Спіс абітурыентаў, залічаных для атрымання вышэйшай адукацыі другой ступені за кошт сродкаў рэспубліканскага бюджэту




Дата канвертавання30.03.2016
Памер33.09 Kb.


Спіс абітурыентаў,

залічаных для атрымання вышэйшай адукацыі другой ступені

за кошт сродкаў рэспубліканскага бюджэту
ФАКУЛЬТЭТ КУЛЬТУРАЛОГІІ І САЦЫЯКУЛЬТУРНАЙ ДЗЕЙНАСЦІ
Спецыяльнасць

1-08 80 07 Тэорыя, методыка і арганізацыя

сацыяльна-культурнай дзейнасці

1

Корбут Караліну Аляксандраўну




2

Матузенка Алену Сяргееўну




3

Панфіловіч Вольгу Аляксандраўну





Спецыяльнасць

1-20 81 01 Арт-менеджмент

1

Рэвяка Святлану Алегаўну







2

Стрэльчанка Паўла Сяргеевіча







3

Сцепанца Андрэя Анатольевіча







4

Турко Марыю Сяргееўну








Спецыяльнасць

1-21 80 13 Культуралогія

1

Захарэвіча Алега Дзмітрыевіча







2

Каваленя Алену Георгіеўну







3

Лысака Кірыла Фёдаравіча







4

Сапоцька Паўла Міхайлавіча








Спецыяльнасць

1-21 80 14 Мастацтвазнаўства

1

Анцішыну Алену Сяргееўну




2

Вапаева Валерыя Алішэравіча




3

Духоўнікаву Софію Сяргееўну




4

Іванову Аляксандру Алегаўну




5

Кузьміч Ганну Аляксандраўну




6

Машчонак Алёну Ігараўну




7

Паддубка Вольгу Сяргееўну





ФАКУЛЬТЭТ ІНФАРМАЦЫЙНА-ДАКУМЕНТНЫХ КАМУНІКАЦЫЙ
Спецыяльнасць

1-23 80 01 Бібліятэказнаўства, бібліяграфазнаўства

і кнігазнаўства

1

Кравец Святлану Сяргееўну




2

Літвіновіч Ганну Віктараўну




3

Нетылёва Эрвіна Эрвінавіча




4

Стальчынскую Вікторыю Васільеўну





Спецыяльнасць

1-23 80 02 Музеязнаўства, кансервацыя і рэстаўрацыя

гісторыка-культурных аб’ектаў

1

Герасімёнка Дзмітрыя Васільевіча





ФАКУЛЬТЭТ ЗАВОЧНАГА НАВУЧАННЯ
Спецыяльнасць

1-08 80 07 Тэорыя, методыка і арганізацыя

сацыяльна-культурнай дзейнасці

1

Гембіцкую Наталлю Ігараўну




2

Юхневіч Вольгу Леанідаўну





Спецыяльнасць

1-20 81 01 Арт-менеджмент

1

Раецкую Кацярыну Юр’еўну




2

Хмялькову Алену Іванаўну





Спецыяльнасць

1-21 80 13 Культуралогія

1

Траццяк Святлану Генадзьеўну





Спецыяльнасць

1-21 80 14 Мастацтвазнаўства

1

Гроднікаву Святлану Анатольеўну




2

Ясінскую Анастасію Анатольеўну



Спецыяльнасць



1-23 80 01 Бібліятэказнаўства, бібліяграфазнаўства

і кнігазнаўства

1

Івахніну Любоў Уладзіміраўну




2

Уласовіч Аксану Іванаўну





Спецыяльнасць

1-23 80 02 Музеязнаўства, кансервацыя і рэстаўрацыя

гісторыка-культурных аб’ектаў

1

Астрэйка Алену Генадзьеўну







База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка