Старшыня аргкамітэта II этапа рэспубліканскай




Дата канвертавання08.05.2016
Памер93.55 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

старшыня аргкамітэта

II этапа рэспубліканскай

алімпіяды сярод вучняў

агульнай сярэдняй, прафесіянальна-

тэхнічнай адукацыі

_________________ І.В.Савіцкая

09.11.2012


Спіс вучняў, якім прапаноўваецца ўдзельнічаць у II этапе рэспубліканскай алімпіяды па беларускай мове, 9 клас, 2012


п/п


Прозвішча, імя, імя па бацьку

Установа адукацыі

Настаўнік

1.

Мізула Дзіяна Валянцінаўна

ДУА “ ВПК Жодзішкаўскі я/с-СШ”




2.

Шыман Ганна

ДУА “ВПК Залескі я/с-СШ”




3.

Пумпур Аляксандра Дзмітрыеўна

ДУА “Гімназія г. Смаргоні»

Букліс Л.Э.

4.

Муская Наталля Алегаўна

ДУА “Гімназія г. Смаргоні»

Букліс Л.Э.

5.

Муская Аляксандра Алегаўна

ДУА “Гімназія г. Смаргоні»

Букліс Л.Э.

6.

Ангельскі Максім Алегавіч

ДУА “ ВПК Крэўскі я/с-СШ”

Капыш Т.Ф.

7.

Якубялойць Анжаліка Іванаўна

ДУА “СШ №6 г.Смаргоні”

Ангельская А.А.

8.

Дзевяцень Анастасія Віктараўна

ДУА “ВПК Войстамскі я/с-СШ”

Лось М.С.

9.

Шпакоўская Ульяна Аляксандраўна

ДУА “СШ №2 г.Смаргоні”

Царык М.М.

10.

Цярэшка Лізавета Казіміраўна

ДУА “СШ №5 г. Смаргоні

Васілеўская Т.І.

11.

Радзько Ксенія Мікалаеўна

ДУА “СШ №5 г.Смаргоні”

Трайковіч В.К.

12.

Сталбоўская Уладзіслава Алегаўна

ДУА “СШ №5 г.Смаргоні”

Кот Н.А.

13.

Варановіч Юлія Аляксандраўна

ДУА “СШ №5 г.Смаргоні”

Васілеўская Т.І.




Рэзерв

Тамашэўскі Аляксей



ДУА “Кушлянская БШ”

Варанішча А.Э.

ЗАЦВЯРДЖАЮ

старшыня аргкамітэта

II этапа рэспубліканскай

алімпіяды сярод вучняў

агульнай сярэдняй, прафесіянальна-

тэхнічнай адукацыі

________________ І.В.Савіцкая

09.11.2012
Спіс вучняў, якім прапаноўваецца ўдзельнічаць у II этапе рэспубліканскай алімпіяды па беларускай мове,

10 клас, 2012г.




п/п


Прозвішча, імя, імя па бацьку

Установа адукацыі

Настаўнік

1.

Ярмак Дар’я Валер’еўна

ДУА “ВПК Жодзішкаўскі я/с-СШ”

Сульжыцкая Н.Э.

2.

Гаўрылкевіч Дар’я Леанідаўна

ДУА “Гімназія г. Смаргоні»

Букліс Л.Э.

3.

Новаш Святлана Валер’еўна

ДУА “Гімназія г. Смаргоні»

Букліс Л.Э.

4.

Савіцкая Ірэна Віктараўна

ДУА “СШ №6 г. Смаргоні»

Дарашкевіч І.В

5.

Юзвік Таццяна Чаславаўна

ДУА “СШ №6 г. Смаргоні»

Дарашкевіч І.В.

6.

Гваздовіч Вікторыя Алегаўна

ДУА “ ВПК Сыраваткінскі я/с-СШ”

Жук М.Ч.

7.

Шчасная Святлана Пятроўна

ДУА “СШ №3 г. Смаргоні»

Кенко Г.Ч.

8.

Валюжэнец Елізавета

ДУА “СШ №7 г.Смаргоні”

Дзядзюль Л.З.

9.

Валадзько Марыя Іванаўна

ДУА “СШ №5 г.Смаргоні”

Пяткевіч Я.П.

10.

Міхалькевіч Караліна Ігараўна

ДУА “СШ №5 г.Смаргоні”

Пяткевіч Я.П.

11.

Міхаленак Вераніка Дзмітрыеўна

ДУА “СШ №5 г.Смаргоні”

Дзятковіч М.Л.

12.

Пастарнак Карына Генадзьеўна

ДУА “ ВПК Вішнеўскі я/с-СШ”

Паплаўская А.А.




Рэзерв

Герасімовіч Кацярына



ДУА “СШ №1 г.Смаргоні”

Страшынская Н.Ч.

ЗАЦВЯРДЖАЮ

старшыня аргкамітэта

II этапа рэспубліканскай

алімпіяды сярод вучняў

агульнай сярэдняй, прафесіянальна-

тэхнічнай адукацыі

_______________ І.В.Савіцкая

09.11.2012

Спіс вучняў, якім прапаноўваецца ўдзельнічаць у II этапе рэспубліканскай алімпіяды па беларускай мове, 11 клас, 2012




п/п


Прозвішча, імя, імя па бацьку

Установа адукацыі

Настаўнік

1.

Корсак Марыя Пятроўна

ДУА “Гімназія г. Смаргоні»

Скробава Д.У.

2.

Корзун Ганна Дзмітрыеўна

ДУА “Гімназія г. Смаргоні»

Букліс Л.Э.

3.

Коўган Аксана Алегаўна

ДУА “СШ №1 г. Смаргоні»

Страшынская Н.Ч.

4.

Ількевіч Вікторыя Леанідаўна

ДУА “СШ №7 г. Смаргоні»

Лях С.В.

5.

Грышына Аляксандра Ігараўна

ДУА “СШ №7 г. Смаргоні»

Пашкевіч Л.П.

6.

Савіцкая Алена Іванаўна

ДУА “СШ №6 г. Смаргоні»

Вяршковіч І.М.

7.

Раткевіч Кацярына Барысаўна

ДУА “СШ №3 г. Смаргоні»

Дзенісюк І.М.

8.

Ключнік Юлія Леанідаўна

ДУА “ ВПК Залескі я/с-СШ”

Сідарава Н.М.

9.

Спецыянава Аксана Дзмітрыеўна

ДУА “ ВПК Крэўскі я/с-СШ”

Кайрыс В.І.

10.

Кісялевіч Юлія Станіславаўна

ДУА “ ВПК Войстамскі я/с-СШ”

Лось М.С.

11.

Грыб Вольга Аляксандраўна

ДУА “СШ №2 г. Смаргоні»

Камінская А.І.

12.

Арцюкевіч Ірына Іванаўна

ДУА “СШ №5 г.Смаргоні”

Дзятковіч М.Л.

13.

Ялфімаў Уладзіслаў Анатольевіч

ДУА “СШ №5 г.Смаргоні”

Дзятковіч М.Л.

14.

Лях Дзіяна Уладзіміраўна

ДУА “СШ №5 г.Смаргоні”

Цітова М.С.

15.

Кіроўскі Юрый

ДУА “Сольская СШ”

Федарава А.В.

16.

Алетоіць Рамуальд

ДУА “Сольская СШ”

Федарава А.В.

17.

Тумаш Вікторыя Аляксандраўна

ДУА “ ВПК Вішнеўскі я/с-СШ”







Рэзерв

Бабахіна Дар’я



ДУА “СШ №1 г. Смаргоні»

Страшынская Н.Ч.


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка