Урокі фізічнай культуры і здароўя Дынамічны перапынак Мянцюк В. А. Мянцюк В. А




Дата канвертавання06.06.2016
Памер103.92 Kb.
ГРАФІК

РАБОТЫ СПАРТЫЎНАЙ ЗАЛЫ

ПАНЯДЗЕЛАК

08.50-09.00 09.05-14.45

11.50-12.10

12.55-13.15

Ранішняя гімнастыка

Урокі фізічнай культуры і здароўя

Дынамічны перапынак

Дынамічны перапынак

Мянцюк В.А.

Мянцюк В.А.

Мянцюк В.А.

Кужоўнік Г.З.

18.00-20.00

Заняткі спартыўнага клуба

Мянцюк В.А.


АЎТОРАК

08.50-09.00 09.05 -13.55

11.50-12.10

12.55-13.15

Ранішняя гімнастыка

Урокі фізічнай культуры і здароўя

Дынамічны перапынак

Дынамічны перапынак

Мянцюк В.А.

Мянцюк В.А.

Гарасюк Н.В..

Назарава І.В.

18.00-20.00

Заняткі спартыўнага клуба

Мянцюк В.А.

СЕРАДА

08.50-09.00 09.05-13.00

11.50-12.10

12.55-13.15

Ранішняя гімнастыка

Урокі фізічнай культуры і здароўя

Дынамічны перапынак

Дынамічны перапынак

Мянцюк В.А.

Мянцюк В.А.

Харлінская Л.К.

Калясінская Я.З.

18.00-20.00

Заняткі спартыўнага клуба”

Мянцюк В.А.

ЧАЦВЕР

08.50-09.00 09.05-14.45

11.50-12.10

12.55-13.15

Ранішняя гімнастыка

Урокі фізічнай культуры і здароўя

Дынамічны перапынак

Дынамічны перапынак

Мянцюк В.А.

Мянцюк В.А.

Шапавал А.В.

Жамойдзіна М.В.

18.00-20.00

Заняткі спартыўнага клуба

Мянцюк В.А.

ПЯТНІЦА

08.50-09.00 09.05-14.45

11.50-12.10

12.55-13.15

Ранішняя гімнастыка

Урокі фізічнай культуры і здароўя

Дынамічны перапынак

Дынамічны перапынак

Мянцюк В.А.

Мянцюк В.А.

Шыкуць К.В.

Шыкуць К.В.

18.00-20.00

Заняткі спартыўнага клуба

Мянцюк В.А.

СУБОТА

09.00-11.00
12.00-12.45
13.00-14.00

14.00-14.45 15.00-15.45
16.00-17.00

17.00-18.00

18.00-20.00

Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны шашыст”

Спартыўна-масавыя мерапрыемствы Аб’яднанне па інтарэсах “ЮІД”

Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс”

Спартыўна-масавыя мерапрыемствы Аб’яднанне па інтарэсах “Чарлідэр”

Спартыўна-масавыя мерапрыемствы

Класныя кіраўнікі
Мянцюк В.А.
Мянцюк В.А.

Мянцюк В.А.

Мянцюк В.А.
Мянцюк В.А.

Прачкоўская Н.А. Шыкуць К.В.


ГРАФІК

РАБОТЫ КАМП’ЮТАРНАГА КЛАСА
ПАНЯДЗЕЛАК

09.05-16.05
16.05-20.00

-Урокі па раскладу
-Работа настаўнікаў па самаадукацыі

- Работа вучняў на камп’ютарах

Настаўнікі-прадметнікі

Дзяжурны настаўнік

АЎТОРАК

09.05-16.05
16.05-20.00

- Урокі па раскладу
- Работа настаўнікаў па самаадукацыі

- Работа вучняў на камп’ютарах

Настаўнікі-прадметнікі

Дзяжурны настаўнік

СЕРАДА

09.05-16.05


- Урокі па раскладу

Настаўнікі-прадметнікі

16.05-20.00

- Работа настаўнікаў па самаадукацыі

- Работа вучняў на камп’ютарах

Дзяжурны настаўнік

ЧАЦВЕР

09.05-16.05
16.05-20.00

- Урокі па раскладу
- Работа настаўнікаў па самаадукацыі

- Работа вучняў на камп’ютарах

. Настаўнікі-прадметнікі

Дзяжурны настаўнік

ПЯТНІЦА

09.05-16.05

- Урокі па раскладу

Настаўнікі-прадметнікі

16.05-20.00

- Работа настаўнікаў па самаадукацыі

- Работа вучняў на камп’ютарах

Дзяжурны настаўнік

СУБОТА

9.00-14.00

14.00-20.00


- Работа настаўнікаў па самаадукацыі

- Работа вучняў на камп’ютарах


Дзяжурны настаўнік


ГРАФІК

работы аб’яднанняў па інтарэсах

п/п

Аб’яднанне па інтарэсах

Час правядзення

Адказны

1

Заняткі спартыўнага клуба

«Валейбол»



Панядзелак

18.00-20.00



Мянцюк В.А.


2

Заняткі клуба “Вясёлыя ноткі”

Чацвер

15.05-15.50

Субота

15.00-15.45



Шыкуць К.В.

3

Заняткі спартыўнага клуба

“Футбол”


Серада

18.00-20.00



Мянцюк В.А.


4

Юны тэнісіст

Чацвер

15.05-15.50



Мянцюк В.А.


5

Заняткі спартыўнага клуба

“Баскетбол”



Пятніца

18.00-20.00



Мянцюк В.А.


6

Юны шашыст

Субота

12.00-12.45



Мянцюк В.А.


7

Фантазія


Серада

14.00-14.45, 15.00-15.45

(для навучэнцаў)

15.50-16.20

(для выхаванцаў)

Пятніца


14.00-14.45, 15.00-15.45

(для навучэнцаў)

15.45-16.20

(для выхаванцаў)




Міхнавец В.І .

8


Чэрлідэр

Субота

17.00-17.45



Прачкоўская Н.А.

9

Юны інспектар дарогі

Субота

14.00-14.45



Мянцюк В.А.


10

Настольны тэніс

Субота

15.00-15.45



Мянцюк В.А.



Графік

правядзення класных гадзін


Клас

Дзень

Час

Класны кіраўнік

1

пятніца

11.50-12.25

Тумашэвіч І.В.

2

панядзелак

13.10-13.55

Акула М.В.

3

чацвер

13.10-13.55

Сымановіч Т.А.

4

панядзелак

14.15-15.00

Гарасюк Н.В.

5

панядзелак

14.15-15.00

Харлінская Л.К.

6

панядзелак

14.15-15.00

Кужоўнік А.З.

7

серада

15.20-16.05

Шапавал А.В.

8

пятніца

15.20-16.05

Скрундзь Л.Г.

9

панядзелак

15.20-16.05

Жамойдзіна М.В.

10

чацвер

14.15-15.00

Калясінская Я.З.

11

панядзелак

14.15-15.00

Назарава І.В.


Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах

у суботні дзень


п/п

Назва

Кіраўнік

Час працы

1

Юны шашыст

Мянцюк В.А.

12.00 – 12.45

2

Юны інспектар дарогі

Мянцюк В.А.

14.00-14.45

3

Чарлідэр

Прачкоўская Н.А.

17.00-17.45

4

Заняткі клуба

“Вясёлыя ноткі”



Шыкуць К.В.

15.00-15.45

5

Настольны тэніс

Мянцюк В.А.

15.00-15.45


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка