Утварыць на тэрыторыі Кастрычніцкага раена г. Гродна 64 ўчасткі для галасавання і прысвоіць ім наступныя нумары




Дата канвертавання15.03.2016
Памер148.21 Kb.

Рашэнне адміністрацыі Кастрычніцкага раена г. Гродна ад 22.02.2010 № 63 «Аб утварэнні ўчасткаў для галасавання па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў Рэспублікі Беларусь дваццаць шостага склікання»


На падставе артыкулаў 17, 18 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь, па ўзгадненню з Гродзенскай гарадской выбарчай камісіяй па выбарах дэпутатаў Гродзенскага гарадскога Савета дэпутатаў дваццаць шостага склікання (Пратакол ад 19.02.2010 № 4) адміністрацыя Кастрычніцкага раена г.Гродна ВЫРАШЫЛА:

Утварыць на тэрыторыі Кастрычніцкага раена г.Гродна 64 ўчасткі для галасавання і прысвоіць ім наступныя нумары:

Участак № 67 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – установа адукацыі (далей – УА) “Гродзенскі гандлевы каледж” Белкаапсаюза, г.Гродна, вул.Паповіча, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: завулак Паповіча; вуліцы Паповіча, дамы №№ 4, 4А, 5, 9, 11, 21, 29; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 116/1, 116А, 122 і дамы індывідуальнай жылой забудовы (ад вуліцы Соламавай да вуліцы Ткацкай).

Участак № 68 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскае дзяржаўнае вучылішча алімпійскага рэзерву”, г.Гродна, вул.Паповіча, 1). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Паповіча, дамы №№ 1, 7, 13, 13А, 15, 15А, 17, 19, 23, 25, 31, 33, 33А, 35, 35А, 37; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 112, 114, 120; Соламавай, дамы №№ 36, 38, 42 і дамы індывідуальнай жылой забудовы; Сустрэчная; Рачная; Кальцавая; Крайняя; завулкі Сустрэчны; Кальцавы; Крайні; 1-ы, 2-і, 3-і Соламавай.

Участак № 69 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – установа аховы здароўя (далей – УАЗ) “Гарадская клінічная бальніца хуткай медыцынскай дапамогі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Савецкіх пагранічнікаў, 115). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца хуткай медыцынскай дапамогі г.Гродна”.

Участак № 70 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі (далей – ДУА) “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа №19 г.Гродна”, г.Гродна, вуліца Галавічы, 24). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы Тарусіцкая; Юбілейная; Галавічы; Іскрыстая; Пакроўская; Залацістая; Аўгустоўская; Дзмітрыеўка; Новікі; Ласосна; Ткацкая; Млынарная; Мануфактурная; Яловая; Запрудная; Гарадзенская; Вянечная; Хлебная; Вярбовая; Кругавая; Драздовая; Дастойная; Добрая; Чарадзейная; завулкі Млынарны; Мануфактурны; Ласосна; мікрараён індывідуальнай жылой забудовы “Баранавічы”.

Участак № 71 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 20, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 76). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Шасэйная (ад вуліцы Сакалоўскага да вуліцы Мікалаева); Герцэна; Фрунзе; завулак Шасэйны; вуліцы Шаўчэнкі; Сакалоўскага; Лазо; Індустрыяльная; Мазавецкая; Шчадрына; Бертэля (ад вуліцы Сакалоўскага да вуліцы Сонечнай); Дзекабрыстаў; плошча Дзекабрыстаў, выключаючы дом № 1; вулiцы Ганіёнская (ад вуліцы Рэпіна да завулка Калектыўнага); Песцеля; Ганіёнскі праезд; вуліцы Паповіча, дом № 39; Л.Чайкінай, дамы па няцотнаму боку з № 11 па № 25 і дом № 35; Рэпіна, дамы па цотнаму боку з № 4 па № 36; Рылеева; праезд Дзекабрыстаў.

Участак № 72 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 20, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 76). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: Фолюш, дамы №№ 1, 2, 6 – 11, 13 – 17, 15/1, 15/2, 15/12, 15/34 – 15/37, 15/181 - 15/186, 15/188 – 15/194, 15/191А, 15/195 - 15/199.

Участак № 73 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 3 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 58). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Соламавай, дамы №№ 56, 60, 62, 66, 66А, 68, 70, 72, 72А, 74; Л.Чайкінай, дамы №№ 10, 28, 49; Савецкіх пагранічнікаў, дом № 116.

Участак № 74 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 3 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 58). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Л.Чайкінай, дамы №№ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 41, 45, 51; Соламавай, дамы №№ 40, 44, 48, 48А, 48Б, 50, 52, 54, 78, 80; Савецкіх пагранічнікаў, дом № 118/1.

Участак № 75 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 37, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: Фолюш, дамы №№ 28, 29, 35, 36, 39, 15/187, 15/200, 15/200А, 15/201, 15/201А, 15/202, 15/203, 15/205, 15/206, 15/207, 15/208, 15/216, 15/216А.

Участак № 76 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 37, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: Фолюш, дамы 15/204, 15/204А, 15/209, 15/210, 15/211, 15/212, 15/212А, 15/213, 15/214, 15/215; вуліца Соламавай, дом № 139.

Участак № 77 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 37, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Соламавай, дамы №№ 135, 139А, 141, 141А, 143, 145, 145А, 147, 149, 151, 151А, 153, 153А; Фолюш, дом № 15/217.

Участак № 78 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вайсковая часць 05733, г.Гродна, Фолюш, 6). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вайсковыя часці.

Участак № 79 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 4 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Рэпіна, 17). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Соламавай, дамы №№ 84, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 116, 118, 126; Аўгустовак.

Участак № 80 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 4 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Рэпіна, 17). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Рэпіна, дамы №№ 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; Соламавай, дамы №№ 120, 120А, 122.

Участак № 81 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзіцячы пакой “Пунцовыя ветразі”, г.Гродна, вул.Рэпіна, 5а). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Рэпіна, дамы №№ 1, 1А, 3, 5, 9, 11, 13, 15; Соламавай, дамы №№ 98/1, 128, 130, 134, 136, 138.

Участак № 82 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 12, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Паповіча, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Паповіча, дамы №№ 24, 24А, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52.

Участак № 83 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 12, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Паповіча, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Садовая; Манюшкі (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да канца); завулкі Манюшкі; Ласасянскі; вулiцы Лелявеля (ад вуліцы Цітова да вуліцы Шасэйнай); Ганіёнская (ад завулка Калектыўнага да вуліцы Лелявеля); Калектыўная; завулак Калектыўны; вуліцы Гогаля (ад вуліцы Лелявеля да канца); Шасэйная (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Лелявеля); Мікалаева; Мігаўская; Сонечная; Кутузава (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Сонечнай); Паповіча, дом № 48; плошча Дзекабрыстаў, дом № 1; вуліца Бертэля (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Сонечнай).

Участак № 84 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 6, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Гарнавых, 31). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Гарнавых (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да вуліцы Суворава); Чырвонагвардзейская; Цітова (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да канца); Лелявеля (ад вуліцы Цітова да вуліцы Жалезнай); Аб’язная; Скосная; Жалезная; Ліпская; Крылова; Гданьская, выключаючы дом № 4; Разанава; Курпеўская; Някрасава; Вішнёвая; Суворава (ад адкрытага акцыянернага таварыства (далей – ААТ) “Гродзенскi шклозавод” да вуліцы Гарнавых); Кутузава (ад вуліцы Сакалоўскага да вуліцы Сонечнай).

Участак № 85 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 6, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Гарнавых, 31). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Суворава, дамы №№ 9, 11, 11Б, 13, 15, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 27Б; Гданьская, дом № 4.

Участак № 86 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны будаўнічы прафесiянальны ліцэй”, г.Гродна, вул.Суворава, 254). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Суворава (ад вуліцы Гарнавых да канца); Гарнавых (ад вуліцы Суворава да вуліцы Скоснай); Сакольская; Супольная; Акульная; Сельская; Халодная; станцыя Ласосна; Ксцінская; Лісіная горка; Беластоцкая; Прафсаюзная; Каўбасінская; завулкі Ксцінскі; Беластоцкі; Каўбасінскі.

Участак № 87 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – філіял “Грузавы аўтамабільны парк №2 г.Гродна” ААТ “Гроднааблаўтатранс”, г.Гродна, вул.Пучкова, 28). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Пучкова; Лютаўская; завулак Пучкова; вуліца Заходняя; завулак Заходні; вуліцы Брэсцкая; Усава; Матросава; З.Касмадзем’янскай; Узгорыстая; Малы тупік; Далёкая; 1-ы, 2-гі, 3-і, 4-ы, 5-ы, 6-ы, 7-ы завулкі Далекія; вуліцы Выдавецкая; Калініна; 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы завулкі Калініна; вуліца Чырвонасцяжная.

Участак № 88 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 33, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Томіна, 28).Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Томіна, дамы № № 8А, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б, 14/1, 16, 18, 18А, 20; Славінскага, дамы №№ 3, 5.

Участак № 89 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны тэхналагічны каледж”, г.Гродна, вул.Славінскага, 7). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дом № 3; Томіна, дамы №№ 6, 6А, 6Б, 8, 10, 12; Славінскага, выключаючы дамы №№ 3, 4Б, 5; вайсковыя часці.

Участак № 90 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – Гродзенскі гарадскі культурна-забаўляльны цэнтр, г.Гродна, вул. ім. Н.Воўкава, 10). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Л.Бакста; А. Бандоўскага; З.Мінейкі; Ф.Бажоры; Н.Воўкава; Скамарошкі; 8 Марта; Альшанская; Азёрная; Гродзенская; Дружбы; Славінскага, дом № 4Б; завулкі Фабрычны; Маладзёжны; Азёрны.

Участак № 91 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 35, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фурсенкі, 5). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: Падстанцыя; вуліцы Восеньская; Грыгаровіча; Жнівеньская; Каштанавая; Лугавая; Рагачэўскага; Славянская; завулкі Жнівеньскі; 1-ы, 2-і, 3-і Восеньскія; вуліцы Кавальская; Ганчарная; Рошчынская; Малахавіцкая; Фабрычная; завулкі 1-ы, 2-гі Малахавіцкія; 2-гі Фабрычны; Рошчынскі.

Участак № 92 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 35, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фурсенкі, 5). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Адэльская; Айчынная; Аксамітная; Алешы; Аляксандровіча; Аптымістычная; Арэхавая; Баброўскага; Баліцкага; Белавежская; Верхняя; Вузкая; Вясёлая; Вясковая; Гартнага; Грыбная; Дамейкі; Заменгофа; Званковая; Зорная; Ізумрудная; Кавязіна; Казачная; Кірычэнкі; Краявідная; Лагодная; Ланскога; Летняя; Малая; Меладычная; Навасельная; Налкоўскай; Паэтычная; Прамянёвая; Сівачова; Сяброўская; Ураджайная; Цэнтральная; Чабаровая; Чарнічная; Чарота; Шарыпава; Школьная; Шчодрая; Шырокая; Фурсенкі; Цяністая; Садакова; завулак Садакова; вуліцы Солы; Вішнявец; мікрараён індывідуальнай жылой забудовы “Пагараны – Кашэўнікі”.

Участак № 93 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 31, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 1, 5; вуліца Індурская шаша, дамы №№ 2, 4, 4А, 4/1, 4/2, 6, 10.

Участак № 94 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 31, г.Гродна”, вул.Індурская шаша, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Кабяка, дамы №№ 2, 3, 3А, 3Б, 4/1, 4/2, 4/3, 7, 7А, 9, 9Б, 11, 11А; Вішнявецкая, дамы №№ 16, 18.

Участак № 95 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 31, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Паўднёвая, дамы №№ 1Б, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 11, 13, 15, 15А, 17; Стралковая, дом № 7; Вішнявецкая, дамы №№ 2А, 4, 6; завулак Паўднёвы, дамы №№ 2, 3, 4, 5, 7, 12, 14, 16.

Участак № 96 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 34, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Хімікаў, дамы №№ 1, 3, 3А, 6, 8, 10, 24; Кабяка, дамы №№ 21, 21А; праспект Кляцкова, дамы №№ 29, 35, 39, 41, 41А, 43.

Участак № 97 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 34, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Кабяка, дамы №№ 25, 27, 31, 33, 35, 37, 41, 41/1, 41/2, 43, 45.

Участак № 98 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 34, г.Гродна”, г.Гродна, вул. Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Кабяка, дамы №№ 8А, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 15, 15А, 17, 19.

Участак № 99 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 34, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 7, 9, 11, 13, 13Б, 13/1, 15, 17, 19, 21, 21А, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25.

Участак № 100 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гарадская клінічная бальніца №4 г.Гродна”, г.Гродна, праспект Я.Купалы, 89). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца № 4 г.Гродна”.

Участак № 101 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 26, г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 55). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспекты Кляцкова, дамы №№ 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Янкі Купалы, дамы №№ 47, 69, 71.

Участак № 102 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа №26, г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 55). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспекты Кляцкова, дамы №№ 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70; Янкі Купалы, дамы №№ 51, 61.

Участак № 103 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пестрака, 34). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вуліца Пестрака, дамы №№ 30, 54, 58.

Участак № 104 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пестрака, 34). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 22, 24, 30, 32; вуліца Перамогі, дом № 34.

Участак № 105 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пестрака, 34). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Пестрака, дамы №№ 34А, 38, 38/1, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50; Перамогі, дамы №№ 27, 36; праспект Кляцкова, дом № 14.

Участак № 106 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 3 імя В.М. Усава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фамічова, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 46, 50, 54, 64; вуліцы Гая, дамы №№ 25, 27; Фамічова, дом № 17.

Участак № 107 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 3 імя В.М. Усава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фамічова, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Фамічова, дамы №№ 4, 8, 10, 12, 14; Гая, дамы №№ 15, 17, 17А, 19, 21, 23, 29, 31, 31А, 33.

Участак № 108 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 72/2, 72/3, 72/4, 80, 84/1.

Участак № 109 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 73, 78, 80/2, 84, 88, 88А.

Участак № 110 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспекты Янкі Купалы, дом № 80/1; Кляцкова, дамы №№ 96, 98, 102, 104, 106.

Участак № 111 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа №11 імя генерала арміі А.І. Антонава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Белуша, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Антонава; Мулярская; Прыгарадная; Ціхая; 1-ы, 2-і завулкі Ціхія; вуліцы Чыстая; Навасельская; Саўгасная; Прамысловая; 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы, 6-ы, 7-ы завулкі Прыгарадныя; вуліца Падольная (ад чыгуначнага маста да вуліцы Прыгараднай); завулкі Парахавы; 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы Падольныя; вуліцы Праванабярэжная; Белуша, дамы №№ 2, 2А, 8, 8А, 10, 20А, 20Б.

Участак № 112 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа №11 імя генерала арміі А.І. Антонава г.Гродна”, вул.Белуша, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Антонава да вуліцы Пралетарскай), выключаючы дом № 27; 1-ы завулак Белуша; вуліца Белуша, выключаючы дамы №№ 2, 2А, 8, 8А, 10, 19, 20А, 20Б, 22, 51; вулiцы Татарская; Камбайнёрская; Трактарная; Лідская, выключаючы дамы №№ 21, 23, 25, 27, 29А, 29Б, 29В; завулак Лідскі; вайсковыя часці.

Участак № 113 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – факультэт фізічнай культуры УА “Гродзенскі дзяржаўны універсітэт імя Янкі Купалы”, г.Гродна, вул.Захарава, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Захарава; Вакзальная; Парахавая; Шчорса (дамы старой забудовы); Касцюшкі; Разіна; Дземчанкі; Стаханаўская; Хмяльніцкага; Кармелюка; Арцема; праспект Касманаўтаў, дом № 27; вуліца Чырвонаармейская (ад пачатку да вуліцы Касцюшкі), уключаючы дом № 61А; вайсковая часць.

Участак № 114 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – iнтэрнат УА “ Гродзенскі дзяржаўны універсітэт імя Янкі Купалы”, г.Гродна, вул.Пралетарская, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: завулак Пралетарскі; вуліцы Шчорса, дамы №№ 30, 30А, 30Б, 30В, 34, 36, 38, 40, 44, 50, 50А, 54; Пралетарская (ад вуліцы Шчорса да вуліцы Азерская шаша), выключаючы дамы №№ 54, 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 71, 73, 91Б, 91В.

Участак № 115 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 53). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 24, 33, 35, 39, 43, 57, 72/1.

Участак № 116 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны ліцэй будаўнікоў № 1”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Пестрака, дамы №№ 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34; праспект Янкі Купалы, дамы №№ 22, 27, 37, 41, 45.

Участак № 117 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны ліцэй будаўнікоў № 1”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Гая, дамы №№ 2А, 3, 5, 7, 9, 9А, 11; праспект Янкі Купалы, дамы па няцотнаму боку з № 1 па № 25 і дамы №№ 2/1, 6, 8, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 20; вуліцы Збажовая; Крутая; Перамогі, дамы №№ 6, 8, 10, 11, 12, 14; завулак Перамогі.

Участак № 118 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова культуры “Гродзенская абласная філармонія”, г.Гродна, вул.Гарнавых, 17). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Савецкіх пагранічнікаў (дамы па цотнаму боку ад пачатку вуліцы да завулка Ласасянскага), уключаючы дамы №№ 94, 96, 96а; Нямцэвіча; Сыракомлі (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да канца); Арджанікідзе; Чэхава; Шэрая; Палеская; Зана; Гогаля (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да вуліцы Лелявеля); Курбатава; завулкі Суворава; Курбатава.

Участак № 119 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гродзенскі абласны інстытут развіцця адукацыі”, г.Гродна, вул.Гагарына, 6). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Леванабярэжная; Дарвіна; Гарнавых (ад шасэйнага маста да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў); Транспартная; Савецкіх пагранічнікаў (дамы па няцотнаму боку ад пачатку вуліцы да вуліцы Паповіча), выключаючы дом № 91; Агародная; Гагарына (ад вуліцы Гарнавых да вуліцы Цітова); Цітова, дамы №№ 10, 11, 12, 13; Чырвонапартызанская; Аксёнава; Чырвонафлоцкая; Партовая; Бабкіна; Герасімовіча; Новакастрычніцкая; Леванабярэжны роў; Шчаснага; Пугачова; завулак Дарвіна.

Участак № 120 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гарадская клінічная бальніца №2 г.Гродна”, вул.Гагарына, 5). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца №2 г.Гродна”.

Участак № 121 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 15 імя Д.М. Карбышава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Міра, 15). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Манюшкі, дом №1; Гагарына (ад вуліцы Цітова да канца), выключаючы дом № 18Б; Гогаля (ад вуліцы Міра да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў), выключаючы дамы №№ 3, 5; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 98, 100.

Участак № 122 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 15 імя Д.М. Карбышава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Міра, 15). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Міра; Цітова, дамы № 3, 11А; Гагарына, дом № 18Б; Гогаля, дамы №№ 3, 5: Манюшкі (ад пачатку да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў), выключаючы дом №1; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 91, 104, 104А, 106, 106А; Паповіча, дамы №№ 10, 12, 12А, 16, 18, 20; Сыракомлі (ад пачатку да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў); Купальская; завулак Купальскі.

Участак № 123 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – інтэрнат ААТ “Гродна Азот», г.Гродна, 2–і завулак Белуша, 8). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Лідская, дом № 25; Белуша, дамы №№ 19, 22; 2-гі завулак Белуша, дамы №№ 2, 3, 4, 8, 12А.

Участак № 124 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – інтэрнат ААТ “Гроднапрамбуд”, г.Гродна, вул. Лідская, № 27). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Лідская, дамы №№ 21, 23, 27, 29А, 29Б, 29В; Белуша, дом №51; 2-і завулак Белуша, дамы №№ 10, 12; Друцк; вайсковыя часці.

Участак № 125 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія №7 г.Гродна”, г.Гродна, праспект Касманаўтаў, 38Б). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Перамоганоснай да канца); вуліцы Берагавая; Папова; Панямуньская; Прагулачная; Усходняя; Шчорса, дамы №№ 27, 31, 35, 37, 41, 43, 43А, 45, 47, 49.

Участак № 126 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гродзенскі абласны клінічны цэнтр “Псіхіятрыя – наркалогія”, г.Гродна, праспект Касманаўтаў, 60/4). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гродзенскі абласны клінічны цэнтр “Псіхіятрыя – наркалогія”.

Участак № 127 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 13 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Бярозавая, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Пралетарскай да вуліцы Перамоганоснай); вуліцы Сасновая; Пралетарская (ад вуліцы Шчорса да праспекта Касманаўтаў); Асавіяхімаўская; Кляновая; Спартакаўская; Брацкая; Перамоганосная; завулкі Магістральны; 1-ы, 2-і, 3-і Перамоганосныя; вуліцы Бярозавая; Шчорса, дамы №№ 24, 25, 28, 32.

Участак № 128 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 5, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пралетарская, 69). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Мендзялеева; Чырвонаармейская (ад вуліцы Касцюшкі да вуліцы Азерская шаша); завулак Мендзялеева; вуліцы Пралетарская, дамы №№ 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 71, 73; Шчорса, дамы №№ 50/1, 50/2, 52, 56, 58.

Участак № 129 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – iнтэрнат Гродзенскай ЦЭЦ – 2, г.Гродна, вуліца Азёрская шаша, 13). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Маякоўскага; Гастэла; Мічурына; Заслонава; Азёрская шаша (ад пачатку да вуліцы Заслонава і дом № 4А); Пралетарская, дамы №№ 54, 91Б, 91В.

Участак № 130 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – Гродзенскае раённае спажывецкае таварыства, г.Гродна, вул.Азёрская шаша, 41). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Азерская шаша (ад вуліцы Заслонава да канца і дамы №№ 1А, 3); Чыгуначная; Жукоўскага; Куйбышава; Я.Коласа; Шышкіна; Карскага; завулкі Першы; Загарадны; Сярэдні; Я.Коласа; Чыгуначны; Жукоўскага; Заслонава; 1-ы, 2-і Карскага; Шышкіна; 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы Куйбышава; вуліца Аульская.



Кіраўнік адміністрацыі С.Л.Пацэвіч




Кіраўнік спраў


адміністрацыі І.Ч.Мірановіч




База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка