Турызм і прыродакарыстанне




Дата канвертавання01.05.2016
Памер290.29 Kb.
Спіс студэнтаў 5 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе



1 група

спецыяльнасць “Турызм і прыродакарыстанне”





па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Вячорка Вольга Мiкалаеўна

а




2

Дзiкун Марына Сяргееўна

а




3

Зубовiч Юльяна Леанiдаўна

а




4

Ільеня Марына Сяргееўна

а




5

Кандрасюк Руслан Уладзiмiравiч

а




6

Кiбiткiн Iлья Сяргеевiч

а




7

Маскалёва Юлiя Алегаўна

а




8

Мiхалковiч Таццяна Аляксееўна

а




9

Мiхалап Таццяна Сяргееўна

а




10

Пячкоўская Святлана Аляксандраўна

а




11

Свiрко Валерыя Сяргееўна

а




12

Францэвiч Руслан Iванавiч

а




13

Хыдыраў Атамурат Сайінавіч

а




14

Шараметаў Максiм Вячаслававiч

а

Нам. cтар.

2-я падгрупа

1

Бокшыц Вольга Анатольеўна

а




2

Гаруновiч Таццяна Iванаўна

а




3

Гаўрыловiч Марына Мiкалаеўна

а




4

Гелдзіеў Гарягды

а




5

Грэбень Ганна Вячаславаўна

а




6

Гузарэвiч Дзмiтрый Мiкалаевiч

а




7

Дамуць Арцём Станiслававiч

а




8

Захарава Iрына Барысаўна

а




9

Каўрус Анастасiя Iванаўна

а




10

Манохiн Аляксей Вадзiмавiч

а




11

Мiцкевiч Юлiя Вiктараўна

а




12

Трунец Кацярына Iванаўна

а




13

Федарэнка Анастасiя Аляксееўна

а




14

Чэркашын Уладзiслаў Сяргеевiч

а




15

Шыкальская Яна Генадзьеўна

а

Стараста

Дэкан факультэта А.У. Марозаў


Спіс студэнтаў 5 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

2 група

спецыяльнасць “Турызм і прыродакарыстанне”



№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Бернацкая Кацярына Вiтальеўна

а




2

Дамарацкая Таццяна Вiктараўна

н




3

Дражына Ганна Сяргееўна

а




4

Каранеўскi Руслан Iгаравiч

а




5

Малышыц Дзянiс Сяргеевiч

н




6

Маслабаева Вольга Яўгеньеўна

ф




7

Пятрова Настасся Мiкалаеўна

н




8

Рымша Аляксей Iгаравiч

н

Стараста

9

Сiдарэнка Елiзавета Уладзiмiраўна

н




10

Сiўчак Веранiка Яўгеньеўна

н




11

Трапянок Настасся Сяргееўна

н




12

Шымановiч Ганна Алегаўна

н



Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 5 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе



3 група

спецыяльнасць “Садова-паркавае будаўніцтва”



№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Бялько Дзiяна Юр'еўна

а




2

Кухарская Анжалiка Аляксееўна

а




3

Марозаў Клiм Сяргеевiч

а




4

Марцiновiч Кацярына Уладзiславаўна

а




5

Мяцелiца Ксенiя Аляксандраўна

а




6

Ругаева Лiдзiя Вiтальеўна

а




7

Сiдляронак Крысцiна Сяргееўна

а




8

Томкавіч (Казлякоўская) Вольга Валер'еўна

а




9

Томкявiчуце Мaрыя Андрюсаўна

а




10

Хадаровiч Кацярына Рыгораўна

а

Нам. стар.

11

Хробастава Настасся Уладзiмiраўна

а




12

Шаўчэнка Дар'я Юр'еўна

а




2-я падгрупа

1

Агiевiч Валянцiна Леанiдаўна

ф




2

Андрэева Эвелiна Мiхайлаўна

н




3

Валадарскi Эмiль Паўлавiч

н

Стараста

4

Екель Алена Вiктараўна

н




5

Канаплянiк Вiкторыя Сяргееўна

ф




6

Кузьмiч Святлана Вiктараўна

ф




7

Лiтвiновiч Ганна Аляксандраўна

н




8

Мазанiк Вольга Аляксандраўна

ф




9

Макарэвіч Кацярына Ігараўна

н




10

Петух Настасся Мiкалаеўна

ф




11

Радзюкевiч Вiкторыя Вiктараўна

н




12

Трыпуць Марына Анатольеўна

н




13

Шаставец Крысцiна Валер'еўна

н




Дэкан факультэта А.У. Марозаў


Спіс студэнтаў 5 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

4 група


спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”

спецыялізацыя “Ахова лесу”



№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Блашчанiца Ганна Аляксееўна

а

Стараста

2

Дорах Аляксей Уладзiмiравiч

а




3

Жукоўская Таццяна Барысаўна

а




4

Кутырла (Мішына) Вікторыя Эдуардаўна

а




5

Савiцкi Андрэй Валер'евiч

а




6

Сальнiкава Веранiка Аляксандраўна

а




7

Сацура Уладзiмiр Сяргеевiч

н




8

Шумская Алена Анатольеўна

а




9

Юшкавец Аляксандра Андрэеўна

а



Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 5 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе



5 група

спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”



спецыялізацыя “Лесапаляўнічая гаспадарка і пабочнае карыстанне лесам”

№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Ахрыменя Аляксандр Iванавiч

а




2

Гоман Мiхаiл Анатольевiч

а

Нам. стар.

3

Грыб Раман Аляксандравiч

а




4

Дземянкоў Iгар Iгаравiч

а




5

Кудзелка Аляксей Васiльевiч

а




6

Лiштван Ягор Аляксандравiч

а




7

Летка Яўгенiй Алегавiч

а




8

Маскалюк Аляксандр Мiкалаевiч

а




9

Сiвы Андрэй Мiкалаевiч

а




10

Сярэдзiч Аляксандр Аляксандравiч

а




2-я падгрупа

1

Абрамчук Сяргей Вiтальевiч

н




2

Длужнеўскi Раман Эдуардавiч

н




3

Ермаловiч Яўгенiй Iгаравiч

н




4

Кабрынец Вадзiм Мiкалаевiч

н




5

Камiнскi Яўгенiй Сяргеевiч

н

Стараста

6

Каралёў Канстанцiн Вiктаравiч

н




7

Мiхайлаў Сяргей Вiктаравiч

ф




8

Пячкоўскi Вiктар Уладзiмiравiч

н



Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 5 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

6 група

спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”



спецыялізацыя “Інфармацыйныя сістэмы ў лясной гаспадарцы”

№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Бараноўская Iнга Артураўна

а




2

Емяльянава Таццяна Сяргееўна

а




3

Іваноў Максiм Анатольевiч

а




4

Лаўрыновiч Уладзiмiр Яўгеньевiч

а




5

Мiшчык Вiкторыя Андрэеўна

а




6

Мажуць Ганна Леанiдаўна

а




7

Манкевiч Антон Анатольевiч

а




8

Марцiновiч Каралiна Алегаўна

а




9

Неўмяржыцкая Таццяна Аляксандраўна

а




10

Пепа Аляксандра Вiтальеўна

а




11

Саевiч Фёдар Канстанцiнавiч

а

Стараста

Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 5 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе



7 група

спецыяльнасць “Садова-паркавае будаўніцтва”



№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Адзiнец Ганна Iгараўна

а




2

Гурбо Ксенiя Аляксандраўна

а




3

Іванова Iрына Мiхайлаўна

а




4

Карпач Любоў Вiктараўна

а




5

Крэтовiч Аляксандр Уладзiмiравiч

а




6

Крэтовіч (Сапач) Васiлiна Анатольеўна

а




7

Палукчы Марыя Юр'еўна

а




8

Свiстун Вера Пятроўна

а




9

Тырына Кацярына Мiхайлаўна

а

Стараста

10

Шалупенка Кацярына Уладзiмiраўна

а




11

Шалюк Андрэй Аляксандравіч

а




12

Шаўцова Анастасiя Валер'еўна

а




13

Якавенка Дар'я Сяргееўна

а




14

Яронская Вольга Iванаўна

а




Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 5 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

8 група

спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”



спецыялізацыя “Лесааднаўленне і гадавальная гаспадарка”

№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Буйвiд Марына Вячаславаўна

н




2

Валасевiч Максiм Аляксандравiч

н




3

Жэрко Марта Сiгiзмундаўна

н




4

Саўчанка Дар'я Мiкалаеўна

н




5

Фралянкова Марына Сяргееўна

н




6

Хахлоў Аляксей Аляксандравiч

а

Стараста

7

Шарыкала Марыя Георгiеўна

а




8

Ярмоленка Таццяна Iванаўна

н




9

Яўсей Дзянiс Барысавiч

а



Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 5 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе



9 група

спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”



спецыялізацыя “Лесазнаўства і лесаводства”

№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Астрэйка Арцём Аляксандравiч

а




2

Бойка Яўгенiя Сяргееўна

а




3

Гарбацэвiч Яўген Iванавiч

а




4

Джафараў Раман Сахрафавiч

а




5

Жыгарэнка Арцем Аляксандравiч

а




6

Камiнскi Васiлiй Васiльевiч

а

Стараcта

7

Клімчык (Вiшнеўская) Вiкторыя Аляксандраўна

а




8

Мазура Алёна Анатольеўна

а




9

Мацюшонак Алена Аляксандраўна

а




10

Муха Дзмiтрый Вiктаравiч

а




11

Рыськова Таццяна Юр'еўна

а




12

Сакалоў Станiслаў Мiхайлавiч

а




13

Язерская Ганна Сяргееўна

а




2-я падгрупа

1

Алешчанка Кацярына Мiхайлаўна

ф

Нам. стар.

2

Ворах Кацярына Мiхайлаўна

н




3

Зубок Сяргей Уладзiмiравiч

а




4

Капец Аляксей Пятровiч

н




5

Лемяшэўскi Аляксандр Уладзiмiравiч

ф




6

Невядомскi Сяргей Паўлавiч

а




7

Пуня Кацярына Мiкалаеўна

н




8

Рабко Вольга Iванаўна

н




9

Слабада Аляксандр Сяргеевiч

н




10

Слабада Сяргей Сяргеевiч

н




11

Юрчук Юлiя Уладзiмiраўна

н



Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 5 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

10 група

спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”



спецыялізацыя “Лесазнаўства і лесаводства”

№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Аляшкоўская (Арашковiч) Анастасiя Уладзiмiраўна

а




2

Ахрамовiч Кацярына Аляксандраўна

а




3

Бандарчык Марыя Аляксандраўна

а




4

Гайдук Надзея Васiльеўна

а

Стараста

5

Казак Валянцiна Аляксандраўна

а




6

Красоўская Кацярына Францаўна

а




7

Падзолкава Таццяна Сяргееўна

а




8

Разанка Кацярына Мікалаеўна

а




9

Сомiчава Таццяна Алегаўна

а




10

Сцефановiч Пётр Iванавiч

а




11

Сяроў Дзмiтрый Аляксандравiч

а




12

Шчэбет Аляксей Мiкалаевiч

а





Дэкан факультэта А.У. Марозаў


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка