Слонімскі раённы выканаўчы камітэт




старонка5/8
Дата канвертавання14.03.2016
Памер0.78 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – клуб вайсковай часці 20670, тэлефон 2-54-83 ”Паштовы”.

Участковая камісія

Будаўнічага ўчастка для галасавання №25

у колькасці 16 чалавек у наступным саставе:






Бялько Віктар Аляксеевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Грэчны Васілій Іпалітавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Егармін Дзмітрый Генадзьевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

4.

Кулак Галіна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

5.

Кутавы Мікалай Пятровіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

6.

Мазец Наталля Анатольеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;

7.

Мякіш Ала Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

8.

Мялешка Іван Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

9.

Пржэвальская Наталля Альбертаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;

10.

Сафонава Ала Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

11.

Сума Ала Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

12.

Трубіла Галіна Аляксееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;

13.

Фурса Таццяна Аляксееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

14.

Харытончык Мікалай Паўлавіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

15.

Царова Вольга Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;

16.

Ягаўдзік Мікалай Міхайлавіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – клуб даччынага прадпрыемства “Слонімская МПМК-163” Гродзенскага абласнога вытворчага праектна-будаўнічага ўнітарнага прадпрыемства “Гроднааблсельбуд” па вуліцы Прырэчная, 61, тэлефон 4-42-75.
Участковая камісія

Прырэчнага ўчастка для галасавання №26



у колькасці 19 чалавек у наступным саставе:


1.

Аскірка Людміла Людвігаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;

2.

Аўсейчык Міхаіл Аляксандравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;

3.

Вайткевіч Алена Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;

4.

Грабун Ніна Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

5.

Грыпіч Юлія Андрэеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

6.

Іскрык Мікалай Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

7.

Калюта Алена Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

8.

Ленцкевіч Таццяна Дзмітрыеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

9.

Пакала Людміла Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

10.

Пакала Уладзімір Аляксеевіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў;

11.

Рампала Людміла Леанідаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;

12.

Семянюк Таццяна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;


13.

Скаскевіч Таццяна Дзмітрыеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

14.

Тарасюк Дзмітрый Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

15.

Хабібуліна Валянціна Георгіеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

16.

Чыгрын Кацярына Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

17.

Шукало Лілія Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

18.

Шэўчык Мікалай Паўлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

19.

Шэўчык Юрый Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – чытальная зала гарадской бібліятэкі №3 па вуліцы Чырвонаармейская, 295, тэлефон 4-45-77.
Участковая выбарчая камісія

Навасёлкаўскага ўчастка для галасавання № 27



у колькасці 13 чалавек у наступным саставе:




Вольская Кацярына Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Дзяхцевіч Анатолій Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Ерамейчык Аляксандр Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Кухта Марына Рыгораўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кучынская Ірына Яўгеньеўна, вылучана працоўным калектывам дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Навасёлкаўскі яслі-сад -сярэдняя школа Слонімскага раёна”;



Лагуцік Наталля Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Лішык Аляксандр Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Рэмез Анатолій Георгіевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Сідарок Марына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Стасюкевіч Аляксандр Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Хілімончык Таццяна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Шалесны Андрэй Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Ярашэвіч Наталля Іванаўна, вылучана вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Навасёлкаўскі яслі-сад-сярэдняя школа Слонімскага раёна”, тэлефон 71-2-22.
Участковая выбарчая камісія

Сялявіцкага ўчастка для галасавання № 28

у колькасці 11 чалавек у наступным саставе:




Быцко Генадзій Максімавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Грыцэвіч Аляксандра Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Жарко Таццяна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Каранец Ірына Казіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Кібінь Ларыса Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Мароз Ірына Рыгораўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Піліпчык Іван Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Рэвіцкая Святлана Рыгораўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

9.

Скурат Віктар Андрэевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;


10.

Сяркевіч Ігар Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

11.

Цупрык Людміла Максімаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Сялявіцкі яслі-сад-базавая школа Слонімскага раёна”; тэлефон 95-2-48.
Участковая выбарчая камісія

Вялікашылавіцкага ўчастка для галасавання № 29



у колькасці 13 чалавек у наступным саставе:




Гурскі Віктар Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Жылінская Таццяна Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Карпейчык Таццяна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кавалеўская Ганна Аляксееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Канановіч Таццяна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Комар Ніна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Леановіч Алег Леанідавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Маркач Зоя Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў;



Міхно Віталій Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Пятрашка Іван Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Рачко Ірына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;




Салейка Юрый Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Якубчык Галіна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання –дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Вялікашылавіцкі яслі-сад-базавая школа Слонімскага раёна”, тэлефон 75-2-55.
Участковая выбарчая камісія

Васілевіцкага ўчастка для галасавання № 30



у колькасці 15 чалавек у наступным саставе:




Байдэнка Ірына Аляксееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Барысік Васілій Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Бузук Таццяна Георгіеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;



Герасімчык Таццяна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кавальчук Вольга Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Курашкевіч Таццяна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кучынскі Іван Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Лупач Раіса Герасімаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Мікульская Галіна Якаўлеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Рагозік Алег Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Рэпніцкая Вольга Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Сасноўскі Аляксандр Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Скрабец Юлія Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Хаменка Івета Улдаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Шундрык Наталля Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыіі “Парэцкая базавая школа Слонімскага раёна”, тэлефон 99-2-23.
Участковая выбарчая камісія

Хадзявіцкага ўчастка для галасавання № 31

у колькасці 11 чалавек у наступным саставе:




Бандалоўская Ерэна Юр’еўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Давыдзенка Анжэла Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Іголкіна Наталля Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Клыбік Марыя Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Міхальчык Тэрэза Браніславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;



Надудзік Таццяна Аляксандраўна, вылучана вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

7.

Нічыпорчык Ірына Кандрацьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

8.

Рагозік Мікалай Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

9.

Рагозік Надзея Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

10.

Сасноўскі Уладзімір Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

11.

Унічэнка Святлана Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

1   2   3   4   5   6   7   8


База данных защищена авторским правом ©shkola.of.by 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка