Слухачы, залічаныя на курсы польскай мовы ў 2010-2012 гг. Група №2




Дата канвертавання30.04.2016
Памер43.56 Kb.
Слухачы, залічаныя на курсы польскай мовы ў 2010-2012 гг.
Група № 1.2
Баравік Кацярына

Гарбачова Юлія

Герасімовіч Зміцер

Гецэвіч Ілона

Жэгала Анастасія

Ігнатовіч Кацярына

Кавалёва Алена

Косаў Глеб

Лебедзь Надзея

Паляшчук Святлана

Папоў Міхаіл

Паўловіч Таццяна

Юцкевіч Паліна
Група 2.2.
Кацюра Таццяна

Міхеева Ірына



Група № 3.1
Байтус Вольга

Верашчагіна Вольга

Волкава Дар’я

Дзямідка Вераніка

Драгіна-Чарнянок Марына

Едвабная Яна

Ермалаева Юлія

Іодка Алена

Калкоўская Эла

Карагода Алег

Караткова Валянціна

Кароткіна Валянціна

Карэц Вольга

Кедрык Клім

Клапаток Наталля

Копач Юлія

Кузьміна Дар’я

Кузьміч Аляксандр

Маразевіч Міхал

Назарук Эла

Пракоф’ева Юлія

Пукст Кацярына

Ражко Павел

Рубанец Ганна

Сімаковіч Ларыса

Сцепановіч Вольга

Сяменчанка Ганна

Цецярук Юлія

Шугаеў Аляксандр

Група № 4.1
Амосава Ірына

Варажун Васіль

Жукава Наталля

Заплаўнаў Станіслаў

Змачынскі Сяргей

Івіна Марына

Кляніцкая Таццяна

Краўчанка Віталь

Крыштаповіч Сяргей

Кучынскі Георгій

Легенчанка Людміла

Лойка Алег

Лугаўцова Святлана

Маркаў Ілья

Міхальчэнкава Наталля

Пінчук Ілья

Саўко Вольга

Сізінцаў Арцём

Стаяноўскі Дзмітры

Стэльмак Юлія

Сушчанка Юлія

Тараскін Ілья

Хацкевіч Наталля

Чарныш Таццяна

Чарняўская Хрысціна

Язэпенка Валерыя

Якаўлева Юлія

Янушкевіч Аляксандр


Група № 5.2
Вішэўская Елізавета

Карабач Вольга

Пятроўская Наталля

Салянік Святлана



Група № 6.1
Аліферчык Таццяна

Багданава Анастасія

Баркоўская Алена

Басюк Таццяна

Ваўчок Вольга

Венская Вольга

Вярэніч Марыя

Горбіч Юрый

Жолдак Марыя

Калбаско Ганна

Калеснікава Валянціна

Каліноўская Сафія

Карпенка Аляксей

Курганава Дар’я

Ладыжанка Наталія

Максімовіч Вікторыя

Мяснікова Кацярына

Нароўская Ала

Няхайчык Дар’я

Паўлючык Андрэй

Піскуновіч Дзіяна

Пыл Ірына

Седач Алена

Сідаронак Ганна

Слабчанка Дар’я

Сукава Людміла

Сямашка Алена

Сямёнаў Сяргей

Чамерка Таццяна

Шнітко Наталля



Група № 7.1
Адамчык Вольга

Беніцэвіч Наталля

Бохан Ірына

Ваганаў Максім

Васілеўскі Андрэй

Васілеўская Вольга

Дамаронак Алена

Дземідовіч Таццяна

Казакевіч Вольга

Календа Сяргей

Крэсік Настасся

Кудрук Аляксандр

Кучынская Святлана

Лебедзеў Іван

Лунчук Аляксандр

Макарэвіч Наталля

Мікутайціс Аксана

Мікутайціс Павел

Мірановіч Таццяна

Міцькіна Марына

Праскураў Яўген

Рудкоўскі Мікалай

Спорыш Ганна

Сярко Яўген

Уласюк Ірына

Уляшка Павел

Фігуроўская Наталля

Філіпчык Дзяніс

Цюрына Алеся

Шлеенкоў Вячаслаў



Група 8.1
Андрушэк Аляксандра

Астаповіч Анастасія

Гузь Міраслава

Жыткевіч Алеся

Зелянько Юры

Кабыляк Юлія

Крыштаповіч Эвеліна

Курдзя Антаніна

Навуменка Ціхан

Навумчык Галіна

Пласцюк Ірэна

Туфкрэо Анжэлін

Туфкрэо Разалія

Язэпенка Анастасія

Янкоўская Юлія
Група № 9.2
Даўгучыц Юлія

Ясюк Іван



Група 10.2
Несцяровіч Таццяна

Цвіль Кацярына


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка