м.Київ 00:59:67

16 Магліч Ігор 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 00:59:79

17 2р. Титов Максим 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 01:00:16

18 Ліпандін Олександр 1996 Дарниця-303 м.Київ 01:00:20

19 Перезва Кирило 1995 ДЮКМ м.Харків 01:00:54

20 Алексюк Костянтин 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 01:00:75

21 Вірченко Андрій 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 01:00:76

22 4р. Розман Петро 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 01:02:93

23 3р. Мікрюков Ернест 1994 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 01:03:00

24 3р. Могильний Даніїл 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя 01:03:17

25 Кобанець Павло 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 01:03:23

26 3р. Гапоненко Дмитро 1997 Кондиціонер м.Харків 01:03:42

27 4р. Андронюк Кирило 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 01:06:47

28 Мірошник Микита 1998 Дарниця-303 м.Київ 01:07:03

29 Степанов Владислав 1996 ДЮСШ-21 м.Київ 01:07:32

30 Науменко Роман 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 01:07:87

31 3р. Прокопенко Віталій 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 01:11:57

32 4р. Яремчук Костянтин 1995 ЦСТК ВВС м.Київ 01:11:63

33 Кухар Максим 1998 Дарниця-303 м.Київ 01:14:19

34 Сидоришин Максим 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 01:15:03

35 Беленко Ілля 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 01:15:17

36 Прокопенко Володимир 1998 ЦСТК ВВС м.Київ 01:18:17

Сікало Дмитро 1998 Мотор Січ м.Запоріжжя Дискв.

3р. Козел Максим 1997 Мотор Січ м.Запоріжжя Дискв.

Бутирін Сергій 1997 Дарниця-303 м.Київ Дискв.



200 кроль

Дівчата

Категорія B

1 КМС Тютюн Євгенія 1991 ЦСТК ВВС м.Київ 02:02:46

2 1р. Щербак Олександра 1992 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 02:04:24

3 1р. Волк Діана 1992 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 02:06:20

4 КМС Аксамитовськ Ружена 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 02:11:93

5 МС Яковлева Марія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 02:18:53

6 2р. Пелюхня Христина 1991 ДЮКМ м.Харків 02:20:00

Категорія C

1р. Череда Владислава 1993 Харківська обл. 02:16:79

1р. Курята Катерина 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 02:18:44

3р. Кліменко Аліна 1994 ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.



Юнаки

Категорія B

1 КМС Олєйнік Олексій 1991 Харківська обл. 01:52:61

2 МС Сало Денис 1991 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 01:52:65

3 1р. Міронов Михайло 1991 Харківська обл. 01:53:48

4 1р. Коваль Єгор 1992 Харківська обл. 01:59:94

5 3р. Марченко Всеволод 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 02:01:31

6 2р. Жувак Ростислав 1992 Кондиціонер м.Харків 02:10:81

7 3р. Савченко Артем 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 02:13:33

8 3р. Дружинін Тимофій 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 03:00:49

Категорія C

1р. Чорний Максим 1993 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 02:01:69

1р. Козаченко Дмитро 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 02:02:00

2р. Рубанік Сергій 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 02:02:01

2р. Любар Вадим 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 02:17:31

3р. Бойченко Дмитро 1994 ДЮКМ м.Харків 02:28:51

2р. Кириченко Роман 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 02:29:12

Скрипніков Олександр 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 02:36:59



Категорія D

Перезва Кирило 1995 ДЮКМ м.Харків 02:13:27

2р. Загурський Володимир 1995 ІнтерСпорт-Україна м.Київ 02:30:63

Денисов Денис 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 02:44:18

3р. Гахроманов Роман 1996 ДЮСШ-21 м.Київ 02:47:34

800 в ластах

Дівчата

Категорія B

1 МСМК Годована Ольга 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 07:22:99

2 КМС Рєзнік Тетяна 1992 Садко м.Северодонецьк 1p. 08:08:84

3 КМС Лежнюк Олеся 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 08:23:48

4 1р. Головко Ганна 1993 Харківська обл. 2p. 08:56:20

5 1р. Фещенко Юлія 1992 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 09:05:92



Категорія C

1 МСМК Кучер Ірина 1993 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 07:55:30

2 МС Бернадська Олександра 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 1p. 08:01:81

3 1р. Бартик Богдана 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 08:54:49

4 2р. Болотова Світлана 1994 ДЮСШ-21 м.Київ 2p. 09:39:24

Категорія D

1 1р. Дерев'янко Інна 1995 Дарниця-303 м.Київ 1p. 08:34:54

2 2р. Прищепа Ганна 1995 Дарниця-303 м.Київ 2p. 08:51:86

3 2р. Арістова Ганна 1995 Садко м.Северодонецьк 2p. 09:26:30

4 2р. Діуліна Лизавета 1996 Садко м.Северодонецьк 3p. 09:40:47

5 3р. Жуковська Євгенія 1997 Дарниця-303 м.Київ 3p. 10:02:83

6 3р. Соболева Анастасія 1996 ДЮКМ м.Харків 11:03:29

Юнаки

Категорія B

1 МС Грубнік Денис 1992 Садко м.Северодонецьк КМС 06:45:33

2 КМС Копил Олег 1991 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 07:14:23

3 КМС Щербінін Михайло 1992 ЦСТК ВВС м.Київ КМС 07:15:64

4 1р. Красніков Олексій 1992 Дарниця-303 м.Київ КМС 07:17:40

5 КМС Галик Микита 1991 Мотор Січ м.Запоріжжя 1p. 07:23:79

6 2р. Шаходько Михайло 1992 Кондиціонер м.Харків 2p. 08:26:80

Категорія C

1 КМС Одиноков Олександр 1993 Дарниця-303 м.Київ КМС 07:02:18

2 1р. Антоненко Олександр 1993 Дарниця-303 м.Київ 1p. 07:29:07

3 1р. Смичук Павло 1993 ЦСТК ВВС м.Київ 2p. 07:49:34

4 2р. Трубчанін Юрій 1993 ДЮКМ м.Харків 2p. 08:12:99

5 3р. Кобанець Денис 1994 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 09:26:09

6 2р. Кобилін Ілля 1993 Пед. університет м.Харків 3p. 09:29:41

7 3р. Бойченко Дмитро 1994 ДЮКМ м.Харків 09:57:73

2р. Каліта Богдан 1993 Харківська обл. 2р. 07:58:05 в/к

Категорія D

1 2р. Горбань Костянтин 1995 Мотор Січ м.Запоріжжя 2p. 08:28:89

2 3р. Золотов Євген 1996 Садко м.Северодонецьк 2p. 08:37:88

3 3р. Камінський Євген 1995 Дарниця-303 м.Київ 3p. 08:57:62

4 3р. Гайдук Владислав 1995 Дарниця-303 м.Київ 3p. 09:04:69

5 3р. Кутник Станислав 1995 Харківська обл. 3p. 09:26:25

6 3р. Расторгуєв Андрій 1997 Харківська обл. 3p. 09:26:70

7 Марченко Станислав 1997 ЦСТК ВВС м.Київ 3p. 09:46:10

8 Магліч Ігор 1996 ЦСТК ВВС м.Київ 09:54:16

Естафета 4х200м

Дівчата

Категорія B

1 Годована Ольга ЦСТК ВВС м.Київ 07:40:37

Фещенко Юлія

Лежнюк Олеся

Тютюн Євгенія

2 Александрова Катерина Харківська обл. 08:20:78

Головко Ганна .

Євтушенко Тетяна .

Романенко Ганна

3 Полякова Вікторія ЦСТК ВВС-Мотор-Січ 08:24:21

Яковлева Олександра

Лазебрій Аліна

Аксамитовськ Ружена

Юнаки

Категорія B

1 Грубнік Денис Дарниця-303-ЦСТК ВВС-Садко 06:29:13

Копил Олег

Красніков Олексій

Ігнатюк Віталій

2 Орлов Олексій Харківська обл. 07:13:43

Коваль Єгор

Міронов Михайло .

Олєйнік Олексій .

Максименко Олексій ЦСТК ВВС м.Київ Дискв.

Черниш Артем

Щербінін Михайло

Шекера Дмитро

Категорія C

1 ЦСТК ВВС м.Київ 06:46:28

2 Дарниця-303 м.Київ 06:56:18

3 Харківська обл. 07:24:83

4 Садко м.Северодонецьк 07:59:29

Естафета 4х50м

Категорія D

1 Дарниця-303 м.Київ 01:31:09

2 ЦСТК ВВС-1 м.Київ 01:35:52

3 Дарниця-303 м.Київ 01:38:87

4 Садко м.Северодонецьк 01:39:70

5 Харківська обл . 01:42:63

6 ЦСТК ВВС-2 м.Київ 01:44:57

7 ЦСТК ВВС-3 м.Київ 01:50:67

8 Мотор Січ м.Запоріжжя 01:56:53

9 ЦСТК ВВС-4 м.Київ 01:57:23
Естафета 4х100м

Юнаки

1 Cало Денис Сігма-ЦСТК-Садко-Киев-2000 00:42:91

Грубнік Денис

Горбач Артем 02:42:27

Шекера Дмитро

2 Щербінін Михайло ЦСТК ВВС м.Київ 00:41:14

Черниш Артем

Копил Олег 02:45:13

Максименко Олексій

3 Міронов Михайло Харківська обл. 03:06:63

Коваль Єгор

Орлов Олексій .

Олєйнік Олексій

Дівчата

1 Фещенко Юлія ЦСТК ВВС м.Київ 00:49:70

Лежнюк Олеся

Годована Ольга 03:15:05

Тютюн Євгенія

2 Аксамитовська Ружена ЦСТК ВВС-Мотор-Січ 03:38:87

Яковлева Олександра

Полякова Вікторія

Лазебрій Аліна

3 Александрова Катерина Харківська обл. 03:43:56

Романенко Ганна

Євтушенко Тетяна

Головко Ганна

Категорія C

1 ЦСТК ВВС м.Київ 02:58:76

2 Дарниця-303 м.Київ 03:04:13

3 Харківська обл. 03:13:97

4 ДЮСШ 21 03:17:31

5 Сігма-Богатир 03:28:50

ЦСТК ВВС-2 м.Київ Дискв.

Садко м.Северодонецьк Дискв.



Категорія D

1 Дарниця-303 м.Київ 03:24:62

2 ЦСТК ВВС-1 м.Київ 03:37:61

3 Садко м.Северодонецьк 03:40:50

4 Дарниця-303 -2 м.Київ 03:43:08

5 ЦСТК ВВС-2 м.Ки їв 03:52:97

6 Харківська обл 03:54:55

7 ЦСТК ВВС-3 м.Київ 04:12:19

8 ЦСТК ВВС-4 м.Київ 04:30:94
Гол. суддя змагань Міненко В. Б.

суддя МК


Гол. секретар Дєлова І. О.

суддя НК


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка