Спіс студэнтаў 1-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе




Дата канвертавання14.03.2016
Памер266.51 Kb.

Спіс студэнтаў 1-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

1 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"



па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Дайлiд Вiталiй Аляксандравiч

а




2

Дзедавец Янiна Сяргееўна

а




3

Карповiч Дзянiс Сяргеевiч

а

Стараста

4

Кубараў Дзмiтрый Мiкалаевiч

а




5

Лазука Ягор Валер'евiч

а




6

Мiлееў Яўгенiй Аляксандравiч

а




7

Марцiновiч Дзмiтрый Сяргеевiч

а




8

Муха Вiкторыя Леанiдаўна

а




9

Пiрагова Крысцiна Георгiеўна

а




10

Сiдаровiч Дзмiтрый Мiхайлавiч

а




11

Сяцко Ганна Мiкалаеўна

а




12

Тарасюк Алiна Iванаўна

а




13

Цiхамiраў Мiкалай Аляксандравiч

а




14

Шкутко Валерый Мiхайлавiч

а




2-я падгрупа

1

Клiмец Вiталiй Аляксеевiч

н




2

Клiмчук Алена Аляксандраўна

н




3

Кузiч Яўгенiй Аляксандравiч

н




4

Ласiцкi Аляксандр Андрэевiч

н




5

Ляцко Аляксандр Васiльевiч

н




6

Мiсюля Дзмiтрый Сяргеевiч

н




7

Навасад Iгнацiй Вiтальевiч

н




8

Нужных Яўгенiя Анатольеўна

н




9

Пальчанка Сяргей Уладзiмiравiч

н

Намеснік старасты

10

Панамароў Вячаслаў Сяргеевiч

н




11

Салаўчук Аляксей Канстанцiнавiч

н




12

Талочка Арцём Сяргеевiч

н




13

Цэменя Павел Сяргеевiч

н




14

Чоўжык Максiм Георгiевiч

н




15

Шпiлеўскi Уладзiслаў Валянцiнавiч

н









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 1-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

2 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Адамсон Вольга Мiкалаеўна

а




2

Бурганскi Iгар Вiктаравiч

а




3

Бутрым Андрэй Юр'евiч

а




4

Данека Яўгенiй Андрэевiч

а




5

Жызнеўскi Юрый Алегавiч

а




6

Зайцава Iрына Валер'еўна

а




7

Касянчук Юлiя Алегаўна

а




8

Мажэйка Ганна Андрэеўна

а




9

Свiршчоў Аляксей Паўлавiч

а




10

Скуратоўскi Мiкiта Сяргеевiч

а




11

Сучок Анастасiя Генадзьеўна

а




12

Халiмон Юлiя Уладзiславаўна

а




13

Шкурскi Уладзiслаў Анатольевiч

а




14

Шкут Канстанцiн Аляксандравiч

а




15

Шэршань Валерыя Дзмiтрыеўна

а

Намеснік старасты

16

Ярош Iнга Вiтальеўна

а




2-я падгрупа

1

Безкаравайны Аляксей Аляксандравiч

н




2

Вадзяновiч Кацярына Генадзьеўна

н

Стараста

3

Верамейчык Кацярына Сяргееўна

н




4

Глушакова Марыя Мiкалаеўна

н




5

Iльюк Iлья Уладзiмiравiч

н




6

Кiвака Сяргей Генадзьевiч

н




7

Крэмень Аляксандр Валер'евiч

н




8

Кузьмiч Мiкiта Андрэевiч

н




9

Макарэвiч Настасся Аляксандраўна

н




10

Сiдаровiч Вiкторыя Мiкалаеўна

н




11

Слапiк Павел Iванавiч

н




12

Чака Сяргей Вiктаравiч

н




13

Юрасёва Марыя Сяргееўна

н




14

Яневiч Дзмiтрый Анатольевiч

н









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 1-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

3 група

спецыяльнасць "Садова-паркавае будаўніцтва"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Барушэўская Валерыя Уладзiмiраўна

а




2

Валошка Маргарыта Iгараўна

а




3

Войтава Наталля Канстанцiнаўна

а




4

Гарбачоў Раман Аляксеевiч

а

Стараста

5

Iвашкевiч Вiкторыя Генадзьеўна

а




6

Комiнч Эмiлiя Валянцiнаўна

а




7

Корбут Кацярына Аляксандраўна

а




8

Лелла Алена Iгараўна

а




9

Лескавец Вiкторыя Аляксандраўна

а




10

Лутава Лiзавета Анатольеўна

а




11

Свiдзерскi Аляксей Генадзьевiч

а




12

Сухарэўскi Аляксандр Юр'евiч

а




13

Тарасевiч Валерыя Вячаславаўна

а




14

Туз Iлья Сяргеевiч

а




15

Ярашэвiч Святлана Дзмiтрыеўна

а




2-я падгрупа

1

Вербiловiч Дар'я Пятроўна

н

Намеснік старасты

2

Доўжык Анна Сяргееўна

а




3

Друк Хрысцiна Мiкалаеўна

ф




4

Дубiнская Дар'я Сяргееўна

н




5

Емельянаў Аляксей Iгаравiч

а




6

Зенава Нiна Сяргееўна

н




7

Кахавец Дар'я Сяргееўна

а




8

Навiкевiч Ганна Васiльеўна

н




9

Няверава Ганна Дзмiтрыеўна

ф




10

Пацэвiч Веста Уладзiмiраўна

ф




11

Петрашкевiч Аляксандр Дзмiтрыевiч

а




12

Раўтовiч Кацярына Iгараўна

ф




13

Усцiнава Юлiя Аляксандраўна

а




14

Шпец Алена Мiкалаеўна

н









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў


Спіс студэнтаў 1-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

4 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Баканаў Яўгенiй Аляксандравiч

а




2

Васiльева Дар'я Аляксандраўна

а




3

Глушанiна Таiсiя Аляксандраўна

а




4

Даўлыеў Аляксандр Мыратавiч

а




5

Зенькавец Мiкалай Уладзiмiравiч

а




6

Кабетаў Iгар Андрэевiч

а




7

Лашкарова Анастасiя Андрэеўна

а




8

Мазановiч Кацярына Iгараўна

а

Стараста

9

Мармыш Дар'я Дзмiтрыеўна

а




10

Огур Алена Мiхайлаўна

а




11

Рагайн Вадзiм Юр'евiч

а




12

Смольская Алеся Сяргееўна

а




13

Спадар Максiм Сяргеевiч

а




14

Табачынскi Кiрыл Уладзiмiравiч

а




2-я падгрупа

1

Афанасовiч Яўгенiй Вiктаравiч

а




2

Бартош Яўген Iгаравiч

ф




3

Белька Сяргей Генадзьевiч

а




4

Брылевiч Ян Юр'евiч

а




5

Вакулiч Уладзiслаў Аляксандравiч

а




6

Гайдук Наталля Валер'еўна

н




7

Гарошчык Аляксей Iосiфавiч

а




8

Жук Ганна Аляксандраўна

ф

Намеснік старасты

9

Ляпейка Настасся Сяргееўна

а




10

Мiшчук Дар'я Анатольеўна

а




11

Петрык Павел Бранiслававiч

а




12

Рубель Яўгенiй Сяргеевiч

н




13

Харкуноў Сяргей Мiкалаевiч

н




14

Сунiк Аляксандр Сяргеевiч

н




15

Тамашэвiч Аляксандр Уладзiмiравiч

а









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 1-га курса лесагаспадарчага факультэта



ў 2014-2015 навучальным годзе

5 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Вiдзерацкая Анастасiя Iванаўна

а




2

Дзеруга Антон Дзмiтрыевiч

а




3

Ермалiцкi Ягор Валер'евiч

а




4

Зiневiч Дар'я Мiкалаеўна

а




5

Каладзiнская Маргарыта Дзмiтрыеўна

а




6

Лагунова Алiна Русланаўна

а




7

Максiмава Вiкторыя Васiльеўна

а




8

Паплаўскi Сяргей Казiмiравiч

а




9

Пятрушка Кацярына Вiктараўна

а




10

Сiкор Валерыя Вiктараўна

а




11

Усцiнава Дзiяна Мiкалаеўна

а




12

Фядосiк Павел Васiльевiч

а




13

Шкутава Веранiка Вiтальеўна

а

Стараста

2-я падгрупа

1

Багамольцава Анастасiя Мiхайлаўна

н




2

Барадун Алена Васiлеўна

н




3

Буткевiч Вiкторыя Iгараўна

н




4

Вiльчiнскас Крысцiна Андрэеўна

н




5

Вiшнякова Анжалiка Аляксандраўна

н

Намеснік старасты

6

Граблiс Веранiка Алегаўна

н




7

Жук Вольга Вiктараўна

н




8

Здановiч Алёна Валер'еўна

н




9

Коршак Вольга Мiкалаеўна

н




10

Пустазвонава Настасся Уладзiмiраўна

н




11

Рэуцкая Настасся Уладзiмiраўна

н









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 1-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

6 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Астапчык Наталля Маратаўна

а




2

Батура Вера Вiтальеўна

а




3

Вашкевич Дмитрий Геннадьевич

а




4

Дашкевiч Ксенiя Аляксандраўна

а




5

Зiновiч Анжалiка Аляксандраўна

а




6

Iвашчанка Любоў Алегаўна

а

Стараста

7

Каралёва Алена Юр'еўна

а




8

Лянеўская Вiкторыя Сяргееўна

а




9

Памаха Ганна Аляксандраўна

а




10

Шасцiтка Анастасiя Аляксандраўна

а




11

Шыкiн Арцем Уладзiмiравiч

а




12

Юлава Юлiя Сяргееўна

а




2-я падгрупа

1

Гайда Ганна Генадзьеўна

а




2

Гарбаленя Алеся Алегаўна

ф




3

Гумiнская Дзiяна Сяргееўна

а




4

Круковiч Наталля Iванаўна

а




5

Малiноўскi Iлья Сямёнавiч

ф




6

Пашкевiч Наталля Аляксандраўна

а




7

Рэзакоў Цiмафей Андрэевiч

а




8

Склярова Кацярына Аляксандраўна

а




9

Чаркоўская Валерыя Алегаўна

а




10

Шкутнiк Дзмiтрый Валер'евiч

а




11

Яцук Ганна Арсеньеўна

а

Намеснік старасты






Дэкан факультэта




А.У. Марозаў


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка